.. a v noci sa pocuravam. :P
nemohol som si odpustiť :-D .. ale to môže byť aj vekom :lol:


:evil: :twisted: :P
20.07.2007 - 08:25:17
00
fuh, toto je uz vela :) nejak to treba zistit kto to bol, a aby sme boli aj my svine, ten drot tam dat, nasimulovat to nejak jemne, ze sa nic nestalo, ale volat policiu, zriesit, no a potom sa s nim vyrovnat pre pripad ze by ho policia nezobrala.


to akoze by si podla papiera zistil kto to tam nalepil a potom by si ho donutil aby tam ten drot naozaj dal aby ho policia mohla chytit??????????????? :lol: :lol: :lol: :lol:


som ten zjazdik prednedavnom ukazal kamosovi, musim mu povedat, nech si dava pozor.


no jedine keby sa nanho pockalo, co by bolo casovo ultra narocne. drot tam ani netreba davat, staci akoze tam bol, a niekto z nas cez neho presiel, samozrejme sa mu nic nestalo, lebo bol zle upevneny alebo nieco take:)
ale myslim ze ani toto nie je spravne riesenie, jeden zahradkar hore dole nas nezachrani!

Ja sa bojim lesnikov, kt. su povacsinou spity jak dogy, a potom clovek nevie co robi!
20.07.2007 - 09:13:14
00
tak uz viem ze si aj drotary, bo som videl drevarov . ti zas pekne ukladaju polienka cez sirku lesnej cesty aby sa niaky znas mohol pekne vysalatit. riesenie je mozno naucit sa dost dobre a vysoko skakat .
20.07.2007 - 10:14:50
00
preco nepripisete na ten papier: varovanie chata premudreleho autora sa pri otvoreni dveri od chalupy okamzite vznieti...???
03.08.2007 - 15:06:45
00
keyboard_arrow_up