tiez si myslim andrej25 ma uplnu pravdu v tom ze lacny bike moze aj viac vydrzat ako drahy.....a dovodom je mozno prave ten nadbytok vahy...a mozno drahe ( az sa mi niekedy nechce verit ze napr. co uz len moze stat na kolese vyse 5000eur??????) cestaky ani nie su konstruovane tak aby vydrzali viac ako jednu sezonu alebo menej bez vacsich oprav alebo vymien pri ktorych sa clovek cuduje ze kde sa podeli peniazky na letnu dovolenku :) Urcite sa najdu aj borci ktory to vedia ocenit a hlavne taky co to vedia aj zaplatit :) ale pre mna je to uplny nezmysel. Tym samozrejme netvrdim ze lacne je lepsie to urcite nie ale skor ze ciklistika je momentalne viac o peniazoch ako o sporte.
No to je len moj nazor :)
29.08.2014 - 09:18:01
00
mna prekvapujú ceny cesťákov. za cenu 1000eur už kúpiš slušné MTB no cesťáky tu dá sa povedať len začínajú až sa čudujem čo je na nich také drahé.

a múdro vravíte chlapci nepotrebujem profi bike na tých mojích 5000 km ročne. podstatné je nech to funguje a pre mna aj nech to nemá nad 9kg ked ho budem musiet vlacit hore dole po schodoch..:D
29.08.2014 - 11:06:37
00
Tak našli by sa borci ktorý by na bicykel za 1000 eur ani nesadli .. a urobia ročne 900km :D. Inak hej tie ceny mi trošku nejdu dohlavy. Cestný bicykel nie je žiadna novinka, práve naopak tak neviem prečo sú tie ceny nadstavené tak vysoko oproti horským. A pri tom tam ide polovica materiálu a človek to zaplatí dvojnásobne :D
29.08.2014 - 11:32:30
00
ja som jazdieval ročne 4000-5000 na mtb ale to bolo pár rokov do zadu a chýba mi sedlo velmi ale tahá ma už viac cestný ako mtb.
29.08.2014 - 11:58:27
00
Ja tiež tak . teraz za 2 mesiace som nabehal vyše 2000 km, ale všetko na horskom, a 99% po ceste, a jednak má už dosť :) ale proste nie je to bicykel na cesty, široké plášte, a slabé prevody. Preto chcem skúsiť cestný, sa teším ako to bude "rezať" cestu na tých tenkých pláštoch :D
29.08.2014 - 12:36:30
00
...11biker11......pisal si ze: Tak našli by sa borci ktorý by na bicykel za 1000 eur ani nesadli .. a urobia ročne 900km........no a prave preto si myslim ze je to skor o peniazoch...proste marketing funguje :)....aj ked cest vynimkam,ktory to vedia fakt ocenit a hlavne vyuzit, ale vacsina z nas podla mna nepotrebuje bycikle za 2000,3000.......x.tisic eur.

ale inac fakt by ma zaujimalo preco su prave cestne bycikle take drahe??????????????
29.08.2014 - 12:43:24
00
Je to tak , aj v zime to vidím. Minule boli preteky mtb na donovaloch a bol tam frajer čo mal bicykel asi za 4 tisic eur :D a skončil posledný. Ja osobne si myslím že jednak sa využíva asi náročnejšia technológia pri výrobe takého bicykla pretože všetko je x krát tenšie, od rámu až po kolesá a pri tom to musí byť aj hodne pevné. Ale aj si myslím že dosť tomu napomáha taká reklama ako TDF atd.Môj osobný názor. ak sa mýlim, opravte ma
29.08.2014 - 12:57:21
00
takže od 6.9. ma canyon vypredaj na modely z roku 2014 takže už teraz viem kedy si bicykel objednam. :D
29.08.2014 - 13:05:03
00
blacksmith neviem odkial mas informacie ....
aky vypredaj ked uz je vsetko skoro vypredane???????????????,,
29.08.2014 - 16:27:28
00
stegas: ja neviem odkial máš ty informácie, všetko skoro vypredane ? :D si ma veru pobavil.Zachvilu je koniec sezóny takže ešte tie najvačšie výpredaje len prídu :D
29.08.2014 - 18:02:40
00
11biker11 a vies citat?si ma pobavil ty jasne ze je po sezone a vsad ebude more zliav!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja reagujem konkretne na znacku canynon -chapeme sa?
tu sa to uz rozoberalo:, canyon moc zlavy nedava, jeho bajky su uz na zaciatku sezony o 20-30% lacnesjie ako katalogova cena konkurencie. Zlavy su tak 100-200€ na posledne kusy ale to az ked sa objavi ponuka na novy rok tj teraz. To uz ale su len posledne kusy z vacsinou najmensej velkosti resp z farby ktora az tak nejde(minuly rok acid storm). Maju aj outlet kde kupis bajky ktore niekto vratil , resp maju nejaku odreninku na rame.
precitane pochopene? takze na buduce drz pedal a zbytocne neraguj dakujem
link:https://www.canyon.com/_sk/mountainbikes/bike.html?b=3327 vsimni si to co je tam napisane zltym
https://www.canyon.com/_sk/mountainbikes/bike.html?b=3328 vsimni si to co je tam napisane zltym
https://www.canyon.com/_sk/mountainbikes/bike.html?b=3207 vsimni si to co je tam napisane zltym
29.08.2014 - 18:40:49
00
Tak po 1. nikde si nespomenul že reaguješ konkrétne na značku canyon.Po 2.ak okrem urážania nemám čím prispieť do diskusie, tak si svoje rady nechaj pre seba.A logicky kedy sa asi chcú najskôr zbaviť tohtoročných modelov ak nie na konci roka ? A po tretie. áno čítať viem,dakujem za opýtanie. Ale to iste sa opýtam aj ja teba. Pretože tvoje linky na dva horske bicykle nikoho nezaujímajú kedže od začiatku sa tu riešia cestné. Ak máš ešte niečo na srdci tak kludne napíš ja už na teba reagovať nebudem. Prajem ti pekný zvyšok dňa :)
29.08.2014 - 19:00:14
00
1biker11
tak este raz a citaj pozorne toto napisal blacksmith :takže od 6.9. ma canyon vypredaj na modely z roku 2014 takže už teraz viem kedy si bicykel objednam.
moja reakcia:blacksmith neviem odkial mas informacie ....
aky vypredaj ked uz je vsetko skoro vypredane???????????????,,---reagoval som priamo ako o com myslis, ze som mu pisal chapem niekomu to mysli pomalicky
tvoje reakcia na mna ma uzasnu hodnotu- naucnu aj poucnu:stegas: ja neviem odkial máš ty informácie, všetko skoro vypredane ? :D si ma veru pobavil.Zachvilu je koniec sezóny takže ešte tie najvačšie výpredaje len prídu :D
je to forum slobodne a kazdy sa moze spytat na co chce ale ty bude diktovat kto co ma alebo nema haha zaloz si forum a sefuj tam
29.08.2014 - 20:10:17
00
písal som do Canyonu ktorý sa zaujímajú pre CZ a SK trh. mal som nejajé dotazy a od nich som sa dozvedel ze ešte bude výpredaj. samozrejme že už niektoré modely a velkosti sú vypredané ale medzi cestnými sa ešte dá vybrat.
29.08.2014 - 21:41:02
00
moc.ne ma tesi chlapci e ste si to uz vysvetlily....skoda len ze to nbolo k teme :)...no ale co uz
30.08.2014 - 20:13:51
00
keyboard_arrow_up