Continental Novodubnický maratón

30.08.2014
MTB maratón
Nová Dubnica (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Súťaž, Reportáže, Výsledky, Foto
Jediné čo by som vytkol je to že tá trať bola miestami zasratá od vecí ktoré organizátor mohol kľudne aj deň rped maratónom uprataˇ, ale nestalo sa....to je všetko :) Ostatné neovplyvníme...maratón je aj o tom ako sa človek vie orientovať...a kto to nevie nech ide na XCO alebo CXO... :)
31.08.2014 - 23:47:46
00
Vdaka vsetkym, ktori sa podielali na organizacii maratonu. Nemal som problem so znacenim na trati, gulas bol vyborny. Na baby trat som prihlasil zbytok rodinky a boli viac ako spokojni. Urcite prideme aj buduci rok.
31.08.2014 - 23:48:46
00
Ďakujem organizátorom za z môjho pohľadu výborne zvládnutý maratón a teším sa na ďaľší rocník (pre mňa štrnásty v poradí :) )
01.09.2014 - 07:21:28
00
trošku to zhodnotím.... (nie asi objektívne , je to môj 12ty ročník)
Organizácia štartu a cieľa ako vždy...
Značenie bolo dostačujúce ak keď som to poznal naspamäť faboriek bolo dosť, na každej dôležitej odbočke regulovčík. Stačí si všímať potvrdenie pri križovaniach.
Občerstvovačky krásne plne dobrôt, ľudia vždy ochotný,čo som zakričal, to som hneď mal... ešte aj sranda bola na homôlke :)
Trať bola ako vždy bolo vidieť aj prácu na odvodnení v tom bahennom kusku... bahno bolo na ročníku tuši 2011 :D
Ten dojazd je sice úzky ale všetci sme hobíci, tak treba brať ohľad aj na pomalých...
K keby nepostrašili fotkami na fore, išiel by som aj harda... takto som dorazil o 13tej do ciela a do 18tej som sa trochu nudil...
Vapky boli trošku podcenené tam vidím jedinú chybičku krásy, vystál som si 40min..., gulášik fajn , kultúrne za stolom,
Trochu rušivá bola tá kapela.. snažili sa :)
Na basicu by sa žiadalo viac kategorii ,predsa je to najpočetnejia trať.
Celkový dojem ale výborný, spokojne som dorazil o 20:30 na oravu... včera aj nohy pobolievali.
Ďakujem organizátorom za fajn strávený deň.
a ostatným frflošom vyplazujem jazyk

Prílohy:

1947499_10203651807729160_5786927102729534879_n.jpg
1947499_10203651807729160_5786927102729534879_n.jpg 126.16 KiB thumb_up0thumb_down

01.09.2014 - 07:38:08
014
Šiel som 67km trať a aby som sa v 60tom km stratil a ocitol som sa na takom mieste kde vôbec nebolo žiadne značenie ...... ked som do cieľa prišiel po hlavnej ceste z Iliavky, Ilava, Dubnica a Nová Dubnica tak to už je luxus...

Stratit sa na 60tom km a prist do ciela cez Ilavu si vyzaduje vysoku davku talentu.
01.09.2014 - 08:04:33
03
Každý by chcel niečo, ale veľa ľudí si neuvedomuje, že sa nedá vyhovieť 600 ľuďom. Ja som nikdy nemal problém so značením na trati na tomto maratóne a pochybujem, že tento rok to bolo inak značené. Za 10 eur je to podľa mňa super zvládnutý maratón...
01.09.2014 - 08:16:16
01
Chapem, uz som pisal nech ma disknu, ale nasralo by ta to tiez :). Nevadi zivot ide dalej, nic sa nedeje..peace
01.09.2014 - 09:09:04
01
Chapem, uz som pisal nech ma disknu, ale nasralo by ta to tiez :). Nevadi zivot ide dalej, nic sa nedeje..peace


Ale vadí, ale deje sa! Preukázateľne klameš a ohováraš náš maratón. Čakáme, že zmažeš svoj príspevok o blúdení na 60.-tom kilometri a samozrejme čakáme tu verejné ospravedlnenie so skutočným menom.
01.09.2014 - 09:52:49
04
to je ten "správny" prístup k veci, mám aj ja zmazať príspevok o tom že som poblúdil? alebo ho môžem nechať. K veci, to že sa tam pár ľudí pomotalo je fakt! či už po štarte alebo do cieľa. Asi to niečo znamená, čo to nechám na organizátorovi. Nie sú to veci ktoré by mňa osobne odrádzali od budúcich účastí na tomto maratóne, je to pekná akcia a toto sú len drobné chybičky ktoré sa dajú ľahko odstrániť. držím palce do budúcich ročníkov
01.09.2014 - 10:17:25
01
Ale vadí, ale deje sa! Preukázateľne klameš a ohováraš náš maratón. Čakáme, že zmažeš svoj príspevok o blúdení na 60.-tom kilometri a samozrejme čakáme tu verejné ospravedlnenie so skutočným menom.

Ja chapem organizatora ze je pobureny negativnou reakciou, ked sa tolko natrapil s organizacoiu takouto akciou, je sa treba skludnit a ak sa vyskytli chyby treba sa z nich poucit a napravit ich a zase ako pretekari by si zase mali uvedomiť ze keby nie nadsencov tak sa vozime len tak. A co sa tyka znacenia tak trat moze byt znacena pred preteko super ale niektory jedinci to likviduju, bol som svedkom na supavskom ako nejaky turista pchal do batoha cez pretek tabulku s vystrahou nebezpecneho zjazdu a trcala mu aj flera z batohu takze tak.
Hlavne klud vsetci to robime pre zabavu a ked nejde o zivot ide o h...o.
Drzte sa

Prílohy:

P1110545.JPG
P1110545.JPG 532 KiB 5 thumb_up0thumb_down

01.09.2014 - 10:35:35
01
Nechapem ako sa da zo 60km /čo je vlastne už pri dubnici/ zabludit a dostat do Iliavky?Tak ten typek je asi kuzelnik.Každy rok sa ktosi pomoce ale to je všade.Večšinou je to vinou nepozornosti.Mne sa to tiež už stalo,ale priznam že mojou vinou.
01.09.2014 - 10:38:10
00
ako som písal, znaženie tam nebolo fakt, vracal som sa naspäť aby som nejaké značenie našiel ale bohužiaľ. Možno to niekto zničil neviem...to už je jedno. Pardónik ak som tu niekoho pobúril, ale to čo som písal som si nevymyslel a to značenie by mohlo byť budúci rok trošku lepšie a viditeľnejšie, pretože sám som neblúdil, blúdil v polke maratonu aj kámoš ale nedopadol tak blbje ako ja, že sa musel vracať po hlavnej :D. Tak isto bežecká trať bola vraj zle označená bo kámoš prišiel kvôli tomu o bedňu. Ale to už je iná diskusia. Každopádne veľké sorry.
01.09.2014 - 10:47:45
00
to je ten "správny" prístup k veci, mám aj ja zmazať príspevok o tom že som poblúdil? alebo ho môžem nechať. K veci, to že sa tam pár ľudí pomotalo je fakt! či už po štarte alebo do cieľa. Asi to niečo znamená, čo to nechám na organizátorovi. Nie sú to veci ktoré by mňa osobne odrádzali od budúcich účastí na tomto maratóne, je to pekná akcia a toto sú len drobné chybičky ktoré sa dajú ľahko odstrániť. držím palce do budúcich ročníkov


Vieme o blúdení niektorích účastníkov a je nám samozrejme ľúto, že sa tak stalo. Či už vinou nedostatočného značenia trate alebo nepozornosťou pretekárov. To ale neznamená, že ponecháme bez reakcie každý nezmysel, ktorý o nás kto napíše.
Ja som reagoval na tohto konkrétneho človeka, ktorý preukázateľne neblúdil na 60.-tom kilometri trate KLASIK a už vôbec nie spolu s bežcami. A nebojoval o výsledok do 15.-teho miesta. Je to klamár. To že zrejme frustrovaný svojím výsledkom z maratónu ho neoprávňuje šíriť o nás nepravdu. Nezaslúži si to nikto z nás a zo sponzorov, ktorí sa na maratóne podieľali. To je všetko.
01.09.2014 - 10:49:33
01
Ty si to ako pochopil kks??? Ja hovorím že bežali aj moji kámoši a tiež blúdili chápeš? A nie som slepý predsa ked idem 67 km a na tacháči som mal 60 km a nevedel som fakt že kade mám ísť tak prosím nehovor mi že som klamár!!! KEd som došiel do cieľa šiel som hned za časomieračmi a pak ešte za jedným chalanom a povedal som že nech ma disknú lebo som nedošiel po vyznačenom úseku do cieľa...to je všetko..čo už s tým niečo spravil to už neviem...
01.09.2014 - 10:57:27
00
Vieme o blúdení niektorích účastníkov a je nám samozrejme ľúto, že sa tak stalo. Či už vinou nedostatočného značenia trate alebo nepozornosťou pretekárov. To ale neznamená, že ponecháme bez reakcie každý nezmysel, ktorý o nás kto napíše.
Ja som reagoval na tohto konkrétneho človeka, ktorý preukázateľne neblúdil na 60.-tom kilometri trate KLASIK a už vôbec nie spolu s bežcami. A nebojoval o výsledok do 15.-teho miesta. Je to klamár. To že zrejme frustrovaný svojím výsledkom z maratónu ho neoprávňuje šíriť o nás nepravdu. Nezaslúži si to nikto z nás a zo sponzorov, ktorí sa na maratóne podieľali. To je všetko.


Nebojoval o výsledok do 15eho miesta a je klamár?

Tak "pán organizátor" VY by ste sa mali ospravedlniť jemu. Najskôr si pozrite výsledkovú listinu (vyhľadať pána nie je taká veda - ak by nešlo, tak dám hint --> volá sa Marek a na medzičase bol na cca. 15ej priečke).

Jeden z účastníkov maratónu...
01.09.2014 - 11:13:17
01
keyboard_arrow_up