ach ty svetlofil.........
ja mam SS asi rok. objednane cez aliexpres, funguje bez problemov aj s povodnym baterypackom. Pri tom mnozstve roznych "alternativnych" vyrobcov SS je to pri objednavani loteria
Nie kazdy je ochotny priplatit si za zaruku a originalitu a tak sa stavaju aj taketo pripady
13.11.2014 - 22:37:40
00
laco ako mozes povedat ze nemozes svietit na svetle najvyssi rezim bez toho aby si ho chladil za jazdy,ked to svetlo ma ten rezim je to divne a protmi logike...naco je svetlo ktore ma rezim kt.nemozes pouzit lebo sa prehreje a viac ho nezapnes ako sa mi stalo?na hovno..VY co mate s ciny svetla resp.dx alienex. lightmalls a pod.odporucam zapnut na najvyssi rezim cca 30min v izbe a cakat co sa stane :) potom napiste co sa stalo a ako ste spokojny so svetlami..ci ste ich opatovne zapli.ak sa zapne 30% vsetkych solarov kupovanych ood 30€ je to uspech.dnes som kupil za padika aj ja dalsi solar v svetelna posta.sk este mi dal dole 10€ chalan. Rozobrali sme moj fake aj jeho original.o rozdieloch by som vam mohol rozpravat.od plosaku cez chladenie a odvod tepla,ochranny okruh,kvalita spracovania a hl tesnenie ip67.original ma certifikaciu cinsku na tele svetla a hned vegla europsku.na krabici deto.zaplatil som padika ale mam zarucny list blok vsetko a hl dobry pocit.original solar sa NIKDY neprehreje!preco ?bo ma ochranny obvod a ked s blizi prehriatie znizi sa na najnizsi rezim sam.dnes testovane asi 10x.naco mam mat svetlo ktore sa mam bat pouzit na najvyssom rezime?lebo to sa nerobi lebo sa to prehreje?nie lebo je to fake.preco moze stat v solar 25e?lebo ked ho otvorite ma o polovicu menej suciastok ako original.niekde cinanci musia setrit ked ponukaju svetlo to iste za polku.niektore suciastky su drahe.cize stastlivec co ma solar za 25€ tam ma bud ochranny obvod,co asi nie,alebo je tam horsi ochranny obvod,alebo najcastejsie tam nieje ziadny ako v mojom s.lightmalls.kupit solar za 25€ a cakat ze bide ako ten s led exoert abo svetelnej posty certifikovane originali je utopia.este raz vsetkym odporucam zapnut na max a cakat.ja uz mixem na max svietit kolko chcem aj v saune.proste ked je to na neho moc stisi sa a nedovoli prepnut na vyssi az po schladeni.uvidite ako su teda kvalitne ci maju vsetky suciastky co maju mat a ci maju ochranu proti prehriatiu.Ramon1 ja som sa musel poucit na vlastnej chybe lebo vsetci tu ospevuju lacne solarmi ako im.idu roky a nic.tak som aj ja uveril.ale dnes som videl ze su to jablka a hrusky.laco v navode na origo solar nemam nikde napisane ze nemizem poizit max rezim len tak bez chadenia vzduchom.je tam.len ze ked ma dojst k prehriatiu tak sa snizi svetlo aby sa neprehrialo a vychladeni je opat s5.tak aj je a niekolky krat za den.v manuale s dx ali abo lightmalls nema nic lebo navod nemas.ja som to svetlo zapol na max naschval aby som videl ci savypne stisi abo co kedze to bol fake co nema ani ochranu tak uz to neprezil. Je to ako keby si si kupil ferari co ma na tachometri 250 apovedia ti ze 250mozes ist iba 4minuty lebo potom sa pokazi.origo solar mozes mat na max kolko chces aj na wcku a proste funguje.neni to o kabelazi ako si oisal je to o suciastkach toho svetla.a kto si mysli ze za 25€ ma solar taky isty ako za 50 sa velmi mili :) .sam som sa dnes presvedcil ze nieje solar ako solar.boze chran aby si to mal na max nebodaj ked stojis s bajkom sak sa prehreje.wtf?nikdy viac lacne svetlo resp. ala solarstorm.aj original solar je s ciny.lenze to tam nelepia male deti pomali lepidlom.na faku mi hnes skliska tukali neboli utesnene,nieto este vodosne.cele telo spracovanie bolo uplne inde jak na originale.odporucam navstivit osobne http://WWW.SVETELNAPOSTA.SK chalan sa vyzna ukaze Vam rozoberie vam ho kludne pred kupou otvori vysvetli ostempluje vyreklamuje atd.super pristup a da aj zlavu,mne dal slusnu.prilozim fotky faku co nema nic spolocne s normalnym solarom..
jaro1 nie je to o orinalite,ale o suciastkach a ich kvalite,a ani o zaruke, predajca co si stoji za kvalitou ti zarucak resp.zaruku bez problemov da..


Naposledy upravil JAHMANsvk dňa 13.11.2014 - 23:01:34, celkovo upravené 1 krát.

13.11.2014 - 22:55:39
01
Máš pravdu... Takú keketinu, že maximálny svietiaci režim môžeš dať len za jazdy - alebo v stoji do 10 minút na mojom originál svetle nemám... Ale píšu tieto múdrosti tí, čo majú " svetlo fejky "...

JAHMANsvk toto som sa snažil niektorým trotlom vysvetliť. Napíšem svoju skúsenosť a odborník z predajne na všetko / Keci / ma dá dole, pričom píšem len a len moju skúsenosť... Ale asi vie, že to tak vôbec nebolo... / teda, že mne môj SS ide, svieti, nepalia sa obvody.../


Naposledy upravil Ramon1 dňa 13.11.2014 - 23:13:49, celkovo upravené 1 krát.

13.11.2014 - 23:00:50
00
Vies kedze dnes mi bolo vysvetlovane 2hodiny o solaroch ich certifikaciach ,rozobrali sme aj origos aj fake. Na vlasne oci a usi som videl ze to proste je ciarna a biela, uplne odlisne vyrobky az na dizajn a spracovanie ale aj to sa meni v drobnostiach.mna uz nik presviadcat nemusi videl som a stacilo mi a som rad ze mam solar za 50€ aj ked dva. krat drahsie ale so zarukou .dalsia vec v lightmalls uz vymyslaju ze chcem reklamovat ze nech poslem video a somariny,poslal som aj tak sa ohanaju.presne toto mi povedal typek v svetelnej poste ze to robia a mam sa pripravit na dlhe lakte.cize vyhodene prachy pre mna.


Naposledy upravil JAHMANsvk dňa 13.11.2014 - 23:43:52, celkovo upravené 1 krát.

13.11.2014 - 23:08:17
00
Komu to funguje, te na tu temu nemusi nic riesit :)


skus kolko pojde na max rezime :D a budes riesit ...
13.11.2014 - 23:12:12
00
Myslim,ze ta nikto o nicom presviedcat nechce,hoci ty sam teraz presviedcas ludi o kupe originalu.A to si nevedel predtym,ze za tych par € to bude fake?Proste si mal len smolu a vadny kus,inak by si nato ani neprisiel a odhovaral ludi od kupy na svetelnej poste,kedze z Ciny to je za par drobnych.Proste by to bolo vsetko naopak :-)
p.s.To je len taky moj nazor na tieto posledne komentare,nebrat v zlom.
13.11.2014 - 23:23:33
00
A ešte jeden... Pre laco ... Obdobné trasy, čo ty dávaš na Košických singloch na polovicnom alebo tretinovom výkone ja s mojim originálom idem na plné gule vkuse, celú trasu... A na hlave mám na plné gule Radon lampáš a zatiaľ mi svetlo nezhaslo, a ani mi hlava nezhorela keď som zastal aby som si nos vyfukal... A desať smajlov Pripájam... \m/

JAHMANsvk navrhujem pridať tvoj fake do rubriky: Pozor na fejky...Fejky FSA sedlovky odsudzujete a SS z Činy velebite...
13.11.2014 - 23:27:01
01
Niesom tak bohaty aby som si kupoval faky...tusil som ze bude fake ale ne ze pojde 5minut.s casti mas pravdu,keby som nebol v svetelnej poste nevidim rozobraty original solar a vedla rozobratu napodobeninu. ak vadnym kusom myslis ze mu chybala tretina suciasrok tak ok :D ps. nikoho neprehovaram, v prvom rade SA DELIM O SKUSENOST, v druhom rade o nazor a v tretom o foto. kazdy nech si kupi co chce RANDAL moc to škrtiš :)


Naposledy upravil JAHMANsvk dňa 13.11.2014 - 23:46:30, celkovo upravené 1 krát.

13.11.2014 - 23:36:23
01
JAHMANsvk vieš porovnať aspoň odhadom svetelný výkon originálu z fake?
Mal som požičaný ospevovaný Solarstorm II (Xml-T6 diody) a teda mňa moc neoslnil výkonom.(V porovnaní z mojou súčastnou Ultrafire 501 z XML2).
Zato táto, tiež požičaná ( http://www.amazon.co.uk/Bicycle-Headlight-Lumens-battery-charger/dp/B0097A6R2E ) bola už iná šalka kávy :) . Perfektné svetlo do lesa, široký kužel svietenia, solar sa ani zďaleka nechytal...
A všetky svetlá išli na plný výkon v pohode na biku .(či mali ochranné obvody som neskúmal )
13.11.2014 - 23:39:44
00
Ak som spravne cital,tak laco nepisal,ze ma origos.A davat nieco do rubriky Pozor na fejky,ked za tych par € je to ocividny fake je myslim zbytocne.
13.11.2014 - 23:40:37
00
prve dve: napravo orig nalavo fake
zvysne fake

i62.tinypic.com

i61.tinypic.com

i57.tinypic.com

i60.tinypic.com

i62.tinypic.com


Naposledy upravil JAHMANsvk dňa 14.11.2014 - 01:14:46, celkovo upravené 3 krát.

13.11.2014 - 23:42:30
00
Ak som spravne cital,tak laco nepisal,ze ma origos.A davat nieco do rubriky Pozor na fejky,ked za tych par € je to ocividny fake je myslim zbytocne.


A FSA sedlovka za 25-40 € nieje očividný fejk? Asi taký rozdiel ako origo SS a Čína..
13.11.2014 - 23:51:19
00
20 usd 2 LED svetlo s lion bateriou a adapterom. Asi logicky za to nemoze clovek cakat nekompromisnu kvalitu, respektive akukolvek kvalitu. Posluzit to vie napriek tomu lepsie ako kvantum inych ovela drahsich svetiel. Kto od toho nic necaka, moze byt prijemne prekvapeny. Kto od toho caka prepracovane svetlo asi tak nadseny nebude. Ale moze to niekoho vobec prekvapit? :D

btw. co je original? kopia kopie kopie kopie alebo len kopia kopie kopie? :D To je ako hladat original sandale u vietnamca na trhovisku. 5 ci 6 pasikov? Co je viac adidas? :D
14.11.2014 - 00:00:47
02
Netusim po com idu sedlovky.
14.11.2014 - 00:04:02
00
Tak aby si bol v obraze U " slniečka " FSA carbon 149€...po zľave 107,95€...fake ide na štvrtinovu až pätinovu cenu originalu.
14.11.2014 - 00:09:28
00
keyboard_arrow_up