Jeden citát "Bojové plemená neexistujú. Len občas agresívne psy. Tie majú ale skoro vždy agresívneho majiteľa" Podla FCI neexistuje pojem Bojové plemeno, takže asi tak...ked nemáte k psom vzťah tak vás nik nepresvedčí o opaku. A výraz "aj tak mu raz prepne " je blbosť, vychovanému psovy len tak pre nič neprepne pokial nemá na to podnet alebo nejaký zdravotný problém.Na ten príklad s tou labutou- videl som pittbulov,rotwajlerov a iné plemená ako vychádzajú s mačkami ,vtákmy a dalšími domácimi zvieratami , je to len a len o výchove,vícviku a socializácii,čiže tam zlyhal majitel a ako vravíš nezvladol proste to plemeno a o tom to je celé...
Neberte to tak ze kebyže na mňa ide nejaký prepnutý pes tak sa nebránim, jasné že hej no žial to už je len reakcia na niečo čo sa nemalo stať a tam treba hladať problém...
Ved kto by sa bál takéhoto úsmevu :D

Prílohy:

Snímka0057.jpg
Snímka0057.jpg 697.75 KiB thumb_up0thumb_down

28.12.2014 - 13:02:21
02
Majitelov psa, veriacich a fajciarov sypem do jedneho arogantneho vreca. :/
28.12.2014 - 13:17:27
02
Ja by som asi V prvom rade zavrel toho kretena, lebo chodí Pomedzi ľudí S takýmto psom bez košíka... Teraz ho zaujalo koleso na bicykli a na budúce to môže byť hocičo iné...
28.12.2014 - 13:17:34
03
ako som pisal previerky, a psychotesty majitelom, Laro22 dobre vies co su bojove plemena aj ked fci taky vyraz nepozna, a vedia to vsetci..nik netvrdi ze ze psovy musi prepnut, no ani ty sa nevies zarucit na 100percent za psa ktory bol v minulosti slachteny na zabijanie a zapasy nech ho mas vychovaneho ako len chces..ma to niekde vsebe a raz to moze aj nemusi vyplavat na povrch...preto take psy nepatria do ruk hocikomu bez kontroli..
28.12.2014 - 13:23:41
00
Na tom že nepatria do rúk hocikomu sa samozrejme zhodneme a to je vlastne kameň úrazu, kebyže aj ten pes je už neviem ako prepnutý,nenapravitelný ale pokial by mal uvedomelého pána tak ten pes nemá ako niekomu ublížiť lebo ten človek vie ako s ním zaobchádzať...
28.12.2014 - 13:28:02
01
Takže opäť a znova sme pri tom, že za všetko môže majiteľ, nie pes.
Pes sa sám nevyšľachtil, to z neho urobili ľudia.
Ešte raz, keď na to majiteľ takéto psa nemá, nemá ho čo chovať a konkrétne hentoho z videa by som dal zavrieť, nahradiť škodu a odobrať mu psa. Je to jeho vina, že mu nedal košík a stalo sa to, čo sa stať nemalo a to isté aj s tou labuťou, bez košíka by ju nezakusol, takže kopačku do hlavy majiteľom, nie psovi :-p
28.12.2014 - 13:29:08
01
Tak tak,môj pes košík nepotrebuje ale vždy mu ho dám ked sme von už len kôli ludom čo na neho čumia ako na vraha...
eše takú prličku dodám- nedajte sa oklamať mediám pretože podla štatistík majú na svedomí najviac útokov na človeka celkom iné plemená ako by ste si mysleli ;)
28.12.2014 - 13:30:45
01
Takže opäť a znova sme pri tom, že za všetko môže majiteľ, nie pes.

to ze za psa je zodpovedny jeho majitel, mi trt platne ak utoci pes, takze ak by hrozilo nejake nebezpecenstvo mne alebo nebodaj mojim detom, tak nevaham ani sekundu a zodpovednost majitela mozem riesit potom, nie v realne vyhrotenej situacii
28.12.2014 - 13:36:02
07
Asi bude lepsie tie "bojove plemena" uplne zakazat a nemusime riesit kto je zodpovedny za utok.
28.12.2014 - 13:49:55
00
Každý by si bránil svoje vo vyhrotenej situácií, o tom niet pochýb...
Ale kvoli takýmto čuráckym majiteľom vznikajú takéto situácie a potom aj taký názor na takých psov, ktoré v podstate len robia, čo im majiteľ dovolí.
28.12.2014 - 13:52:18
01
Tak tak,môj pes košík nepotrebuje ale vždy mu ho dám ked sme von už len kôli ludom čo na neho čumia ako na vraha...
eše takú prličku dodám- nedajte sa oklamať mediám pretože podla štatistík majú na svedomí najviac útokov na človeka celkom iné plemená ako by ste si mysleli ;)

kde sa daju najst tie statistiky?
28.12.2014 - 13:54:57
01
Zaujimavy clanok.

http://www.pluska.sk/plus-7-dni/zahranicie/zakazane-zahranici-stopli-chov-bojovych-psov.html?forward=sk_mobil2014_clanok.jsp&forcemobile=true
28.12.2014 - 14:00:35
00
ja osobne som doma taketo plemeno mal (teda kupil si ho brat, ale ked kaslal na neho, tak som sa ho ujal ja), sam som si uvedomil, ze to s nim nemusi byt sranda, tak som zacal chodit na cvicisko. tam mi skusenejsi chovatelia poradili, pomohli a dost vysvetlili. ten pes ma solidne posluchal, ale aj tak som si nedovolil pustit ho v dedine z voditka a ani po dost dobrom vyscviku som ho nemal uplne pod kontrolov - napr. ak bol pusteny v prirode a nejaky iny pes si zacal. do cloveka si dovolil iba raz a to znamenalo jeho koniec, aj ked to nebola jeho chyba - ozraty sused sa rozhodol ist na navstevu s mackou na rukach....
kazdy pes potrebuje aspon zakladne vycvicenie, ale to robi iba hrstka majitelov, vela ludi si lem mysli ze ma nad psom kontrolu, ale aj z vlastnej skusenosti viem, ze to by sa mu musel dlhodobo intenzivne venovat
28.12.2014 - 14:03:02
01
Asi bude lepsie tie "bojove plemena" uplne zakazat a nemusime riesit kto je zodpovedny za utok.


To máš ako zbrane, tiež neboli určené na to, aby ich každý ch@j vlastnil a vymletá hlava si ju aj tak zaobstará aby pošteklil a pomastil svoje ego, machroval pred druhými a rupne mu v bedni a použije ju.
28.12.2014 - 14:04:11
00
Mas pravdu, presne o tom pisu v tom clanku.
28.12.2014 - 14:08:12
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up