myslim ze keby nosis silt na prilbe bolo by to lepsie.


To snad nemyslíte vážně, pane Mliecko!

Trochu som parafrázoval názov jednej vynikajúcej knižky jedného nositeľa Nobelovej ceny za fyziku.
26.08.2007 - 22:14:56
00
zdravim, ten Klastor pod Znievom bol aj verejny pretek?

znova som to potom prepasol sakra :(
ak viete niekto o cestnych pretekoch kde mozu ist aj neregistrovani, napiste kde sa o tom vzdy da dozvediet, diky :)
26.08.2007 - 22:15:44
00
myslim ze asi vsade
aspom na maratonoch to tak je cestu som nikdy nejazdil takto neviem poradit ale myslim si ze by to malo byt tak isto. Nic sa neboj sak sa mozes aspom teda opytat ked si si nie isty :idea: kontakty su vacsinou vsade na organizatorov
26.08.2007 - 22:28:32
00
zdravim, ten Klastor pod Znievom bol aj verejny pretek?

znova som to potom prepasol sakra :(
ak viete niekto o cestnych pretekoch kde mozu ist aj neregistrovani, napiste kde sa o tom vzdy da dozvediet, diky :)


jj...v sobotu bol verejny pretek, v nedelu elitaci...a teraz uz asi nieco take tazko najdes...ale keby si nasiel, tak daj vediet a stretneme sa tam :wink:
26.08.2007 - 22:28:43
00
uhm, hej to iste dam, lebo vyzera, ze neco take byva dost zriedka,
tento rok sa mi podarilo dozvediet len o jednom Bodva kupa :))
ale nebolo to zle
26.08.2007 - 22:58:35
00
moj pocit z 1kbm je taky ze boh ma asi nema rad...za cely rok nedostanem ani jeden defekt a potom na dvoch maratonoch dostanem tri defekty(na tomto len jeden)samozrejme nic na opravu defektu som nemal kedze minuli rok som mal a bolo mi to na prd bo som dostal hnet dva defekty naraz a mal som len jednu dusu. :oops: .takze po desiatich minutach slapania sa pri mne pristavill mlady chlapik ze mi pozicia dusu no ked som povedal ze mi treba aj pumpu tak povedal sorry a fical dalej nastastie sa jeden velmi dobry clovek nasiel ktory mi bol ochotny nechat pumpu aj lepky takze som to niejak zalepil a dosiel na jahodnu.tymto mu chcem aj podakovat a ospravedlnit sa mu kedze chudak dostal potom aj on defekt a jeho naradie som mal ja tak sorry.ked sa este odvazim ist na preteky tak si urcite zoberiem aspon 4 duse a lepiacu supravu :?


Toto je na fóre 1kbm, nepatrí to tebe?

"chcem poprosim pretekára v červenom drese, ktorému som požičal pumpu Topeak tesne pred dojazdom do cieľa a v cieli sme sa nenašli, nech sa mi ozve na mail alebo 0907219688. Vďaka."


btw ... že úmyselne nenosíš nič na lepenie a ani pumpu? To by som bol radšej ticho a nechválil by som sa tým.
26.08.2007 - 23:16:05
00

btw ... že úmyselne nenosíš nič na lepenie a ani pumpu? To by som bol radšej ticho a nechválil by som sa tým.


Tiez to nechapem, argument ze rok nemal defekt nie je moc vhodny... Mozno setri hmotnost :)
26.08.2007 - 23:22:29
00
No tak asi sa vyjadrim aj ja. siel som 1.kbm 90ku. a bola asi moja posledna... tak zle sa mi este nikdy neslo pod lajoskou som myslel ze spadnem z bajku ked sa mi zakrutila hlava(no tu stojku som vysiel :) ) dalej to nebolo o nic lepsie, aj ked po kojsovku uz poznam kazdy suter naspamat, bolo mi to prd platne, ledva som tocil 1:2. :(
potesilo ma ze dijk na mna pockal v zjazde z kojsovky takze mam foto:) , no a trochu dalej som sa poprechadzal s "hero" muffinom :) .
spoznal som Latanku, obiehali sme sa asi 3 krat:) , nepomohla mu ani speci anti-defekt vlozka do plasta.
krasne som si uzival zjazdy, boli super
nakoniec sa mi podarilo dotrapit az do konca za 7 apol hodiny :oops:

na obcerstvovackach mi opat chybali JABLKA, ktore mi tak chutili v Brezne
dalej nechapem preco sa s vyhlasovanim a tombolou organizatori tak ponahlali...bola hlasena na 17:00, ja som prisiel asi o stvrt na 5 a uz bola v plnom prude. pocasie bolo krasne, tak kam sa ponahlali?

Dakujem: Latankovi a fuzkatemu ziletkarovi s cislom 19 ze sa so mnou striedali az po Vysoky vrch kde som do kopca odpadol, no a aj druhemu fuzkatemu panovi co jazdi skialpy za fajn pokec vo vyslape z K.Belej a rozok so slaninou :)
26.08.2007 - 23:53:29
00
20 miesto v kategorii seniori.Spokojnost. Trat mi vyhovovala po kazdej stranke. Dlzka, prevysenie, pocasie, povrch. :) Organizacia v pohode, gulas tiez, tesim sa dalsi rocnik. Muffinovi drzim palce, velky sympatak. P.S. Dobre "stroje" su zradne!!! Dovolia ovela viac. A potom je uz niekedy neskoro to ustrazit... ( takze Jozo (jfab), bacha na novy bajk)
27.08.2007 - 09:39:26
00
Pocity z mojho prveho maratonu su nad ocakavanie dobre. Po dvoch "drzkach" v zjazdoch a defekte beriem 5 a pol hodinove trapenie na Klasiku v Dubnici celkom uspesne.
Som rad ze som hlavne vdaka prispevkom o maratonoch na tomto fore, nasiel tu drzost a po dvoch mesiacoch od kupy "biku" aspon jeden absolvoval.
27.08.2007 - 11:13:58
00
Som rad ze som hlavne vdaka prispevkom o maratonoch na tomto fore, nasiel tu drzost a po dvoch mesiacoch od kupy "biku" aspon jeden absolvoval.


len tak dalej, o chvilu bude mtbiker dostavat provizie od usporiadatelov maratonov... ved toto je najkrajsia motivacia, ked si precitas tie euforicke prispevky... potom sa neda neist... 8)

drzim palce vsetkym zranenym, v Dubnici zabolela tiez jedna klucna kost Vlada z Galanty... :(
27.08.2007 - 11:41:23
00
moj pocit z 1kbm je taky ze boh ma asi nema rad...za cely rok nedostanem ani jeden defekt a potom na dvoch maratonoch dostanem tri defekty(na tomto len jeden)samozrejme nic na opravu defektu som nemal kedze minuli rok som mal a bolo mi to na prd bo som dostal hnet dva defekty naraz a mal som len jednu dusu. :oops: .takze po desiatich minutach slapania sa pri mne pristavill mlady chlapik ze mi pozicia dusu no ked som povedal ze mi treba aj pumpu tak povedal sorry a fical dalej nastastie sa jeden velmi dobry clovek nasiel ktory mi bol ochotny nechat pumpu aj lepky takze som to niejak zalepil a dosiel na jahodnu.tymto mu chcem aj podakovat a ospravedlnit sa mu kedze chudak dostal potom aj on defekt a jeho naradie som mal ja tak sorry.ked sa este odvazim ist na preteky tak si urcite zoberiem aspon 4 duse a lepiacu supravu :?


Toto je na fóre 1kbm, nepatrí to tebe?

"chcem poprosim pretekára v červenom drese, ktorému som požičal pumpu Topeak tesne pred dojazdom do cieľa a v cieli sme sa nenašli, nech sa mi ozve na mail alebo 0907219688. Vďaka."


btw ... že úmyselne nenosíš nič na lepenie a ani pumpu? To by som bol radšej ticho a nechválil by som sa tým.


nie urcite to nepatri mne...ja som cakal v cieli a vsetko som vratil a mam zlty dres...ja sa tu tym nechvalim ze nenosim tie veci viem ze to bola chyba a je to pre mna dobre poucenie do buducnosti...inac cely rok nosim duse v ruksaku lenze na pretek sa mi nechcelo ist s ruksakom....
27.08.2007 - 12:47:16
00
...a teraz uz asi nieco take tazko najdes...ale keby si nasiel, tak daj vediet a stretneme sa tam :wink:

V septembri bude ešte 8. 9. časovka v Trnave a 16. 9. Rapiďák na pezinskej Babe. Je to Slovenský pohár veteránov, ale sú vložené aj verejné preteky.

Na jar sem hodím opäť termíny maratónov v Rakúsku. Teraz v nedeľu si idem nechať znechutiť bicyklovanie do Wildonu - 165 km, furt hore-dole. Našťastie bude 6 občerstvovačiek... a niekto musí byť aj posledný.
27.08.2007 - 20:29:17
00
JoKo...nad tym Wildonom som rozmyslal uz aj ja...len neviem neviem ci sa da zaplatit aj priamo na prezentacii...
27.08.2007 - 22:19:08
00
:oops: dakujem vsetkym za podporu...po dvoch dnoch behania po lekaroch, je vysledok taky, ze si najblizsi mesiac a pol- dva, na bike nesadnem :( ...nebyt toho, ze som v nedelu vecer zacal mat velke bolesti na pravej strane brucha, tak by som sa hadam na lekarov vykaslal...ale nechcel som podcenit ziadne vnutorne zranenie, tak som v pondelok rano nabehol na chirurgiu...pekne si ma poposielali po vsetkych moznych oddeleniach, vysledkom coho je sadra na pravej ruke(zlomena kosticka v zapasti), tymto sa zaroven ospravedlnujem, ze pisem takto pomaly :lol:
na kontrolu s oblickou pojdem este bud. pondelok, dufam, ze to nic nebude...skoda, ze si neprejdem novu trasu sarisskeho maratonu, dost som sa na to tesil, ale urcite sa pridem aspon pozriet a mozno aj fotit
28.08.2007 - 11:41:03
00
keyboard_arrow_up