Niekde pri starte, neboj, urcite ho neprehliadnes 8)


Mali ste ho tam? Alebo som ho vdaka svojej slepote prehliadol 8) Chcel som vas konecne spoznat aj osobne, snad sa zadari nabuduce.

Ano, mali, bol pri starte na pravo, ale bol tam len dovtedy co ho nejaky ... nezlomil alebo donho nenacuval autom, lebo inak nechapem ako sa moze zlomit karbonova tyc v takom miernom vanku, co tam vial... :evil:
K maratonu sa radsej nevyjadrujem, lebo nemozem pisat take superlativy ako vy... ja som bol skor sklamany... hlavne tolkymi lukami.. ale niektore tie kameniste zjazdy boli spicka, aspon nieco...
A este nieco.. ak uz davate nieco do tomboli, tak by to mohlo byt aj ciste a nie s akymsi mastnym flakom (konkretne dres od axonu), je to trapas... ale to pisem asi na neurodnu podu...
27.08.2007 - 14:27:41
00

2dutchman: nabuduce len neocumuj ale pristup k nam s ponukou lubrikantu do gati... ano, boli sme to my... :lol: :lol: :lol:


Dohodnute, do Brna na GT Zaskar zoberiem aj Indulonu (ak teda pojdete) :twisted:


v Brne chcem byt... uz si predstavujem ako ku mne pri prezliekani pristupuje pan s indulonou... len nesmiete byt viaceri... :D :D :D


no to brno by som si šiel aj ja skusiť... dudo, ten mojtin vyzera na 22. kedy je to Brno? inak skoro som zmrzlom poceste domov 20:45 som sa dovalil .. po tme :D
27.08.2007 - 16:14:50
00
Dubničák bol môj tretí maratón.Prvý bol minulý rok tragický turistický Trenčianskoteplický, potom tento rok Šelamaratón v Lipníku nad Bečvou a teraz Dubnica.Maratónu nič nechýbalo, až na môj defekt, ktorý som najskôr štyrikrát dofukoval(od Dolnej Poruby až po Hornú), potom som menil dušu..Defekt som dostal v zjazde z Homôlky, keď som stále niekomu za mnou zavadzal.Skúsil som ísť aj ja rýchlo, a tak to aj dopadlo.Vyletel som z trate smerom k nejakým stromom, ale ustál som(zázrakom).Len sa mi ešte prevrátilo sedlo dozadu, ktoré som dával v Hornej Porube naspäť.Zistil som, že ten , komu som zavadzal bola žena.Ešte ma stihla pochváliť, že ten let bol pekný.Až v cieli som zistil, že to bola víťazka Hard-ženy.Tak už sa nedivím, že som jej zavadzal.Ešte ma veľmi potešilo pivo na Baske.Vraj bolo nealko, ale mne chutilo ako najlepšie pivo na svete.Skončil som medzi mužmi 108, ale za dva roky som už v kategórii veteráni, takže už bude len lepšie:)
27.08.2007 - 20:30:23
00
Toto je na fóre k dubničáku:

Kód:
26. 8. 2007 (20:46) - č.99 neprešlo ani jediným úsekom na ktorom som stál, a predsa skončil na 14tom mieste v harde. Zaznamenával som si na troch stanovištiach po 35 miesto.Objavil sa až v Ilávke. Stano.


Oprava: Už je to vysvetlené nižšie :idea:


Naposledy upravil dutchman dňa 28.08.2007 - 00:17:56, celkovo upravené 1 krát.

27.08.2007 - 20:41:34
00
Nahoda? chlapcova Nepozornost? podvod? thoda nahod? boh vie
27.08.2007 - 21:02:29
00
Kurna kurna ... to som tu jediny co si nevsimol babenku v bikinach ... Kedy je dalsia Dubnica? ... uz sa na nu tesim.
Iba jedno ma napada, dlha trat by mohla mat o par km viac ... tych 115? ... zda sa mi maly rozdiel medzi klasikom a hardom a tych 115km by sme este potiahli ... no nie?
Inak trat je moc pekna, narocna a tie smrtiace luky, ja myslim, ze to tiez patri do XC .... je to zase iny povrch, ktory preveri co v tebe je ...

Nu a v nedelu som si prihodil este 62km s Dankou, Palinom, Ivanom, Matheosom a Mlieckom ... :twisted: ... teda oni sli ovela viac, ale o tom inde
27.08.2007 - 22:18:18
00
pridam i ja nejaky ten riadok, aj ked som vahal ze do ktorej temy, kedze maraton ktoreho som sa zucastnil je v dvoch :)
dubnicak - hard. rozhodol som sa ze to teda skusim. ozajstny maraton. bol som tento rok sice uz dlhe v pravenci a brezne, ale tie boli kratsie a menej narocne. toto bola fakt makacka (pre mna). dufam ze na buduci rok sa uz konecne odhodlam na krejzi horala, aby som o sebe mohol povedat ze jazdim naozaj maratony :)
K dubnicaku, naozaj ma nenapada takmer nic co by sa dalo vytknut.. na moj vkus bolo trosku skoro vyhlasenie vysledkov, ale to bude tym, ze niesom zvyknuty chodit do ciela tak neskoro :)
inak vsetko super, naozaj som mal pocit ze je to podujatie s nejakou historiu a teda ze maju kopec veci "vychytanych" - papier na wc, znacenie trate (perfektne), trat, obcerstvovacky - krasne slecny, jedlo, mechanici; kulturny program, vyhlasovanie vitazov, ...
islo sa mi dobre, ale na kopci baske som myslel ze som skoncil, tie serpentiny v prvom odbocenom kole ma riadne vystavili, po baske ma osviezili prijemne technicke zjazdiky az pokym mi nejaka haluz haluzne neprerazila plast aj s dusou.. co ma "mierne" zdrzalo, ale aspon som si oddychol.. :)
zaujimalo by ma ci sa nasiel tiez nejaky stastlivec ako ja ktory v druhom odbocovacom kole po takom miernom zjazde sa rozhodol prejst cez taku mlaku stredom ? lebo ja hej, no ked sa mi polovica predneho kolesa stratila v tej mlake, tak mi bolo jasne, ze to asi nebolo najlepsie volena stopa. take elegantne salto sa mi hadam este v zivote nepodarilo, zdvihal som sa zo zeme skor ako bike na nu dopadol :)
trat bola naozaj maratonska a ta dlzka zanecha na cloveku predsalen trosku ine pocity.. treba skusit :idea:
chcem este pozdravit kolegu z trencina vdaka ktoremu som prisiel do ciela s poriadne vysokym tepom - vid. prispevok vyssie od LittleFox.
tiez chcem pozdravit Duda, ktory ma oslovil, snad si ho zapamatam, aj lagondu a dokonca aj nenapadneho LittleFox-a, to som netusil co sa v nom skryva.
vdaka organizatorom za skvelo zorganizovanu akciu a vsetkym pretekarom za skvelo vytvorenu atmosferu :lol:
.....to iba skusam ako to funguje s citatom.. :oops:


Naposledy upravil shickmomber dňa 27.08.2007 - 23:02:35, celkovo upravené 1 krát.

27.08.2007 - 22:54:41
00
pridam i ja nejaky ten riadok, aj ked som vahal ze do ktorej temy, kedze maraton ktoreho som sa zucastnil je v dvoch :)
dubnicak - hard. rozhodol som sa ze to teda skusim. ozajstny maraton. bol som tento rok sice uz dlhe v pravenci a brezne, ale tie boli kratsie a menej narocne. toto bola fakt makacka (pre mna). dufam ze na buduci rok sa uz konecne odhodlam na krejzi horala, aby som o sebe mohol povedat ze jazdim naozaj maratony :)
K dubnicaku, naozaj ma nenapada takmer nic co by sa dalo vytknut.. na moj vkus bolo trosku skoro vyhlasenie vysledkov, ale to bude tym, ze niesom zvyknuty chodit do ciela tak neskoro :)
inak vsetko super, naozaj som mal pocit ze je to podujatie s nejakou historiu a teda ze maju kopec veci "vychytanych" - papier na wc, znacenie trate (perfektne), trat, obcerstvovacky - krasne slecny, jedlo, mechanici; kulturny program, vyhlasovanie vitazov, ...
islo sa mi dobre, ale na kopci baske som myslel ze som skoncil, tie serpentiny v prvom odbocenom kole ma riadne vystavili, po baske ma osviezili prijemne technicke zjazdiky az pokym mi nejaka haluz haluzne neprerazila plast aj s dusou.. co ma "mierne" zdrzalo, ale aspon som si oddychol.. :)
zaujimalo by ma ci sa nasiel tiez nejaky stastlivec ako ja ktory v druhom odbocovacom kole po takom miernom zjazde sa rozhodol prejst cez taku mlaku stredom ? lebo ja hej, no ked sa mi polovica predneho kolesa stratila v tej mlake, tak mi bolo jasne, ze to asi nebolo najlepsie volena stopa. take elegantne salto sa mi hadam este v zivote nepodarilo, zdvihal som sa zo zeme skor ako bike na nu dopadol :)
trat bola naozaj maratonska a ta dlzka zanecha na cloveku predsalen trosku ine pocity.. treba skusit :idea:
chcem este pozdravit kolegu z trencina vdaka ktoremu som prisiel do ciela s poriadne vysokym tepom - vid. prispevok vyssie od LittleFox.
tiez chcem pozdravit Duda, ktory ma oslovil, snad si ho zapamatam, aj lagondu a dokonca aj nenapadneho LittleFox-a, to som netusil co sa v nom skryva.
vdaka organizatorom za skvelo zorganizovanu akciu a vsetkym pretekarom za skvelo vytvorenu atmosferu :lol:
.....caf dury!
to som ja Andrej-co stebou dul az do ciela !dobra finishofka-az na ten vietor-inak by som ta dal!! :D
bolo to super cely hard-bol aj hard aj v pohode-kedze som poznal dost dobre trat-aj ked maratonsky som to isiel po1krat.
inak ako ste uz vsetci spomenuli-tie bikini boli fakt super :) az na to ze mala 16 8) inak jej mam-ta co stala vedla si ju dobre strazila!!! :(
no ale uz aj pri zjazde z machnaca boli zaujimave ukazovacky smeru-na luke :twisted: -skoro som sa tam v tej rychlosti vytrel aj s kamosom co sme valili spolu-bola fakt v poho.. :shock: -no bolo ich tam aj viac...!!! :D :D :D ..tak zasa o rok si to dame-a dufam,ze sa viaceri daju na harda!!ja urcite! :lol:
27.08.2007 - 23:00:49
00
Toto je na fóre k dubničáku:

Kód:
26. 8. 2007 (20:46) - č.99 neprešlo ani jediným úsekom na ktorom som stál, a predsa skončil na 14tom mieste v harde. Zaznamenával som si na troch stanovištiach po 35 miesto.Objavil sa až v Ilávke. Stano.


Ak je to pravda, je to dosť úbohé od tohto fešáka:

14 99 Lazar Ivan Žilina SVK 1986 2 06:38:12.80 0.00 01:28:45,39

Poznáte ho niekto?


no co uz...setril sily na zaver :)
27.08.2007 - 23:05:15
00
inak nechystate sa nikto sobotu 1.9. na nejaku "protestnu bajkovacku"! :twisted: :D 8) este s par kamosmi nad tym uvazujeme a asi nejaky vyjazd na milovane Baske!! :lol:
27.08.2007 - 23:05:50
00
No napad to nieje zly ale aspon aby nas 10 islo ;) ... i ked tam asi nikoho nebudem poznať ale tak čo no :) dovalim sa z PU :) ...
27.08.2007 - 23:17:19
00
Toto je na fóre k dubničáku:

Kód:
26. 8. 2007 (20:46) - č.99 neprešlo ani jediným úsekom na ktorom som stál, a predsa skončil na 14tom mieste v harde. Zaznamenával som si na troch stanovištiach po 35 miesto.Objavil sa až v Ilávke. Stano.


Ak je to pravda, je to dosť úbohé od tohto fešáka:

14 99 Lazar Ivan Žilina SVK 1986 2 06:38:12.80 0.00 01:28:45,39

Poznáte ho niekto?


poznam ho ja, v ciely som sa ho pytal ze jak to dopadlo a vravel ze sa odrbal hned na prvej obcerstvovacke kde sa rozdelovali trate hard/klasik a basic.tam som sa odrbal aj ja ale opacnym sposobom:D nastastie som si to hned vsimol a vidal sa spravnou cestou.
inak bol ivan oceneny aj za fair play:D(to len taka ceresnicka na zaver...:D)
kazdopadne si myslim ze nie je odkazany na to aby podvadzal, vzdy chodi stovkove trate kvoli zabave.
proste sa pomylil tam kde to bolo aj podla mna dost blbo oznacene...
28.08.2007 - 00:10:14
00
poznam ho ja, v ciely som sa ho pytal ze jak to dopadlo a vravel ze sa odrbal hned na prvej obcerstvovacke kde sa rozdelovali trate hard/klasik a basic....
...kazdopadne si myslim ze nie je odkazany na to aby podvadzal, vzdy chodi stovkove trate kvoli zabave.
proste sa pomylil tam kde to bolo aj podla mna dost blbo oznacene...


V tom pripade sa mu ospravedlnujem (aj ked mohol sa teda v cieli preregistrovat na klasik) a nabuduce mu platim pivo :mrgreen:
28.08.2007 - 00:16:24
00
No napad to nieje zly ale aspon aby nas 10 islo ;) ... i ked tam asi nikoho nebudem poznať ale tak čo no :) dovalim sa z PU :) ...
8) noo,prvy zaujemca! :D dokonca sa mozno tak trochu pozname-ak si jeden s tych speslov s ktorymi som sa stretol asi 4dni pred maratonom na homolke!...uvidime co este na to povie pocasie!
inak som si tak narychlo spackal taku haluz(priloha),ktoru chcem od soboty aspon chvilu nosit na bajku-namiesto nejakeho maratonskeho cisla!jednoznacne chcem nejako vyjadrit svoj nesuhlas so zakonom-okrem toho,ze sa budem nadalej vozit vsadial kadial doteraz!!! :twisted: :) takze tu je tak prozatim verzia-mozno to este trochu prepracujem,ale kedze som neni ziadny graficky talent tak proste jednoducho som to nejak spackal vo worde..!
TYMTO BY SOM VAS VSETCI "OBYVATELIA FORA"chcel poziadat o nejaky feedback-teda vas nazor na vec!-asi to skusim hodit aj do inej temy-nie na dubnicak-uvidim-nie som vtom moc zbehly..! :oops:

Prílohy:

[Typ súboru doc bol deaktivované a preto nemôže byť zobrazený.]

29.08.2007 - 21:41:34
00
Kurna kurna ... to som tu jediny co si nevsimol babenku v bikinach ... Kedy je dalsia Dubnica? ... uz sa na nu tesim.


4you :oops:
03.09.2007 - 17:39:59
00
keyboard_arrow_up