Kňažko je kmotríkov poskok to je dávno známa vec a tiež jeho šaškovanie v reklame na vekslákov golfový rezort v Skalici.
Čo sa týka Nesrovnala keď som videl na tvba to ich vzájomné lezenie si do zadku s Kutkom,tak tam sa tiež nič meniť nebude.
A FicoFtáčnik to je to isté ako tieto štyri roky.V podstate nie je nič na výber a preto ***** celé volby.
29.10.2014 - 09:31:37
01
A este doplnim dolezity fakt. Ak by sa vo velkom mala menit organizacia MLB, v sucasnosti prispevkova org mesta, realne hrozi ze sa zmeni na dalsiu mestsku akciovku. A uprimne, akciovkami je Eko podnik, OLO, Dopravny podnik, Bratislavska vodarenska spolocnost.. a vieme ze to su najvacsie pracky penazi a tunely v meste. Ja nemam problem dat MLB aj viac penazi, na vybudovanie projektov, ihrisk. V lesoparku si viem predstavit aj zachytnu stanicu pre zranene zvierata (postrelene vtaky, srny atd) ktore teraz sa nosia do ZOO kt na to nema kapacity... Pan Kutka by chcel lesnu skolku za 2.5 eur... Momentalne mesto Bratislava prenajima vsetky pozemky MLB (tj matka prenajima detsku izbu dcere) za takmer 700 000 eur rocne. Aby MLB mohli matke (mestu) splatit tieto financi,e musia tazit drevo alebo mat ine prijmy... Je to cele na hlavu postavene, avsak zmena celeho financovania moze z MLB urobit a.s. a to len zacne peklo a politicke nominacie...

Kazdopadne bola by fajn Rada primatora pre zelen a lesopark, so zastupcami lesnikov, ochranarov, aktivistov, sportovcov. Vytvorenie tejto rady bude nas ciel na dalsie roky. Ono je mnoho uzasnych projektov, ktore vysia na financiach. V okoli bratislavy vlastnia lesy statne lesy (BB), npr aj cerovka ide cez statne lesy a uz teraz tam je napklanovana tazba dreva na rok 2015. Priamo na cerovke. Preto by bolo fajn aby tieto pozemky presli opat pod psravu mesta, tj MLB. Lebo statne lesy to je skutocne peklo. Dalsi zaujimavy projekt co som videl je NP Dunajske luhy, ktore riesi najma Rakusko ale cast by mohla zasahovat do Bratislavy. Vsak rakusania maju cestovny ruch (spojene aj s cyklistikou) okolo neziderskeho jazera zamerany na pozorovanie vtactva atd.

Len zelen v meste nikdy nebola agenda pre Bratislavu. Na druhej strane BA je v hroznej fin situacii... aj ked sa na bilboardoch pan Ftacnik snazi dokazat opak :)
V sucasnosti je dolezite aby to co poslanci schvalili naozaj bolo aplikovane v praxi.

btw - Kutku nemusi Ftacnik ani Nesrovnal.
29.10.2014 - 09:33:43
00
Fták sa ani jeden raz nesťažoval na Kutku a Nesrovnal si ho tam nechá ako prvého.
29.10.2014 - 09:39:46
00
pokial to s Ftacnikom bude dalsie 4 roky tak ako tie posledne, v tychto volbach ma moj hlas. Aj ked som pravicovy volic a v poslednych volbach som ho nevolil.
Spomenme si ktoreho pravicoveho nominanta sme tu 8 rokov mali pred nim.
29.10.2014 - 09:54:22
00
...čiže ďalšie štyri roky prešlapávania na mieste,radšej nič nespraviť ,aby som nenasral ľudí na pozadí.Potom na konci zase šaškovať pred nezmyslami.
29.10.2014 - 14:19:53
00
A aky je to rozdiel oproti tvojmu odignorovaniu volieb? A aby nedoslo k omylu, ja Ftaka volit nebudem.
29.10.2014 - 14:22:36
00
ja predsa nikoho nenavádzam,aby nešiel voliť.Napísal som prečo tak robím.Volba menšieho zla doviedla nielen toto mesto tam kde je teraz.
Vtáčnik sa čoraz viac začína pdobať na Ďurkovského.Je to klasický oportunista s každým zadobre len nikoho nenasrať.
29.10.2014 - 14:26:41
00
Podporu Smeru ma preto, ze "tradicne strany" (Gorila) maju medzi sebou rozdele mestke podniky, cez ktore sa financuju a Vtak s tym nema problem, kedze je to realita tunajsej politiky. Takto ma kazda gorilia strana svoj zvanec s provizou pre sede eminencie a obyvatel zas len utrie huby a zacrie do vrecka. Na komunalnej urovni treba mat miestnych ludi a nie politicke strany, ktore ju pouzivaju ako zdroj financi pre svoju parlamentnu aktivitu a odkladisko pre poslusnych neschopakov schopnych vsetkeho.
29.10.2014 - 14:39:57
00
Rozhovor s Vladimirom Kutkom o lesoparku a planoch do buducnosti (ja tam spomenuty aj novy trail na maly slavin)
http://www.tvba.sk/archiv/mestske-lesy-funguju-uz-20-rokov/
29.10.2014 - 20:26:14
00
ja pevne dúfam,že Kutka už žiadne plány s našim lesoparkom mať nebude.

http://puk.blog.sme.sk/c/370035/diletantstvo-arogancia-a-nezaujem.html
30.11.2014 - 14:22:48
00
Vo štvrtok 29. januára od 17:45 - sa bude diskutovať na tému: Malé Karpaty, ako ďalej? Diskusia bude moderovaná Štefanom Hríbom. Panelisti: Mária Šavelová - zástupca Ministerstva vnútra odbor Životné prostredie, Ivo Nesrovnal - primátor hlavného mesta Bratislava, Peter Klučka - Národný cyklokoordinátor, Vladimír Kutka - riaditeľ Mestských Lesov, Dušan Chudík - OZ Pedál a ďalší. Viac info o akcii na https://www.facebook.com/events/579348775531870/?fref=ts alebo http://www.ozpedal.sk/sk/kvapka. Dojdite!
27.01.2015 - 11:57:42
00
ti lesaci nakoniec mozu aj za globalne oteplovanie!!! :swear:
inak vyborny a poucny dokument, silno odporucam pozriet a snivam, ze takyto rozumni a kompetentni ludia raz budu zastavat dolezite funkcie vo vedeni statu

http://www.outdoorfilmy.sk/?strana=film&id=207
29.01.2015 - 19:32:43
00
Sice o tom nic neviem, ale ten pribeh ako keby som uz cital velakrat :) http://www.sme.sk/c/7618357/biela-vrana-vyhrala-sud-s-lesnikmi.html?ref=trz .. predmet kontroly pokarha pracovnikov, prepusti kontrolora a casom je z neho generalny.
30.01.2015 - 17:10:42
01
Vitajte v Národnom parku Poloniny, ktorý leží v unikátnej krajine, kde sa sny, len výnimočne stanú skutočnosťou :tmi:

Prílohy:

Komentár súboru: Holoruby nad Runinou
P822373_resize_cleaned.jpg
P822373_resize_cleaned.jpg 322.66 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Oficiálny začiatok Národného park Poloniny na zelenej TZ smer Sedlo pod Ďurkovcom
P918440_resize_cleaned.jpg
P918440_resize_cleaned.jpg 650.45 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Pôvodne tu bol turistický chodník a teraz je tu rozrytá zvážnica, po ktorej sa zváža drevo vytažené v NP
P918448_resize_cleaned.jpg
P918448_resize_cleaned.jpg 480.9 KiB thumb_up0thumb_down

02.02.2015 - 16:32:59
00
A drevo konci v spalovni v Bardejove, kde na to dostavaju dotacie (akoze stiepky, zbytkove drevo), robi sa z toho elektrina :) EU fondy ...
02.02.2015 - 16:48:04
00
keyboard_arrow_up