hej hej ja som to tak nemyslel vikendovy nieje ako vikendovy len som nenasiel dobry termin to som mal na mysli takych co vidu niekde raz za rok alebo tak ved vsetci skoro jazdime cez vikend aj ja vacsinou .
28.08.2007 - 12:32:13
00
no po piešťanoch behá dosť chalaniskou s mašinami +20 kg, ale po pravde mimo sladkovičovej ul som ešte nikoho nestretol. No a rád by som teda, vidieť na živo ako na tom lietajú dolu svahom. Zdraviť sa snažím, nebudem tvrdiť že vždy, v situácii keď sa niekde rútim stihnem akurát poďakovať... Dá sa pomerne ľahko rozoznať kto pozdraví a kto nie, tie sklonené hlavy do zeme nikdy nepozdravia.
No a neviem či to tu bolo spomenuté ale k tej etikete, pridal by som čo si so sebou prinesieš do lesa, si aj zober späť, samozrejme ak to na teba nepríde... :lol:
28.08.2007 - 13:14:19
00
Pravdaze treba zdravit bikerov. Ja tiez zdravim ale nie nejake decka a tety co idu do obchodu na biku po mlieko. Ale aj tych niekedy.
Bikera poznas na daleko tak ho aj pozdrav nie? nechod popri ako mumak.
Blb nieje ten co pozdravi ale ten co prejde popri ako .....
28.08.2007 - 16:12:40
00
ja zdravim len takych co vyzeraju ako normalni bikeri, nie takych co isiel prvy krat za zivot na 6 km vyjazd....zdravim sa vzdy kazdemu: nazdar...ale vacsinou sa zdravim zamavanim iba :)
28.08.2007 - 16:16:54
00
Zdravím a je mi jedno či ma odzdravia :?
28.08.2007 - 16:22:00
00
vacsinou zdravim,ale ako uz tu niekto pisal-biker bez prilby vacsinou ani neodzdravi a aj ja ked vidim bikera bez prilby,tak si pomyslim...(sebevrah).To vacsinou na typkovi vidis,ci je to biker alebo len prilezitostne sadne na bike a nechysta sa Ti pozdravit...Turistom sa pozdravim a pekne podakujem ked sa mi uhnu,najhorsie je preletiet bezohladne okolo nich,to si potom o nas mozu mysliet...
28.08.2007 - 17:34:33
00
poznam ale dost bikerov co okrem maratonov moc prilbu nemusia podla toho by som to nehodnotil
28.08.2007 - 17:43:34
00
Dneska sme s kamosom isli jazdit dolu z bankova a tlacili sme hore bajky, tak sme sa uhli jednemu bajkerovi ktory to slapal(cesta bola uzka), sa nam podakoval a my ze neni zac, ale pozdravit som akosi zabudol, som si potom spomenul na tuto temu :D
28.08.2007 - 17:58:54
00
ked ste sa mu uhli to mu pomohlo viac ako keby ste ho pozravili takze v pohode a ked sa podakoval tak to bol potom biker ktoreho by som si zapamatal a niekedy s nim hodil aj kus reci lebo takto zistis aj charakter atd.
28.08.2007 - 18:05:34
00
JJ, skoda ze hore isiel asi tak 3x rychlejsie nez my. My sme zdochinali pesi a on v pohode na bajku :lol:
28.08.2007 - 18:09:20
00
poznam ale dost bikerov co okrem maratonov moc prilbu nemusia podla toho by som to nehodnotil


ja som tiez taky ja prilbu nemusim. ale jazdim len cestu tak preto keby som jazdil iny styl tak by som ju urcite mal
ale zdravim
28.08.2007 - 18:39:06
00
Zdravim sa pokial je to mozne (vacsinou pokyvnutim ruky a telepatickym nazdar) alebo normalnym nazdar bez rozdielu cyklistovho veku a jeho bajku, v hore sa zdravim takmer kazdemu pesiemu aj lesnikom, a na lazoch niekedy vynimocne aj so starsimi ludmi chvilku postojim a pozhovaram sa ako tam maju pekne, alebo ako je dnes teplo a strasne dusno (alebo kde som sa to vlastne zatulal). Nezdravim sa na prvy pohlad sviatocnym cyklistom, alebo nikomu ked idem prilis rychlo dolu asfaltkou (nad cca 50) aby som sa nestrepal.

-----
nie, to nie som ja.

www.recumbentblog.com
28.08.2007 - 18:44:05
00
ja sa nezdravim, ale to iba z toho dovodu, ze nikoho nestretnem, resp. ked stretnem (to iba malokedy), tak vacsinou iba telepaticky (takych bikerov som este nestretol)...mozno to bude tym, ze chodim takymi nedotknutymi trasami, o ktorych vie iba malokto, alebo to bude tym, ze sa nikomu nechce jazdit :wink:
PS: mladez velmi nestretavam, teraz je to skoro vsetko rozlezene po krcmach, atd. ...pravdaze cest vynimkam
28.08.2007 - 19:48:06
00
Zdravím, najmä keď sa cítim chorejší.
Zdravím, zdravím, až sa uzdravím...
28.08.2007 - 20:59:25
00
Ja keď som ešte jazdil cestu zdravil som kývnutím ruky.Teraz na MTB nahlas poviem ahoj alebo dobrý deň.Väčšinou mi odzdravia či bajkery alebo turisti.Dokonca minulý víkend mi odzdravil aj chalan v obyčajných kraťasoch a tričku!Nieje to o tom kto má čo na sebe ale o výchove!Keď idem okolo turistov spomalým, poprosím, pozdravím, poďakujem.
29.08.2007 - 08:28:35
00
keyboard_arrow_up