Pell's RAZZER Pro
http://www.suncycle.sk/index2.php?nazov ... 0Pro&id=40
Cena : 20990 ,- Sk
Suntour SF7-XCR LO :?: - aspon lepsia ako RST
31.07.2007 - 16:34:42
00
No jo, len vybava Alivio/Acera pri tom Scotte oproti XT/LX to je trosku ina liga by som povedal...

Ten Reflex 30 by uz celkom siel, ale aj tak ma slabsiu vybavu a je pri tom drahsi.


ale za to je to o mnohoho lepsi ram ty chcesporovnavat scott z nejakym
pell s om?
31.07.2007 - 22:03:34
00
kua, tie bajky scott s tym ramom reflex maju vsetky 14 kilo... tak zas az taky skvely ram to asi tiez nebude... ked uz tak si pozri scott scale, tam uz sa myslim mozme bavit o kvalitnom rame. Porovnavat najlacnejsi scott ram s pellsom je myslim uplne namieste.

A zas ja ten bike chcem skor na XC ako na nejake brutalne zjazdy... Keby sa niekde nasiel Scott Scale 70 s nejakou zlavou do 25 tak to by bolo pre mna zaujimave.
01.08.2007 - 10:22:38
00
Pell's RAZZER Pro
http://www.suncycle.sk/index2.php?nazov ... 0Pro&id=40
Cena : 20990 ,- Sk
Suntour SF7-XCR LO :?: - aspon lepsia ako RST

ten pells vyzera celkom rozumne, neviete aku ma hmotnost? nikde som to nenasiel... a da sa aj niekde v BA vyskusat/kupit alebo jedine v partizanskom?
01.08.2007 - 10:39:31
00
.. Porovnavat najlacnejsi scott ram s pellsom je myslim uplne namieste..


kludne skus nabuduce prispevky od koptiho jemne filtrovat(resp ignorovat). este nezistil, ze tie ramy boli celkom pravdepodobne urobene v susednych fabrikach na taiwane...on vidi napis scott a je z toho hotovy. ved ho to raz prejde.

tie otazky ohladom pells-a smeruj na matt-a(ma dost vela spolocneho s tym obchodom v PE :) ), urcite sa nejak dohodnete.
01.08.2007 - 12:29:12
00
ten pells vyzera celkom rozumne, neviete aku ma hmotnost? nikde som to nenasiel... a da sa aj niekde v BA vyskusat/kupit alebo jedine v partizanskom?


Zemo, skus

ŠPORT SERVIS
Trojičné námestie 3
Podunajské Biskupice
821 06 Bratislava
telefón: 02/ 4020 1602
telefón: 02/ 4020 1603
email: info@sportservis.sk
http://www.sportservis.sk

Oni Pellsy predavaju. Zavolaj im, co naozaj maju na predajni.

Zdar!
01.08.2007 - 14:03:17
00
Dik za rady, bol som pozret ten Pells, maju ho v pudunajskych. Len ma nejako neoslovila ta geometria.

Tak som sa rozhodol ze asi pockam na ten Transalp. Nejak uz som sa nanho navnadil a teraz mi je tazko zobrat nieco ine. Ale asi zoberem od nich este vyssi model
http://www.transalp24.de/index.html?d_418.htm

Za priplatok 200 EUR (dokopy to teda vyjde na zhruba nieco cez 27 tisic Sk) to uz ma normalnu vidlu a kotucovky Magura Julie, ostatne je rovnake. Za tych 200 EUR by som neskor asi tazko upgradol vidlu a presiel na kotucovky.

Na vyber je vidla Rock Shox Tora 318 Solo Air Poploc alebo Marzocchi MX Pro LO. Ktoru z tychto by ste odporucali - ja sa momentalne priklanam viac k Tore, po tom co som pobrowsoval rozne fora.
07.08.2007 - 10:38:45
00
Tak uz mi ten bike konecne dosiel. Pre tych co by to zaujimalo pripajam aj fotku ako realne vyzera.

Myslim si ze ta firma Transalp24 je celkom dobra alternativa na kupu kvalitnych bikov za dobru cenu. Su schopni a ochotni zmontovat bike podla individualnych zelani - z hocakych komponentov co maju v ponuke. Mna vysiel ten moj 21 500 Sk aj s postovnym a prevodom. Za tu cenu myslim ze paradny bike. Ma to nakoniec vidlu RS Dart 3 s poploc-om (myslim ze dokonca model 2008). Je tam XT 2008 Shadow prehadzovac, kluky, kazeta, retaz su Deore, ostatne je LX. Vaha nieco cez 12 kg. Jazdi sa na tom super, zatial som ale nejazdil na inych poriadnych bikoch, takze tazko mozem porovnat.

Prílohy:

foto.jpg
foto.jpg 57.27 KiB thumb_up0thumb_down

29.08.2007 - 23:18:44
00
Nazdar,

velmi pekne vyzera ten bike, je to jeden z mojich favoritov s canyonom a radonom. Myslim, ze si spravil super kauf. Mohol by si mi dat par infos ohladne zasielky, ako dlho si nanho musel cakat, ako bol zabaleny a sposob platby?Aka je to velkost, tipujem 19-20. Odradza ma od toho ten ram, vyzera tak trochu no name :lol: bez napisov.
30.08.2007 - 09:25:13
00
No mne sa prave strasne paci to ze je bez napisov :D moj bike nieje billboard aby robil niekomu reklamu :D Ale rozmyslam ze si tam nieco nastriekam/nalepim, mozno moje meno alebo take nieco, ale urcite nie nejaku znacku.

Zabaleny bol vo velkom kartone, povystielane takym tym bublinkovym igelitom, vsetko komplet zmontovane, stacilo otocit riadidla a namontovat rohy. Doniesla to spedicna firma, v ten den mi rano zavolali ze kedy budem doma. Z nemecka to posielali v utorok a doslo mi to v piatok poobede. Postovne je 69 EUR.

Velkost je 19", 110mm predstavec. Cakal som nanho az 6 tyzdnov :cry: , ale bolo to sposobene problemami s dodavkou ramov - co ako som zistil malo ale viacero takychto firiem co skladaju biky na kinesis ramoch. Uz teraz by to ale malo byt ovela lepsie s tymi dodavkami - uz su 2008ky ramy. Zalezi aj od toho aku chces farbu - vedia spravit hocaku z palety RAL (a bez priplatku) len to dlhsie trva, vraj o nejake 2 tyzdne. Platil som to prevodom na ucet, samozrejme dopredu treba - ale na nemeckych forach je na nich strasne vela pozitivnych odporucani a skoro ziadne negativne, takze som sa nebal velmi o tie peniaze.

Teraz akurat aj pomenili ponuku, napriklad je mozne si ten ram dat namiesto praskovania eloxovat -> cize bude este lahsi o nejakych 150-200g. A davaju tam uz vsetky komponenty modely 2008!!! To myslim ze za tu cenu nedostanes nikde. Najlepsie je vybrat si co chces a napisat im mail, tie biky co maju na webke su len priklady, mozu ti zmontovat co len chces. Ked im napises chcem toto a toto, tak ti potom poslu ponuku co to bude stat.
30.08.2007 - 12:24:47
00
Neni zlé za tie prachy. :oops:
http://sport.profi-bazar.cz/cyklistika/ ... le_60.html
30.08.2007 - 12:59:32
00
Diky za info, nemohol by si este hodit nejake linky na nemecke fora, ja som skusal hladat, ale nejako vela threadov na temu transalp som nenasiel. Pozeral som teraz stranku a tie 2008ky vyzeraju ako celok super, aj ked ram bez napisov je trochu divny, kolega povedal, ze ako z Mileticky :D .
Ale toto je velmi zajimave
Stoker Limited IV / Rock Shox Reba Race / Shimano LX - XT / DT Swiss 370 Disc X455 Disc / Avid Juicy 7 / XLC Ultralight - 999€
30.08.2007 - 14:01:44
00
jedno forum mas tu:
http://www.mtb-news.de/forum/showthread.php?t=198170

ale ma to cez 130 stran :lol: takze prijemne citanie...

Ten Stoker IV vyzera dobre, zalezi jedine kolko chces investovat. Za tie prachy (pripadne trosku viac) by som ja uz asi chcel full. Ale hociaku kombinaciu si vyberies, tak bike s 2008 komponentami, s takou vahou, za tie peniaze co to oni ponukaju inde nezozenies. Dnes som si konecne potvrdil ze ta moja vidla uz je model 2008 - akurat dnes dal Rock Shox nove modely na webku, ja ju mam doma uz tyzden... 8)
30.08.2007 - 15:19:17
00
keyboard_arrow_up