Snad to nie je naposledy co si to robil...takze aby si sa v buducnosti opat nenatrapil :)
30.03.2015 - 21:35:42
00
Ten predstavec chceš mať tak do kopca? A ešte pridávať podložky pod predstavec?
Neuveriteľné...

A ešte nezabudni dodrbať ježka!
30.03.2015 - 22:32:13
00
Joko normalne sa snazim ignorovat tvoje prispevky, ale uz sa nedalo. Myslis ze ked mas 60 rokov, ze sa tu mozes povysovat nad vsetkymi a robit z nich debilov?? Sorry za uprimnost ale robis tym zo seba neskutocneho blbca! Na to kolko mas rokov by som cakal trosku ine prispevky, nie taketo na urovni 17 rocneho pubertiaka ktory si potrebuje hladkat ego...hawk
30.03.2015 - 22:49:01
013
Hack3r, ale on nerobi debilov z ostatnych. Len zo seba... :-)
30.03.2015 - 23:28:42
00
johnny, uprimne nerozumiem, preco si sa odhodlal na skladanie, ked o tom nemas ani sajnu. Odbrusit z dosadacej plochy na krku vidlice, nacat zavit na domceku - to chce naozaj talent. Ked to nevies, tak preco to nedas hned poskladat niekomu zrucnejsiemu? Akoze fakt si "usetril". Nie kazdy dokaze znicit ram aj vidlicu este pred prvou jazdou. Gratulujem...
31.03.2015 - 00:14:47
06
johnnySVK par rad

Tu podlozku na vidlicu naklep velkym vidlicovym klucom(takym do ktoreho sa v pohode zmesti stlpik vidlice) a kladivom nabuchaj na vidlu ;)

Krk vidlice zrezes v pohode pilkou na zelezo....najskor na stlpik nasad vsetko...tj spravne nasadene hlavove...podlozky aj predstavec...a nasledne centrofixou vyznac cierku cca 2mm pod okrajom predstavca ;) tam odrez pilkou na zelezo....a nasledne pilnikom(gulatym) obrus hrany trosicku ;)

A uz prosim ta nikdy nic neobrusuj len preto ze to niekam nejde nasadit -_- to je tak ked sa kazdy chce hrat na servisaka bajkov.... A potom to takto dopadne.....uf.....

Btw svoj prvy cestak som si posjladal s jednym multiklucom pilkou na zelezo gumenym kladivom kliestami na bowdeny a klucom na HT2 misky za 2 hodiny doma v kuchyni :)
Ono to je pohoda len clovek musi vediet co robi...takze odporucam kuknut par videi a az potom sa chytaj toho bajku....

A nervy mozes mat jedine tak na seba....
31.03.2015 - 00:37:08
00
Joko normalne sa snazim ignorovat tvoje prispevky, ale uz sa nedalo. Myslis ze ked mas 60 rokov, ze sa tu mozes povysovat nad vsetkymi a robit z nich debilov?? Sorry za uprimnost ale robis tym zo seba neskutocneho blbca! Na to kolko mas rokov by som cakal trosku ine prispevky, nie taketo na urovni 17 rocneho pubertiaka ktory si potrebuje hladkat ego...hawk
assouvi Hack3r

este ste si na neho nezvykli? stary zaprdok, si predstav ako to s nim bude triast na dochodku :rofl: zena musi mat z neho doma radost :tmi: to je taky vsedo-dedo-zedol

johnnySVK vsetci ***** do toho misopetrovic mal si si to dat spravit radsej jemu :y:
tu vidlu vlastne znicil,ci ako? :(
31.03.2015 - 01:51:10
00
Najprv nesla nasadit na vidlu ta spodna miska v hlavovke...Po porade s jednym mechanikom, obrusil som a dako som to tam dostal...


Nabudúce sa opýtaj radšej na fóre, ako toho "mechanika".
31.03.2015 - 03:29:48
03
to je moc co sa tu deje :D
len nechapem zase snahu davat sem nekompletny bike...
31.03.2015 - 07:29:39
00
v pohode..beriem to tak ze nikto uceny z neba nespadol. Nechavat vsetko na servisakov..hmm...potom to dak dopadne, ze to dam takemu, co mi poradil, aby som to obrusil...Ako zistim kto je dobry a kto nie??..Jediny dovod, preco si to chcem poskladat sam,, je ten, ze sa to chcem naucit a neverim nikomu aj ked mu za to zaplatim...Bike skladat zas neni taka tazka vec. Ale vsetko je raz prvy krat......v podstate ak su dobre narezane zavity, tak stred by nemal byt problem naskrutkovat...Akurat lavy zavit na stredovom domceku neviem preco...ale nasadim misku a hned ide do sikma..ani som sa nepokusal ju tam nasillu dako napchat...Pravu som osadil v pohode....Tak ratam, ze je vadny zavit, ale ja som ho nedosral....Vidlu - posluchol som nepraveho cloveka co ma bikeservis...no ..KUa..koho, ked nie toho..ze....co uz..uz som sa poucil...

JoKo...si pan....mal by si byt prezidentom, bolo by nam lepsie. Mam trosku problemy teraz s chrbtom, takze rozmyslam, ze aj rajdy otocim cele o 180stupnov...A potom sem dam fotku ....Prosim, daj sem potom aj svoju fotku, ako ta rozdrapilo od smiechu... Dohodnuty?
M.Petrovic - jasne ze som nasraty na seba...ze som nestudoval radsej forum a potom skladat a posluchol som radu servisaka.
Jezus.....sajnu???...hmm..nerobme z toho jadrovu fyziku...Az na malinke teoreticke nedostatky....to zas taky problem nemoze byt..
Vdaka vsetkym za konstruktivnu kritiku. Vsetko je raz po prvy krat..ze..a ja sa najradsej ucim na vlastnych chybach...Aj ked to mozno daco stoji. Pre niekoho je to mozno nepochopitelny postoj, ale ja som uz raz taky.
31.03.2015 - 07:46:15
02
ako sorry ale si pobavil :) to že ti servisák poradil trošku obrúsiť tú hranu nie je až taký problém...niekedy sa to inak nedá...ale to že tam chceš narvať tú spodnú misku naopak, to ti isto neporadil... :) no a ak je závit krivý, tak už si doskladal :)
31.03.2015 - 08:04:31
02
Maličký teoretický nedostatok by som si osobne predstavoval inak, ale strhávať závity, brúsiť, nasádzať naopak...no. Ale ako si napísal - keď musíš, tak musíš :)
31.03.2015 - 08:07:16
00
A co tak keby ste mu miesto ***** skusili poradit co s tym dalej?
31.03.2015 - 08:18:12
02
tak....s tym zavitom ja nic nenarobim..zanesiem do ineho servisu..snad to dako daju dokopy...A mozno som zase len ja ten "cocot" a oni o tam naskrutkuju v pohode...MOzno som len polepeny to tam znasilnovat...MUdrejsi budem az po vojne....Nakoniec, ako vzdy
31.03.2015 - 08:21:10
00
pozri aky zavit je na tej lavej miske co sa tam snazis naskrutkovat... nieje nahodou opacny, ako ten na pravej? :))
no a k tomu bruseniiu stlpika vidlice ani nema vyznam nieco pisat... snad to neni tak dokjekazene, ze nebudes muset kupovat novu vidlicu...
a mas fakt super servisaka kamosa :)
31.03.2015 - 08:29:19
00
keyboard_arrow_up