Zdravim. Rozhodujem sa pri vybere appky do smartfonu na zaznam jazdy. Ktora aplikacia je lepsia, ktory web sa lepsie pouziva(statistiky a pod), premium ucet, komunita, plsusy - minusy a pod. Dakujem za prispevky.
04.05.2014 - 21:01:07
00
vsak vyskusaj obe.
ja som zacal na endomonde ale teraz viac pouzvivam stravu lebo sa mi viac paci.
premium funkcie su podla mna zbytocne ale to musis sam vyskusat.

inak strava potom vie spolupracovat s veloviewer.com kde mas tomu analyz atd. pozri ich stranku a uvidis
04.05.2014 - 21:14:59
01
Na trackovanie pouzivam Garmin FR910XT a data posielam aj do Strava (cez https://tapiriik.com/) aj do Endomondo (rucne, kedze nema API), takze appky neviem porovnat. Viem porovnat len weby (v oboch mam platene clenstvo) a kazdy ma plusy a minusy, takze je na tebe, co sa ti bude viac pacit. Ak to mam porovnat so socialnymi sietami, tak Endomondo je ako Facebook - pre vikendovych "sportovcov" a Strava ako Google+ - tam mam ludi, ktori to so sportom myslia vazne. No Endomondo ma krasne "PRO" statistiky - budes mat prehlad, ako sa tvoja vykonnost meni a budes sa moct porovnat s ostatnymi cez "peep benchmark". V Strave su zas zabavne vyzvy (tie ma vlastne aj endomondo) a najdolezitejsie plus - segmenty pre porovnanie svojej vykonnosti v case + opat s ostatnymi, ale len v ramci segmentu.
04.05.2014 - 22:09:56
00
Ale ak plánuješ opustiť Android napr. tak by si mal vedieť že Strava nema a ani neplánuje mať appku pre WM8
07.05.2014 - 08:24:03
00
Sorry, že sa pýtam trochu mimo, ale chcem vedieť - čo presnejšie zobrazuje prejdenú vzdialenosť: aplikácia v mobile (teda GPS) alebo cyklomerač? Po poslednom výjazde boli tieto dve hodnoty dosť rozdielne.. Ďakujem
08.05.2014 - 09:37:52
00
Jednoznačne cyklokompjúter.
GPS pri horšom signále dokáže namiesto teba "jazdiť" aj keď stojíš.
08.05.2014 - 11:02:08
00
Asi to tak bude ako hovoríš - mobil mi naposledy ukázal o vyše kilometra viac ako tachometer na bicykli..
08.05.2014 - 15:55:02
00
Skusal som to porovnavat, ale zial hned ako zisti Runtastic pritomnost (bluetooth) senzora otacania kolies, tak prestane merat vzdialenost cez GPS. GPS sice stale pouziva na zaznamenanie trasy, ale vzdialenost pocita iba z otaciek kolies... Mal som pocit ze to ukazuje prilis velku vzdialenost (obvod kolies som premeriaval aj 10 krat aby som sa uistil ze to mam nastavene spravne), tak som to chcel porovnat s datami z GPS. Asi budem musiet skusit zobrat so sebou aj turisticky Garmin a porovnat to...
09.05.2014 - 10:43:18
00
http://www.cnews.cz/clanky/software-hardware-pro-sports-tracking-strava-endomondo-ti-dalsi
V uvode uzitocne zhrnutie pre vyber vhodneho mobilu.
31.03.2015 - 15:26:24
00
keyboard_arrow_up