A čo je veľmi dôležité, aby podnet bol podaný písomne alebo, aby poškodený trval na vykonaní písomného záznamu, keď vec príde oznámiť osobne na príslušný útvar PZ.
04.03.2015 - 14:55:00
00
Za predpokladu, ze sa ti sluzbukonajuci policajt nezacne nenapadne vyhrazat, ze to bude spisovat aspon 3 hodiny, pokial naozaj trvas na nahlaseni...
04.03.2015 - 16:22:20
00
Sú leniví. Všetko čo chceš spísať, si musíš doniesť už vopred sformulované na USB kľúči. S veľkou radosťou si to skopíruje...
04.03.2015 - 17:02:13
00
Páni potreboval by som od vas poradit. Chcem zobrat tuto prilbu,ale neviem ci to je original alebo aliexpres http://www.mtbiker.sk/bazar/prislusenstvo-prilby/227939/fox-flux-2013.html
19.03.2015 - 12:26:26
00
Nechcem ti do toho kecat, ale osobne by som nebral prilbu z bazaru. Po prve bez vyskusania, po druhe nevies, co ta prilba prezila.
19.03.2015 - 12:42:33
00
Bruco v podstate ti rozumiem... Bol by si teda zastancom noveho kusu? Myslel som si,ze trosku usetrim kedze nova v PN vo Foxe-cca 70€
19.03.2015 - 12:55:53
00
Ano, prilba zvycajne nie je na rok, neoplati sa setrit.
19.03.2015 - 12:57:11
00
Citron69, ja by som to nebral a hlavne, keď je nosená aj z hygienických dôvodov (nechcem sa tým dotknúť predávajúceho). Keď ti nesadne veľkosť, bude to na "dlhé lakte". Porovnaj si cenu s cenou v serióznej predajni a hneď budeš vedieť, či je to "fejk". A nakoniec pri ochrane svojho zdravia by som veľmi nešetril a kúpil si prilbu po vyskúšaní. Pokiaľ nie sú veci nové a sú nosené, tak by som nekupoval: tretry, prilbu, rukavice, kraťasy, dres a termoprádlo
19.03.2015 - 12:58:24
00
Na daňovom úrade pri kontrole ti neprejde ak udáš, že si predal za menej ako si kúpil. Rozdiel musíš zdaniť aj keď si v mínuse. Nesmieš predávať za menej ako si nakúpil. Dokonca musíš zdaniť aj rozdiel pri inventúre za tovar, ktorý ti podľa inventúrneho zoznamu chýba.


"Nesmieš predávať za menej ako si nakúpil." Poprosim link odkial cerpas tuto infotmaciu :D :rofl: :lol:

"Rozdiel musíš zdaniť aj keď si v mínuse" Poprosim link na taky zakon :D :rofl:

V akej krajine toto plati???? :rofl:
29.03.2015 - 20:51:09
01
Toto sa podoba na predstavce z aliexpresu.
TO by ani nevadilo, sam som taky jazdil, ale preco to predava za 22Eur ked to tam stoji tak 10?

http://www.mtbiker.sk/bazar/komponenty-predstavce/228930/predam-ritchey-predstavec-wcs-4-axis-carbon-matrix-90mm.html
02.04.2015 - 12:09:19
00
Tu v bazari je toho viacej z aliexpressu a za dvojnasobok ceny, ak nieco pofiderne chvete ludia kupovat tu na bazari, radsej si to vzdy omrknite na aliexpresse a mate to lacnejsie, len si na to dlhsie pockate:-)
02.04.2015 - 12:14:48
00
Nuž je to smutne ako to v dnešnej dobe funguje,kazdy sa citi byt podnikatelom (nakupi cez aliexpress) a inzeruje to s marzou 100% len za cenu obohatenia sa a kolkokrat to prezentuje ako original... Je tu tolko predajcov fake-ov a nikto mi nebol schopny napisat akym sposobom funguje platenie objednaneho tovaru :D
02.04.2015 - 15:41:33
00
Platenie objednaneho tovaru? Kto? Komu? Kedy? Sak zaplatim a je zaplatene ;-)
02.04.2015 - 16:12:35
00
Nie som predajca fejkových komponentov, nikdy som nebola ani nikdy nebudem. Objednaný tovar na Aliexpress platíš buď cez PayPal (niekedy s príplatkom za poplatky za payPal pre predávajúceho(, alebo ak si veríš (resp. veríš predajcovi) tak vopred na jeho účet.
Inak cena na Aliexpress nezahŕňa cenu dopravy, ani DPH ani clo. Takže tá marža nie je 100%.
Neschvaľujem predaj akýchkoľvek fejkov a nechápem niekoho, kto si ich kupuje. Keď na to nemám tak si to nekúpim, ale nebudem sa tváriť, že nosím Óčka, alebo FSA, alebo Pinarelo a pritom podporujem nejakých kopírovačov. Ako zástupkyňa Dema a FSA pre český trh som osobne kontaktovala mnohých predajcov fejkov, aby stiahli z predaja svoj tovar, alebo aby ich nepredávali ako originál. Je to trestné a je možné to v súčasnosti postihovať. Stačí sa obrátiť na správne úrady a týpci potom môžu mať problém, ktorý im nepokryje zisk z predaja tých pár komponentov. A to si neuvedomujú, že sa vystavujú ešte väčšiemu problému pokiaľ sa niekto zraní pri fatálnom zlyhaní fejkového komponentu. To sa v prípade žaloby na náhradu škody, alebo ujmy na zdraví týpci nedoplatia ;).
02.04.2015 - 16:17:49
02
matko001 no chcel som odtial objednat gate na bike a nevedel som na akom principe funguje platenie za tovar,ci ako sportsdirect(cislo karty) alebo ako bolo spomenute paypal...
Kristina marzou 100% som myslel,ze napr. chlapec objedna rukavice za 10€ a inzeruje ich ako original za povedzme 25€... Dalsou z veci je,ze prevazna väcsina ludi na SVK zarobi za mesiac smiesnu sumu a po odratani poplatkov im ostane este smiesnejsia a preto mnohi kupia fake aby mali aspon nieco... Osobne by som si nekupil fake ako predstavec atd... Cize neaku funkcnu cast,no nieco ako kratasy,alebo dres je podla mna uplne v pohode a nemam sa zaco hambit
02.04.2015 - 16:43:16
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up