Lepsie ako spunty v usiach.. s tymto aspon pocujes co sa okolo teba deje
31.05.2015 - 19:29:10
00
Ani ne podla toho jakas vypeckovane kossy mam aj ja a ked das silnejsie tak nepocukes ani hovno :)
31.05.2015 - 19:30:17
00
Dnes som videl vo vrakuni jedneho cvoka na biku - mal celousne sluchadla, aby nahodou auta nepocul a jazdil ako vacsina cyklistov krizom-krazom - cez chodniky, prechody, cesty.
31.05.2015 - 19:34:38
00
Dnes som išiel autom dole z Kamzíka (50km/h GPS) a predbiehali ma dvaja žiletkári bez prilby :fubar:
31.05.2015 - 19:48:13
01
Najlepsi su taky ci maju drahe bajky, drahe cyklo handry a prilbu nevidel ani z daleka a supe si to kade tade cez cestu jak teraz dvojica jedna prave. Celkom pekna holka.ja mat taku holku bajkerku tak jek dam.aj skafander aby sa jej nic nestalo :). Ale prilba by asi nevyzerala cool na jej hlavke kapustovej :)
31.05.2015 - 20:09:14
01
Prilba je len pre amaterov :)
31.05.2015 - 22:13:22
01
RaddySVK jj, to som si tiez vsimol. Ata babska akcia teraz nebola, ci? :)

patooo neviem ako vyzeras, ale tam niekde sme stretli (asi 21 alebo 23 km znaceny na chodniku - cize vcelku skoro musel vyrazit) nejakeho bikera. Akurat sme sa zabavali, ze ten cyklista oproti nejak resko vyliezol ten kopcek, ako keby za zakrutou oddychoval :))) Obaja sme mali batoh a ja som mal take kriklave trailove tielko a modre elastaky :)



tak sme sa stretali :)
31.05.2015 - 22:32:15
00
Dnes som na Lamačskej stretol bajkera..zrejme išiel z Karpát, prilbu nemal, ale mal nasadenú veľmi zaujímavú ochranu uší.
Príloha:
portapro.jpg

V už aj tak hustej mestskej premávke je to fakt šialenstvo...tak ak to tu čítaš, mal by si pouvažovať nad inou bižutériou na hlavu. :) Alebo to zlož aspoň pri jazde po frekventovaných cestách. ;)


a ja som zas len za minuly tyzden videl hned troch blaznov s velkymi bielymi sluchadlami, tusim nieco ako Beats by Dr Dre
http://www.rentalexpress.info/wp-content/uploads/2013/03/c3a9couteurs-monster-beats-studio-dr-dre-530x5303.jpg
tak co, stoja majland, tak sa tym chcu pochvalit aj pri jazde na biku. a samozrejme na take megasluchadla sa uz nezmesti prilba, takze hola hlava. ale to nevadi, ak na nu padnu, tak aspon sa nema co poskodit.
31.05.2015 - 23:37:30
01
My sme dnes duchapritomne zvolili nocny pojazd bez rusivych elementov

Prílohy:

IMAG2469.jpg
IMAG2469.jpg 124.65 KiB thumb_up0thumb_down

01.06.2015 - 01:21:54
06
vcera bol fakt pekny den na bikovanie......Aj som si to uzil...az na jeden fakt..
Stretol som jedneho ujka + asi jeho 2 deti a jedna mama alebo svokra....Vdaka nemu som sa citil jak totalny debil.
Vysvetlenie: - isiel som spod Chlmca po zltej smerom k altanku v raci ........kusok pred tym altankom je taky usek s malinčím....cca 30-40m.....uzky chodnicek.....v podstate jednosmerka. Predtym ako som vbehol do toho malinčia som sa akosia nepozrel uplne na koniec toho malincia, cize som si nevsimol, ze oproti mne vosli do malincia aj tito styria turisti...Samozrejme som si to vsimol asi o 1-2 sekundy neskor, ked som bolo trosku neskoro...Stretli sme sa, este som aj zo sadol z biku, dal som do pravej strany, aby som co najviac uvolnil priechod turistom- mali tam cca 50cm priestoru. Na mojej pravej strane chodnika nebolo take vysoke malincie ako na lavej...A ten ujko prisiel ku mne a zacal ma poucovat ze preco som vbehol do toho malincia, ked som videl, ze su v nom ludia...hmm. Ze mal som pockat na konci malincia, kym oni ten 30-40m usek prejdu. Vysvetlovat mu, ze som si ich vsimol trosku az ked som tam vbehol, bolo zbytocne. Tak som mu povedal, ze "ok...Tu som uvolnil priestor, prosim prejdite"....A on ze nie. Ze on chce, aby som sa z pravej strany chodnika presunul do lavej, v podstate chcel odo mna, aby som vbehol cely do toho vyssieho malincia na druhej strane a uvolnil mu cely chodnik - 50cm mu nestacilo. NO, keby tam nemal deti a tu dalsiu osobu, asi by uz lezal v tom malinci hore znak...No nic..predychal som to, pekne som vbehol cely do toho malincia, turisti pekne presli a ja som im poprial pekny den.
V podstate cely den som premyslal, ci som bol debil ja alebo on....fakt neviem.
01.06.2015 - 08:25:46
03
johnnySVK sa ti cudujem ze si mu tak vyhovel ja by som to nespravil
01.06.2015 - 09:41:18
00
ani ja by som mu nevyhovel, keby tam bol sam...A predpokladam, ze keby tam bol sam, toto by si nedovolil. Jednoducho dufal, ze ho pritomnost vlastnych deti ochrani. Kazit detom dojem z turistiky len kvoli tomu, ze ich tata je rozkazovačný chruňo ( asi učiteľ na základnej škole ), som nechcel. V podstate som bol na seba hrdy, ze som zvladol udrzat nervy na uzde :)
01.06.2015 - 09:51:01
07
No neviem ci by som to zvladol tak elegantne ako Ty... Prve co mi napada je "vyhyba sa vpravo" a pochybujem, ze by som bol ochotny saskovat a ist na druhu stranu. Skor by ma ten jeho postoj vytocil natolko, ze by som potom uz bol "drzy" a povedal si svoje.
01.06.2015 - 09:54:42
04
Jezus....no vidis...aj mna to napadlo ako prve, vyhnem sa vpravo, sak nejsom v GBR......Chlapik ma chcel asi vytrestat za moju drzost, ze som vbehol do malincia a chcel, aby som si doskriabal svoje nôžky na tom malinčí. Asi starnem a uz sa mi nechce hadat s debilmi.....A okrem toho, istym sposobom tychto ludi aj lutujem - to musi byt hrozny zivot byt tak netolerantny.
A v takychto pripadoch mam na pamati jednu scenku zo Schindlerovho zoznamu.....kto uhadne ktoru??
01.06.2015 - 10:02:21
00
ja by som tam ostal stat a povedal mu, ze mam dost casu.. A zacal by som sa pytat deti ako sa im zije s tak netoleratntnym debilom.. Ale ja som na takychto ludi prudky, proste kosa raz musi narazit na kamen :)
01.06.2015 - 10:14:24
02
keyboard_arrow_up