esteze ste urobili fotku lebo uz si to ta herecka zmazala. Lubik ona by si zasluzila podla mna aj niecim inympo tej hlave. dildom do hlavy uz asi dostala az az...
03.06.2015 - 23:09:56
01
mlade baby za volantom = auto bez vodica. taketo individua vobec neberu ohlad na slabsich ucastnikov premavky. vodicak si vysulozili alebo vyfajcili.
03.06.2015 - 23:16:14
01
Tento incident ked sa dostal majitelovi audi v podobe fotiek tak sa moze lahko stat ze Miška si najde miesto peny v kapote zapichnuty krompac :D
FB je dvojsecna zbran

Lenze Miska je prilis tupa, aby dokazala mysliet este aj na taketo suvislosti. Ved ma problem aj s pochopenim, ze problem je v nej... :) Ale jej EC si znacim. Ak by som ju nahodou niekedy stretol, zaparkujem rovnako ako Audi. :)
03.06.2015 - 23:27:19
01
dnes som sa pristavil pri cyklistovi, z cesty ho zbieral vodič, ktorý mu nedal prednosť... Chlapík pooškieraný asi všade, pýtal sa čo má na čele. Bola tam iba červená podliatina, no prilba čom mal v ruke bola rozpukaná jak naše cesty. Až ma striaslo, keby ju nemal na hlave tak sa nič nepýta ale leží na JISke - v tom lepšom prípade :/
04.06.2015 - 01:20:03
00
niektorým ľuďom je strata čau čokoľvek vysvetliť :D


No....s takýmto parkovaním mám tiež svoje skúsenosti a nie vždy je vinný ten o ktorom sa to zdá. Pri mojej návšteve u známych som odparkoval auto na malé 6-miestne parkovisko k bytovke, kde už stálo 5 aut, ale každé stálo na čiare a cez čiaru toho parkovacieho "chlievika", čiže asi prvý dvaja zaparkovali zle a ostatní sa už len museli prispôsobiť. Ja som , ako posledný parkujúci, tiež musel zaparkovať cez čiaru, lebo inak by som sa nevošiel a iné miesto voľné nebolo. Po cca 4 hodinách.........všetkých tých 5 aut z toho parkoviska postupne poodchádzalo až som tam ostal stáť len ja sám - zaparkovaný ako "boss" cez dva parkovacie miesta a ešte k tomu v strede parkoviska. Keď som to z balkóna paneláku zbadal, okamžite som to išiel preparkovať správne. Keby som si to nevšimol a stál tak celý deň, možno by vznikla tiež podobná fotka môjho auta, aj keď som v tom bol skutočne nevinne .
04.06.2015 - 07:54:14
02
To sa stalo aj mne, lenze na ta baba ma z druhej strany chodnik :)
04.06.2015 - 08:00:11
03
A poďakujme sa aj investorom, čo stavajú takéto úzke parkovacie boxy. Najefektívnejšie parkovanie by sa dosiahlo tak, že každé druhé auto nacúva a vozidlá by tak mali uzučkú štrbinu na strane spolujazdcov a slušnú fugu u vodičov. Lenže to by musel niekto aj rozmýšľať a to už... no nič.
04.06.2015 - 08:04:14
00
winter, Ty si si asi necital komenty tej slecny, ze?
04.06.2015 - 08:15:18
00
Čítal, čítal. Teraz nenarážam priamo na tento prípad, len som ho použil ako podobný tomu čo sa stal mne. Aj keď okolnosti boli odlišné, podstata bola rovnaká - zlé parkovanie, alebo parkovanie cez dva parkovacie miesta.
04.06.2015 - 08:26:37
00
a navyše tak predsa parkuje vždy, aby mala celé jedno parkovacie miesto voľné na vystúpenie.. tak ju to tak naštvalo že musela toho arogantného šoféra vyškoliť. k tomu sa dokonale hodí toto staré známe - Iniciatívny blbec je horší ako triedny nepriateľ :D

Ale keby rozmyslala, tak si to tam nacuva a pri stlpe ma kopec priestoru :) Len to by musela rozmyslat :(
04.06.2015 - 08:38:02
00
stačí si pozrieť jej stenu na FB a je jasne, čo je to za vypatlane hovado
04.06.2015 - 08:45:45
00
Pali65: na tie miesta sú normy, síce z roku pána, ale aspoň niečo. Pokiaľ nebude vytvorený tlak verejnosti na developerov a politikov, aby sa normy platné od 60-70tych rokov neprehodnotili, tak sa toho moc nezmení.
Súhlasím ale s tebou s tým parkovaním - na druhej strane toto je práve ten prípad, kde si slečinka sama nabehla - tá audina je síce zaparkovaná rovnakým smerom, ale auto vľavo vedľa nej je tam nacúvané - takže medzi nimi je práve ten priestor, o ktorom píšeš.

randy: súhlas, každý normálny vodič by zaparkoval práve tak, aby mi susedné auto "nezavrelo" vodičovu stranu... Ale aj z tých príspevkov na FB je jasné, že ona tak parkovala schválne. To už je diagnóza..
04.06.2015 - 08:47:56
00
Ale keby rozmyslala, tak si to tam nacuva a pri stlpe ma kopec priestoru :) Len to by musela rozmyslat :(

Cuvat urcite nevie. :D
04.06.2015 - 09:04:02
04
a ako sa potom dostane z parkovacieho miesta? mňa tato naučil, že aj keď cúvať nevieš nacvičuj radšej s teplým motorom pri príchode ako so studeným pri odchode ...
04.06.2015 - 09:10:09
00
No predsa nastúpi z pravej strany :) nemyslím si, že by sa nezmestila...
04.06.2015 - 09:50:53
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up