Kaktus bike Bratislavský MTB maratón

13.06.2015
3. kolo - Župný pohár
5. kolo - XCM Tour
MTB maratón
Bratislava (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Výsledky, Reportáže
Tam bol singlovy korenovy vyjazd? :) nejako nepamatam... lebo ak to bolo na zelenej znacke, tak tam je to asi vsade dost siroke na 3 bicykle a tudiz kricat a zlostit sa ani moc nema zmysel
15.06.2015 - 19:03:26
00
Kristina, toto bolo na teba?
menej uz potesil obal z gelu odhodeny v lese (Kristinka) :n:
15.06.2015 - 20:05:54
00
V klude sa to inak rieši,v zápale boja iste išiel na plno.Ty to vidis inak on zasa inak. Ale športovať sa má fair. Možno v tom psychickom a fyzickom vypäti nedokázal uhnut. Aj tak to nema zmysel riešiť. Väčšina má bežné pustí. Spytam sa prosim ta .... Väčšina sa sama spýta . Alebo stačí len poriadne fucat a oni sa uhnu. Keď budes rucat akurat im pripomenies ze su pomali. To je psychológia. Nakoniec nejde o život. V pondelok aj tak treba ísť do roboty :)


Jasné, že vždy v kľude poprosím a samozrejme aj poďakujem, príp. ak stíham ešte prehodím nejaké to slovo na povzbudenie. Som z tých slušnejších :-) Preto, ako som spomínal sa mi toto za tie roky ešte nestalo. Ale aj tak to beriem športovo, samozrejme ;-)
15.06.2015 - 20:09:18
01
Tento maraton som išla po 1x,značenie dostačujúce až na jedno miesto po stúpaní bola odbočka v pravo stála tam slečna a asi 20 m. bola ypsilonka ,kde nebolo jasné kam treba ísť či v ľavo alebo zjazd dole rovno,zastala som tam ešte s jedným chalanom a až po zakričaní na kočku nám bolo jasné kam trebalo,fraforka tam síce bola asi 15m nižšie ,ale krátka a nebolo ju vidno.Ináč mi osobne vadili konáre v zjazdoch a na nich dlhééé fraforky,ktoré človek buď źachytil o volant,ruku alebo sa rovno na ňu obesil,taktiež guľáš v cieli bez chleba to som ešte nezažila.Ale celkovo to ušlo aj na tu teplotu , pekné singlové zjazdy, no ten záver pred cieľom niekto asi dlho šperkoval...
15.06.2015 - 20:34:21
00
videl som ta na prvej obcerstvovacke, ta guca bola velkosti mojej pasti.. ak si s tym dosiel po dalsiu obcerstvovacku tak klobuk dole....

najprv som si povedal, ze ok, trochu si oddychnem a pomalicky to dotocim do ciela, aby som mal cas, ale po par minutach sedenia v sanitke sa to este zvacsilo, tak som sa radsej nechal odviezt do ciela a teraz viem, ze som spravil dobre - najidealnejsi by bol klud a lad hned po uraze, len musel som este prejst 2 km po prvu obcerstvovacku...
15.06.2015 - 21:01:07
00
tak tak,chalan co to predava ma FULL tak ho nepotrebuje. Nevidim natom nic zle.

navyse aj velkost L asi prilis nesadla
15.06.2015 - 21:03:07
01
za mňa maratón super - čo sa trate týka. TOMU regulovčíkovy by sme sa mali zložiť aspoň na kofolu (na pivo mi ešte nepripadal:-)
ale aby to nebola len samá chvála - trochu mi vadilo, že ako pomalšiemu, čiže s neskorším príchodom do cieľa, sa už v tej dojazdovej rovinke motali v protismere tí, čo už skončili a netrápilo ich, že ešte niekto si to chce "užiť". Asi treba prichádzať skôr, viem (aj chleba sa potom ujde :-). Alebo aj trochu viac ohľaduplnosti od rýchlejších, resp. skorej prídených. Ale to je tuším všade tak, kde sa cez cieľ vracia na parkovisko..
ešte otázka k detským pretekom - ako to bolo vlastne organizované? synovi pridelili číslo na registrácii a takmer chytil debnu, keď ho podľa toho čísla vyhlásili ako druhého v kategórii dievčat a vyčítali to polovičke, akoby to ona spravila schválne..
a čo ma ešte dosť prekvapilo, tak to bola docela nízka účasť - na sériu a v BA som čakal o čosi viac. Či to len na dlhej bolo tak málo?
16.06.2015 - 09:56:37
00
menej uz potesil obal z gelu odhodeny v lese (Kristinka) :n:

Kristina, toto bolo na teba?

A na koho ineho? Dobra reklama pre Dema racing team, len co je pravda... :n:

Mimo vyznačených občerstvovacích staníc je zakázané vyhadzovať akýkoľvek odpad - prázdne tuby od gélov, obaly od tyčiniek, bidóny šupky od banánov a podobne. Porušenie tohto bodu sa trestá diskvalifikáciou pretekára a vylúčením jeho štartového čísla z losovania v tombole.
16.06.2015 - 13:21:26
00
profici :D
16.06.2015 - 13:29:47
00
uz minule som rozmyslal ze to budem zbierat nech im beru odtlacky. nechapem cloveka co v lese zahodi obal od gelu. teraz ich tam zas bolo plno. mne padol obal od tycinky a vratil som sa pren....
16.06.2015 - 14:32:52
01
no to je tak, su to gramy navyse.... ale tak aspon si to zoberem po dalsiu obcerstvovacku a zahodim to tam....
16.06.2015 - 14:34:08
00
na maratone author kral sumavy bolo tiez pisane nezahadzovat obal od gelu, tycinky... ale ak je to ozaj nutne odhodit tak do stredu cesty nie na luku alebo do lesa. potom ked odznacuju trat, tak to pozbieraju z tej cesty. zahadzovat to niekam dakelo aby to nikto nevidel je hovadina, to je jasne...
16.06.2015 - 14:42:00
00
Obal zahodi len nevychovane prasa a urcite to nerobi len na pretekoch.
16.06.2015 - 14:48:25
03
Nie je to také zlé. V nedeľu som bol zbierať fáborky a šípky na dvoch okruhoch okolo Kobyly. Našiel som na tých okolo 16 km jednu tubu od gelu. :-)
16.06.2015 - 14:49:13
00
no a co nejake tie fotky? nenasli ste? samozrejme okrem fax&copy :)
16.06.2015 - 14:50:39
00
keyboard_arrow_up