Rozseknut si to musis len ty sam, nikto to za teba nerozhodne. A vzdy sa da cakat na nieco novsie, lepsie...... az do smrti. :-)
23.06.2015 - 21:53:48
00
Al 7.0 Ex maju vsetky okrem XL, ja chcem M. Dodanie na prelome jula/augusta ale ako vravim bude mi chybat akurat posledna vyplata. Ako je to s vyplatenim, resp. aka je lehota na zaplatenie aby mi nezrusili objednavku?

Mohol by som aj pockat na 2016ky ale ak zrusia cerveny tak si vlasy vysklbem :D


No poviem to tak, ze to, ze tam maju napisane prelom jula/augusta este neznamena, ze to nebude zajtra vypredane :) Totiz to je datum, kedy tie bajky dostanu na sklad z vyroby a zacnu posielat zakaznikom. Mozno maju uz posledny kus, ktory sa da este objednat, ale to uz nemozeme vediet. Ja som mal este vcera na 8.8cke ze skladom a dnes rano som pozrel a uz je datum dodania jul/august :)

Co sa tyka tej platby, vyzvu ta nejake 2 - 3 tyzdne dopredu pred naskladnenim, ale dokedy to musis cvaknut to netusim.

Ja asi este pockam a dosetrim co sa da, budem zrat suche rozky a potom objednam, ale ked nebudu mat stealth tak sa obesim :)
23.06.2015 - 21:55:01
00
Rozseknut si to musis len ty sam, nikto to za teba nerozhodne. A vzdy sa da cakat na nieco novsie, lepsie...... az do smrti. :-)

To mas pravdu, ale moze pomoct rozhodnut sa. Ako marek_K pisal, mozno by to stalo za to pockat, ale zase ako ty vravis, spolahlicost je otazna. Takze je to stale 50/50 :) Takuto dilemu som teda este v zivote nemal.
23.06.2015 - 21:58:11
00
Akoze preboha preco ho strasite ? Ake problemy kto ocakava s novym XT? V podstate jedina zavaznejsia zmena je prechod z 10 na 11 pastrokov. taketo nove XTR 11kove sa predava uz cely rok, nikde som necital ze by praskali retaze alebo ze by to zrazu neradilo. Alebo vo vseobecnosti niekto registruje nejake velke problemy novych sad shimano za posledne roky ? Ja teda nie, za mna je shimano stavka na istotu a uzrcite by som cakal na novu sadu, uvahy o moznej nespolahlivosti su absoutne mimo. Ani neviem ako vobec napadlo niekoho pouzit slova shimano a nespolahlivost v jednej vete...


Naposledy upravil marek_K dňa 23.06.2015 - 22:52:54, celkovo upravené 1 krát.

23.06.2015 - 22:09:36
01
Inak neviete ze keby som si pre istotu objednal tu 8.8cku a potom by som si to rozmyslel a nezaplatil, je to vpohode ? Tiez by ma zaujimalo dokedy mi to potom stornuju. Este sa chcem opytat znalcov, su vdila FOX 32 Float CTD Performance a tlmic FOX Float CTD Performance Boost Valve vpohode na take pohodove XC? Ziadne zveriny a skoky z metra :) Niesu s nimi nejake problemy? Vdaka.

Akoze preboha preco ho starasite ? Ake problemy kto ocakava s novym XT? V podstate jedina zavaznejsia zmena je prechod z 10 na 11 pastrokov. taketo nove XTR 11kove sa predava uz cely rok, nikde som necital ze by praskali retaze alebo ze by to zrazu neradilo. Alebo vo vseobecnosti niekto registruje nejake velke problemy novych sad shimano za posledne roky ? Ja teda nie, za mna je shimano stavka na istotu a uzrcite by som cakal na novu sadu, uvahy o moznej nespolahlivosti su absoutne mimo. Ani neviem ako vobec napadlo niekoho pouzit slova shimano a nespolahlivost v jednej vete...


Vdaka za ukludnenie, ale vies, aj FOX mal problemy v 2013 s ich EVO tlmicmi. Ale hadam to u Shimana nehrozi. Inak myslis ze sa to bude montovat 2x11 alebo 1x11 ? lebo jednu pilu nechcem, som si isty ze by mi to vadilo psychicky :) Rovnako ako sa nemozem pozerat na, ja to volam "chrome" vidly, ktore cas od casu vidavam. Proste hlava mi to neberie :)

marek_K tie nove M8000 vyzeraju fakt dobre :)
23.06.2015 - 22:15:32
00
Nie je to tak davno (alebo uz ano?), co mali xt brzdy problemy s tuhnutim pri nizsich teplotach. Casto sa tu objavovali aj tecuce M395. Dost casto sa na nete vyskytuju polamane osky na xtr spdckach. Ale je fakt, ze co sa tyka spolahlivosti, tak je Shimano na tom celkom dobre. Horsie je to uz s Foxom.
23.06.2015 - 22:22:28
00
Ono spolahlivost firmy nieje len ci sa cosi pokasle ale aj ci si za produktom stoji, ja mam 2 kusy 2013kovych CTD vidlic evolution ktore mali problemy, obe sa pokazili a v oboch mi fox bezplatne vymenil patrony a som s nimi spokojny. Mam mat koli tomu mat averziu k foxu? ani nahodou, slabe miesto odhalili a poucili sa.
Misenko. na spectraloch bude na 99% 2x11 podla mna. Ta perfomance vidla ma fit patronu takze je to to najlepsie co mozes mat, ja mam tu lacnejsiu verziu evolution a som spokojny. Buduci rok uz budu vsetky foxy len s fit patronou.
23.06.2015 - 23:01:58
00
Ono spolahlivost firmy nieje len ci sa cosi pokasle ale aj ci si za produktom stoji, ja mam 2 kusy 2013kovych CTD vidlic evolution ktore mali problemy, obe sa pokazili a v oboch mi fox bezplatne vymenil patrony a som s nimi spokojny. Mam mat koli tomu mat averziu k foxu? ani nahodou, slabe miesto odhalili a poucili sa.
Misenko. na spectraloch bude na 99% 2x11 podla mna. Ta perfomance vidla ma fit patronu takze je to to najlepsie co mozes mat, ja mam tu lacnejsiu verziu evolution a som spokojny. Buduci rok uz budu vsetky foxy len s fit patronou.


To mas pravdu, vdaka za info. Buduci rok, myslis sezonu 2016 ? Lebo tie Canyony 2016 by sa mali dat objednavat od Oktobra. Neviem aka je dodacia doba ked sa objednaju hned v Oktobri.
23.06.2015 - 23:08:53
00
No poviem to tak, ze to, ze tam maju napisane prelom jula/augusta este neznamena, ze to nebude zajtra vypredane :) Totiz to je datum, kedy tie bajky dostanu na sklad z vyroby a zacnu posielat zakaznikom. Mozno maju uz posledny kus, ktory sa da este objednat, ale to uz nemozeme vediet. Ja som mal este vcera na 8.8cke ze skladom a dnes rano som pozrel a uz je datum dodania jul/august :)

Co sa tyka tej platby, vyzvu ta nejake 2 - 3 tyzdne dopredu pred naskladnenim, ale dokedy to musis cvaknut to netusim.

Ja asi este pockam a dosetrim co sa da, budem zrat suche rozky a potom objednam, ale ked nebudu mat stealth tak sa obesim :)


Ked zmenia datum dodania pri Mku na koniec augusta tak v tom momente objednavam.
23.06.2015 - 23:10:33
00
Common, len aby to nezmenili na out of stock :) Ja teda pockam na novy rocnik ako doporucil @marek_K a hned v oktobri objednavam, myslim ze to je rozumnejsie... Koniec koncov, o tu farebnu kombinaciu az tak nejde, dolezite su jazdne vlastnosti a canyon urcite nebude mat nejake ohavy, aspon dufam :) Cize ty uz definitivne ides do 2015ky ?
23.06.2015 - 23:29:12
00
Zdravim vas. Objednal som si v Canyone bike a chcel by som ho zaplatit prevodom na ucet. Zaslali mi zalohovu fakturu z ktorej som ale mierne mimo. Pri zadavani som dal vsetko co mi poslali, len neviem na co sluzi to ich Steuernummer a pisu ze tam mam este pripisat svoje cislo zakaznika a cislo objednavky. Ale netusim kde ho mam napisat. Poprosil by som tych co maju skusenost s platbou canyonu prevodom na ucet o radu. Vopred dik
24.06.2015 - 00:29:49
00
číslo zákazníka som zapisoval ako variabilný symbol a číslo objednávky do poznámok.
24.06.2015 - 00:43:15
00
Napíš na CZ/Sk zastúpenie a oni ti poradia...
24.06.2015 - 09:39:03
00
A aký model berieš?
24.06.2015 - 09:39:52
00
Tak som im volal. Ze do VS mam dat cislo objednavky a do poznamok cislo zakaznika. VS mi ale to cislo nebral, asi pre to ze obsahuje pismena, tak som dal vsetko do poznamok, Uz len cakat na potvrdzujuci mail. Ja som objednaval Strive AL 6.0 Race
24.06.2015 - 10:27:41
00
keyboard_arrow_up