Na pasku by si dotiahol Sagana len .....:-)
09.07.2015 - 20:11:28
00
Francuzi tiez boli po 100 rokoch na MS v hokeji a mozno komentar v TV bol podobny ako u nas z TdF..... a preco?.... lebo sa tam hokeju asi malo komentatorov venuje (teda ak tam hokej vobec davaju v TV) tak to potom tak vyzera.........
a ci sa vam to paci alebo nie.... Sagan je fenomen aky v cyklistike davno nebol a fanusikovia / komentatori ho maju radi ze je jaky je............. ***** s tym ze v kopcoch strati desiatky minut...... taki majstri jak Sagan robia pre popularitu cyklistiky viacej jak hociktory iny jazdec a to je jedno ci u nas alebo v zahranici... (staci si precitat moju reportaz z Flandrov kde som pripity o polnoci so starou tetou na hajzloch v Gente debatoval o cyklistike.... o Saganovi vedela vsetko.... ktovie preco?.... a stavka s Fanusikom na jednom z kopcov??...... nabuduce ked tam pojdem sa spytam na nejakeho ineho jazdca.... ci im nieco hovori)
a posledna vec.... v tomto sme my slovac divny narod..... co sa mame tesit ze mame takehoto clena, frfleme ze sa o nom furt hovori.....v inom state by to bol milacik naroda..... ale to sme my..... sme SEDLAC
09.07.2015 - 20:43:17
016
ale však mu všetci fandíme a obdivujeme ho, ale keď je niečoho veľa, tak je toho skrátka veľa. samému saganovi to už asi lezie na nervy viď. časť jeho statusu:
,,Dnes som nevyhral, pretože každý mi povedal, že by som mohol vyhrat!"
09.07.2015 - 21:12:55
01
Stačí si porovnať STV s Eurosportom. Tam úplná pohodička. Len škoda, že tom nemám HD...
09.07.2015 - 21:16:56
02
ja tiez tomu nechapem, preco to ludom tak vadi, ze sa tak casto spomina jeho meno pri komentovani .. nemame vela sportovcov, na ktorych mozme byt ako narod hrdí .. a sagan taky je, tak je predsa pochopitelne, ze ludia su nadseni a duplom tí, ktori napr na slovenksu sa venuju cyklistike .. ved je to ich zivot, fandia cyklistike roky a teraz tu maju sagana .. mozno takeho sagana dalsich 100 rokov nebudeme mat, tak potom budete chodit na youtube a kukat videa, ktore budu historiou ..
09.07.2015 - 21:20:00
03
sak jasne chlapci.... pohoda.... len to mozno netreba tak prezivat co komentuju..... verim tomu ze tak jak kazdy z nas v robote sa snazi urobit maximum, snazia sa aj oni..... trochu tolerancie, pokora a respect ..... potom je zivot krajsi :-)
09.07.2015 - 21:22:02
00
ja verim,ze bud zajtra alebo pozajtra vystreli motyka a hned aj vyzlecie s vitazstvom Andreho....... a komu vadi,ze ho furt spominaju,nezastihol som to, vsak to je dobre, dokonca dnes na CT ho stale takisto spominali a aj im to robilo dobre.......
Hazard vsak si zaplat a budes mat
09.07.2015 - 21:24:14
01
Ked sa hra kvalda vo futbale komentator drzi Slovakom,tak isto v hokeji na MS,pri hocakom sportovom prenose na olympiade komentator fandi Slovakovi,neviem preco Vas to serie akurat pri Saganovi...vydrzte o par rokov nebude mat Slovensko v protour ziadneho jazdca
09.07.2015 - 21:25:21
04
co tak sucasne biely,zeleny,zlty dres a etapa k tomu? :-)
09.07.2015 - 21:39:21
02
Podla najnovsich sprav Tony Martin uz zajtra nenastupi na start. “It is impossible for Tony to start Friday’s stage,” Lefevere told French radio station Europe
a oficialny zdroj: http://www.etixx-quickstep.com/en/news/show/tony-martin-update-broken-collarbone-abandons-le-tour-de-france/2307
09.07.2015 - 21:49:31
00
"Viděl jsem, že má Cav trochu problémy a najednou jsem byl ve špici já. Říkal jsem si: Tony je někde nahoře, už je v bezpečí. A přede mnou byli jen sprinteři jako Peter Sagan, van Avermaet nebo Kristoff, ale nikdo další, kdo by případně mohl po mně jít. Žádný jejich pomocník. Musel by to být jedině sprinter - a ten, který by za mnou vystartoval jako první, by pravděpodobně nevyhrál. Takže to byl ideální moment." Stybarov komentar, vysvetluje asi vsetko.
09.07.2015 - 21:58:41
02
A ešte k tomu vedel, že "Peter je už na druhé miesta zvyknutý, tak sa hádam nebude hnevať". :-)
09.07.2015 - 22:14:27
01
ak to niekto este necital tak davam odkaz na clanok v ktorom je dalsi odkaz na sledovanie udajov z tych gps , ktore maju pod sedlami . . zajtra si to pozriem .. napr dnes mal najvyssiu rychlost degenkolb, cez 75km/h .. http://supercycling.cz/novinky/tour-de-france/pi-tour-muzete-sledovat-realna-data-vsech-cyklistu/#.VZ7Xchvtmkp
09.07.2015 - 22:23:37
01
http://www.tinkoffsaxo.com/news/flash-comments-from-tinkoff-saxo-tour-de-france-stage-6/
09.07.2015 - 22:27:09
01
"Sagan has to TDF 3 brakes : Front, rear and Contador :D" z komentarov :D
09.07.2015 - 23:30:22
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up