Nechcem byt zly, ale bral si bike z Canyonu za 3 papiere preto, ze vsade inde maju porovnatelny bike mozno za 3 a pol. Vdaka pomeru cena/vykon sa navyse z Canyonu stala masovka. Tato tvoja "uspora" sa spolu so zvysenim poctu predanych kusov musi niekde prejavit. Mozno setria prave na supporte.

Edit: Tie divne podlozky na Shimane nie su na podlozenie kotuca, ale na zaistenie srobov. Po nasrobovani kotuca sa prihnu podla hrany sroba a tym zabrania jeho povoleniu.
21.08.2015 - 08:21:03
00
Canyon/Radon za 3 tisicky stoji v kamennej predajni 5 :)
Takze za usetrene peniaze moze vymenit polovicu bajku a stale je v pluse. Moj Spectral za 2400 je ekvivalent Remedy 9 za 4000. Tej vaty je tam tolko, ze reklamoval by som len ram a vidlu/tlmic/teleskop. Ostatne komponenty pre mna nema vobec zmysel reklamovat a cakat na vybavenie - radsej kupim nove a mozem dalej jazdit.
21.08.2015 - 10:14:32
04
No mate pravdu, ze niekde sa to prejavit musi. Mozno ale len toho maju vela teraz, ale mohli by aspon odpisat. Inak ja som objednaval Spectrala a Nerva a obidva mali drobne skrabance na rame, Nerve mal na hornej trubke z oboch stran, a Spectral na zadnej stavbe zospodu,, takze som to musel zatret ciernou fixou. Neviete poradit nejaky lak alebo co cim by sa dali zatriet drobne skrabance na anodizovanej uprave ? Akoze za ten packaging si pytaju dost, tak by to mohli zabezpecit aj lepsie. Nechce sa mi koli tomu podstupovat celu proceduru vracania a podobne, to sa aj tak casom odere ale nasere pri novom biku.

Bruco, dik za vysvetlenie podloziek, to je teda nieco ine. Mas pravdu, v kamenom by stale minimalne stvorku. Ja som ho mal v podstate za 2750, lebo akurat co som to kupil mali zlavu, ale peniaze uz vratit nechceli, co sa da pochopit, ale nechali mi nakupit si v ich shope za 250e. Toto im kvitujem.

PhilJ, zas tie kolesa stoja 9 kil ci kolko, tazke to myslim zmysel ma :) Uvidim jak sa to bude chovat. Drobnosti by som ani ja neriesil moc.
21.08.2015 - 12:01:30
00
chapem, ja take drahe kolesa nemam :)

..ale jasne ze reklamoval by som vsetko, len by som necakal kym sa to vyriesi a kupil by som zatial nahradne komponenty nech mozem jazdit a reklamovane veci by som potom predal... vidis, treba kupovat lacnejsie bajky :D
21.08.2015 - 12:25:14
01
No to mas pravdu :-D Take nieco ako svokor, ten kupil v kauflande fulku za 120 eur :)))
21.08.2015 - 12:29:47
00
jj, a ked vysuchas brzdove gumicky na v-brakoch, kupis rovno novy bajk :P

..aj ked neviem ci tie gumicky nebudu mat dlhsiu zivotnost ako ram...
21.08.2015 - 12:35:12
00
Tomu ver ze maju, no ja som sa na tom isiel zo srandy previest lebo mi to nedalo, a teda je to tragedia na kolesach. Nefungovalo tam poriadne nic, BB vyheglany, neprehazdovalo, vrzgalo a malo to asi 20 kilo, katastrofa. Vyhodene peniaze, ale svorkovi sa to zda dobre, tak fajn :)
21.08.2015 - 12:39:14
00
Update: Z toho Canyonu sa mi stale neozvali - to o niecom svedci, ale nemam chut to ani teraz v sezone riesit. Kazdopadne je to vadny naboj, zobral som shimanacky kotuc z nerva ktory sa tam toci absolutne rovno a nahodil som ho na moje koleso, chodi to zo strany na stranu ako blaznive. Cize vada naboja - stycne plochy su urcite krivo opracovane, zase som musel vychitit "dobry" kus. Takze som zobral hasak - nieco podobne ako dal niekto na obrazku vyssie a poriadne som ho doohybal - az som sa bal ze sa to urve, ale tie nove centerline kotuce su fakt dost pevne, takze rukou neni sanca. Teraz je to takmer rovne, kazdopadne to neriesi situaciu a po sezone v decembri dakedy im to budem posielat na reklamaciu. Akurat ma serie ze som musel ohnut kotuc za 40 euro, ale co ma clovek robit ked chce jazdit :)
29.08.2015 - 08:46:49
00
Obrábač kovov by nevedel tú prírubu na náboji zafrézovať do roviny kolmej na os náboja?
29.08.2015 - 10:24:36
00
Určite by to vedel. Ja len nechápem, že to Misenko neobije predajcovi o hlavu, ale rieši to tu na fóre a robí všeliaké experimenty.
Radosť mať takého zákazníka, čo si reklamácie rieši svojpomocne a nezaťažuje zbytočne predajcu a výrobcu.
29.08.2015 - 13:29:49
00
chce jazdit, co je celkom pochopitelne
29.08.2015 - 13:41:05
00
Misenko spočítal som, že si sem napísal 24 príspevkov na túto tému. Keby si takouto intenzitou radšej atakoval Canyon, tak by si bol snáď bližšie k riešeniu.

PhilJ ale nech tým tlačí na canyon, že chce jazdiť. 30 dní na reklamáciu je maximum, nejedná sa o nutný čas na vybavenie.
Proste ja by som to riešil úplne inak. Zaťažoval by som tým zodpovedných a zainteresovaných. Nevypisoval by som sem, že sa neozývajú, ale by som IM denne telefonoval, že prečo kašľú na riešenie môjho problému...
29.08.2015 - 14:00:40
00
30 dni mas na Slovensku, v nemecku to moze byt uplne inak. Cele toto by trvalo minimalne mesiac a to si nemozem dovolit teraz. Urcite to budem riesit intenzivnejsie, ale az v decembri dakedy.

Sustruznik by to mozno vedel, ale je to v zaruke tak nech to riesia oni.
30.08.2015 - 19:15:55
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty / Brzdy / Kotúčové brzdy)
keyboard_arrow_up