Mozes, ale to by si zase zviditelnil Slovensko nezelanym sposobom. :D
28.08.2015 - 12:36:50
01
Jezus ty asi velmi autom nejazdis ked ti raz vbehne chodec a hned mas potrebu nas o tom informovat :D
28.08.2015 - 12:51:02
00
Mozes, ale to by si zase zviditelnil Slovensko nezelanym sposobom. :D

Kde niet obete (zjedená, kosti vypálené a podrvené a rozsypané), niet trestného činu. To je jedna z právnických zásad.
Z toho odvodené:
"Nikdy nenaser geocachera, najlepšie vie, ako schovať korpsu!"
28.08.2015 - 12:55:57
00
...a keď to zrazis nemôžeš to vziať domov, vykostit a uvariť ;)


to nemôžeš ani v prípade zveri, teda môžeš ale keby ťa niekto videl a bonzol, tak sa to klasifikuje ako pytliactvo
28.08.2015 - 12:57:21
00
Jezus ty asi velmi autom nejazdis ked ti raz vbehne chodec a hned mas potrebu nas o tom informovat :D

A co myslis, preco som mal potrebu o tom informovat? ;) Ak to nebolo zrejme, tak len preto, aby si foristi ako pesiaci davali pozor, ked idu v tme skrizit drahu autu...
28.08.2015 - 12:58:13
00
toto je forum pre cyklistov, nie samovrahov :D
28.08.2015 - 13:08:02
00
Aj cyklista môže mať záujem o vykonanie rituálu seppuku, to sa nevylučuje :)
28.08.2015 - 13:22:39
00
Dnes sa panko zo Sushitime pokusal zrazat vystupujich ludi z elektricky na zastavke viedenskeho typu na Blumentalskej. Zvonenie elektricky mu neprekazalo, na nadavky zacal vystupovat z auta so slovami a mentorskym tonom "Vazeni, toto je cesta!"...tie dvere zatvoril rychlejsie ako hubu. :lol:

Kazdopadne napisem do Sushitime, nech daju skolenie svojim vodicom, ze im robia hanbu. :)
29.08.2015 - 17:40:44
07
overtake thumb_up0thumb_down
03.09.2015 - 18:45:43
00
Tak jedna vcerajsia z pohladu vodica. Uzka ulicka, auto predomnou parkovalo priecne a dost mu to trvalo. Namiesto toho, aby som dupol na plyn a obehol ho cez protismer, som zastavil, lebo v protismere sli dvaja chlapci a nechcel som ich ohrozit. Ked zbadali situaciu, tak sa mi uhli na chodnik. Zaradil som teda jednicku, ze idem obiehat stale parkujuce auto. Ked som presiel niekolko metrov, vtom ma sprava oblizal nejaky pumpickar, hodil mysicku predomna (lebo v jazde priamo mu zavadzalo parkujuce auto), takze som musel skocit na brzdu, lebo by som ho bol zrazil odzadu ako som sa rozbiehal. Na vytrubenie mi este ukazal fakera a odplul si dozadu... Diki hosi, skvele budujete imidz chudakov cyklistov v uliciach :-/

uz len ocakavam reakciu dotycneho, ako som mu zablokoval svojim pohnutim cestu a skoro havaroval, keby nezrobil tu mysicku. A opluvat mi auto je vlastne len taka spravodliva odmena za to, ze som si zatrubenim dovolil upozornit ho na jeho ***** jazdenie.
04.09.2015 - 15:08:11
06
dnes ked som sa vracal z hradze ma tejto krizovatke http://dopice.sk/eCH skoro zobral mladik ktory mal cerveny pasat sedan BA944TJ vsimol si ma az ked som zastavil pol metra od dveri spolujazdca. ospravedlnil sa mi zdvihnutou rukou, ale mal som take nervy ze som sa ho spytal ze kde ma kkt oci. tak mi odpovedal ze som nemal tak letiet. ten kto bol dnes na hradzi vie ze sa tam pri ceste spat moc letiet nedalo.
06.09.2015 - 12:11:34
00
ze som si zatrubenim dovolil upozornit ho na jeho ***** jazdenie.

Na to su iny machri aby upozornovali na kkotske spravanie, Mimochodom bezdovodne si pouzil zvukove a svetelne vystrazne znamenie za co je pokuta podla nalady policajta
06.09.2015 - 14:37:40
00
Na to su iny machri aby upozornovali na kkotske spravanie, Mimochodom bezdovodne si pouzil zvukove a svetelne vystrazne znamenie za co je pokuta podla nalady policajta


ako v com bolo podla teba bezdovodne?
07.09.2015 - 07:17:24
00
Sak som upozornoval dotycneho na svoju pritomnost a pouzitim zvukoveho znamenia som odvracal nebezpecenstvo, ze ho zrazim pocas toho, ako som ho vzapati obiehal :-D
Ked by mi za toto policajt chcel nieco dohovarat, tak sa ho spytam, ci mu rano stara nedala. A to seriozne.
07.09.2015 - 08:12:13
00
Mal si odvracat nebezpecenstvo brzdenim nie trubenim. Ked mas cas na trubenie tak situacia nebola nebezpecna.
07.09.2015 - 08:16:46
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up