Vahu sice prenasas ale sak vidis ze on neurobil nic len zmackol prednu z celej sily bez prenesenia vahy je to jasny polet
28.08.2015 - 08:06:36
00
veď to, takže nebyť blbec neletí :P
28.08.2015 - 08:17:43
00
Ale aj tak si myslim ze uz by to tak ci tak neubrzdil bez toho aby sa nebachol o to auto...
28.08.2015 - 08:19:46
00
v prvom rade sa nemal tak lepiť na to auto a v druhom rade, to mal skôr stočiť jeho smerom, ale od počítača sa nám mudruje :D ale vyzerá, že sa mu nič vážne nestalo, tak pohoda :)
28.08.2015 - 08:33:23
00
Vcera cestou na vychod som stretol niekolko exotov (vodicov aut):
za Brusnom sa na mna lepil nejaky dilino, aj ked ma mohol v pohode obehnut, kedze cesta bola v tom momente prazdna, ale on bol asi vo veternom tuneli alebo co :D
pred Mytom pod Dumbierom sla nejaka felda tak 70-80 z Bystrej do Myta, sak dediny su blizko, tak to tam netreba hnat...predo mnou slo nejake Berlingo alebo nejaky podobny typ auta a pred nim felda. Prisla rovinka, nikde nikoho, az na dvoch cyklistov v protismere. No nepustil sa ten debil v Berlingu prave vtedy obiehat? A za 5 sekund uz brzdil do Myta :D
V Presove som videl (ci skor nevidel?) cyklistov bez akehokolvek predneho osvetlenia a to sli oproti mne a bola uz aj tma. Hlavne, ze vzadu mali blikacky...ludia si asi neuvedomuju cenu svojich zivotov.
28.08.2015 - 09:44:30
00
Ja som šiel včera na bicy po tme na osvetlenej ulici, vysvietený vpredu aj vzadu ako vianočný stromček, ale aj napriek tom mi vošla do jazdnej drahý z vedľajšej ulice, jedna puča na aute s PK značkou. Stalo sa to na Landererovej ulici v smere k mostu Apollo. Ona vychádzala od Eurovei, kde mala značku Daj prednosť a oranžovú blikačku. Tesne predo mnou išlo ešte auto, ktorému dala prednosť, no vysvietený cyklista už na také niečo nárok podľa nej asi nemá. Na ďalšej križovatke som ju dobehol na červenej a bez vulgarít, ale zo značne ráznou tóninou v hlase som jej povedal čo si myslím o jej štýle jazdy. Ani okienko si neotvorila, keď som jej na neho zaklopal a sedela tam ako prikovaná a ani necekla celú dobu môjho monológu.
28.08.2015 - 11:27:45
00
Si ju vystrašil :D
28.08.2015 - 11:33:55
01
Treba kopnut do dveri, klopkanie na okienko nezabera na niekoho kto sa naschval tvari ze tam nie je..
28.08.2015 - 11:38:49
00
Šoková terapia. To si zapamätá človek na dlhšie, keď zažije nejakú nepríjemnú situáciu. Je pravdepodobnosť, že bude v takýchto situáciách inak reagovať a hlavne bude pozornejšia ak zaregistruje na ceste cyklistu.
28.08.2015 - 11:39:55
00
Alebo zabúchať na strechu, aj to zaberá. Potom sa majitelia motorových vozidiel rýchlo rozrečnia. Ak teda nechceš vyvíjať deštrukčné aktivity...
28.08.2015 - 11:40:37
00
Ja som to riešil zablokovaním. Počas môjho monológu už naskočila zelená a neskoro som si to všimol. Tak som sa pohol na čo skočila oranžová a zastavil. Ona sa nepohla ani o pol metra. Tak som sa k nej vrátil a pokračoval v dišpute, kde som predtým skončil do ďalšej zelenej. To bola pre ňu nekonečná doba do ďalšej zelenej.
28.08.2015 - 11:43:06
05
Ja dam vcerajsiu skusenost sam so sebou. :D

Vracal som sa uz po tme autom z nejakej dediny kde sa aj vrany otacaju a na tom hlavnom tahu medzi DS a BA je v nejakej obci rekonstrukcia, kde nachvilu oba smery idu len po jednej polovici cesty a kusok za tym je neosvetleny priechod. Presiel som tym zuzenim sustrediac sa samozrejme na ten usek a cez priechod sa vtedy nejaky starsi chlapik rozhodol suverenne prejst, ved ma prednost. Bol som v tom case jedine auto v blizkosti priechodu, ale ved coby on cakal ked ma prednost. Ja mu samozrejme nevycitam, ze sa cez ten priechod pustil, ale myslite na to, ze v tme vas ako neosvetleneho chodca naozaj nie je vidno, tak sa nevrhajte pod kolesa spoliehajuc sa na to, ze vodic vas urcite vidi. Alebo ked uz sa vrhate, tak aspon pobehnite. Ja vzdy radsej necham prejst auto ak je len jedno a v klude prejdem potom, alebo ked uz sa teda ponahlam, tak pobehnem a nebudem tipovat, ci ma vodic v tme vidi a stihne zabrzdit.
28.08.2015 - 11:52:31
01
Jezus bolo to pravdepodobne v Šamoríne a ten priechod je inak dočasne zrušený kvôli rekonštrukcii križovatky (je tam tabuľa so zákazom prechodu z obidvoch strán cesty), takže ten "starší chlapík" vôbec nemal prednosť. Väčšina chodcov inak ten zákaz úplne ignoruje - bývam pár stoviek metrov od tej križovatky. Ale na druhej strane pravdou je aj to, že na tom úseku je momentálne znížená maximálna povolená rýchlosť na 30km/h, takže by nemal byť problém včas zabrzdiť ;)
28.08.2015 - 12:26:43
00
Ano, bola tam 30-ka v tom useku rekonstrukcie. Ci pokracovala aj tam dalej neviem, ale problem s brzdenim nebol. Neviem ci som len nedal nohu z plynu, lebo na trojke to motor celkom dobre zabrzdi. Ale bol to taky neprijemny pocit, ze z tmy sa nieco zrazu vrhne pred auto.
28.08.2015 - 12:33:15
00
...a keď to zrazis nemôžeš to vziať domov, vykostit a uvariť ;)
28.08.2015 - 12:35:25
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up