dnes je asi deň kktov, ja som ich tiež x postretal dnes, zistil som že jazdiť tréning na koze po slovenských cestách je ešte viac o hubu ako na klasike...keď je človek zalahnutý a má naložené do 50km/h, tak to dlhšie trvá, než prerúčkuje na brzdy, kvôli dementovi ktorý mu nedá prednosť na križovatke. a tiež je nebezpečnejšie keď vás lížu autá a obzvlášť tie z protismeru, lebo treba obiehať za každú cenu... a poslednú dobu som si všimol že veľa vodičov jazdí za stredovou čiarou, niekedy aj na rovine, ale poväčšine tak režú zákruty.. pochopím to keby tá cesta bola prázdna, ale tak cyklistu asi berú ako že tam nič nie je
25.08.2015 - 19:47:19
00
ja mam realne odsledovane co som rok jazdil na ziletke bez svetiel /blikaciek/ a rok cca jazdim zo svetlami /za kazdeho pocasia pustena predna aj zadna blikacka/ ze s blikackami som naozaj realne na tom bezpecnejsie. odstupy, obiehanie zo zadu aj v protismere, lizanie spatnym uz skoro ani nepoznam. neprezeniem to, ale o 70% menej sa mi stavaju taketo neprijemnosti o ktorych sa tu bavime. mam tento set na nabijanie cez USB http://www.suncycle.sk/sk/produkt/set-osvetlenia-infini-lava-/5622 su male ze na ziletke ich nevidno, ale svietie resp blikaju hodne silno a vydrz cca 6-8 hodin
25.08.2015 - 19:59:04
00
Mňa zaráža tá úplne bezdôvodná nenávisť a agresivita voči cyklistom na cestách. Pomaly každý deň ma niekto ohrozí na zdraví-živote. A to mám do práce len 11km. Z toho po ceste najprv 3,9km, potom lesom a na záver nejakých 500 metrov. Ako úplne bežné je nedanie prednosti vozidiel z protismeru, ktoré odbáčajú doľava.
25.08.2015 - 20:01:30
01
bikejoring - ty si fakt trufas, to je normalne adrenalinovy sport.
25.08.2015 - 20:02:45
00
musim zaklopat a som vdacny tomu hore za to, ze mne sa to zatial nestalo. asi preto ze uz z dialky ma vidi blikat a vidi ze nejdem 20km/h ale cez 40km/h. samozrejme obcas sa stane nieco neprijemne, ale je toho uz minimum a dufam ze mi to tak vydrzi :)
25.08.2015 - 20:05:48
00
bikejoring - ty si fakt trufas, to je normalne adrenalinovy sport.


adrenalín je to ešte len na pretekoch, to keby som mal písať všetky zážitky ako sa chovajú vodiči na pretekoch, tak by to bolo tak dlhé, že by to ani nik nečítal :D ale spomeniem pár zážitkov z nedeľňajšieho slovenského pohára... najväčší idiot bol jeden vodič, čo nerešpektoval príkaz policajta na motorke a nezastavil na krajnici a namiesto toho dupol na plyn a prepálil to okolo balíku tak v 90km/h asi ani nemusím rozpisovať ako málo by stačilo, keby do seba dvaja cyklisti zavadili a ľahlo by to celé aj do toho protismeru rovno pod to auto... potom bol ešte dobrý jeden motorkár, ktorý nás dorazil v zjazde a motal sa tam medzi nami:D potom ho vytrúbilo auto hl. rozhodcu a čosi po ňom aj hodili z okna a ukázali mu nech sa zdekuje... mali by nejakí policajti jazdiť aj za balíkom a všetkých týchto bláznov nekompromisne pokutovať.
25.08.2015 - 20:35:19
00
jj dnes den kktov a piiic na cestach - na Stefanikovej v BA zastavili auta pred priechodom, nech moze prejst kocik a rodinka, vo vedlajsom pruhu na velkom SUV obtlsta blondinka ani nepribrzdila, ked uz auta v ostatnych pruhoch stali tolko, ze kocik bol takmer uprostred cest...necely meter a rodinka by bola na kasu...a za priechodom kusok kolona cakajuca na cervenej...
teraz vecer na Radlinskej - uplne prazdna megasiroka cesta, blondinka zaciatocnicka chce zaparkovat tak pribrzdila a zo zadu do nej vletel nasypany debilko z PK a hned vyskocil a zacal tam vyrevovat, buchat po autach pestami...cisty degenerat
25.08.2015 - 20:39:04
00
ja sice chodim len obcas na hobby preteky, ale na Okolo Magury siel nejaky ***** hore Fackovskym sedlom, ked sme my zjazdovali dole, na mercedese, alebo BMW /uz si nepamatam/ a este nas vytruboval. par chalanov to do neho skoro aj napalilo, lebo nikto necakal ze policajti dole niekoho pustia nahor. takze si viem zivo predstavit preteky za plnej premavky len s drobnymi obmedzeniami.
25.08.2015 - 20:42:30
00
ten nejaky **** ma predsa pravo jazdit na vozovke vo svojom jazdnom pruhu,nie? ked ho nezastavili fizli,tak sa treba obratit a vyplakat im na pleci!!!
25.08.2015 - 20:44:17
00
no jedna vec je na co ma pravo a druha, ze musel mat nasrate v hlave. pretoze triezvo a rozumne uvazujuci vodic auta by predsa zastavil s vystraznymi svetlami na kraji cesty a pockal kym prejde balik cyklistov kedze by si bol vedomi vzniku nahodnej kolizie. vedla neho ak ma pamat neklame sedele blondynečka, tak pred nou sa zjavne potreboval ukazat a neslo o nic ine len o zvyraznenie ega. na druhej strane je mozne, ze policajtov resp usporiadatelov ktory boli dole odignoroval a to z neho robi este vacsieho blbca
25.08.2015 - 20:49:26
00
ja sice chodim len obcas na hobby preteky, ale na Okolo Magury siel nejaky **** hore Fackovskym sedlom, ked sme my zjazdovali dole, na mercedese, alebo BMW /uz si nepamatam/ a este nas vytruboval. par chalanov to do neho skoro aj napalilo, lebo nikto necakal ze policajti dole niekoho pustia nahor. takze si viem zivo predstavit preteky za plnej premavky len s drobnymi obmedzeniami.

keďže som vás fotil ako zjazdujete pri prameni Nitry, tak som bol toho svedkom...vsak sa pri mne aj to auto zastavilo, kedze som im ukazoval ci im drbe... cela rodinka co sedela v tom aute sa rozculovala, nadavala, bliakala, na pokraji bláznovstva všetci...ze ako je mozne ze cesta ie je uzavreta, ze ako oni maju vediet, ze su tu preteky atd...ako, mne sa zdalo dostatocne ked ide pred pelotonom auto organizatora, nejake dve tri motorky a davaju na znamost, ze treba spomalit...ktovie ci by satakto chovali aj keby isiel nadrozmerny naklad oproti
25.08.2015 - 20:52:24
00
ktovie ako by sa to riešilo keby sa nedajbože stalo nejaké nešťastie a ono sa určite raz stane, potom sa to možno začne riešiť. každopádne z nikoho nič neubudne keď počká pár sekúnd na krajnici, ale keď mu to stojí za to niekoho zabiť, tak nech ide. ono ani tí organizátori nie sú vždy 100%, minule chalan napálil do auta na križovatke, ktorú riadili mestskí policajti, skrátka jeden ukázal že môže ísť a druhý nezastavil premávku, naštastie to skončilo len nejakými narazeninami..
25.08.2015 - 20:54:58
00
obratte sa na panov policajtov!!!! iba tu zbytocne fnukate a mrnkate a nic tym nevyriesite..... alebo zbehnite na pokec.....
25.08.2015 - 20:57:07
01
inak taký pekný príklad mentality československého vodiča, krásny rovný prehľadný úsek cesty a zrovna na ňom robili asfaltový postrek, ja som šiel po krajnici, lebo na nej už bol asfalt, pruh v protismere bol bez postreku a zrazu nemal nik z vodičov problém jazdiť v protismere celé stovky metrov... ale keď tak majú obísť cyklistu pár desiatok metrov, tak je to problém :)
25.08.2015 - 20:59:42
02
canopus policajti toho tiez vela nevyriesia. Pisal som o tom par stran dozadu
25.08.2015 - 21:01:16
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up