troska to tu ozivim zacalo ma boliet v kolenach na vonkajsiej strane niekedy neboli nic ani po 60km a niekedy zacne hned po 15km naposledy som slapal cca 7km do kopca (celkovo z domu na vrchol cca 27km) stupanie moze byt tak cca 7° v pohode som ho vyslapal nebolelo nic no po zjazde zacalo v momente ako zidem z bicykla tak neboli nic ako nasadnem a zacnem slapat zasa boli bol som u ortopeda spravene rtg aj sono vsetko v poriadku citil som to este pri lezani na boku ked zdvhinem vystretu nohu
17.05.2013 - 19:31:44
00
Zacinam jazdit trochu cestu no mam problem s kolenom ako tak citam ide isto o nespravne nastaveny posed.Skusal som to doma ale pomohlo by mi keby mi stym niekto pomohol co ma doma trenazer na upevnenie zad. kolesa, lebo ked si len tak sadnem a neslapem nemozem sa spravne usadit. Tak ak mate niekto chut mi stym pomoct tak sa ozvite. Okr. MARTIN,Zilina
17.05.2013 - 21:07:19
00
mna boli pri silnych zaberoch do kopca na tazsich prevodoch a potom uz bohuzial do konca vyjazdu neprestane, ale dnes 30 km na hrad a nebolelo, takze asi to bude podla tepltoy a oblecenia. odporucam nejake termo navleky na kolena, ak vas bolia...70 percent ludom to pomoze :)
26.05.2013 - 20:07:24
00
Ja som mal problem s lavym kolenom. Ked som dlhsie sedel alebo spal nehorazne to bolelo. V zatazi nic. Odkedz nosim navleky na kolena je to OK. Len ta bolest sa presunula do praveho ramena - to ma boli po 20km na biku.
27.05.2013 - 12:48:47
00
rameno moze mat rovnaky problem...klby su nachylne na teplotu, tak mozes skusit nejake obklady alebo si to obviazat
27.05.2013 - 13:19:23
00
Kup si kilo gumených medvedíkov
01.06.2013 - 15:18:14
00
tak som studoval a studoval a zistil som, ze bolest kolena je sposobena castokrat zlou obuvou, za rpedpokladu, ze je dobre nastaveny posed. vraj vznika bolest vo vnutri kolena z toho, ze vam noha lieta v topanke. u mna to bola pravda, vymenil som obuv. skustte aj vy :)
01.06.2013 - 15:21:39
00
Tak len pre informaciu. mozno dakomu pomoze, samozrejme diagnoz je milion, ale kedze som to dotiahol az na ortopediu, tak sa podelim o rady. Mna tiez boli po bajkovani (aj par dni) v kolene. diagnoza je ze daka plika (vyrastky). tie tam robia trenie a s toho je zapal. predpisana bola rehabilitacia a pravidelny strecing. ten strecing naozaj pomaha, len to clovek nesmie flakat (co je tazke - zabit denne 15-30 minut strecingom). dali mi na to aj daky ultrazvuk ze ich rozbije (prd makovy, to bolo asi pre efek, rozumej poistovnu).

proti zapalu pomaha Indobene - nechem robit reklamu, tak asi aj ine pre dochodcov. Chladi a posobi proti zapalovo.

A PS: Ortoped neodporuca pouzivat bandaze!!! Tie su z dlhodobeho hladiska kontraproduktivne. Iba vynimocne. Lebo koleno si na ne zvykne a ochabnu svaly. Treba rovnomerne cvicit svaly, hlavne tie co sa pri cyklistike nepouzivaju!
15.07.2013 - 22:49:02
00
Máte niekto skúsenosť?
http://shop.liekaren.sk/novinky/cemio-kamzik
15.07.2013 - 23:37:12
00
Mam perfektne skusenosti s Inovo5 a s Premium forte 2700. Toto cemio je ale zaujimave cenou.
15.07.2013 - 23:50:03
00
No vyskusal som vselico, rameeno boli aj tak, ale ked dam na dva dni bicyklu pokoj necitim to, jak sadnem na bicykel tak boli. Uz aj rajdy som skratil v domneni ze to pomoze (ciastocne pomohlo), takze uz len kliky a benchpres mi zostava robit. Neviem co by este mohlo pomoct.
16.07.2013 - 06:39:31
00
ak máš problém s ramenom vyskúšaj osvedčenú metódu: zaobstaraj si niaku palicu najlepšie z metly, chyť ju nadhmatom na oboch koncoch pred sebou a pokús sa dať ruky dozadu, opreť palicu o chrbát a neustále držať tu palicu :D proste spravíš taký oblúk s palicou v rukách ponad hlavu až dozadu :) rob to pravidelne po niakych 20-30 opakovaniach a snaž sa postupne zužovať úchop.
16.07.2013 - 21:37:11
00
Ja som začal užívať toto http://www.protein.sk/e-96-arthro-guard-gold---biotech lebo ma začali kĺby celkovo bolieť nakoľko som sa začal venovať aj posilňovaniu po asi mesiaci a pol cítim účinky. Bolesť postupne ustupuje.
16.07.2013 - 22:29:20
00
ak máš problém s ramenom vyskúšaj osvedčenú metódu: zaobstaraj si niaku palicu najlepšie z metly, chyť ju nadhmatom na oboch koncoch pred sebou a pokús sa dať ruky dozadu, opreť palicu o chrbát a neustále držať tu palicu :D proste spravíš taký oblúk s palicou v rukách ponad hlavu až dozadu :) rob to pravidelne po niakych 20-30 opakovaniach a snaž sa postupne zužovať úchop.



myslíš že to pomôže? že sa tam niečo napravý? pretože ja mám taký problém s ktorým pojdem onedlho dúfam ortopédovy, ked jazdim nad cca 30km v horach zacne ma pod lopatkou tak picat, boliet a ze ked idem niečo dlhšie tak potom aj 1 max 2 dni opadava bolest a potom pohoda. Neviem či tam je niečo poškodene lebo je to len na lavej strane. Niekedy prejdem aj 50km a pohoda aj ked som nemal batoh ma to bolelo :(
25.07.2013 - 08:39:37
00
pod lopatkou ma tiez pichalo, az tak ze ani zmena polochy nepomohla. Od vtedy co si davam kazdy vecer kliky a brusaky tak je vsetko v poriadku. Ako uz bolo spomenute, treba troska posilovat.
25.07.2013 - 09:35:38
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Návleky / Na kolená)
keyboard_arrow_up