sa mi zda ze ..... vy lekari sami neviete kde je sever...... nemusime si klamat, vychovava vas uz dlhe roky farmaceuticka lobby a do nas ako pacientov ide to, comu vy verite...... a pritom mnohokrat neverite ani sami sebe..........
nic v zlom chlapi
19.11.2015 - 22:12:46
03
Ja som niekde pocul ale neviem ci je to pravda, ze definicia zdravia v modernej medicine "je stav kedy sa navonok nepreukazuju ziadne choroby".
Nie je to chore?
A ked sa zacnu prejavovat tak sa zacnu potlacat symptomy a to sa vola "liecba"....
22.11.2015 - 19:48:44
00
No... Neviem nájsť autora ale bol to nejaký lekár/filozof.... A jeho citát bol v tom zmysle že liečiť telo bez duše je zbytočne ....
22.11.2015 - 21:32:31
00
Vám dobre práši, akurát že je nemožné vám vysvetliť, až ako veľmi. Nemáte a nemôžete mať vytvorený aparát na pochopenie.
22.11.2015 - 22:00:20
02
Canopus velmi ma zaujal vas prispevok z predchadzajucej stranky kde pisete o istej pani choru na nervovi system a po roku a pol sa vyliecila.mam sclerozu multiplex rada by som si dala urobit vsetky testy ELISA WESTERN BLOT chlamidie boreliozu no neviem kde a na koho sa mam obratit.mozye poradit
22.11.2015 - 23:09:56
00
tulenik takze ten starý učenec bol podľa teba blbec? (Povedal to myslím že Platón alebo Hyppokrates)
23.11.2015 - 10:30:53
00
marianita podla toho ako dlho ste chora: cim je clovek chronicky dlho chory: telo netvori protilatky a preco by aj malo vlastne: spirocheta infikuje B lymfocyty+ostatne agranulocyty=tvorcov nasich protilátok takze ziadne ELISA+WESTERN BLOTY by som nerobil a isiel rovno na transformaciu lymfocytov,kde je ta odozva imunity ovela rychlejsia : ak chces referencne hodnoty,ktore budu stat za to, siel by som za Durovskou v BA a dat si to poslat do Augsburgu=BCA=boreliose centrum Augsburg, vôbec ale vôbec so tie prachy nelutoval : cennik davam sem:
ide o to, ze mrte vela ludi s SMkou ma LB= to len pre lekarov typu REHM apod clovek s Bb nemusi byt vôbec chory,ked mu to imunita drzi,nakolko ked dostane LB=lymsku boreliozu,tak potom zacina ta sranda!!!!
ELISA testy si nedavajte robit: rovno by som siel LYMESPOT uplna novinka vo svete, borelioza je vlastne top patogen,,ktory umozni preniknut ostatnym koinfekciam a robit diskotekovy mejdan na plne gule!!!
Poistovna tie testy nepreplaca, lebo nase zdravotnictvo take testy nepozna,takze VIVAT SRACKA KRAJINA!!!!
jednoznacne dat spravit CD57ku+koinfekcie vsetky+ virusy ti spravia aj na SVK: hocikto: jednoducho preukazatelne latentne infekcie z radu herperavidae
aby bolo jasne: nejde o to ci ma clovek 1 alebo 1000 spirochet= tato tvorba zavaznych symptómov je tvorena presne opacne ako si niektori myslia: reakcia imunity kazdeho z nas
kolko je tych demyelizacnych lezii na MRIcku? pribudaju? zvacsuju sa?
Príloha:
BCA-testy.RENE.jpg
BCA-testy.RENE.jpg 230.92 KiB thumb_up0thumb_down

26.11.2015 - 15:09:02
00
Tesak tych lekarov,ktori vedia kde je sever je strasne malo : vsetci OL vieme ako liecia: neliecia:a ti ostatni? primar neurologie a primarka infektologie v NR? totalni uboziacikovia: absolutne nevedeli o com rozpravam!!!!! prehadzuju si pacienta ktori ma neuro-infekcne stavy z boreliozy, no jedna velka katastrofa!!!!! a ten PAJAC smeracky,zastupca riaditela Ing. nejaky tupon uplne bezradny z nich!!! manuška obycajna
Canyo jasne ze je to chore: nelicime,iba preliecujeme: biznis farma : radsej budes mat 1000 chronicky chorých a BUDES MAT VELKY DOM,ZENU V NOM a NOVE AUDI A 8 PRED DOMOM
alebo 999 zdravých,ktorych si vyliecil a na dusi pocit blazeny a 1 chorého,ktory z teba prachaca nespravi......

toto by som ucil vsetkych novych medikov: zaklad modernej medicíny je toto: ale v tych najkvalitnejsich skolach: JHopkins,VanderBilt apod univerzity na medicinu
1.znizit toxicku zataz v tele
2.zlepsenie uz narusenej biologie,fyziologie v tele
3.znizit pocet mikro-organizmov patogénov
4.imunomodulacie
26.11.2015 - 15:35:58
02
toto všetko robia ľudoví liečitelia :) prečo by to mali robiť aj tí druhí?
26.11.2015 - 15:55:59
00
Ja tu vidím minimálne jedného s Fkovou dg, ale z borélií to mať IMO nebude...
26.11.2015 - 16:02:39
02
lapaloma tvaria sa iba? ci?
26.11.2015 - 18:06:33
00
Ak sa niekto planuje dat zaockovat proti encafalitide (pripadne sa uz dlhsie zabudol dat preockovat, co je moj pripad), tak teraz je vhodny cas.
22.12.2016 - 08:51:36
00
zaujmavy clanok o kliestoch. kurna ja mam 10+ kliestov rocne tak podla clanku patrim do 2,5% populacie. este zistit cim ich pritahujem...
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/425991-nakazenych-kliestov-je-coraz-viac/
10.04.2017 - 15:18:07
00
V tom clanku sa veterinar opät vyjadruje aj k technike vyberania kliestov a teda vytacanie rozhodne neodporuca.
Najlepšou metódou na vytiahnutie parazita je jeho uchopenie jemnou pinzetou čo najbližšie pri koži. Následne ho treba opatrne ťahať kolmo proti koži a súčasne ho otáčať do polkruhu, striedavo na obe strany. „Ak by sme kliešťa pinzetou vytáčali do niekoľkých otáčok na jednu stranu, môžme ulomil hlavičku asi v polovici jej dĺžky. Jej zvyšok však v koži nevyhnisá ako trieska, ale sa opuzdrí a vytvorí sa malá hrčka,“ varoval.
10.04.2017 - 17:37:48
00
vidis a ja mam presne opacne skusenosti - pri vytacani kliesta som mu hlavu nikdy neodtrhol - a to mam za sebou niekolko desiatok vytacani. pinzetou som to zacal skusat nedavno ked to kazdy tak strasne odporuca a nikdy sa mi to nepacilo. prestal som s pinzetou ked sa mi podarilo rozpucit telo kliesta tak ze uz ho nebolo za co chytit a skoncili sme na chirurgii - nastastie bez nasledkov.
10.04.2017 - 20:51:35
00
keyboard_arrow_up