pa3km ano je to saso a hanba sudnictva, o to horsie je ze v tom co hovori ma pravdu
trionq ako vies ze nekona? :)
na matovica je podanych 300 zalob. Na Mikasa ich bolo koli ruskam podanych asi 9 a az potom vydal vyhlasku ktora uzakonila povinne nosenie rusok (29.10.2020), pritom ludi za to buzerovali uz od jari
04.11.2020 - 12:50:20
00
darebak napísal:
Kamoska robi v call centre pre banku a tiez idu robit dohladavanie.

Toto je dobra sprava. Takze sa konecne navysia ludske zdroje na trasovanie. Lebo vsak na call centrach mavaju aj zlozite cally. Support technickych zariadeni, produktov bank, operatorov. Verim, ze skuseni ludia z call centier dokazu trasovat na porovnatelenj urovni ako ludia z hygieny. A hygienikom budu forwardovat iba nejasne pripady.
04.11.2020 - 12:53:38
00
trionq napísal:
ako si písal 24%, pravdepodobne kontakty pozitívnych na plosnom testovaní


Tak. Tisíce kontaktov, ktoré tu pobehujú vdaka volnejším opatreniam za odmenu pre účasť na plošnom testovaní a šíria nákazu. Dobrá správa.
04.11.2020 - 12:58:00
00
Hosť napísal:
Tak. Tisíce kontaktov, ktoré tu pobehujú vdaka volnejším opatreiam za odmenu pre účasť na plošnom testovaní a šíria nákazu. Dobrá správa.

treba počkat ešte aspon tyzden, dva aby sa to dalo zhodnotit toto su iba špekulácie
04.11.2020 - 13:00:05
00
Tak. Treba počkat ešte aspoň týždeň dva nech kontakty poriadne popobehujú a hlavne dôkladne spracovávat a analyzovat natestované údaje najlepšie za veľkej účasti armády a polície.
04.11.2020 - 13:05:36
00
Gusto0 napísal:
bedo vazne sa pytas? vcera som bol pozitivne testovany a dnes vyskocim z okna - zomrel som s virusom. bol som testovany pozitivne a o 2 tyzdne zomieram s tazkym zapalom pluc - zomrel som na virus

04.11.2020 - 13:10:05
00
Ivan, skutocne musis chvilu pockat. Pokial su toto kontakty nakazenych, tak to je normalne. Nic s tym nenarobime. Cele to cvicenie vikendove je o vyhnuti sa tvrdemu lockdownu. To, co mame teraz je taka parodia na lockdown - ale su nizsie ekonomicke skody.
Ako pozeram cisla za jednotlive okresy, tak Orava je na tom uzasne dobre - okresy Tvrdosin a Bardejov su s tyzdnovym poctom pozitivnych na urovni priemeru Slovenska a Namestovo aj Dolny Kubin su hlboko pod nim. Samozrejme neviem, aky vplyv tam mal tvrdsi lockdown ako inde a ci pomer testov ostal rovnaky ako inde. Zlepsovanie cisel sa zacalo prejavovat v cislach zverejnenych vo stvrtok. Takze este musime pockat. Asi tyzden.
04.11.2020 - 13:12:58
00
Opýaj sa zihadla5 či boli jeho kontakty PCR testované.
04.11.2020 - 13:21:34
00
skadiaľ ste zobrali, že kontakty pozitívnych z plošného ag testovania boli dohľadávané? však nestíhajú ani tých z pcr
04.11.2020 - 13:26:38
10
Hosť napísal:
Mali dat 3-4tyzdnovy lockdown vsetci doma a ziadne testovanie.
Mna by zaujimalo ci stupne cez pcr testy pocet pozitivnych v odbernych miestach ktore boli v interieri a tvorili sa dlhe fronty.
Pripadne aj odberne personal len s ruskami.
Idu cestou nasilneho premorenia, ved nechavaju otvorene aj ine prevadzky.

Ked mozu od mladych v obchode pytat obciansky pri kupe tovaru pre dospelych, alebo v kine pri filme pre dospelych, tak tu je to ine?


Prevádzky a najmä školy s najväčšími šíriteľmi - nezistenými nakazenými detmi do 10 rokov ktoré to šíria medzi sebou a potom v rodinách na rodičov a starých rodičov. Rodičia potom v zamestnaní na svojich kolegov a starí rodičia na dalších starých rodičov počas výletu Karosou do Medžugoria. :D Alebo na výlete vlakom odvezú vírus zadarmo až do tatroch.


Naposledy upravil Hosť dňa 04.11.2020 - 13:40:51, celkovo upravené 1 krát.

04.11.2020 - 13:30:28
01
Ivan prosim ta , nerob si z toho pi🍕u ...
04.11.2020 - 13:40:48
04
A co mi iné zostáva ked vidím okolo seba tu sodomu gomoru. :D Len nosit ruško, sediet na r.ti maximálne na biku s certifikátom do samoty a citat pisat pozerat :D
04.11.2020 - 13:42:53
02
My to mame v genoch, niet pomoci.. :D

04.11.2020 - 13:57:11
03
Ešte že ju máme na zozname zakázaných látok ako jediný v EU vďaka zaostalým dementom bývalej vlády..

https://www.startitup.sk/nova-studia-ukazala-ze-cbd-moze-pomoct-zmiernit-zapal-v-plucach-pacientov-s-covid-19/?fbclid=IwAR0kVeqKDo6cALu4KkKmeAYwspzCwTcwi4Mp7-DLxvVLbC1K4Em5JSOu1OM
04.11.2020 - 14:17:08
03
Gusto0 napísal:
no a prave ze presli dva dni a ja som vlastne ten certifikat nemal ani kde ukazat a ani ho nikto odomna nepytal uvazujem ze sa tej saskarady druhy krat nezucastnim. do potravin mozem, v praci to nikomu nevadi a na biku ma aj tak nikto kontrolovat nebude. inam aj tak nechodim. po 10 dnoch z toho certifikatu je aj tak len zdrap papiera.


Veď vydrž ešte do budúcej stredy a potom ho môžeš aj stratiť. Možno budeš mat nový čo nafasujes cez najbližší víkend a teda môžeš ho zahodiť už v nedeľu. Lebo čo som čítal dnes jednu úvahu v istej diskusii, k čomu nám budú po budúcej strede ak má byt karanténa 10dni? “Negatívni snáď budú stále negatívni, pozitívni už snáď budú vyliečení a netestovanym snáď bude tiež stačiť ta dobrovoľná 10-dňová karanténa ako tým pozitívne testovaným. Jedine žeby na “neposlušných” pôsobil vírus dlhšie”
04.11.2020 - 14:25:52
00
keyboard_arrow_up