Tak ale US majú viac ako 300 mil. obyvateľov a momentálne viac ako 5,5 milióna aktívnych prípadov. Podobný počet mali niekedy začiatkom decembra a to už išli cez 3000 mŕtvych denne. A určite treba brať menšiu preockovanosť ako v UK a rozdiely medzi štátmi...
05.08.2021 - 16:56:06
00
Izrael ma vela ultrakonzervativnych dezole komunit. Ti sa samozrejme neockovali, tak teraz si medzi nimi Jehova vybera. Naviac Izrael je v podstate stale vo vojnovom stave. Nemozu si dovolit zahltenie nemocnic, pretoze by na nich naskakali nepriatelia. Radsej hned zatvoria. Oni vsetky bezpecnostne otazky riesia velmi razne, preto prezili. Vhodnejsie je sledovat vyvoj v UK.
05.08.2021 - 18:23:23
04
https://www.drmoravcikova.sk/ockovanie-fakty-a-myty/
05.08.2021 - 20:20:21
27
jednoduche fakty (ano, su to fakty), ktore si staci pospajat do suvislosti. urcite by to mal zvladnut kazdy s iq aspon 90, nie je to ziadna jadrova fyzika,... a tu je stale velka skupina ludi, co prirovnava vakcinaciu ku genocide, alebo neviem comu...
ak s ockovanim vaha clovek so zdravotnymi problemami, tak ok, beriem, ale to nech konzultuje s odbornikmi - lekarmi a nie na socialnych sietach a forach |-)
05.08.2021 - 20:54:52
01
Len za tie akože zdravotné problémy sa "maskujú" ďalší. Keďže zdravotný stav podlieha ochrane osobných údajov, je to na nich.
05.08.2021 - 21:24:45
00
Na jednej strane sa idú oháňať zdravotnými problémami, prirovnávajú vakcínu k jedom a na strane druhej, čo víkend to liter samohonky v žile a dva pakle cigariet v pľúcach. Keď som v telke videl vzorku protestujúcich, minimálne 80% do toho spadá.
05.08.2021 - 23:09:50
02
Najlepsi bol expert s odznakmi lsns a kosakom a kladivom na batohu, alebo tie vlajky lsns a cccp. Tam jasne vidiet, o ake stratene existencie sa jedna.
06.08.2021 - 07:07:00
03
Takto - cast ludi sa fakt boji. Ale co je zaujimave, tak tych ludi, ktori protestuju je velmi velmi malo. Na to, aky je krik vo virtualnom priestore, tak som ocakaval ze pridu tisice ludi a ze bude problem aj inde ako v Bratislave. A vyzera, ze to je podobne aj v inych statoch.
Uvidime dneska.
Ale ak nepridu ani dnes, ked je lepsie pocasie, tisicky ludi, tak mi z toho bude vyplyvat, ze ti ludia, co vykrikuju na internete su veeelmi casto plateni troli z trolich fariem.
06.08.2021 - 08:46:07
00
Vo Francúzsku bude od pondelka potrebné mať dve dávky, doklad o prekonaní covidu či negatívny test na to, aby ste mohli jesť vo vnútri reštaurácií, cestovať vlakmi, letieť či navštevovať kultúrne a športové inštitúcie.
Ak bol cieľ vlád takto prinútiť ľudí, aby sa zaočkovali, zafungovalo to. A dosť výrazne. Vo Francúzsku napríklad od 12. júla, keď to ohlásil prezident Emmanuel Macron, dramaticky stúpol počet ľudí, ktorí dostali prvú dávku vakcíny. Dva týždne od oznámenia zaočkovali skoro 5 miliónov nových ľudí.

https://dennikn.sk/2493874/svetovy-newsfilter-nove-pravidla-rozdeluju-europu-covid-pasy-vedu-k-protestom-aj-narastu-ockovania/
06.08.2021 - 08:53:18
04
Juuj už vidím hrču Džúritou, Madbugiov a iných “ sounov “ ako začnú bliakať o ich občianskych a ústavných právach 😂😂😂 … vážení , svet už JE rozdelený na ockovanych a neopíchaných . Zmierte sa s tým a naučte sa pre pokoj vo vašej duši žiť . Ja som zmierený , že dostanem tretiu , štvrtú a aj X-tú vakcínu .

Americká spravodajská televízia CNN prepustila troch zamestnancov, ktorí prišli do práce nezaočkovaní. Riaditeľ CNN Jeff Zucker v internom obežníku napísal, že spoločnosť uplatňuje politiku nulovej tolerancie a žiada, aby boli všetci jej zamestnanci očkovaní.
Týka sa to ľudí, ktorí pracujú v redakcii, ale aj reportérov a kameramanov v teréne. „Všetci z redakcie spravodajstva, športu aj štúdioví technici, musia byť očkovaní. Máme v tom už dávno jasno, takže by nemalo dochádzať k nejasnostiam,“ napísal Zucker.
Zucker nešpecifikoval, kedy boli traja zamestnanci prepustení, ani to, na akej pozícii pracovali.
CNN uvažuje aj o tom, že podľa nových pravidiel sa budú musieť všetci zamestnanci pred vstupom do budovy preukázať dokladom o očkovaní. V súčasnosti firma vyžaduje len čestné vyhlásenie o vakcinácii.
Okrem toho sa CNN rozhodla posunúť termín návratu väčšej časti zamestnancov z home officu až na polovicu októbra. Spoločnosť pôvodne plánovala tento krok podniknúť 7. septembra. Tí, ktorí už teraz nemôžu pracovať z domu, musia v interiéroch nosiť rúška.
Týka sa to nielen ústredia televízie v Atlante, ale aj v pobočiek vo Washingtone, New Yorku a Los Angeles. (tasr)
06.08.2021 - 09:48:26
02
cokupit napísal:
... tak teraz si medzi nimi Jehova vybera.

Medzi našimi dezolé si bude pre zmenu vyberať Liehova, po hebrejsky Lahve.
06.08.2021 - 10:42:19
07
will napísal:
Takto - cast ludi sa fakt boji. Ale co je zaujimave, tak tych ludi, ktori protestuju je velmi velmi malo. Na to, aky je krik vo virtualnom priestore, tak som ocakaval ze pridu tisice ludi a ze bude problem aj inde ako v Bratislave. A vyzera, ze to je podobne aj v inych statoch.
Uvidime dneska.
Ale ak nepridu ani dnes, ked je lepsie pocasie, tisicky ludi, tak mi z toho bude vyplyvat, ze ti ludia, co vykrikuju na internete su veeelmi casto plateni troli z trolich fariem.

Nie sú platení, oni reflektuju na nejake neurčite sluby typu: "Zavedieme poriadok....odstránime nespravodlivosť..."...atd
06.08.2021 - 10:48:49
00
https://www.webnoviny.sk/vzdravotnictve/umela-inteligencia-odhaluje-preco-sa-covidom-niektori-nakazia-a-ini-nie-virusu-sars-cov-2-pomaha-glukoza/
06.08.2021 - 11:00:55
00
duves nejde o nijaké neurčité sľuby, dezolé túžia po odbrzdení
v podstate je to také negerstvo v belochovi (poťažmo dokonca rasistovi a xenofóbovi, život je holt absurdný) - chcú zažiť africkú mačetovú revolúciu, keď sa budú v stáde, hnaní čistými hormónmi a opití "jednotou", víťazoslávne valiť dole ulicou, vrieskať ako opy (prečo ako?) a mačetovať každého, kto sa nevalí s nimi a pri každom seku si striekať do slipov
06.08.2021 - 11:32:34
01
Nech sa páči …

Kalifornskí zdravotníci musia byť do 30. septembra plne zaočkovaní. Stanovuje to nová vyhláška regionálneho úradu pre verejné zdravie, ktorá sa vzťahuje na 2,2 milióna pracovníkov nemocníc či opatrovateľských domov. Ide o prvé nariadenie svojho druhu v Spojených štátoch. (ap)
06.08.2021 - 11:53:46
00
keyboard_arrow_up