No ak ma silnu volu tak je to idealne. Osobne by som to ludom asi neodporucal lebo malo kto by to vydrzal. Uz len ked si maju ludia odpriet pecivo tak krivia tvar. Tiez som sa toho bal ale nakoniec to nebol problem.
23.01.2016 - 11:38:08
00
delarosa napísal:
chlapci neblbnite, tito pani su samozvani nutricni experti urcite by som nebral ich nazory s velkou vaznostou.

Tak napriklad Pijak je Mudr. so siestimi atestaciami, ktoreho zaujmovou sferou je personalizovana paleo vyziva, neustale na svojom fb profile uverejnuje zahranicne studie, potvrdzujuce fakt, ze low carb je spravna volba....
23.01.2016 - 11:53:41
00
..a ten Zlatoš má aké vzdelanie???.sú to šarlatáni ktorí akurát tak dobre zarábajú na luďoch ktorí si myslia,že netreba nič robiť a stačí nasadiť diétu.To,že aj športovcom aj amatérskym začína ***** z týchto nezmyslov je na zamyslenie.Keď si chcete ***** zdravie len v tom pokračujte.
23.01.2016 - 12:20:51
00
A po akom case sa to ***** zdravie prejavi?Kolko casu, nam chudakom, ktori sme obmedzili sacharidy, este ostava?Ked mas k niecomu nedoveru, ale skusenosti ziadne, tak mlč.
23.01.2016 - 12:34:55
00
nepotrebujem skúšať žiadne diéty keďže aj tak žiadne nikdy dlhodobo nefungujú.Stačí sa stravovať rozumne a nežrať.S diétami vždy drbalo hlavne ženám,ale ako čítam tak sa to presúva už aj na chlapov.
23.01.2016 - 13:14:41
00
Zlatos napriklad nepropaguje ziadnu dietu, ale v pripade sportovcov skor subeh vyzivy zalozenej na poznatkoch a faktoch, ktore si nevycucal z prsta, ale cerpa ich z odbornej literatury a vyskumov, a testovania tela v zatazi a interpretacii vysledkov....a to ze sa tym snazi zivit, je hadam uplne v poriadku, ci?
23.01.2016 - 13:34:48
00
hmm ďakujem ďalší vyštudovaný telocvikár Zlatoš si môže podať ruku so samozvaným "Dr" Bielikom ďalším chytrákom z ftvš....skutoční lekári ho majú naozaj velmi radi.
23.01.2016 - 13:41:31
01
Lowcarb vysledky u mna. 2013 - 96kg klasicka strava ako sa dnes vnima, 2014 - 86kg a nizsie ani bohovi sa dostat, 2015 ( prechod na LC ) a najprv som padol behom pol roka na 63kg a potom som sa stabilizoval na 67kg. Potrebujem este vrchnu cast hrude dopracovat a budem ( ved som aj teraz ) spokojny.

Prílohy:

Zmena.jpg
Zmena.jpg 240.09 KiB thumb_up2thumb_down


Naposledy upravil Marinada dňa 23.01.2016 - 16:20:47, celkovo upravené 1 krát.

23.01.2016 - 13:47:49
011
"Skutocni" lekari maju spravidla o vyzive znacne derave a miestami pomylene vedomosti, vid priklad Mudr.Bukovsky, a teda ak sa uz treba ohanat niekym kto vystudoval medicinu, tak dr.Pijak je dostatocne silna kapacita aby aj skeptici ktori potrebuju mat otazky vyzivy zodpovedane priamo od doktora, boli spokojni...
23.01.2016 - 13:57:28
00
nebudem to tu už ďalej rozvíjať tie vaše paleo,keto a podobné blbosti.Kludne smrďte dalej od acetónu,len aby ste si podaktorí nezarobili na cukrovku ,alebo poškodenie pečenie a obličiek.
netreba nič vymýšlať,stačí ísť sem:
http://www.unb.sk/klinika-telovychovneho-lekarstva/#tab1-tab

a keby ani to nepomohlo tak potom sem:
http://www.pnpp.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=46&Itemid=53
23.01.2016 - 14:17:05
00
Spravna volba, nerozvijaj...
23.01.2016 - 14:27:21
00
A aby sme sa v zlom nerozisli, dodam uz len, ze low carb strava a poznatky toho tykajuce sa, aplikuju mnohi spickovi sportovci, asi ste zachytili, ze napr. Matej Toth, biatlonistka Fialkova, ale aj cyklisticky tim Sky, a ti vsetci sa tomu urcite venovali pod dohladom lekarov, ktori vedia o co ide
23.01.2016 - 14:47:25
02
Cukrovku z lowcarb :lol:
23.01.2016 - 16:26:49
01
Chalani ale treba si uvedomit, ze uz nech drzis hocijaku upravenu stravu (dietu) tak ked mas proste vyssi vydaj ako prijem tak schudnes aj na McDonalde. Proste zakony energie nepustia. Ja kvitujem tymto panom ako motivuju ludi k zdravsej strave. Lepsie ako Bukovsky..

matkobass Pijak presadzuje personalizovane PALEO, nie paleo kde si precitas 4 clanky a ides na to. Preto ma Pijak taky problem so zlatosom a ostatnymi nutriexpertmi. Tie atesty nema zadarmo a studuje kopec zahranicnych studii, ktore aj casto uverejnuje na svojom fb profile..

Podla mna je prave ten low carb spravna volba, + ako Marinada pisal, co najviac prirodzenej stravy (tzn aj uvarenej, nielen surovej) a co najmenej upravenych potravin typu polotovary, sladkosti a podobne... Ak k tomu pridas dostatok pohybu tak podla mna sa na 90% mozes tesit pevnemu zdraviu. tych 10% je uz proste genetika a stastie v zivote.. :)
23.01.2016 - 17:40:29
01
Myslím si, že na to, aby si človek urobil na niečo názor, potrebuje mať dostatok informácií. Unáhlené a často chybné závery sa robia ak je ich nedostatok. Je doba internetu a pre toho, kto ovláda minimálne angličtinu by nemal byť problém získať dosť informácií aj od lekárov a vedcov väčšieho kalibru ako Zlatoš. Ak sa nakoniec ukáže, že si LCHF stravou kazím zdravie, bola to moja voľba tak, ako si iní škodia fajčením, drogami či alkoholom, ale s vedomím, že som nebol pasívny a konfrontoval zažité. Nikto, ak sa nemýlim, nepovažuje nízkosacharidovú stravu za "diétu" ale je to rozhodnutie dlhodobého charakteru. Ďalej, kto sú to tí "skutoční" s "renomovaní" lekári? Kto ich renomoval? Médiá či ich ďalší renomovaní kamaráti? Neviem, lekár ale nie je Boh len preto, že študoval možno viac ako inžinier alebo iní... Lekárska veda sa, ako každá iná, stále vyvíja. Čo je pravda dnes, zajtra už nemusí. Nakoniec, každý má svoje zdravie vo svojich rukách a netreba robiť veci len preto, že sa tak robili vždy.
23.01.2016 - 17:44:05
04

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika / Energia)
keyboard_arrow_up