Asi to bude tam , ale aj tu som co to popísal a pofotil :)
04.04.2017 - 18:04:38
00
Co sa chudnutia tyka existuje este jeden postup. Pockat az budes dost stary na to aby ta prestalo trapit ako vyzeras. Uspesne aplikujem. Ma to len drobnu chybu krasy. Problem so strihanim nechtov na nohach. Da sa riesit obcasnou navstevou pedikury :-)
04.04.2017 - 19:27:28
02
TIe Ramonove veci som si nejake cital..tiez sa mi zdalo ze nejako moc malo sacharidov...ale ze moc..50-100g je na mna a mojich 115-117kg moc malo.NEvravim, ze to nefunguje...urcite ano...Ale ja by som pri tom hladoval...Lebo aj keby som jedol napr len tych 150g sach ..tak k tomu 55g tuku a 213g ( 1.8g/kg váhy) bielkovin a som len na 8200kJ....do toho este bike....sak umrem.....A viac ako 1.8g/kg bielkovin by som nechcel jest...A ked nehccem kjest viac bielkovin, tak uz len ostavaju tuky, kedze sacharidy nie (kedze by to mala byt nizkosacharidova dieta )...A aby som sa dostal aspon na 10000KJ aj s bikovanim, tak musim pridat 1800kJ, co v tukoch by znacilo cca o 50g tukov viac..A denne 100g tukov pre cloveka co ma 115kg sa mi zda dost vela...ci?
Z toho celeho pre mna vyplyva, ze sacharidy musim jest...aspon bude energia na bike....Akurat musim vediet kolko..a je zrejme, ze asi nemam...Nerad to priznavam, ale cyklistika mi skazila celu moju snahu chudnut :(
04.04.2017 - 19:52:16
00
ako sa volal ten čo bol na fóre známy ako total najväčší pesimista? :) trochu mi ho pripomínaš a to som si myslela, že expert na to ako sa "to" nedá a ako sa treba vyhovárať som ja ale kukám, že vlastne nie :D dík, je mi lepšie
04.04.2017 - 19:55:16
02
FEDERER
04.04.2017 - 20:02:10
01
Johny - nezabudaj ze napr.v 100g zemiakov mas len cca. 20g sacharidov.
Tych cca 100 -150 g celkovo co by si mal prijat ked chces schudnut nie je az tak malo. (pecivo vyluc takmer uplne)
Musis trochu naucit telo pouzivat tuk ako palivo a nie len ako zasobaren prebytocnej energie.
Pogoogli si aj o inzulinovej rezistencii, asi sa tam najdes...
04.04.2017 - 20:08:24
01
Canyo napísal:
Musis trochu naucit telo pouzivat tuk ako palivo a nie len ako zasobaren prebytocnej energie.
Pogoogli si aj o inzulinovej rezistencii, asi sa tam najdes...


No keby moje telo pouzivalo TUK ako palivo, tak hladak by bol minulostou :)..Krasna predstava..
04.04.2017 - 20:41:38
00
ale tak myslim, ze johnnySVK nie je az taky velky pesimista. nie je uplne negativny, ale zatial nenasiel radu, ktora by mu pomohla. ani neviem ci mam napisat co jem ja. na ranajky vacsinou polievku. bud vyvar s cestovinou alebo strukoviny so zemiakmi. obed co pride. vacsinou maso s prilohou. zo zeleniny zjem len rajcinu od svokry. a vecer sialeny prisun tukov. slanina, oskvarky, tlacenka. neviem preco, ale takto mi to vyhovuje.
04.04.2017 - 21:02:16
00
johnnySVK a na tip čo som ti dal ja si sa aspoň pozrel?
04.04.2017 - 21:08:07
00
JohnnySVK telo práve musíš naučiť aby ti spaľovalo tuk, to ti nezačne len tak lebo ty si to želáš :) to je ako cudzí jazyk: len preto, že si si zaplatil dovolenku v Španielsku to ešte neznamená, že začneš automaticky Habla espaňol ... to chce trošku námahy, práce a tréningu :) každý človek dokáže schudnúť a vyzerať ako len chce, len treba makať aj v strave aj v pohybe .... aby si nemyslel, že ťa tu "hejtujem" len tak, poviem ti toto: mala som v novembri mesiac členok vyvrtnutý že som chodila o barliach a pred mesiacom som si vyhodila koleno takže si vieš predstaviť ako som na tom kondične - nijako a čo robím? sedím doma a sťažujem sa, že nič nemôžem :) super ... takže som sa prihlásila na rehabky kde ma cvikmi tipu, že ľahni a hýb nohou hore dole približujú k tomu aby som sa vedela bicyklovať a chodiť rovno a myslíš, že ma to baví? No nebaví. A mám inú možnosť aby som vládala budúcu zimu skialpovať a v lete bicyklovať a turistikovať? Nemám !!!! Rovnako ako keď chcem s mojimy hypermobilnými kĺbmi predchádzať zraneniam, musím špeciálne cvičiť posilňovacie cviky - chodím cvičiť s trénerkou - myslíš, že ma baví cvičiť v telocvični? No nebaví!!! A mám inú možnosť ako so posunúť vpred? No nemám!!! A chodím aj napriek tomu - ale áno!!! A vyplakávam, že ma to nebaví a ja už chcem mať kondičku a šport späť? Ále áno :)
Takže chudnutie je rovnako o vôli a vytrvalosti :) držím palce
04.04.2017 - 21:10:09
05
tym ze som tucny, mam stukovatenu pecen..logicke...Teraz keby som presiel na low carb dietu, nebodaj az paleo, tak to znaci vacsi prisun tukov - ktohovie co na to pecen povie...Ak je fakt pravda, to co sa pise - a ze ludia su od tiez len zivocichy, ktore prezivali na bielkovinach a tukoch ( znie to logicky - sak polnohospopdarsto sa vyvinulo o dost davnejsie-cize sacharidy sa pridali z neskor ), tak nieco na tej PALEO diete je...PApat len masko a zeleninku, obcas dake ovocie.. .Ramon1 dokaz, ze to funguje..Keby sa mi podarilo preprogramovat telo na spalovanie tukov, mam vyhrate....

Fixska - nie som pesimista, len prílis dlho sa s tým mordujem - uspechy boli, aj neuspechy, uz nemam 133kg....mal som aj 102kg (akoze dobre) a psychicky to vycerpava, ten sustavny boj. TEraz sa napr vobec mi nedari , lebo som od zaciatku februara v podstate nepretrzite chory ....A to cloveku nijako nepridava. Ale sa nevzdavam, bojujem, zistujem.....Hanba by bola, keby som si povedal, ze ja "aj tak neschudnem, ***** na to"...Vlastne teraz uz ani nemozem kaslat na zdravie svoje, kedze mam malu dcerku...To uz ani svedomie mi neda..
04.04.2017 - 21:15:33
00
pista napísal:
Co sa chudnutia tyka existuje este jeden postup. Pockat az budes dost stary na to aby ta prestalo trapit ako vyzeras. Uspesne aplikujem. Ma to len drobnu chybu krasy. Problem so strihanim nechtov na nohach. Da sa riesit obcasnou navstevou pedikury :-)

Stefan tiez je mi vcelku jedno ako vyzeram, ale zatial ma este vzdy hneva, ked si stehnami na bicykli narazam do brucha. casom to uz budem brat ako samozrejmost.
04.04.2017 - 21:22:38
00
astro napísal:
johnnySVK a na tip čo som ti dal ja si sa aspoň pozrel?


90-rozlisovaciu?...trochu ano.....hlavne som kukal tie prikaldy, ako vyzeraju jednotlive dni...a zostal som zhrozeny...Boli tam pisane 3 jedla denne, energeticka hodnota strasne mala. - ak by som mal prezit na 3 jedlach, boli by to veeeelkee porcie.......no skoda reci.....Pokial sa v dietach nepisu eneregeticke tabulky, tak take diety ignorujem..Ja mam v hlave stale len tie cisla..B,T,S, bazalny metabolizmus...a tak..Je mi jasne, ze aj pri tejto diete si viem svoje dni pripravit podla seba..vytvorit si vlastne jedalnicky..

Kazde obmedzenie stravy vedie docasne k chudnutiu..JA to viem...ale obmedzovat sa dozivotne neda...A JOJO efekt naozaj existuje.
Najhorsie na tom je, ze som tolkokrat schudol a pribral, ze organizmus sa uz cim dalej, tym viac brani tomu chudnutiu....

To preprogramovanie na spalovanie tukov je zrejme pre mna cesta...AK vobec nieco take existuje a nie je to len dalsi vymysel.
04.04.2017 - 21:25:38
00
mojich 87 kg som za mesiac stiahol na 82 kg a teraz sa drzim uz dva mesiace na tej istej vahe a to som len vynechal pecivo, prilohy k jedlu strasne vela zeleniny, normalne tolko zeleniny co som skonzumoval za 3 mesiace som nezjedol ani za 3 roky. Musim povedat ze moj zaludok si strasne dlho zvykal na tolko zeleniny bol som stale hladny, po par tyzdnoch ma to preslo a teraz je to uz rutina.
04.04.2017 - 21:32:12
00
chmeliak Ved to mozes zrusit upravou sklonu tela. t.j. vyskou sedadla, dlzkou predstavca ... Ako vravieval jeden moj kolega "Pán Boh nekázal sa šaliť!"
04.04.2017 - 21:37:21
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika)
keyboard_arrow_up