Cuz vsetci!
Zaujimali by ma postrehy/skusenosti foristov prave s vyssie uvedenym. Potreboval by som totiz relativne v rychlejsom case zhodit zo svojej vahy nejake to kilecko,samozrejme nic rapidne. Skusal uz niekto nejake pripravky,doplnky vyzivy? ked ano, tak na akej baze.
Dakujem
26.07.2014 - 23:37:22
00
menej jest a viac sa hybat. To je cele. Nic ine nefunguje
27.07.2014 - 10:06:23
02
http://www.bodyworld.sk/spalovac-tuku-thermx-max-muscle-120-kaps-1037?gclid=CKqDqMWG5b8CFWX3wgodL3sAHw
http://spalovace-tukov.heureka.sk/max-muscle-max-lean-ef-120-tabliet/

Ale capulo ti najlepšie napísal.
27.07.2014 - 10:16:53
00
v nizkych tepoch slapat aspon 3-4 hodiny denne
27.07.2014 - 10:47:27
00
spalovace tukov funguju iba v reklame, v realnom zivote pomoze zmena zivotospravy....
ak potrebujes cielene schudnut, tak napriklad rano si davaj nalacno tak dve hodinky umiernenym tempom. namiesto nejakych spalovacov si kup kvalitne aminokyseliny a tie si po takomto treningu daj, "normalne" jedlo az tak 45min po treningu
27.07.2014 - 10:47:44
01
no, alebo citaj viacero clankov a autorov a kazdy ti poradi nieco ine...
jedny tvrdia ze mas sportovat v nizkych tepoch, dalsi ze mas do toho vlozit aj intervaly, napriklad mas aj tempo menit a menit aj sportove aktivity, ked chces schudnut
k tomu sportu rano som cital rovnako, ze sport nalacno ano, ale nie dlhsie ako 30 - 45 minut, ale tak, ako vravim, viac autorov - viac studii :)
28.07.2014 - 01:56:39
00
spaľovače tukov pomáhajú asi tak ako chondroprotektíva a zvyšných 90% liekov...nijako
pardón...pomáhajú..ale nabaliť sa pharmabiznisu
17.08.2014 - 21:41:00
01
Pri intervaloch si v anaerobnom pasme teda spalujes cukry a nie tuky, tie viac spalujes v aerobnom pasme, dobry je vytrvalostny beh, menej jest netreba, len je potrebne siahnut po menej kalorickych jedlach, teda sa mozes napchavat zeleninou a niektorymi druhmi ovociami, ak sa budes zdravo stravovat tak kila pojdu dole.
18.08.2014 - 18:42:00
00
no aj to že zje 5kg mrkvy nie je bohvie čo...aj zelenina má dosť sacharidov..tak že aj s tým s mierou
18.08.2014 - 18:51:28
00
Samozrejme, je potrebne si strazit kalorie.
18.08.2014 - 19:13:26
00
s chudnutim nic nevyriesis ....teraz si myslis ze mi :fubar: ,ale vratme sa k pointe , shudnes preto aby si zas pribral a dookola . takze presnejsie na com musis parcovat v tvojom pripade ak mas nadvahu je zmenit metabolicke procesy v tvojom tele ktore zabezpecia ze tvoje telo prestane vytvarat tukove zasoby . pohyb je samozrejme dolezity \o/ podiela sa na tvojej zmene 25% co je potom tych zvysnych 75% ? STRAVA :tmi: !!! . a teraz k problemu co tvoju nerovnovahu hormonov v tele zapricinilo - hlavne nadmerna konzumacia cukru a sacharidov s vysokym glykemickym indexom( viac zagoogli :) ). konkretne za to moze hormon inzulin a leptin len pre zaujimavost . a ako na to ? podrobne sa mi to tu vysvetlovat nechce a ani by to nemalo zmysel , ale rychly navod je asi takyto , jedz to co mohli ludia jest pred 50 rokmi s tym ze na rafinovany cukor uplne zabudnes aj vyrobky s nim spojene. po urcitej dobe sa tvoj organizmus opravi (za ako dlho ? je to individualne od miery poskodenia niekto rok iny 3) potom si bude moct dopriat aj sladke ale aj potom treba dodrzat rovnicu prijem=vydaj aby si nezacal pracovat znovu na svojej obezite . ber na vedomie ze toto je len velmi zbezne objasnenie na co si sa pytal .je to fakt o tvrdej dyscipline a odopierani si proste je to drina a zapametaj si "skratky neexistuju" . toto je moja cesta a skusenost nikomu nic nevnucujem :)
20.08.2014 - 17:58:53
00
Strava pred 50 rokmi bola lepsia, ale nebolo to ziadne gro, ludia jedli vela ryze, zemiakov, chleba... vsetky tieto potraviny sa v tele menia na glukozu, takze ich je potrebne nahradit zeleninou, ktora sa iba z malej casti premeni na glukozu, inak suhlasim.
20.08.2014 - 18:57:40
00
myslel som vseobecne nie chudobnu slovac :) cize stravu dostupnu z prirody maso, zelenina, neupravovane muky, ovocie, tuky (hlavne ) mliecne vyrobky vajcia atd. proste nejest to co produkuju len fabriky a fast foody. ( vsetka potrava v tele sa meni na tzv. glukozu na nej funguje nas metabolizmus ). samozrejme zelenina je z pomedzi sacharidov top a to prave koli nizkemu gli.indexu a glikemickej naloze. a pokial inak nejde a situacia nedovoluje tak aspon volit mensie zlo napr. ked uz cukor :( tak aspon trstinovy najlepsie vymenit za domaci medik :nod:
20.08.2014 - 19:32:00
00
Tuky sa ti nepremenia na glukozu, vsetko ostatne ano, aj bielkoviny, ak ich prijmes privela. Mliecne vyrobky nie su uplne super, pretoze nie kazdy ich dokaze spracovat, evolucia este nedospela do konca, lepsie je prijmat tuku z orechov, semien...
20.08.2014 - 20:28:59
00
mlieko nie je vyrobok mlieko je produkt v mlieku vidim ako problem laktat , ale s tym si napriklad poradia kefirove huby atd. a k tukom , jasne pisal som ze to je velmi zjednodusene popisane , co by asi pochopil z tohto :
Trávení tuků v lidském těle
Trávení tuků začíná ve větším rozsahu až v tenkém střevě. Je mírně problematické, protože tuky nejsou rozpustné ve vodě a hydrolytické enzymy mají tím pádem ztíženou práci. Z tohoto důvodu jsou tuky v tenkém střevě štěpeny na malé kapénky (micely), a to účinkem žlučových solí. Tomuto procesu se říká emulgace.

Díky emulgaci se ke kapénkám dostanou enzymy lipázy, které štěpí tuky na mastné kyseliny, 2-monoacylglyceroly a příp. až na glycerol. Tento proces probíhá zejména ve dvanáctníku, prvním oddílu tenkého střeva. Produkty štěpení (volné mastné kyseliny a 2-monoacylglyceroly) se pomocí difúze dostanou z micel do buněk tenkého střeva (enterocyty). V enterocytech se z těchto štěpů syntetizují opět neutrální tuky, které jsou ukládány do částic chylomikronů a tyto částice se uvolňují do krevního oběhu.

v podstate ide o to aby sa mu telo preplo do stavu ketozy , ale to mu tiez nic nepovie iba sa to tu moc zamotava :) . toto je vec ktora vyzaduje popisat desiatky stran a viac :) .
20.08.2014 - 21:44:54
00
keyboard_arrow_up