140mm nieje uzke sedlo


nepisal som absolutne ale relativne uzke s vazbou na slovicko lacne - selle smp su tie drahe a potom 3 lacne, 2 z tych lacnych su siroke ako kreslo. dobre je citat v kontexte...

davhan: na kupkolo.cz mali composit za 2390CZK - ak by som chcel tvrde tak by som ho asi bral.
15.06.2007 - 11:14:57
00
ja mam sedlo s dierou a no-problema. Skor by som videl vacsi problem vysoku teplotu v oblasti semenikov pri bikovani. Toto je dost vazny problem, ktory ziaden vyrobca sediel tak sokoro asi nevyriesi. BTW, chcel by som vidiet ake percento profesionalnych cyklistov je sterilnych, asi dost velke. Toto je jedina vec co mi na cyklistike ako sporte trosku prekaza :cry:
15.06.2007 - 11:27:31
00
ake percento profesionalnych cyklistov je sterilnych, asi dost velke. Toto je jedina vec co mi na cyklistike ako sporte trosku prekaza :cry:


WOW :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: , to by nedokázal povedať ani R. Bakalář, sorry ale nedalo sa
15.06.2007 - 11:43:16
00
ja mam sedlo s dierou a no-problema. Skor by som videl vacsi problem vysoku teplotu v oblasti semenikov pri bikovani. Toto je dost vazny problem, ktory ziaden vyrobca sediel tak sokoro asi nevyriesi. BTW, chcel by som vidiet ake percento profesionalnych cyklistov je sterilnych, asi dost velke. Toto je jedina vec co mi na cyklistike ako sporte trosku prekaza :cry:


ja napr. uz od 14 rokov nenosim slipy ale zasadne trenky alebo v zime boxerky... maximalne tak bermudy ale tie vypasovane baletacke elastaky by som teda na seba nedal... 8) proste musi byt pohodlie a nejake to prudenie... pripadne miesto prehodit si nadobicko z lavej nohavice do pravej a naopak... taktiez odporucam pravidelny sexualny zivot (treba ukecat priatelku, ze je to treba kvoli bajkovaniu...) ale pozor, pokial pouzivate ruky - netreba to prehanat (aj presilene zapestie njeje pri bikovani prijemne...)


:D heheeee
15.06.2007 - 12:17:00
00
2hazo: tak teraz si sa totalne vyznamenal :lol:
15.06.2007 - 12:24:01
00
kapko...pri dlhšom sedení na sedle biku sa cyklistovi zahrieva oblasť údu a spôsobuje jednak mravčenie, znecítenie a dokonca aj odumieranie spermií. Je to spôsobené nedostatkom pohybu v oblasti a zmenšeným prietokom krvi. Kvalitné sedlo a nohavice môžu byť nápomocné, ale nie veľmi. Prevenciou je každých 30minút vstať zo sedla a šlapať v stoji aspoň na 5minút.
15.06.2007 - 12:24:52
00
ake percento profesionalnych cyklistov je sterilnych, asi dost velke. Toto je jedina vec co mi na cyklistike ako sporte trosku prekaza :cry:


WOW :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: , to by nedokázal povedať ani R. Bakalář, sorry ale nedalo sa


Negativny vplyv cyklistiky na muzsku potenciu a kvalitu spermii je preukazatelny s tym hold nic nenarobime.
15.06.2007 - 12:30:32
00
ehm nemate sedet ale stat a makat :P
15.06.2007 - 12:30:46
00
Negativny vplyv cyklistiky na muzsku potenciu a kvalitu spermii je preukazatelny s tym hold nic nenarobime.


Hmmm, preukazatelny je najmä v Číne. :?
15.06.2007 - 12:32:01
00
hazo: a já reku, čo ma tak bolia zápestia .... na biku :lol:

whiteboss: plná pravda .... našťastie moje bičíkovce už boli odovzdané patričným orgánom .... :wink:
15.06.2007 - 12:33:07
00
no na co sa to tu zvrhlo... sak sa ale dalo cakat. a pri ruke bacha aj na tenisovy laket :D :D :D :D
15.06.2007 - 12:47:31
00
hazo: a já reku, čo ma tak bolia zápestia .... na biku :lol:

whiteboss: plná pravda .... našťastie moje bičíkovce už boli odovzdané patričným orgánom .... :wink:

... činným v sexuálnom konaní.
15.06.2007 - 12:48:07
00
BTW, chcel by som vidiet ake percento profesionalnych cyklistov je sterilnych, asi dost velke. Toto je jedina vec co mi na cyklistike ako sporte trosku prekaza :cry:

Kde si dosiel na taketo kraviny? Pokial viem, tak sa vravelo o probleme cyklistov s erekciou (kvoli nedokrveniu udu a pod.), ktora vsak nema nic spolocnes erekciou, teda ak si vobec ochotny verit tym bachorkam. Vacsina profi cyklistov (v zavislosti od veku) ma detiska a to travia v sedle biku neporovnatelne viac casu ako my.
16.06.2007 - 12:32:41
00
co musel mat bender s udom ked nevratil ten svoj povestny nofootovy drop...
a vy sa stazuje ze vam trpne pipik :D
16.06.2007 - 12:35:12
00
no na co sa to tu zvrhlo... sak sa ale dalo cakat. a pri ruke bacha aj na tenisovy laket :D :D :D :D


8)
16.06.2007 - 13:57:10
00
keyboard_arrow_up