to giro, ved aj profi cyklisti maju susedov a postarov... :lol:
16.06.2007 - 14:19:09
01
No tí susedia a poštári sa narobia...
Stačí si pozrieť pódium po poslednej etape TdF, koľko sa tam tmolí detičiek. Len tak cvične:
Jan Ulrich jedno dieťa s priateľkou, druhé jeho manželka čaka,
Lance Armstrong tri deti - aj keď ten po problémoch s rakovinou si ich musel dať urobiť z odložených spermií, avšak roky pred odberom bicykloval
Laurent Jalabert - tri deti
Virenque - dve deti
Eddy Merckx - minimálne syn Axel Merckx
A aby sme nechodili len po ďalekej cudzine:
Paľo Gálik, vynikajúci slovenský cyklista sedemdesiatych rokov tri deti,
Paľo Čambal - víťaz Okolo Slovenska 1973 jedno dieťa
Milan Jurčo - tri deti (a tie určite nerobil sused, genetiku neoklameš, dvaja synovia ako by mu z oka vypadli)
Ján Svorada starší - minimálne jeden syn
Ján Svorada mladší - dve deti
Jano Valach - zatiaľ dve deti
a tak ďalej a tak podobne...
16.06.2007 - 20:33:41
00
... ale tie vypasovane baletacke elastaky by som teda na seba nedal... :D heheeee


Sa nečuduj, keď sa ti pytlík plandá medzi sedlom a riťou, že z toho zimpotentnieš...
Cyklistické gate nie sú žiadny nový vynález pre cyklistov, čo chcú vyzerať ako baleťáci alebo *****... Zapoj mozgové závity a možno prídeš na to, prečo sú obtiahnuté.
16.06.2007 - 20:39:16
00
no joko dovolim si tvrdit ze hlavny dôvod ze su obtiahnute je dôvod aerodimnamiky - tym nijak nespochybnujem tvoje tvrdenia :)
16.06.2007 - 20:50:24
00
ale ved joko ma na 100% pravdu, aerodinamika hra rolu iba pri nich samotnych, si predstav ze existuju kratasy BBB freeride a tie zvonku vyzeraju ako normalne sustakove kratasy, ale vnutry su este prizipsovane este aj tie elastaky, tak tam az tak ta aerodinamika pri sustakoch nehra rolu
16.06.2007 - 20:56:02
00
jaj zabudol som na take strihy ale pokial viem bavíme sa o xc nohaviciach ci nie?
16.06.2007 - 20:57:47
00
BTW, chcel by som vidiet ake percento profesionalnych cyklistov je sterilnych, asi dost velke. Toto je jedina vec co mi na cyklistike ako sporte trosku prekaza :cry:

Kde si dosiel na taketo kraviny? Pokial viem, tak sa vravelo o probleme cyklistov s erekciou (kvoli nedokrveniu udu a pod.), ktora vsak nema nic spolocnes erekciou, teda ak si vobec ochotny verit tym bachorkam. Vacsina profi cyklistov (v zavislosti od veku) ma detiska a to travia v sedle biku neporovnatelne viac casu ako my.
.
Problemi nie su len s erekciou ale aj s kvalitou spermii,ktora dost uzko suvisi s teplotou v oblasti semenikov,ktora je pri cyklistike dost vysoka a ked niekto travi vacsinu dna v sedle tak...ale necital som o tom tolko aby som sa hadal, proste som to len hodil do placu.
16.06.2007 - 20:57:50
00
sak ale ked ides rychlejsie sa len postavis obcas a myslim ze ta teplota dost klesne. aspon u mna to tak funguje ked mam vlozku v nohaviciach coolmax. urcite je to lepsie ako ked sa niekto v lete promenaduje v slipoch a obtiahnutych rifliach...
16.06.2007 - 23:14:10
00
:lol: :lol: :lol:
no tak potom aj tí bikeri, čo idú rýchlo do kopca majú výhodu, lebo im to chladí... :lol:
17.06.2007 - 09:43:40
00
no nie ale fakt co sa tyka odvetrania tak myslim ze cyklonohavice nie su zrovna najhorsie poriesene.odvod potu a ventilacia je tam vcelku dobra.a ked si clovek vyberie spravne nohavice so spravnou vlozkou tak ta by mala byt tvarovana tak aby pri sedeni nejake to miesto este vytvarala a nie zatlacala vsetko az kdesi do brucha. urcite to nevplyva na plodnost tak zavazne ako dalsie veci ktore si ludia az tak nevsimaju ako je fajcenie, privela alkoholu atd. a nezda sa mi ze by bol kazdy fajciar automaticky povazovany za sterilneho.
17.06.2007 - 10:52:32
00
Z niektorých príspevkov mám pocit, že ich autori ešte nesedeli na bicykli. A keď sedeli, tak si neuvedomili umiestnenie orgánov pri jazde ...
17.06.2007 - 14:33:33
00
Toto je inak haluzna tema, vidim ze kazdemu moze trpnut daco ine. :lol:

Preco? Je to absolutne realna tema len vy ste z toho prirodzenym sposobom vynechane :oops: Ale kludne mozete hodit skusenosti vasich priatelov :wink:
17.06.2007 - 14:58:08
00
Z niektorých príspevkov mám pocit, že ich autori ešte nesedeli na bicykli. A keď sedeli, tak si neuvedomili umiestnenie orgánov pri jazde ...

teraz si ma odhalil. v zivote som nesedel na bicykli, som zenska a vlastne ani neviem ktore je noha a ktore ruka. :shock: akoze nehovorim ze to prospieva sediet na bicykli ale urcite to nie je take hrozne ako tu niektori pisali - ze rovno impotencia, sterilita a neviem co. omnoho viac zdravie tvojich spermii ovplyvnuje uz len to kde byvas. niektore okrasy v tomto vyrazne vytrcaju z priemerov kvoli znecisteniu roznymi fabrikami a podobne. a je kopec dalsich veci ktore by bolo pre plodnost skor potrebnejsie riesit ako toto. a nezda sa mi ani ze by tu na fore mali vsetci starsi deti od susedov. ale ak mas taketo skusenosti tak porad. mozno je to tym ze nemam 50 :roll:
17.06.2007 - 18:51:03
00
Úplne náhodou, ak to niektorí este neviete, ženy majú väčšie problémy pri jazde na bicykli ako muži. Ono totiž fták aj pytlík sú dosť ďaleko od sedla a prostata je schovaná, ale ženské pohlavné orgány sú viac v kontakte. A niektorým ten tlak je veľmi nepríjemný...

mismes - to som nemyslel tvoje príspevky...
17.06.2007 - 19:13:17
00
mismes...áno, ale ak sedíš na biku niekoľkokrát do týždňa, tak to určite zohrá svoju úlohu.
Škodí to, čo sa robí pravidelne!!! Okrem zdravých činností samozrejme :wink:
17.06.2007 - 19:16:09
00
keyboard_arrow_up