co sa smejes? :) lebo mam len rukavy a potom az hrube zimne gate ... to by som sa uz uvaril.
Tak ze ci to ujazdim 2.5h v kratasch. To vies, my tu v BA nie sme taki vetrom oslahani otuzilci :D

ani my pri LV,tu teplotu znesiem,ale musim mat navleky na nohach+hore 3vrstvy=termo+dres+windstopper
13.08.2012 - 15:42:24
00
tak ja teda nikam nejdem :D
13.08.2012 - 16:41:18
00
no ja som napr vcera jazdil v dlhych gatoch spredu windstopper a bunde co bezne nosievam na skoru jar alebo neskoru jesen , proste ked je kosa a este aj prehanky nie je co riesit ....
13.08.2012 - 16:42:37
00
Ja som včera išiel na Skýcov a všetci ktorých som stretol bikeri aj cestári boli komplet v dlhom- rukávy aj nohavice. Čudoval som sa ja som mal kraťasy, dres a pod nim termo scampolo a zima mi vôbec nebola. Akurát pri zjazde do V.Uheriec som si natiahol rukávy. ;)
13.08.2012 - 17:37:59
00
musis vediet sam kedy ti je zima nemyslis? v hladnejsom pocasi odporucam aspon navleky na kolena,lakte
13.08.2012 - 18:17:34
00
no jo, asi budem musiet zainvestovat do oblecenia :/
13.08.2012 - 19:26:00
00
18 stupnov, ved to je este teplota na kratasy a kratky dres, maximalne pod dres este termo tricko, okolo tych cca. 15 stupnov na dlhy dres alebo navleky na ruky a okolo 12 aj navleky na nohy. filiny, ale ako chlapi pisu, to je u kazdeho individualne, ale treba sa radsej otuzovat, ved poniektori chlapci na Jarnej klasike pri 8mich stupnoch boli v kratkom drese a kratasoch ;-). Tiez som si dal vcera trening 3 a pol hodky, z toho poslednu sa ochladilo na 12 stupnov a mal som kratasy, ale hore uz aj windstoperku. Musis sa precitit, pri akej tepkote, ako sa mas obliect, no radsej nech je ti trochu chladno, ako horuco- tazko na cvicisku.....
14.08.2012 - 07:09:54
00
Canopus zabudol spomenut, ze mal este ciapku pod prilbou :). ja som mal v sobotu, rano bolo okolo 10 stupnov, termo triko a termo pradlo, inak kratasy, kratky dres. po obede zacal fukat vietor a trocha sa rozprsalo tak som este vytiahol tenky plast proti vetru. ja sa nemozem "poobliekat" pokial neprsi alebo nie je pod 10 stupnov(stale) inak by som sa spotil hned. ale zase urcite je mat dobre oblecenie do kazdeho pocasia, cize si musim este navleky na tretry kupit.
14.08.2012 - 07:53:52
00
nooo, toto som chcel ! Canopus uc sa ! :D
14.08.2012 - 08:12:02
00
Kraťasy nosím do 14C. Hore v takom počasí už dres s dlhým rukávom, alebo návleky a windstopperovú vestu. Tenký pršiplášť vo vrecku.
14.08.2012 - 09:42:41
00
co sa mam ucit? Fili? :D,tak ked mi je zima,tak co mam robit,radsej byt v teple ako sa triast do zimy....aj su to vsetko termo veci co mam,takze asi tak...
ale musim podotknut ze navleky na stehna som nemal,mal som iba na tretrach navleky proti vetru...
tak ked je rano o 8ej 11C,tak co mam robit a potom ten nadherny severak co dul....

diri: ale potom som ju dal dole,ak si pamatas,ked vykuklo na par sekund slniecko :P
14.08.2012 - 11:07:03
00
nie ze sa mas ucit obliect, ale odpovedat ;)
takze stav teraz:
kratke gate, kratky dres
10rocne dlhe zateplene gate ,10r. dlhe rukavice a navleky a Cervit Lidl bundu, v ktorej 3min = 30min saunovania
Budem musiet kupit nejaku pouzitelnejsiu windstop bundu a spodnu vrstvu
pripadne navleky na tretry, lebo co si pamatam, vzdy mi mrzli prsty ked boli ofucane vetrom. (Canopus: jazdim serioznejsie po vela rokoch, tak uz si nepamatam co-ako. Preto take blbe otazky ;) )
14.08.2012 - 12:01:27
00
nie ze sa mas ucit obliect, ale odpovedat ;)
takze stav teraz:
kratke gate, kratky dres 10rocne dlhe zateplene gate ,10r. dlhe rukavice a navleky
a Cervit Lidl bundu, v ktorej 3min = 30min saunovania
Budem musiet kupit nejaku pouzitelnejsiu windstop bundu a spodnu vrstvu
pripadne navleky na tretry, lebo co si pamatam, vzdy mi mrzli prsty ked boli ofucane vetrom. (Canopus: jazdim serioznejsie po vela rokoch, tak uz si nepamatam co-ako. Preto take blbe otazky ;) )

ty woe,ty si ina truba,ked nevies ako sa mas ucit obliekat,mna to matka ucila este ked som mal 4-5 rokov,out of my mind
ja jazdim nieco vyse pol roka,a viem to po prvych jazdach,stoji mi z teba rozum inac
14.08.2012 - 12:09:43
00
tak si bud zoberem nabuduce na "prve jazdy" kufor plny veci a uvidim co sa mi hodi, alebo sa spytam jednoduchu otazku na ktoru mi dvaja ludia jednoducho odpovedia a viem co mozem cakat
Rozum restartni - on sa zas rozbehne ;)
14.08.2012 - 12:22:26
00
Chlapi ja v takom levely nie som, ze mozem jazdit cez den kedy sa mi zachce, no snivam o tom a snad sa toho dozijem.
Od marca do septembra jazdievam vacsinou rano pred pracou aj vikendy. Takze u mna navleky a dlhe handry su zaklad. Co uz, ked chcem jazdit, musi byt dobre tak ako je.Zvykol som si a nerobi mi to problem vstavet denne o 4:00 - 4:30.Hlavne, ze je spokojny kazdy ci uz ja alebo rodina.:-)
14.08.2012 - 12:39:07
00
keyboard_arrow_up