Narazil som na tuto prosbu tak snad to pomože debilka najst... http://trisport.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=406%3Aprosba-o-pomoc-&catid=2%3Aaktualne
23.06.2015 - 18:58:30
00
Možno ak to všetci pozdielame niekto ho spozná...
23.06.2015 - 19:01:47
00
Drzim palce,aby sa Ti veci vratili!Zmrdi vyj*bani!
23.06.2015 - 19:58:51
00
kto môže,zdielajte-čím viac ludí to uvidí,tým je väčšia šanca že toho zmrda niekto pozná-ak ho chytia,určite sa nájde viac nakradnutých vecí,ako výbava triatlonistu:
https://www.facebook.com/daniel.cich.9/posts/838842772872679
24.06.2015 - 07:28:57
00
práve som našiel doplnený článok-už vedia meno:
Fešáci prišli na ŠKODE SUPERB KOMBI, ŠPZ : NR249GZ ...poistené v Kooperative-č. 6575103024

Meno dotyčného je : JANKO CHURÝ -pohybuje sa vo Vrakuni, Podunajských biskupiciach a priľahlom okolí. Môže byť veľmi nebezpečný a s veľkou pravdepodobnosťou sa jedná o člena organizovanej skupiny. Údajne jazdí na bielom Volkswagene Sharan. Takto to nahlásili jeho -kamaráti- ktorým už svojou aktivitou lezie na nervy. Keďže polícia má jeho tvár na detailnom videu, ktoré zaznamenalo celý priebeh krádeže, je otázka času, kedy ho chytia. Akurát, že moje veci už budú niekde v lufte.
24.06.2015 - 07:33:09
00
Pravdepodobne sa jedná o organizovanú skupinu, ktorá svoju činnosť nezačala včera. Dúfam, že ich dolapia.
Ale aj v tomto prípade sa potvrdzuje, že príležitosť rodí zlodeja.

Celá hsitorka a logika Mareka zanecháva niekoľko otáznikov:

Akurát ideš na 5týždňový trip po Európe. Načo ti je taká hotovosť, nemáš platobnú kartu? Vôbec, načo sú ti doláre v Európe?
Polep auto tak, aby bolo nepriehladnuteľné. Najlepšie je rovno napísať: Expensive sporting equipment inside.
Foťák si neuviedol aký. Najlepšie mať full frame zrkadlovku so super svetelným objektívom.
Máš obľúbenú čiapku a talizman. Žiadne veci, ktoré ti slúžili dlhodobo, takmer všetko nové, raz použité, čo najdrahšie.
Jazdíš na Opel/Chevrolet, ale práve keď odchádzaš na trip sa zastavíš v showroome Ford. Načo?

Odsudzujem zlodejstvo, ale k tvojmu správaniu nemám slov...
24.06.2015 - 10:00:44
00
Loser: tak tu mi ostava rozum stat nad tym, co ty ides riesit....
nemoze mat niekto sponzorov? pripadne zo sponzorskych prispevkov si vies kupit neopreny, ciapky, garminy... ale nove auto si asi nekupis...
ved tak to ma 99% ludi tu na fore... vacsina z nas ma svoje bicykle a cyklo vybavu drahsiu ako svoje ako auto (podaktori ani to auto nemaju)... tak neviem co ides sakra riesit tym tvojim komentom...
trapne...

edit: k samolepkam na aute... ak mas sponzorov, treba o nich dat vediet... preco su asi firemne auta polepene?... ach jaj... a taky pekny den to mohol byt a ja sa vytocim nad trapnym komentom....

edit2: a preco hotovost? lebo si predstav, ze nie vsade vo svete je mozne platit za vsetko platobnymi kartami... mne dokonca v nemecku nechcu v niektorych predajniach akceptovat karty (Ani Visu ani Maeostro) a nie na vsetkych pretekoch je mozne platit za vsetko kartou... dokonca ani nie vsekty penziony a privaty akceptuju karty za ubytko.
Dalej, nie kazdy sponzor posiela peniaze na ucet. Si predstav, ze su aj taki podnikatelia, ktori nemaju problem otvorit penazenku a dat ti hotovost priamo do ruky.. len tak, aby ta podporili v tom co ta bavi...

fakt loser.
24.06.2015 - 10:14:41
013
Ano, sponzorským autom idem pred tripom na preteky kupovať súkromné auto.
Hotovosťou platia pašeráci, prostitútky a tí , čo sa chcú vyhnút daniam, účtenkám.
Si predstav, že v USA keď máš u seba viac, ako 100USD v hotovosti, si okamžite podozrivý.
Preteky (plánovaná séria) sa uhrádzajú vopred na účet.
Neviem si predstaviť ani podnikateľa, ktorý by športovcovi len tak dal hotovosť.

Fakt trápne argumenty, kimlo.
24.06.2015 - 11:14:03
00
Loser: no co ti na to poviem... pobavil si teraz minimalne vsetkych co si to tu budu po tebe citat... ze paseraci a prostitutky... to aby sa dnes clovek bal si na cesty do sveta brat aj nejaku hotovost... ja cestujem dost, v ramci sluzobiek, a brem si okrem kariet aj hotovost.... kazde mam ulozene na inom mieste, lebo istota je gulomet.. ale tomu ty rozumiet nabudes :) :)
asi mam taky pocit, ze o sponzoringu a pretekani v zahranici vies velke H... inac by si nepisal tie bludy co pises :)

pozdravuje obcasny paserak, sponzor prostitutiek Kimlo, ktory sa chce vyhnut daniam a uctenkam a v USA by bol pri kazdej navsteve podozrivy
24.06.2015 - 11:33:00
03
Nehovorím, že nemaj pri sebe hotovosť, ale uznaj, že 800 EUR je prehnaná suma. Okrem toho, menuj jedni triatlonové preteky v Európe, kde môžeš prísť v deň pretekov, nahodiť cash a pustia ťa zúčastniť sa...

Dve poznámky, aby som schytal viac palcov dole.

"V predajni som sa zastavil asi len na 10min a auto som nechal pred hlavným vchodom. A to na pravé poludnie o 12.00, pod bezpečnostnými kamerami ktoré monitorovali exterier aj interier showroomu."
Žiadna zmienka o tom, že auto som zamkol alarmom, alebo centrálom. Žiadna zmienka o násilnom vniknutí do auta. Žiadne, že poškodil mi zámku, rozbil okno a podobne.
Všetko nasvedčuje tomu, že auto nechal nezamknuté a zlodej si len otvoril dvere, schmatol batoh a všetko čo mu prišlo pod ruky.
By som si prečítal aj policajnú zápinicu, ako sa tam uvádza.

Druhá poznámka, zaujímalo by ma, ako sa dá z EVČ zistiť príslušná poisťovňa PZP a prečo zverejňuje poisťovňa meno držitela vozidla.
24.06.2015 - 11:44:45
00
napr. http://www.skp.sk/?clanek=1 volne dostupne na internete .. potom uz je lahke zavolat do poistovne a zistit, urcite to nezistoval on, ale PZ
24.06.2015 - 11:57:07
00
Loser: radsej uz nic nepis... skodis tym len sam sebe a robis zo zeba este vacsieho losera :)
24.06.2015 - 11:58:14
00
Loser
Meno poistovna nezverejnuje, ale poistovna podla ECV sa da zistit tu :
http://www.skp.sk/?clanek=1
Inak riesis veci, ktore riesit netreba, lebo vela ludi by sa v podobnej situacii zachovalo identicky. Napr. prezentacia na maratony ak ide clovek autom sam. Niektori odvazlivci dokonca s bikom na streche.
Jedinu jeho nedbalost (ktorej by som ja v danej chvili asi nedopustil) vidim v tom, ze nechal pomerne velku hotovost v aute, co ale ty paradoxne vobec nespominas.


Naposledy upravil Palo TT dňa 24.06.2015 - 12:07:28, celkovo upravené 1 krát.

24.06.2015 - 12:05:29
00
PZP je jednoduche cez register volne dostupny na webe, ale nie vsetky poistovne v nom su - okrem ineho to je dobre na rychle a zakladne overenie znacky, ci nieje kradnuta (je tam aj model auta a rocnik)

Myslim,ze na Slovensku zamykanie auta tak samozrejme, ze sa to ani nezmienuje.

800€ je prehanna suma, ale iba do momentu, ked si uvedomis, ze nie vsade v europe beru slovenske karty, pripadne maju vypadok internetu. A zhanat niekde bankomat nieje uplne jednoduche. Stacia moje zazitky, kedy mi embosovanu kartu prehlasili za kreditnu a tie nebrali, alebo na bezninke mi pani po natankovani zahlasila, ze Holandske karty u nich nefunguju - tych pribehov mam viac...

Pokial viem nikde nepisal, ze si isiel za 10 minut kupit auto. Skor to vidim na nejaku navstevu a odovzdanie/prebratie veci.

Ak mam sponzora, tak si ho dam na auto. Zaklad beznej sponzorskej dohody - my ti dame peniaze a ty nas budes prezentovat. Ako chces prezentovat sponzora, ked o nom nikomu nepovies?
24.06.2015 - 12:06:11
01
kimlo, pozeráš sa na veci s veľmi horúcou hlavou, preto je aj tvoja argumentácia taká.
Mne osobne nevadí, že zo seba robím losera. Zámerne som volil tento nick. Všimni si, aké predsudky sa k tomu viažu. :D

edit: som zistil, že som aj farboslepý. Na webe SKP sa uvádza farba toho Supebu modrá metalíza, avšak ja ju vidím ako šedú, sivú metalízu.


Naposledy upravil Loser dňa 24.06.2015 - 13:01:32, celkovo upravené 1 krát.

24.06.2015 - 12:08:05
00
keyboard_arrow_up