zombi...dôvod? Nedostatočná cirkulácia vzduchu. Obmedzený pohyb-zahrievanie od okolitých častí organizmu, znížený prietok krvi.
Neviem, čo si videl, ale ja som to aj počul, ako o tom doktor rozpráva.
18.06.2007 - 14:15:13
00
zombi...dôvod? Nedostatočná cirkulácia vzduchu. Obmedzený pohyb-zahrievanie od okolitých častí organizmu, znížený prietok krvi.
Neviem, čo si videl, ale ja som to aj počul, ako o tom doktor rozpráva.


ved prave kvoli znizenemu prietoku krvi by malo dojst k ochladeniu , ale ok videl som to uz davno v tv tak mozno mas pravdu...
18.06.2007 - 14:20:49
00
Cize na tom Discovery priamo dokazali, ze cyklisti su neplodni. Fuzaty ujco dobikoval, skocil na nejaku pipinu a nist .... Booze, ze vas to bavi. Taki futbalisti, co furt behaju jak splasene oveny si tiez suchaju pytlik a nestazuju sa ani ked ich donho nakopu. Ja som este nevidel seriozny dokaz suvislosti medzi bikovanim a neplodnostou. To by ten test musel vyzerat skutocne inak, ako len merat niekomu teplotu kuliek. Pripustam vsak, ze caste bikovanie moze priniest iste problemy najma s kvalitou spermii (ale aj to kvoli roznym zapalom a pod).
18.06.2007 - 14:33:23
00
Na vajčiská treba dávať pozor :P Mne to je už jedno, ja už budem čoskoro dvojnásobný :!:
Teraz vážne, bolo popísane a zdokumentovane asi všetko čo sa dalo, je jasné že aj cyklistika má určitý vplyv na tieto veci ale nemyslím si že všetko je take jednoznačné ako nám to niekedy predkladajú. každy sám musi vedieť či mu to robí dobre alebo zle :) :) :)
Ak má človek nejake problémy a venuje sa cyklistike treba vyskúšať všetky možné polohy sedla, predstavca a pod. ak nič s toho nepomôže treba navštíviť lekára lebo sa môže jednať aj o závažnejšie ochorenia, mne už cievy tam dole kontrolovali :( ale pre iný dôvod, a už by som to nechcel zažiť, mal som pocit že si tam dole urobili zo mna "vúdu" bábiku :P
18.06.2007 - 14:42:43
00
Futbalisti majú prievanové vetranie, takže tam sa chladí .....
Zhrnul by som to do krátkej vety. Ak sa tu na fore nájde niekto kto nemôže mať potomstvo z dôvodu nadmerného používania bicykla nech sa prihlási v opačnom prípade je to debata o ....
PS: dohodneme záskok :P
18.06.2007 - 14:43:05
00
urcite je dolezitejsie to v com chodis cely den a nie to ze sedis par hodin do tyzdna na biku. keby som sa mal takto uzkostlivo obavat o spermie tak by som musel chodit zasadne v trenkach aspon o cislo vacsich, plavat len na nudaplazi, nejest mastne jedla, nikdy nevypit viac ako dve piva za den, kontrolovat si pravidelne hladinu hormonov a neviem co vsetko este. jednoducho to nema zmysel.
18.06.2007 - 15:14:32
00
Vidím, že téma sa slušne rozvíja.
Na Nete som našiel akurát tak toto:

http://www.mamatata.sk/index.cfm?Module ... ectionID=4

a ešte toto:
http://fit.server.sk/---spravy-z-domova ... id-je-4466

Nedá sa povedať, že by som sa s tým okamžite stotožnil, ale nie som urológ.
18.06.2007 - 15:32:52
00
ten vyssie spominany dokument som mal na mysli...Merali to termokamerou. Myslim, ze nikto z nas na tomto fore nieje bezprostredne ohrozeny, pretoze asi malokto travi vatsinu dna v sedle. Tie 4 hodky za den myslim moc neublizia. Ale kolko sedi v sedle taky Ulrich par mesiacov pred TDF? tam to uz moze byt vaznejsie.
18.06.2007 - 15:52:58
00
uffffff až mi slzy vyhŕkli z kútikov očí, už dávno som sa tak nezasmial, že 80 % tak to je iná káva :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
dajte ešte nejaký podobný nech sa mi ide lepšie domov z roboty
18.06.2007 - 15:57:55
00
uffffff až mi slzy vyhŕkli z kútikov očí, už dávno som sa tak nezasmial, že 80 % tak to je iná káva :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
dajte ešte nejaký podobný nech sa mi ide lepšie domov z roboty

ked si zoberieš do úvahy priemernu hmotnosť bikerov odchovaných v MC Donald v USA, tak sa neni čomu diviť. Ked si sadne taký 150kg na bike prejde 200m tak príde s fučaním domov a pri pohlade na jeho štíhlu 139kg manželku v domácom úbore ...... aj mňa by prešla chuť. :lol:
18.06.2007 - 16:06:51
00
2 Roman : Som presvedceny, ze nielen Teba :P :P
18.06.2007 - 16:10:14
00
No, pri miere obezity americkej populácie tých 80% je dokonca uveriteľné číslo. Len si predstavte tie tlaky, ktoré na sedlo vyvíja pozadie hamburgerových kráľov. Myslím, že pri tom stŕpne aj sedlovka...
:wink:

Edit.
Musím napísať dodatok: Roman, to sme písali tuším naraz.
18.06.2007 - 16:11:10
00
80 % tak to je iná káva

1 z 5 ludi je cinan. tak si len spocitajte kolko ich je na tomto fore
18.06.2007 - 18:55:14
00
mismes: takze si sa priznal, heh
to all: ako uz pisal tadeas a este by som doplnil, ze to zavisi aj od spravneho sedla a cyklonohavic (co pokladam na XC fore za samozrejmost)
18.06.2007 - 19:45:46
00
Kedysi co som jazdil cestu, tak to bolo problematicke tak po 4 hodinach. Este v starom Vele, tak zaciatkom 90 -tych rokov pisali, ze s tym maju problemy aj profici. Neviem ako riesia uvedeny problem tie sedla s novym dizajnom (diera), kedze by nemalo dochadzat k tlaku na koren. Nemam take sedlo.
21.06.2007 - 10:09:19
00
keyboard_arrow_up