Zrejme nejaky problem, som zvedavy co zistia. Hlavne ze konfirmacia prijatia platby im prisla 15.7. Tiez som cakal ze to hned poslu... Asi som mal smolu.
04.08.2015 - 09:42:01
00
Asi len smola :(, tiez som objednaval dva tyzdne dozadu a o tyzden neskor to prislo.
04.08.2015 - 10:53:18
00
Ja som zaplatil bike kartou v piatok a ze planovane odoslanie tento tyzden tak im pisem rano, ze ako to vyzera a oni ze je to planovane tento tyzden. No tak diky, to mi fakt pomohlo :D
04.08.2015 - 12:37:03
00
JJ, su tam experti. Mne takto hovorili pred dvoma tyzdnami... Vysledok je ten, ze stale to neposlali.
04.08.2015 - 12:53:18
00
Vsak klud chlapi :) Tym vypisovanim tomu aj tak nepomozete, akurat nam otravite customer support :D
04.08.2015 - 15:09:18
00
No som zvedavy co by si hovoril, keby sa to stalo tebe. Rano mi hovorili ze to zistia a stale nic, to je fakt taky problem zavolat nejakemu nemcovi a opytat sa kde je problem ? Ked som si myslel ze pisem rovno nemcom na info@canyon.com, tak som dostal obligatnu odpoved z cz supportu, co som kukal ako puk. Zrejme podla customer id to priradili cechom. Alebo podla IPcka to maju filtrovane, nabuduce im pisem cez nemecke proxy :)
04.08.2015 - 15:34:00
00
Taky offtopic :), tych 30 dni na vratenie sa rata odo dna dorucenia?
04.08.2015 - 15:36:38
00
Hej, preco, co chces vyuzit ? :)
04.08.2015 - 16:24:52
00
Len som zvedavy na Spectral EX 2016 xD
04.08.2015 - 16:27:11
00
:) len myslim aby si to mohol vratit to musi byt nejazdene
04.08.2015 - 17:04:57
00
kym to este pride a kym to zmontujem tak uz hadam budu na nete nejake leaky 2016tiek :)
04.08.2015 - 17:06:25
00
Misenko s kamaratom mame obaja canyona, obaja Saint pedale kupovane v rovnaky cas. Mne po asi 500km jemu po asi 200 zacalo robit presne to co popisujes. Mali sme v dvoch roznych servisoch bajky. V obidvoch nasli ako pricinu pedale. Zhodili, dali mrte vazeliny, nahodili naspat a mame obaja uz 3 mesiace pokoj od pukania.

Bude to asi pedal ako hovoris, lava strana brutalne puka pri naslapnuti na pedal, ked nepedalujem je klud. Zaujimave je, ze niekedy sa ukludni a nepuka, potom ale zase zacne :doh: Robil mi to predtym lavy, ale nie az tak. Ten este aj drhol, ten som uz otvoril a premazal. Zajtra ide na paskal tento lavy. Len rozmyslam co za shity su tie sainty - asi len smola na varku.

Kazdopadne toto je jedna vec. Vsimol som si aj ze mi nieco puka aj v predu sem tam. Je to hlavne ked idem a zatlacim prednu brzdu. Alebo niekedy ked zapruzim rajdami a pohnem kormanom doprava. Na 90% je to hlavove zlozenie, ale nemam moc chut to otvarat, neviete niekdo ci je nejaky problem s tymito co davaju do canyonov od cane creeku?

Otvorim sampano ked poriesim vsetky pukoty. Robilo mi to aj na predoslej Spesle, myslel som ze kupou noveho biku to poriesim, ale vidim ze bez intervencie sa to nezaobide :@
05.08.2015 - 00:25:05
00
Bude to asi pedal ako hovoris, lava strana brutalne puka pri naslapnuti na pedal, ked nepedalujem je klud. Zaujimave je, ze niekedy sa ukludni a nepuka, potom ale zase zacne :doh: Robil mi to predtym lavy, ale nie az tak. Ten este aj drhol, ten som uz otvoril a premazal. Zajtra ide na paskal tento lavy. Len rozmyslam co za shity su tie sainty - asi len smola na varku.

Kazdopadne toto je jedna vec. Vsimol som si aj ze mi nieco puka aj v predu sem tam. Je to hlavne ked idem a zatlacim prednu brzdu. Alebo niekedy ked zapruzim rajdami a pohnem kormanom doprava. Na 90% je to hlavove zlozenie, ale nemam moc chut to otvarat, neviete niekdo ci je nejaky problem s tymito co davaju do canyonov od cane creeku?

Otvorim sampano ked poriesim vsetky pukoty. Robilo mi to aj na predoslej Spesle, myslel som ze kupou noveho biku to poriesim, ale vidim ze bez intervencie sa to nezaobide :@



Mne to tiež robí, aké máš brzdy? SLX?

A ozaj, to vrzganie bowdenov mi robilo tiež. Dal som silikonovy olej a je klud :D
05.08.2015 - 00:27:31
00
Mne to tiež robí, aké máš brzdy? SLX?

A ozaj, to vrzganie bowdenov mi robilo tiež. Dal som silikonovy olej a je klud :D


Tak fajn ze pomohlo :) Uvidime ako dlho to vydrzi...

Tak tebe tiez puka vpredu ked zatlacis prednu brzdu ? Ja mam Sram Guide RS. Takze v brzdach to nebude podla mna. Skor to typujem na ten headset. Co som si vsimol, ze to robi viac ked bike stoji povedzme par hodin. Potom ked pridem a zatlacim na rajdy so zatiahnutou brzdou tak to pukne (dakedy aj bez brzdy, len pri zapruzeni). Potom to chvilu nerobi a zas to pukne. Viac to robi ked zatlacim a pohnem kormanom doprava. Myslim ze vo vidlici to nebude, aj ked by to mohlo zvadzat, ale tam asi nema moc co pukat, ci ? Obcas puknu aj spajle, ale to je trocha iny zvuk. Skusim otvorit to hlavko a kydnut tam trochu vazeliny ak sa podari, inak uz fakt neviem.
05.08.2015 - 00:50:56
00
Caute, neviete niekto poradit co by mohlo byt toto ? Mam problem s prednym kolesom, kotuc sa toci krivo (vid video) a sucha o platnicky vzdy z jednej strany a potom z druhej. Z toho dovodu proste neviem nastavit brzdu. To kyvanie je dost velke, zda sa mi viac ako 1mm z kazdej strany. Kotuc nieje krivy, skusal som 3 a vsetky robia to iste. Vsetky boli utiahnute na spravny moment. Preto si myslim, ze by mohol byt problem v naboji. Mal som s tym problem uz od zaciatku, ale teraz to je v stadiu ze sa to uz vobec neda nastavit aby to nedrhlo. Asi to bude musiet ist na reklamaciu, len to budem par tyzdnov bez biku. Nestretli ste sa s niecim podobnym ?

Hub issue ?? thumb_up0thumb_down
05.08.2015 - 17:00:46
00
keyboard_arrow_up