cize ked nam na meridach odyde kupime novu tak som zvedavy komu dlksie vydrzi kedze budeme mat te iste bajky:D hehe
25.03.2012 - 17:31:38
00
cize ked nam na meridach odyde kupime novu tak som zvedavy komu dlksie vydrzi kedze budeme mat te iste bajky:D hehe


no tak ale záleží aj od toho koľko máš kg :D
25.03.2012 - 17:32:53
00
to máš v pohode ja mám 202 cm :D

iba?kamarat ma 205 a uz to je pekna zirafka :D

cize ked nam na meridach odyde kupime novu tak som zvedavy komu dlksie vydrzi kedze budeme mat te iste bajky:D hehe

odyde dlksie :rock:
25.03.2012 - 20:17:01
00
no ak zoberiem tú meridu a niečo sa stane s tou vidlicou tak to bude museť riešiť predavač bo mi povedal že na turistiku tá vidlica stačí.

to hej, ak by sa niečo posralo tak máš nejakú minimálnu šancu že ti to v rámci záruky vymenia/opravia. Len zlé vlastnosti sa reklamovať nedajú, s tým sa budeš musieť naučiť žiť :D
Na turistiku stačí aj pevná vidlica :)
Tak veľa príjemných zážitkov s novou meridou prajem (k tej meride to teda od začiatku asi speje), hlavne ale neskúšaj niečo lepšie, lebo by to peňaženka neprežila :D
25.03.2012 - 21:46:35
00
Zdravim Cube analog 29er mam asi tyzden...
Predtym som mal 26er a 29er mi fakt sadol...lepsie sa mi na nom sedi, ma ovela lepsiu stupavost-pri 26er som mal hlavu pomaly na prednom kolese a aj tak mi hadzalo predne koleso do vzduchu...ako sa hovori ide to ako tank:D
Vidla je fakt nefunkcna, dostanem ju max do polky zdvihu a to mam 90kg, takze tam budem davat rebu a potom si myslim ze to bude super(s tym som pocital)
Rozbieha sa pomalsie ako 26er ale to je myslim jasne...je to vahou a hlavne vahou kolies, ktore tiez vymenim...
Vaha je veru vysoka s pedalmi kosikom a tachometrom rovnych 15kg :tmi:
Kazdopadne ja som s nim velmi spokojny, pocity ovela lepsie ako na biku 26.
27.03.2012 - 15:08:23
00
Zdravim Cube analog 29er mam asi tyzden...
Predtym som mal 26er a 29er mi fakt sadol...lepsie sa mi na nom sedi, ma ovela lepsiu stupavost-pri 26er som mal hlavu pomaly na prednom kolese a aj tak mi hadzalo predne koleso do vzduchu...ako sa hovori ide to ako tank:D
Vidla je fakt nefunkcna, dostanem ju max do polky zdvihu a to mam 90kg, takze tam budem davat rebu a potom si myslim ze to bude super(s tym som pocital)
Rozbieha sa pomalsie ako 26er ale to je myslim jasne...je to vahou a hlavne vahou kolies, ktore tiez vymenim...
Vaha je veru vysoka s pedalmi kosikom a tachometrom rovnych 15kg :tmi:
Kazdopadne ja som s nim velmi spokojny, pocity ovela lepsie ako na biku 26.


No ja som sa k tomu Cube-u nemohol nejak dopracovať tak nekoniec som objdenal tú meridu tak uvidím ako to bude. To že máš 90 kg a tú vidlicu dostaneš nanajvíš do polovice zdvihu ma dosť prekvapilo, keď mi niektorí na fórach hovorili že pri tejto váhe ide už na dorazy. Možno že to nemajú vyskúšané, neviem. ja mám ešte o nejakých 15 kg viac ako ty, tak uvidím ako bude chodiť mne.
27.03.2012 - 17:32:34
00
ako som napísal tu post562650.html#p562650 , je nejaká šanca že sa trafíš do tej tvrdosti. Ale stále tam budú obrovské nedostatky vo funkčnosti. :)
27.03.2012 - 17:34:33
00
Ja som ho zhanal na SR aj v CR a nikde ho nemali a ani nevedeli termin dodania...tak som ho objednal z B-D za 599 (postovne zadara).
Ale v tejto kategorii bikov ti je jedno co zoberies, hlavne aby sa ti pacil a aby ti sedela geometria, ale to uz tazsie overis...
Ak dostanes taku vidlicu ako ja, tak ani 15kg navyse ti nepomoze, ja som sa na nu zavesil celou vahou a viac ako do polovice nesla...su to velke nepodarky, neviem pre koho to robia...
cize ak tu vidlu nemienis menit, tak si rozmysli ci nezobrat nieco lepsie, mne osobne to kazi cely dojem z biku(ale ako som pisal uz ked som ho kupoval tak som planoval ju vymenit...)
27.03.2012 - 17:52:13
00
Ja som ho zhanal na SR aj v CR a nikde ho nemali a ani nevedeli termin dodania...tak som ho objednal z B-D za 599 (postovne zadara).
Ale v tejto kategorii bikov ti je jedno co zoberies, hlavne aby sa ti pacil a aby ti sedela geometria, ale to uz tazsie overis...
Ak dostanes taku vidlicu ako ja, tak ani 15kg navyse ti nepomoze, ja som sa na nu zavesil celou vahou a viac ako do polovice nesla...su to velke nepodarky, neviem pre koho to robia...
cize ak tu vidlu nemienis menit, tak si rozmysli ci nezobrat nieco lepsie, mne osobne to kazi cely dojem z biku(ale ako som pisal uz ked som ho kupoval tak som planoval ju vymenit...)


časom ju vymením aj ja, ale v blízkej dobe určite nie.
27.03.2012 - 18:17:50
00
Dneska som bol vyskúšať tú meridu cca nejakých 10km v miernom teréne a funguje na moje prekvapenie celkom dobre. Vidlica chodila max tak do polovice a rám tiež sadol.
29.03.2012 - 12:58:06
00
no dneska som zistil ze v nejblissom case chcem vymenit tu vidlu na meride,niako sa mi dneska nepacila ako funguje,nestihala tlmit... vedeli by ste poradit za aku by som ju mal vymenit? v niakej priatelnej cenovej relacii?? dik
20.04.2012 - 22:33:54
00
treba presne napísať čo je to prijateľná cena :)
20.04.2012 - 22:40:19
00
čo myslíš s tým že nestíhala? ja som s ňou zatiaľ spokojný, chodí cez kamene, korene, obrubníky v pohode na to, že čo to je za vidlicu, už je len otázne, že koľko vydrží :D
21.04.2012 - 16:50:38
00
no ja som si dal tiez take cosi podobne po horskych cestach kamen papek konar jama a nestihala vracat tak som siel ako na pevnej, tak ak sa to da zlepsit tak by som aj do toho siel:) wed mozno casom aj ty zistis:) alebo sa treba previes na kajku kde je lepsia vidla:) a o tej cene ja neviem tak do tych 200 oci max vedel by si mi poradit?
21.04.2012 - 17:04:12
00
no mne ponúkal predavač rst first air, keď si priplatím 200 e, že je to o dosť lepšia vidlica. Skúšal si si na tej xcm meniť predpetie pružiny?
21.04.2012 - 17:11:37
00
keyboard_arrow_up