Neviem, ale z fotiek sa mi zda, ze posed ma poriadne natiahnuty aj na tomto rame. Dlhy predstavec a sedlo uchytene vpredu.
10.02.2014 - 13:06:42
00
Vidlicu by som menil za obyčajnú len nerád. Predsa len občas zájdem aj na poľné cesty a odpružená vidlica mi vyhovuje. Skôr vidím šancu pri tých kolesách. Možno vhodnejší výber plášťov by dokázal pomôcť, zbytočné drapáky.
Kostrč cítim iba pri dlhých cestách, keď som na bicykli denno denne - leto. Doteraz sa mi zdalo normálne, že keď veľa bicyklujem, tak to trochu bolí. Neskôr som sa dočítal, že chyba bude najskôr v sedle, no vybrať správny typ sedla je umenie. Iba specialized poskytuje sedlá na odskúšanie, no nemám zrovna chuť dať 200 eur len na sedlo :-(

Zaujímal by ma váš názor (trochu odveci). Keď som bol pred rokom v servise, jeden mechanik sa začudoval, keď som mu hovoril, že s ním nechodím do drsného terénu, pretože by som mu tým zrejme výrazne skrátil životnosť, keďže to nie je bicykel určený na príliš obtiažny terén. Bicykel stál 12 500 Sk (model 2009). nezdá sa mi, že tento typ bicykla je vhodný do náročného terénu... A s tým som ho aj kupoval.
10.02.2014 - 21:50:34
00
záleží čo považuješ za náročný terén. A tak isto,koľko vážiš. Podľa môjho názoru by som ale takýto bajk ´´nerozmaznával´´ ako ty. Jazdi,kde ti to hlava dovolí,podľa možností čo najšetrnejšie a musí to šlapať...apropo, mnohokrát /vraj/ sú na poškodenie náchylnejšie práve super drahé a super ľahké bajky.
11.02.2014 - 16:02:46
00
keyboard_arrow_up