hazo Tvojim systemovym riesenim by sme si tu urobili Svajciarsko-policajny stat,kde ked si odplujes tak ta zavru...Toto nieje vhodne riesenie a tychto "pravicovych" silackych reci uz bolo...(niezeby som bol laviciar).Proste je to o ludoch v 1.rade a 2. rade su represie a to by museli mat policajti primerane platy :roll: Pozri priklad-ked mlady chalan mas vo vrecku horko-tazko naskrabanych 20tisis a mooooc chce bike svojich snov a zrazu pride chlapik a ponukne mu presne to,po com tuzil-co urobi?Bude sa zaujmat odkial ten bike je?Malokto...To je na tom smutne a zivnu podu lopkarov treba fakt obmedzit,ked budu mat tazkosti z predajom,nepojdu do toho... :idea:
12.06.2007 - 15:15:01
00
je to utopia porovnatelna s tou, ze ked sa lopaty nebudu kupovat, vymiznu zlodeji...dopyt bude podla mna vzdy, bohuzial.
ale kvoli svedomiu je urcite dobre zacat od seba.


nemyslim si, ze je to utopia... Len v najblizsich volbach treba volit MNA !!!! a len a len MNA !!! :twisted:
12.06.2007 - 22:31:28
00
je to utopia porovnatelna s tou, ze ked sa lopaty nebudu kupovat, vymiznu zlodeji...dopyt bude podla mna vzdy, bohuzial.
ale kvoli svedomiu je urcite dobre zacat od seba.


nemyslim si, ze je to utopia... Len v najblizsich volbach treba volit MNA !!!! a len a len MNA !!! :twisted:


ja volim stranu priatelov vina
12.06.2007 - 22:36:26
00
ked mlady chalan mas vo vrecku horko-tazko naskrabanych 20tisis a mooooc chce bike svojich snov a zrazu pride chlapik a ponukne mu presne to,po com tuzil-co urobi?Bude sa zaujmat odkial ten bike je?Malokto...To je na tom smutne a zivnu podu lopkarov treba fakt obmedzit,ked budu mat tazkosti z predajom,nepojdu do toho... :idea:

no ja neviem, kazdy normalny clovek chce papiere uz len kvoli tomu aby vedel aky je naozaj stary bike, popripade ma este aj povodnu zaruku na nom (predajca nevie ze doslo k predaju/kupe "ich" bicykla a vlastne mu to moze byt jedno kto dodrbe veci)
to ze to niekomu uskodi mozte nechat bokom.. hlavne je co na tom ziskate vy. a myslim ze ked kupim vec s papiermi tak mam na to mozno zaruku, doklad ako su stare veci a istotu ze ked vyjdem s bikom von nedostanem bitku (z dovodu ze si po bike prisiel pravoplatny majitel) cize mnohokrat kupit lopatu ma viacej nevyhod ako vyhod
12.06.2007 - 23:20:18
00
no ja neviem, kazdy normalny clovek chce papiere uz len kvoli tomu aby vedel aky je naozaj stary bike, popripade ma este aj povodnu zaruku na nom (predajca nevie ze doslo k predaju/kupe "ich" bicykla a vlastne mu to moze byt jedno kto dodrbe veci)
to ze to niekomu uskodi mozte nechat bokom.. hlavne je co na tom ziskate vy. a myslim ze ked kupim vec s papiermi tak mam na to mozno zaruku, doklad ako su stare veci a istotu ze ked vyjdem s bikom von nedostanem bitku (z dovodu ze si po bike prisiel pravoplatny majitel) cize mnohokrat kupit lopatu ma viacej nevyhod ako vyhod


ale vyhoda lopat je vacsinou v neporovnatelne nizzej cene za tu istu vybavu ako ked to kupis s papiermi... asi to chcel warzone povedat...

inaq warzove este pisal nieco o pluti policajnom state... Mno ja som slusne vychovany.. nehadzem odpadky na zem a svojich hlienov a chriachov sa zbavujem tak , aby to nikomu nevadilo (vacsinou doma na zachode)... samozrejme je to o ludoch... treba vychovavat ale treba aj pritvrdit represie...
13.06.2007 - 09:28:35
00
ja si myslim ze zamedzit kradnutiu by sa asi nedalo uplne ale kazdopadne by mal byt trestany ten co vedome kupi kradnutu vec pretoze tym motivuje konkretnych zlodejov ...

cize ty ukradnes ja kupim basa pre obydvoch pre zlodeja za krades pre kupujuceho za spoluucast.. preco ja si mozem zarabat a kupovat nekradnute veci??? ak to zvladam ja tak potom kazdy ...!!!!
03.07.2007 - 14:05:11
00
Na mojom legalne kupenom biku som vymenil ram a ten stary som predal dalej. Co tym chcem povedat? No iba tolko ze ani jeden nieje v povodnom zneni. A takto sa urcite predavaju aj corknute biky. Rozobrate a preskladane ze ich povodny majitel nema sancu identifikovat. Ja pre istotu take nieco nekupim pretoze sa moze stat ze takto dopadne trebars moj alebo aj vas bike. Zakony trhu su jasne kde nie je dopyt nie je ani ponuka. :roll:


PLNE s tebou súhlasím. Kúpte si bike iba od známych, alebo aspoň cez dobre známych/priateľov... a máte aj akotakú istotu o stave biku :P
04.07.2007 - 20:00:06
00
neviem co riesite sak zavolam na inzerat a okrem ineho sa spytam ci ma papiere
04.07.2007 - 21:13:09
00
dnes mi slohli bike kellys kurvy hnusne
16.07.2007 - 21:43:21
00
dnes mi slohli bike kellys kurvy hnusne


uprimnu sustrast :( :cry: :roll:
16.07.2007 - 21:57:02
00
dnes mi slohli bike kellys kurvy hnusne


no ta toto ne :evil: 2.7. mne teraz tebe... tie Kellysi sa nejak kradnu prehnane nie? :shock:
16.07.2007 - 23:03:13
00
no asi preto ze ludia co maju drahsie biky si na ne davaju vacsi pozor
16.07.2007 - 23:18:41
00
Zdrawim

Pred rokom som bol na sustredeni v Blave a bol tam chalan zo svajciarska....tiez biker....

Tiez mu slohli priamo v skole zamknuty bike a to PROSIM ako to tu zaznelo vo svajciarskom policajnom state......

A bol to cannodale s leftynou tak cez 100papierikou.....

Podla mna nezalezi na krajine, na policii, ale na ludoch ktori ziju v tej krajine, meste......

Musim dat za pravdu ze keby nebol dopyt nebola by ani ponuka.....(zeby ekonomia:D)

Pretoze ked raz niekto si poviem ze chce taky a taky bike tak vzdy budu ludia ktori mu ten bike zozenu ........
A ti ktori kupuju ten bike boli by sme prekvapeni ale prave nie su na tom financne najhorsie..... a kludne by si mohli dovolit kupit ten bike priamo v kamennom obchode.......


A mnesie rady pre tych ktori si nechcu slohnut bike:
1,retaze su slabsie(retaz je taka silna ako jej najslabsie oko) ako klasicke vysiace zamky na biky(hruby 1cm drot obaleny 1cm gumy proti dusiku....)priklad kellys predava dobre zamky na bike a za dobru cenu za 300-400sk mate 1,5metorvy zamok na bike ktory aj nieco vydrzy...

2,nenechavajte zamknuty bike bez vizualneho kontaktu viac ako par minut....(2-3minuty)

3,zbytocne sa nechvastajte ze aky mate super bike.....

4, velkym okruhom sa vyhybajte osadam kde byvaju ludia s vyssou pigmentaciou pleti... a ludom ktorym narastli velmi dlhe prsty:D

5,ked mate spd pedale trochu tym zneprijemnite zlodejovi odjazd na biku....

6, je dobre ked jazdite aspon dvaja vzdy moze ten druhy postrazit oba biky pokym ten prvy ide napr. : na postu, do obchodu pre pivka:D a pod.


NIECO PRE EXTREMISTOV :D

7, odmnotovat predne koleso a mat ho vzdy pri sebe:D


Boju proti zlodejom ZDAR....
17.07.2007 - 00:33:33
00
Na cestnom ešte nahodiť najťažší prevod - 53x11 nedokáže hocikto roztočiť. A na horskom zase najľahší, na prevode 22x30-36 si odkrúti nohy zo zadku a bude stáť na mieste.

No a uvoľniť brzdy - keď ho už ukradol a ponáhľa sa preč, nech nezabrzdí pred autobusom...
17.07.2007 - 21:58:49
00
horsie, ked pride manik a nalozi nasho "milacika" do dodavky :-)
17.07.2007 - 22:58:36
00
keyboard_arrow_up