vrabc0 Ak by si cital cele vlakno, tak teleskopka bol top iniciator a dovod preco som to cele riesil...a ci je to blbost alebo nie dajme bokom. A tiez k tvojej poznamke, ze vysledok je daleko od povodneho zameru...ak teda tym myslis ze to mal byt full...v principe som sa snazil pocuvat nazory a vyhodnotil som ze servis, vaha apod za to nestoja... Takisto som pisal, ze krosovy damsky bike ma a jazdi na nom, ma tam 60mm vidlu, uzsie plaste a vsetko co odporucas - takze kupovat a prerabat kros alebo gravel nebola tema.
A suhlasim, mozno je to z pohladu geometrie nie celkom idealny model, ale nenasiel som ziaden lepsi, dostupny v predajni a zaroven zaplatitelny do ktoreho sa da namontovat velky prevodnik.
To co je podstatne - je to daleko pohodlnejsie, lahsie, ma to vsetko co som chcel a hlavne (comu som neveril a tymto sa ospravedlnujem vsetkym co mi radili) dokaze s tym jazdit aj na sirokych gumach rovnako rychlo ako na povodnom krose...
18.03.2022 - 14:12:49
01
K tym plastom, neda mi nerypnut vseobecne smerom do fora - to je to na co tu niektori clenovia tak strasne nadavaju ze nech sa neteoretizuje - teoreticka fyzika v praxi :lol:
25.03.2022 - 12:25:00
00
bebe999 dobre si to vyriesil. Napisal si co chces, nieco sme ti pofrflali, trochu si si upravil a mas vysledok.
Na to, na co ho chces, je to dobry univerzalny bike.
25.03.2022 - 12:58:21
00
keyboard_arrow_up