Táto téma tu už síce bola, ale aj tak. Som v podstate začínajúci biker, moc toho nenajazdím, tak 60 % asfalt. Predtým som jazdil na 8 ročnej ALPINE :D.
Klesli trocha ceny a vyzerajú byť rozumné. Hlavne mi ide o rýchle, presné radenie, lepšia vidla, lepšie stredové zloženie, "trvácnejšia" kazeta. Proste, aby to fičalo jak malo nejaký ten rok. Môžete rovno hodiť, aj kde by som to dostal (predajcu), do Karpaty biku asi skočím, uvidíme... Rád by som ešte vymenil plášte za 1.95-2.00 a aj sedlo, máte nejaké skúsenosti, s takýmito dodatočným "prehadzovaním" (myslím u predajcu).
28.08.2007 - 00:32:54
00
Ja by som bral sub 60-v. Vidli maju zhruba rovnake. Ale tento ma lepšie radenie. Viac prevodov. Ostatné je tiez zhruba rovnake. Vaha bude asi tiez rovnaka. Skusenost z prehadzovanim mam len s jednym sedadlom. V kellyse mali na novom modeli siroke sedadlo (vyzaralo ako zenske) tak mu predavac vymenil za sedadlo minulorocne. Ale myslim ze v cene toho co je na bajku by ti mohli vymenit, pripadne by si nieco doplatil.
29.08.2007 - 10:20:54
00
Nikto už nič? Žiadne osobné skúsenosti, postrehy, pre/proti, prečo daný kupovať/nekupovať? :?:
01.09.2007 - 10:03:47
00
mam tu 300vku V a som snou spokojny, je to dobry ram, prehadzovace funguju po 20minutovom nastavovani ako hodinky, vidla je trochu nizsej kategorie ale no problem, podla mna su TFS lepsie ako SUB (IMHO)

a kaktus bike radsej vynechaj, zajdi si do poddunajskych do SPORT SERVISU alebo na mariansku, alebo do race KarpatyBIKE...

update: 60% asfalt? to som si nejako neuvedomil... ak cakas bohvieaku rychlu jazdu alebo take daco tak stim nepocitaj, to je do lesa :!:
06.09.2007 - 22:12:31
00
To mi je jasné, že to neni na asfalt, by som si ináč kúpil "cesťák". Ale zájdem si aj na hrádzu občas, rýchlosť nie je podstatná, skôr výdrž majiteľa bicykla :wink:
Ešte som pokukoval po CTM-ku Delta. Tak teraz neviem. Ináč máte niekto skúsenosti s jazdou na snehu v "V"-čkami a "stock" plášťami?
07.09.2007 - 19:17:25
00
keyboard_arrow_up