yoggi máš čo ladiť :P

www.cykloobchod.sk
media.cube.eu
images.competitivecyclist.com
cdn.mos.bikeradar.com
Sedaňa , gripy a iné maličkosti ...

Prílohy:

limited_sram.jpg
limited_sram.jpg 77.04 KiB thumb_up0thumb_down

21.05.2009 - 10:04:42
00
tak predsa :!: no uvidime sa aj v lese ci len na asfaltke :mrgreen:
21.05.2009 - 10:39:56
00
Keby ho poladil podľa mojho návrhu tak len vo vitrínke :lol:
21.05.2009 - 10:45:52
00
Vcelku pekný bike, fajin zladený
Ak je váha 10,7 realna tak dost slušné.
Som zvedavý na tu vidlicu ako to bude chodit, ale možno prekvapí.
Škoda tej astronomickej ceny, pretože ako ti tu už ostatní napisali dal sa zato kúpit full v obdobnej výbave.
Alebo nejaké carbonove HT.
No hlavne nech slúži. Prajem vela štastných kilometrov.
21.05.2009 - 16:43:53
00
Vcelku pekný bike, fajin zladený
Ak je váha 10,7 realna tak dost slušné.
Som zvedavý na tu vidlicu ako to bude chodit, ale možno prekvapí.
Škoda tej astronomickej ceny, pretože ako ti tu už ostatní napisali dal sa zato kúpit full v obdobnej výbave.
Alebo nejaké carbonove HT.
No hlavne nech slúži. Prajem vela štastných kilometrov.


Tiez prajem vela stastnych km, ovsem boli by sme radi keby Yoggi zasa zacal s nami chodit na vyjazdy ako kedysi....

P.S. K tej slusnej vahe... Ano na prvy pohlad to vyzera dobre, odhliadnuc od toho ze to bude zrejme bez pedalov (chcelo by to prevazit) ale tak to udavaju skoro vsetci vyrobcovia. Ked ale uvazim ze spominany Nerve XC, ma komplikovanejsiu a pevnejsiu zadnu stavbu, ma capy, loziska, tlmic!, pevnejsiu vidlu z vacsim zdvihom naviac naspodu z hrubsim krkom, vacsim kotucom vpredu, viac zubovou kazetou, hlinikovou sedlovkou a vazi na rovnakych pneu o 1kg viac tak uz mi vaha toho SUPa taka slusna nepride :(
21.05.2009 - 17:05:12
00
Mrssti: neviem ale nepride mi to ako astronomicka cena, na tu vybavu akurat. to ze som mohol mat carbonovy ram som aj chcel. model superior xp 970 a moj xp 930 su tie iste modely vybavou aj nasttrekom desingom, akurat ta 970-ka ma carbonovy ram a ten som chcel povodne, lenze sa robi iba vo velkosti 18, aj vyrobcovi som pisal a tiez mi oznamil ze bohuzial minimalne do roku 2011 nebude vo velkosti 16,5, cize obetoval som ram a kupil 930-ku, ale ja nebanujem aj ten hlinikac je dobry, urcite lepsi ako terajsi authoracky.

ta vaha 10,7kg co udava vyrobca je dana pre model velkosti 19, takze moja 16,5 by mala byt lahsia a co som len tak zvazil -+hrubo tak to ma aj s pedalmi to co udava vyrobca za vaha ukazala zakazdym do 11kg.
21.05.2009 - 21:00:10
00
ROpa: vahu som uz pisal. inak rasto ja neviem ako uvazujes ale riesis vahu HT a celopera a ja neviem co cakas ze tam bude rozdiel 5kg alebo co. ved sa zamysli ci myslis ze celopero ma o 1mm hrubsiu stenu ramu, kolko ze mas na zadnej stavbe toho materialu, to iste vidlica ................

to ze zatial je moja ucast mizerna neviem ci si sedis na usiach, keby si minuly vikend dosiel a nebol lenivy prejst 300m navyse tak by si aj bike videl. jednoducho aj enovi som hovoril ze v nedelu pokial mam skolu v sobotu tak aspon v nedelu sa chcem vyspat a aj ked vstanem tam treba nejaku robotu do skoly spravit ( ved to sam poznas, ze si to len tak neodchodil )

p.s.: chalan chalan ty nedas pokoj s tym celoperom tak ti oznamujem ze ked sup v roku 2012 prijde na trh s carbonovym ramo vo velkosti 16,5 a desing bude pekny tak znovu kupujem HT. :)

nikdy inak a na vecne casy s HT 8) :mrgreen:

p.s.s.: rasto s tebou hodim rec aj co sa tyka komponentov, ta prehlasim za rasistu voci HT-ckarom :wink:
21.05.2009 - 21:12:19
00
quasko: momentalne je taketo zladenie :wink:

Prílohy:

grafika1.jpg
grafika1.jpg 185.59 KiB thumb_up0thumb_down

21.05.2009 - 22:12:38
00
Tak to že si manekýn zladený viem ;-) tak ešte ten bike :-P
21.05.2009 - 22:19:51
00
zajtra ti hodim fotku kokpitu terajsieho, ale to co si tu dal je uz moc prestrelene :wink:
21.05.2009 - 22:36:13
00
p.s.: chalan chalan ty nedas pokoj s tym celoperom tak ti oznamujem ze ked sup v roku 2012 prijde na trh s carbonovym ramo vo velkosti 16,5 a desing bude pekny tak znovu kupujem HT. Nikdy inak a na vecne casy s HT 8)


tak toto isté som tvrdi aj ja pred dvoma rokmi a vidis pri akych zdvihoch som skončil (150mm) a tak isto som tvrdil, že sa neožením atď... neboj, príde čas kedy dostaneš rozum, kostitrasa hodíš do váhu a kúpiš si normálny bicykel :evil:
22.05.2009 - 08:35:27
00
Moja uvaha o slušnej vahe sa niesla v štyle, že niektori ludia si dopraju namiesto pohodlia o nejake to kilečko menej. Ked stým chce ist niekde šlapat maratony tak sa ta vaha može hodit.
Ale ked idem na to racionalne tak ten Nerve XC 7.0 ma podstatne lepšiu vybavu za rovnaku cenu a pritom je to full.
Už len ta vidlica a tlmič hovori toho dost. Da sa to vpredu aj vzadu locknut a je z toho HT. A ostatne kompomenty su tiež podla mna lepšie.
Yoggi pravdepodobe si sa malo porozhliadol a konal dost unahlene.

P.S.: Keby si od niekoho požičiaš na vikend full tak myslim že tvoje sny o HT by sa velmi rychlo rozplynuli ;)
22.05.2009 - 09:35:55
00
s tym P.S. si to maximalne vystihol, ja som Yoggimu hovoril ze mu poziciam karu nech si vyskusa aj cely den, ale na moju ponuku nereflektoval, a zil a zije aj nadalej vo svojej dogme ze HT is better...
22.05.2009 - 11:08:43
00
Aj taketo niečo by sa tam hodilo :)

Prílohy:

sidteam2009_dtl.jpg
sidteam2009_dtl.jpg 20.76 KiB thumb_up0thumb_down

22.05.2009 - 14:16:58
00
yogi nieco na to bude ja jazdim HT uz roky a tiz som trochu zmudrel a rozmyslam o peeere aj vzadu a uz okolo 120mm by bolo fajn..a ten kanon je velmi slusna vozba.....je lepsie na dlhych tratiahc trochu setrit nohy a zadok,,,po tych maratonoch som uz celkom slusne vytraseny...hl po zjazdoch rychlych kemenistych.... :twisted:
22.05.2009 - 14:49:13
00
keyboard_arrow_up