To by nebolo zaujimave, keby nebolo trochu pochybnosti. Ja nastastie ziadne nemam. Full forever
14.01.2009 - 22:23:02
00
K maratónu na crosse - napr. JoKo dal Stupavský a nejako extrémne nepizzoval, chce to len opatrnejšiu pilotáž.
Čo si o mńa obtieraš klávesnicu?

celkom rád by som si pozrel cyklokrosára na trase maratónu, čo by mohlo tiež dopadnúť zaujímavo.

Chodíš na MTB maratóny? A nevidel si ešte na štarte, na trati alebo v cieli Milana Barényiho?

A keď chceš vedieť dojmy, tak sa ho opýtaj.

Vieš kto vyhral v Stupave? Nejaký Maroš Kováč. Len tak, pohodovo, s jedným prstom v nose a s druhým v zadku. Mimochodom, jeden z tých lepších slovenských cestných cyklistov a keď treba, tak aj na slovenskej úrovni dobrý cyklokrosár. Kto vie, ten vie. Všimol si vôbec niekto na čom išiel? Aké mal zdvihy?
14.01.2009 - 23:40:21
00
Chodíš na MTB maratóny? A nevidel si ešte na štarte, na trati alebo v cieli Milana Barényiho?

a vies ze aj hej? este raz si precitaj co napisal tulen. a som si celkom isty ze na MTB maratonoch Milan Barenyi nejazdi na cyklo-crossovom vozitku...

takze nadych, vydych. netreba do vsetkeho rypat...

k teme: ako tu uz odznelo, full ak je budget, HT na "kratke" ale hlavne relativne lahke trate...
14.01.2009 - 23:59:56
00
HT na "kratke" ale hlavne relativne lahke trate...

ved toto je to semienko, budget by pomaly aj bol a na dlhe trate nemam nervy, chodim len kratke, aj ked niekedy mozne narocne...
15.01.2009 - 07:52:30
00
lahke trate su v zmysle zvaznicovych dialnic v Pravenci kde vitaz toci priemerku 30km/h...

ak mas budget neries a ber fulla...
15.01.2009 - 09:34:52
00
JoKo stax ťa dobre upozornil, že som chcel upozorniť práve na to, že cestná či cyklokrosová špička to vie aj na maratónoch. A aj na to, že postarší foter, teraz už vlastne dedo JoKo mi to na Stupavskom natrel :D na crosse :D a mimochodom aj tuná náš krejzi finisher matt točí podstatne viac žiletku ako horák. Barényiho som už tiež zažil, niet k nemu čo dodať. Kdo umí... já čumím.
Ahaaa, a Barényiho vídam tak na štarte a potom vysmátého v cieli :) cez hmlu pred tuleními okami :P
15.01.2009 - 20:27:23
00
Však som napísal jasne - treba sa ho opýtať na dojmy... A Barényi bude vedieť niečo o tom povedať - pred rokmi som ho videl na cyklokrose sedieť na emtébéčku.

Kua, to som ťa ofajčil? Myslel som si, že Stupavský bol môj prvý aj posledný... Ale pozdvihol si mi sebavedomie a tak sa mi zdá, že aj tento rok na niečo pôjdem. Budeš musieť tuho prepletať plutvami. Ale asi to bude Greenbike, niekto tu písal, že je ľahší.
15.01.2009 - 21:14:40
00
keyboard_arrow_up