Gerlaching

Hľadáš výzvu, ktorú si vieš dokonale prispôsobiť? Chceš si z obľúbeného stúpania symbolicky vytvoriť najvyššiu slovenskú horu, prípadne ju ešte prekonať? To všetko bez stresu a naháňania, ktoré so sebou prinášajú klasické preteky? O tom je Gerlaching a možno si motiváciu práve našiel.

Dôležitú úlohu zohráva motivácia a práve v nej ti chceme trochu pomôcť. Nie len že budeš zapísaný do našej siene slávy, ale tvoj účet bude aj označený symbolom Gerlachera. Každý úspešný Gerlacher získa +500 bodov do vernostného zľavového programu MTBIKER shopu.

Pre všetkých, ktorí sa osobne na predajni v Hrádku v MTBIKER centre preukážu úspešne absolvovaným Gerlachingom a sú uvedení v sieni slávy, sme pripravili darček v podobe MTBIKER fľašky. Podmienkou je osobné vyzdvihnutie, je to zároveň poďakovanie za návštevu predajne.

V sezóne 2020 sme Gerlecherom rozdali ceny za viac ako 1000€, vyslosovaných 30 šťastlivcov dostalo špeciálne tričko z limitovanej kolekcie, ktoré sa nedá bežne kúpiť. Sleduj túto stránku a včas sa dozvieš o ďalších odmenách za Gerlachingy v roku 2021.

Nezabúdaj sa s nami podeliť o svoje zážitky či už nahraním fotiek do samotných výjazdov alebo prostredníctvom príspevkov na FB a IG, ktoré treba označiť @mtbiker_sk a #gerlaching. Niektoré zaujímavé Gerlachingy radi odmeníme drobnosťou z MTBIKER shopu.

Aj takáto aktivita je malým dôkazom, že všetky tie moderné technológie sa dajú využiť aj pozitívne, ale jedno sa stále nemení - tie výškové metre si musíš odmakať vlastnou silou.

report_problem Našiel si v texte chybu?
533
úspešných Gerlachingov
+448
keyboard_arrow_up