Platene preteky nerobi iba trat, ale aj zazemie.
Obcerstvovacka - 0
Teple jedlo, napoj /vsade inde standard/ - 0
Informovanie o zmene dlzky trate /rozdiel 5km/ organizator nepklada za dolezite

Trať super. Jedlo V cieli nula bodov a keď platíš štartovné na mieste bez nároku na jedlo aj keď si prihlásený cez net... A obcerstvovacka tiež 0 bodov ale inak celkový dojem fajn len detaily čo sa dajú zlepšiť

trat bola vynikajuca az na ten start ktory sa mohol rozdelit na kratku a dlhu. obcerstvovacky som neriesil nakolko svoju druhu flasku som si tam odlozil a iba vymenil za jazdy. ale popravde mohlo tam byt aspon ovocie. bageta a nealko pivo mi prislo teraz takto vhod nakolko som sa po pretekoch ponahlal domov takze som to po ceste domov minul

Občerstvenie 0 iba jedna stanica
Jedlo slabo iba jeden sendvič nemožno kúpiť teple jedlo. Trasa super možno trochu nebezpečná na niektorých úsekov. Celkovo +4

štart bol o nicom. preco ho nedaju napr. na tu hornu prijazdovu asfaltku a uz do toho kopca by sa to trhalo, tiez dat dajm tomu 25-ku o 5 minut neskor. ze je kratsia trat som sa dozvedel od šiša a ze je aj nejake jedlo v cieli som ani nevedel. ale paradne pripravena trat tieto detajly zmazala pretek som si paradne uzil obcerstvovacku som nepouzil

Trať je fantastická no sú tam úseky kde je dosť nebezpečná. Nebolo občerstvenie na trati a v cieli len studený bufet.

Trat super, na obcerstvovacke som sa iba napil. Skoda toho nepodareneho startu.

Trat super - super. Start by bolo vhodne zmenit. Obcerstvenie mohlo byt lepsie, ale kvoli tomu na maratony nechodim.

Vzhľadom na počasie jedna občerstvovačka stačila. Chýbalo na ňu upozornenie. Mnohí ju prebehli.
Občerstvenie v cieli skromné ale zašité, bez upútavky.
Štart - katastrofa. (už to popísali iní)
Zmätky pri časomiere. (nesedeli vekové kategórie)
Výber a stav trate výborný. Nabudúce by však mali dôraznejšie upozorniť, že trať je pre začínajúcich prináročná.

Start uz neriesim. To je bohuzial problem mnohych maratonoch (vid.Bikefest 2015). Ale mne uz pri citani propozicii bolo dost cudne, ze dali na 50km jeden bufet iba v priestore start/ciel (sikovny tah pre organizatora-nemusel nic dopravovat niekde do lesa), preto som si naivne myslel, ze to bude bohaty vyber vsetkeho mozneho. A tam v podstate nic okrem 2 iontakov a vody nebolo. Ani len nejake banany, ci tycinky. Bol som tu prvy raz, takze neviem, ci to tak bolo vzdy. Nechapem to. Startovne cislo som si chcel tiez standardne odlozit, ale bohuzial.
Skoda toho, pretoze nebyt tychto zbytocnych nepochopitelnych setreni (alebo neviem co to malo byt), mohol to byt bezchybny maraton. O rok pridem znova.

Velmi pekna trat!!! hlavne ta technicka cast tu som si fakt uzil.. o dva roky ma omladli o nejaku minutu vo vysledkoch pridali ale prisiel som si zajazdit nie vitazit. Este nejake foto z trate a bude to..
Obcerstvovacku som tiez nepotreboval kava bola dobra nalada tiez..

Trať super, zázemie poslabšie - za mňa veci, na ktoré sa dajú prižmúriť jedno očko. Samozrejme bolo by super, ak by sa o rok tie nedostatky, ktoré tu už mnohí popísali aj napravili.
A čo je dosť veľký nedostatok, hellwings by o tom vedel hovoriť, nulová komunikácia organizátora na otázky zúčastnených pred pretekom.

Pozitiva: trat - narocna, prakticky sa nedalo oddychovat. Dost miesta na parkovanie aj rozjazdenie, pekny areal, pekne okolie.
Negativa: start bol chaos ako pisu ostatni. Na registraciu som cakal pol hodinu v rade (isiel som rano z Bratislavy a dorazil som 9:45). Obcerstvovacka bola na uplne zlom mieste, zbadal som ju na poslednu chvilu a ked som videl sortiment (tesil som sa na banan a kus tycinky k tomu gelu, co som mal vo vrecku) isiel som dalej.
Vysledky som stale este nenasiel.

a na tom ich webe su tiez cudne, bol som tam niekolkokrat vzdy cez nejaku linku cez Google (pozvanka, Preteky 2016, info), ale nenapadlo ma pozriet sa na root page. Takze som nic nenasiel.

jaroslav_h Bol so príjemne prekvapený členitosťou trate. Bol to môj prvý pretek sezóny a tak som si musel siahnuť na svoje dno. Technické prekážky na záver každého kola boli výborným spestrením aj keď som mal pred nimi rešpekt.
Trať bola dobre označená, nehrozilo zablúdenie.
Na druhej strane nebolo šťastné riešenie pustiť všetkých 250 pretekárov naraz do lievika za štartom. Na občerstvovačkách mi chýbalo jedlo a v cieli možnosť sa osprchovať a bodol by aj teplý obed namiesto bagety.