Kalendár podujatí
Dátum a lokalita:
calendar_today29. 4. 2017 place Svätý Jur SK
MTB maratón

Liga/seriál:
list 2. kolo - Župný pohár
list 1. kolo - Škoda Bike Open Tour
list 1. kolo - Slovenský pohár XCM

Logo: ŠKODA Svätojurský MTB maratón - 1. kolo ŠKODA Svätojurský MTB maratón - 1. kolo

MTBIKER odporúča toto podujatie
Sme mediálnym partnerom akcie.

Výsledky z podujatia (873 účastníkov)

Typ trate: Krátka trať

arrow_upward Kategória: KŠ - Kadeti 15 - 16 rokov (Krátka trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.) 938 Marek T. person Marek521 Kaktus Bike Team Bratislava 00:49:39.49
2. (13.) 878 Tomáš C. person ace123 SEGUM BIKE TEAM 00:55:09.76
3. (16.) 941 Martin V. Katus Bike Team Bratislava 00:56:44.26
4. (17.) 936 Dominik Š. Kaktus Bike Team Bratislava 00:57:02.41
5. (19.) 927 Samuel B. person sandrakomaromy Komáromy Racing TEAM 00:58:17.67
6. (21.) 1020 Adam B. person AdamBaran CK Energia Svit 00:59:36.27
7. (33.) 901 Hugo Š. 01:04:24.53
8. (34.) 854 Tomáš P. person Tondo6 ŠK Topolčianky 01:04:38.39
9. (35.) 944 Jakub J. person janak1 Kaktus Bike Team Bratislava 01:04:41.29
10. (36.) 826 Adam P. FTC CC Fiľakovo 01:04:54.79
11. (45.) 942 Matej Š. Kaktus Bike Team Bratislava 01:06:42.19
12. (50.) 905 Matej M. Svätý Jur 01:07:05.19
13. (55.) 884 Matúš M. person matus.miskovic Bežci ŠAĽA 01:08:26.50
14. (86.) 943 Marek S. Kaktus Bike Team Bratislava 01:13:39.96
15. (87.) 940 Samuel S. Kaktus bike team Bratislava 01:13:44.31
16. (89.) 1007 Adrián O. ŠK Topoľčianky 01:14:08.56
17. (101.) 1013 Filip B. 01:17:39.32
18. (113.) 995 Viliam V. 01:20:21.83
19. (132.) 949 Alex W. VK TATRAN Karlova Ves Bratislava 01:24:30.59
20. (154.) 822 Miroslav P. CYKLOKLUB NÁMESTOVO 01:30:12.36
21. (159.) 891 Erik Z. 01:30:22.75
22. (168.) 1014 Alex Ś. 01:32:57.36
23. (185.) 862 Jakub M. 01:41:35.89
24. (196.) 964 Samuel K. Trenčín 02:00:07.58
997 Alex R. Rebel Klub Čachtice DN:Fi:ni.sh

arrow_upward Kategória: MM - Muži Masters B 40 - 49 rokov (Krátka trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (2.) 971 Julius M. person MenJm 00:50:39.00
2. (10.) 874 Martin Z. person MentalCoach Konzultanti BaMaZ 00:54:25.76
3. (14.) 876 Robert P. Cykloklub Senec 00:55:42.13
4. (18.) 960 Martin P. Bradlo Bike Brezová-Škoda Bike team 00:57:49.19
5. (38.) 883 Vladimír V. - 01:05:15.68
6. (47.) 946 Marián M. LOPS Bratislava 01:06:56.00
7. (51.) 1012 Vladimír Cagáň person vladTT Trnava 01:07:39.56
8. (56.) 804 Roman F. Raca 01:08:35.30
9. (57.) 806 Vladimír G. ebajk racing 01:08:41.19
10. (58.) 858 Martin M. person mono.molnar Karpatské Horské 01:08:42.69
11. (63.) 958 Slavomír S. person Slavomír Strečanský SCK CYKLO TOUR Súľov 01:10:59.30
12. (70.) 931 Igor S. 01:12:27.70
13. (72.) 937 Vladimír Š. Dunajská Lužná 01:12:45.60
14. (77.) 877 Anton C. SEGUM BIKE TEAM 01:13:21.31
15. (78.) 993 Róbert K. person kolenc 01:13:24.31
16. (83.) 900 Pavol Š. 01:13:33.81
17. (88.) 899 Peter R. Považské Podhradie 01:13:58.56
18. (90.) 999 Juraj O. person Juraj2 CK Machulince 01:14:09.65
19. (96.) 998 Juraj K. 01:16:05.58
20. (107.) 945 Stanislav O. 01:19:14.79
21. (108.) 813 Roman S. 01:19:29.83
22. (109.) 1030 Tibor K. 01:19:32.33
23. (111.) 1000 Miroslav R. ŠKODA Bike Team 01:19:54.58
24. (119.) 834 Radoslav B. person ralive5 01:21:46.33
25. (124.) 915 Martin B. SKI KLUB Rýchla Bežka 01:22:52.83
26. (125.) 803 Martin K. Partizánske 01:23:10.59
27. (126.) 962 Silvester L. 01:23:12.34
28. (129.) 873 Martin N. 01:24:01.92
29. (135.) 954 Kamil K. Škoda Bike team 01:24:50.84
30. (144.) 963 Ivan K. 01:26:26.84
31. (149.) 819 Martin P. person perdo 01:28:04.10
32. (153.) 1018 Peter B. LOPS Bratislava 01:30:11.61
33. (157.) 857 Rudolf H. SKI KLUB Rýchla Bežka 01:30:22.36
34. (165.) 869 Stano A. 01:32:18.61
35. (169.) 1017 Martin Š. 01:32:57.51
36. (177.) 831 Marián J. person snibur Mercedes-Benz 01:35:59.37
37. (178.) 843 Marian G. person margav Nove Mesto nad Vahom 01:36:32.87
38. (179.) 932 Miroslav H. 01:36:56.37
39. (181.) 986 Jaroslav H. VWFS Bike Team 01:38:03.63
40. (183.) 903 Miroslav M. person mirecekm 01:39:40.38
41. (186.) 863 Robert M. 01:41:44.14
42. (192.) 816 Patrik B. person FatZetor2 Svätý Jur 01:49:24.30
43. (203.) 957 Marek R. ŠKODA Bike Team 02:18:37.13
809 Karol P. person pap348 DN:Fi:ni.sh
825 Miroslav Č. person mirocernak Mercedes Benz Martin DN:St:ar.ts
827 Ján Ď. Mercedes-Benz DN:St:ar.ts
0 Radovan J. DN:St:ar.ts
0 Gyula I. DN:St:ar.ts
0 Ivan R. person i.biker ZVONEK SPORT Valasske Klobuky DN:St:ar.ts
0 Pavol B. Mariánski vlci DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: M - Muži 19 - 39 rokov (Krátka trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (3.) 990 Jaroslav S. Dema racing team 00:51:05.14
2. (4.) 897 Michal M. person michalmicka TJ Spartak Myjava 00:52:19.50
3. (5.) 981 Vladimír H. person wladizdobrej 00:52:31.40
4. (6.) 978 Michal T. 00:53:25.50
5. (7.) 902 Peter S. Borovce 00:53:46.65
6. (8.) 810 Sebastian P. person bastylica Expendables Cycling Team 00:53:47.80
7. (12.) 1033 Ján C. person straka.michal Ebajk racing 00:54:59.16
8. (15.) 920 Patrik C. person patrikchromiak Lovec BIKEteam 00:56:29.27
9. (23.) 875 Michal Č. person MichalCverha11 Cyklo-klub Raslavice 00:59:53.67
10. (24.) 847 Igor M. person hfs1000 Skeleton Bike Team 01:00:13.42
11. (25.) 846 Martin M. person Mameluch Lovec Bike Team 01:00:13.52
12. (26.) 845 Vladimír K. person HurikanKiko PENX 01:00:39.26
13. (27.) 906 Filip D. Cyklo Michalovce 01:01:22.53
14. (30.) 879 Jan A. person johnox YarekBike Brezova 01:02:59.28
15. (31.) 821 Jakub F. 01:03:05.53
16. (37.) 982 Marian D. person marianduzbaba Lucenec 01:04:56.54
17. (39.) 1022 Jaroslav L. person fundi55 Expendables Cycling Team 01:05:16.43
18. (40.) 881 Ján K. 01:05:16.54
19. (41.) 814 Tomas G. 01:05:56.42
20. (42.) 805 Jaro Č. 01:06:09.69
21. (43.) 976 Vlastimil D. Cyklistika Lučenec 01:06:13.54
22. (46.) 907 Stanislav D. Cyklo Michalovce 01:06:44.44
23. (52.) 835 Juraj J. person jjsan BERNOHY.sk 01:08:00.19
24. (53.) 935 Jozef R. person bubak bikeacademy.sk 01:08:20.54
25. (59.) 911 Roman P. 01:09:40.95
26. (60.) 838 Volodymyr P. Zig Zag 01:09:41.30
27. (64.) 1006 Tomáš M. person kostra 01:11:01.63
28. (65.) 889 Martin K. 01:11:07.55
29. (66.) 890 Juraj Š. person juraj951 Expendables Cycling Team 01:11:48.95
30. (67.) 868 Tomáš P. person Tomas-Polak 01:11:59.55
31. (71.) 841 Maksym R. VELOMODA 01:12:31.56
32. (73.) 853 Patrik S. 01:12:49.45
33. (74.) 1031 Marek D. 01:12:55.81
34. (76.) 1015 Mário H. 01:13:00.25
35. (81.) 850 Filip N. Proefekt 01:13:25.81
36. (82.) 908 Miroslav G. person EviK 01:13:26.81
37. (84.) 904 Martin M. 01:13:34.31
38. (85.) 802 Roman K. person Romanks 01:13:35.57
39. (91.) 973 Gábor N. person gbr8 01:14:10.65
40. (93.) 955 Michal P. Škoda Bike team 01:15:07.81
41. (94.) 811 Marek B. person bajobb 01:15:30.56
42. (95.) 977 Dávid E. 01:15:33.56
43. (97.) 823 Michal S. Pantheon 01:16:31.73
44. (98.) 1021 Robert F. 01:17:24.58
45. (99.) 918 Ivan B. 01:17:25.32
46. (104.) 917 Jakub G. ebajk racing 01:18:45.32
47. (105.) 1028 Maroš H. person maros.hrobar 01:18:51.97
48. (106.) 933 Peter M. Happy Feet 01:18:59.83
49. (110.) 856 Peter M. person PETOM23 01:19:33.33
50. (112.) 919 Ivan Kolačan person koiv1001 01:20:21.33
51. (114.) 947 person pipistabeno 01:20:24.58
52. (115.) 984 Tomáš B. 01:20:41.83
53. (116.) 924 Stanislav K. person HAVO 01:20:43.33
54. (117.) 864 Milan G. person finger DATANESS 01:21:05.83
55. (118.) 929 Peter K. 01:21:13.48
56. (123.) 959 Radovan R. person radovan.rimbala ŠKODA Bike Team 01:22:26.87
57. (130.) 836 Juraj S. 01:24:15.49
58. (131.) 985 Matej G. 01:24:16.84
59. (133.) 860 Patrik R. person patas125 01:24:39.34
60. (134.) 974 Miroslav Š. 01:24:50.59
61. (137.) 871 Peter N. 01:24:54.24
62. (138.) 912 Vladimír F. 01:24:55.34
63. (140.) 855 Peter S. 01:25:02.84
64. (143.) 996 Peter M. person Nuffo264 01:26:16.85
65. (146.) 815 Tomáš H. Raj kamosi 01:27:19.35
66. (151.) 952 Peter H. ŠKODA Bike Team 01:28:41.10
67. (158.) 951 Vladimír S. Škoda Bike team 01:30:22.36
68. (162.) 1008 Jozef H. 01:31:08.36
69. (163.) 909 Roman H. 01:32:03.86
70. (164.) 961 Marek B. person Blejstil 01:32:09.61
71. (166.) 870 Daniel J. 01:32:18.76
72. (167.) 934 Pavol T. person palotichyml Happy Feet 01:32:46.61
73. (172.) 1029 Štefan D. ŠK Topoľčianky 01:34:18.12
74. (173.) 818 Tomas D. 01:34:20.37
75. (176.) 1016 Róbert Š. Voderady 01:35:33.37
76. (180.) 923 Štefan Š. 01:37:02.88
77. (182.) 913 Peter T. 01:39:34.63
78. (184.) 979 Michal G. Kinčo 01:39:51.53
79. (188.) 837 Adam P. person Polkiiss 01:43:16.39
80. (190.) 832 Martin K. 01:45:06.15
81. (194.) 950 Róbert H. Škoda Bike team 01:49:47.92
82. (195.) 1025 Michal D. Čučoriedkové Guľôčky 01:51:55.92
83. (198.) 967 Rudolf D. person rudolfdubaj DubajFamily 02:00:23.19
84. (200.) 948 Jakub K. ŠKODA Bike Team 02:07:35.46
85. (202.) 1024 Ján Š. 02:10:31.61
848 Igor Marian O. person dymy DN:Fi:ni.sh
926 Yasin H. person yasinhamid DN:Fi:ni.sh
824 Adrian K. person akotesa Adrian Kotesa DN:St:ar.ts
829 Miroslav M. DN:St:ar.ts
0 Ján M. Incentives MTB team DN:St:ar.ts
0 Martin M. Incentives MTB team DN:St:ar.ts
839 Richard H. DN:St:ar.ts
840 Matej L. Mercedes-Benz Martin DN:St:ar.ts
842 Dalibor N. Martin DN:St:ar.ts
849 Martin S. DN:St:ar.ts
851 Marcel M. Podvažie DN:St:ar.ts
861 Juraj Š. Vínne mušky Pezinok DN:St:ar.ts
882 Martin V. ŠK Topoľčianky DN:St:ar.ts
0 Marián J. Vínne mušky Pezinok DN:St:ar.ts
0 Andrej H. person andrej21 DN:St:ar.ts
0 Martin L. Športservis Team DN:St:ar.ts
0 person james9 Finančné centrum Team DN:St:ar.ts
0 Vladimir E. person ekino1 Cyklisti Trnava DN:St:ar.ts
0 Martin H. person cyklos_m Cyk(l)osi DN:St:ar.ts
0 Marek M. teniskáči DN:St:ar.ts
0 Michal V. Happy Feet DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: J - Juniori 17 - 18 rokov (Krátka trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (9.) 910 Ľuboš M. person LubosMeciar Velosvet Prievidza 00:54:03.80
2. (11.) 989 Martin J. person Proracer 00:54:29.76
3. (22.) 1011 Juraj C. person you_rek CK Energia Svit 00:59:37.67
4. (28.) 820 Samuel F. person Samuelll 01:02:47.93
5. (32.) 892 Timotej B. ŠK Topoľčianky 01:04:18.28
6. (61.) 983 Adam Š. Šk Topoľčianky 01:10:00.56
7. (68.) 830 Marek J. person Marek-Janostin Mercedes-Benz 01:12:09.81
8. (79.) 988 Tomáš K. MTK Cykling Slovakia 01:13:25.31
9. (121.) 895 Adam D. CK Energia Svit 01:22:00.33
10. (156.) 970 Patrik I. person qwertpatrik Kaktus Bike team 01:30:20.11
0 Peter J. person Pepoo CYKLO SPIŠ DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: MB - Muži Masters C 50 - 59 rokov (Krátka trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (20.) 844 Miroslav K. person miroslav2112 Jaklovce 00:58:20.52
2. (29.) 966 Ivan G. 01:02:49.28
3. (44.) 992 Jiří Č. 01:06:39.69
4. (120.) 987 Marian K. person Fernando MTK Cykling Slovakia 01:21:50.83
5. (128.) 812 Peter L. person luky64 Rača 01:23:59.84
6. (150.) 801 Boris É. Bratislava 01:28:25.75
7. (161.) 930 Franz T. 01:30:31.86
8. (189.) 1026 Marian D. Čučoriedkové Guľôčky 01:44:31.90
807 Milan Schurger person milsu Športový klub Devínska Kobyla DN:Fi:ni.sh
0 Ĺunomir Š. Poprad DN:St:ar.ts
885 Emil V. ŠK Topoľčianky DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: ZKŠ - Kadetky 15 - 16 rokov (Krátka trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (48.) 828 Kristina T. CK Epic Dohňany 01:06:57.94
2. (54.) 852 Dorka K. Salgótarjáni HKE 01:08:25.19
3. (193.) 817 Laura B. Svätý 01:49:28.91
4. (197.) 969 Janka D. DubajFamily 02:00:22.69
953 Mirka K. Škoda Bike team DN:Fi:ni.sh

arrow_upward Kategória: Z - Ženy 19 - 39 rokov (Krátka trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (49.) 867 Nikola K. person NikaMY CTM KHC TJ Spartak Myjava 01:06:58.48
2. (62.) 859 Marcela K. 01:10:10.55
3. (80.) 1032 Lucia M. 01:13:25.63
4. (92.) 916 Barbora R. person barborita 01:14:27.81
5. (102.) 1009 Lucia D. 01:18:22.57
6. (103.) 888 Lucia K. person baronebas 01:18:36.82
7. (122.) 894 person 10adidas10 CK Energia Svit 01:22:00.48
8. (141.) 880 Simona S. person Giovana YarekBike Brezova 01:25:26.34
9. (148.) 928 Zuzana M. person melu BIKE CLUB NEŠTICH 01:27:39.10
10. (160.) 922 Karolína T. Wolves Bike Team Lanska 01:30:28.50
11. (170.) 1010 Ľubica Č. 01:33:38.87
12. (174.) 887 Nikoleta V. 01:34:21.87
13. (175.) 1019 Monika D. 01:35:32.87
14. (199.) 833 Věra K. person Verka AMK 02:01:12.44
15. (201.) 968 Jana D. DubajFamily 02:08:55.96
0 Silvia Š. Športový triatlonový klub Pezinok DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: ZMB - Ženy Masters B 40- 49 rokov (Krátka trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (69.) 898 Daniela R. person richtoška Považské Podhradie 01:12:09.81
2. (127.) 886 Jaroslava G. person jarka.ga PUCHOV 01:23:28.84
3. (139.) 980 Andrea M. 01:24:56.99
4. (145.) 925 Ingrid U. 01:26:52.60
5. (147.) 865 Andrea I. 01:27:20.35
6. (187.) 872 Jana K. person Janka18 JK TEAM 01:42:16.39
7. (204.) 956 Jana Š. Škoda Bike team 02:18:37.24
939 Mariana F. CK Svätý Jur DN:Fi:ni.sh

arrow_upward Kategória: MC - Muži Masters D 60 rokov a viac (Krátka trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (75.) 994 Peter R. person pepepo chateau Topoľčianky 01:12:59.81
2. (100.) 914 Alois G. 01:17:39.32
3. (142.) 893 Pavol S. 01:25:40.59
4. (191.) 1027 Ján Š. 01:45:39.15
5. (205.) 1023 Jozef K. AMK 02:20:01.74

arrow_upward Kategória: ZMC - Ženy Masters C 50 rokov a viac (Krátka trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (136.) 991 Milana R. 01:24:53.34
2. (155.) 965 Ľubica G. 01:30:17.36
3. (171.) 808 Helena H. person hh Ebajk racing 01:34:05.12
896 Dagmar V. Žilina DN:Fi:ni.sh

arrow_upward Kategória: J - Juniorky 17 - 18 rokov (Krátka trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (152.) 975 Lenka V. Bratislava 01:28:48.60
921 Alexandra Č. CK Svätý Jur DN:Fi:ni.sh

Typ trate: Stredná trať

arrow_upward Kategória: M - Muži 19 - 39 rokov (Stredná trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.) 386 Matej B. Finančné Centrum Team 01:46:20.63
2. (3.) 425 Martin Š. person smyky Greenbike Aloha Team 01:49:18.49
3. (5.) 422 Peter M. person mihalcin.peter6 PROefekt team 01:50:12.15
4. (8.) 331 Michal K. person Mischo_21 Kaktus Bike Team Bratislava 01:51:26.89
5. (10.) 253 Peter B. Veľká Lehota 01:53:06.25
6. (12.) 316 Matúš U. Trax - sport sk 01:53:17.51
7. (13.) 354 Jaroslav Čík person Jaroo www.topbike.sk 01:53:38.40
8. (14.) 227 Marek P. person cripo mobilny-maser.sk 01:54:42.76
9. (15.) 206 Róbert G. FTC CC Fiľakovo 01:54:54.76
10. (16.) 317 Lukáš S. person lukassamo Trax-sport.sk 01:55:38.51
11. (21.) 372 Ján M. person jano636 Bradlo Bike Brezová - Škoda Bike team 01:57:48.42
12. (22.) 391 Marek S. PROefekt team 01:57:51.77
13. (23.) 371 Martin M. Bradlo Bike Brezová - Škoda Bike team 01:58:15.91
14. (24.) 665 Juraj O. person eloscilatore Športservis 01:58:17.52
15. (28.) 351 Ondrej I. 01:59:14.17
16. (30.) 328 Michal M. 01:59:29.67
17. (32.) 666 Michal J. 01:59:45.33
18. (34.) 344 Michal M. person michelino Kaktus Bike Team Bratislava 02:00:06.92
19. (35.) 247 Tomáš B. person tomasmtbbenko VELOSVET cycling team Prievidza 02:00:08.42
20. (37.) 699 Marian S. person Biker201 Triax 02:00:44.97
21. (39.) 202 Martin H. person martinharvanek Cykloservis Martin Smatana - PB 02:01:45.28
22. (40.) 201 Marek M. person MareKMM FTC CC Fiľakovo 02:02:00.78
23. (42.) 226 Marek S. 02:02:33.46
24. (43.) 243 Juraj K. person Juraj_KUKO 02:02:59.18
25. (45.) 698 Ivan M. Myjava 02:03:58.34
26. (47.) 377 Pavol K. Finančné Centrum Team 02:04:27.78
27. (49.) 538 Matej H. person matej.hromadka 02:04:52.99
28. (51.) 389 Michal H. TOP SPORT team 02:05:13.18
29. (52.) 411 Dávid D. 02:05:13.29
30. (53.) 417 Andrej V. person andrejvatala SRATCH 02:05:13.79
31. (56.) 249 Ľubomír Karaba person krb TJ Dynamo DK 02:06:39.44
32. (57.) 651 Andrej F. person fuksi West End Bratislava 02:06:54.80
33. (58.) 222 Martin R. person remko Bike Jasenová 02:06:57.54
34. (61.) 402 Marián B. person backa SCK CykloTour Súľov 02:07:48.29
35. (62.) 252 Peter M. 02:07:51.30
36. (63.) 388 Marián U. 02:07:53.19
37. (67.) 660 Matej L. WOLVES BIKE TEAM LANSKA 02:09:05.10
38. (68.) 525 Ondrej K. person ondrejk2020 TJ Dynamo Pribovce 02:09:36.85
39. (70.) 234 Marcel D. person Duci bikemagazin.sk 02:09:50.55
40. (71.) 348 Jan K. person johny29 Oggy a šváby 02:09:56.80
41. (73.) 255 Peter Homola person peter22 PROefekt 02:10:36.55
42. (76.) 240 Filip S. Zdravý trénink 02:11:26.57
43. (77.) 242 Matej O. person MatejMatej 02:11:35.70
44. (78.) 347 Milan V. person mmilan 02:11:35.80
45. (80.) 313 Zdenko G. MTB Team Limbach 02:12:07.81
46. (85.) 233 Vladimír R. person v3hicl3 ebajk racing 02:14:53.81
47. (87.) 334 Andrej Š. Kaktus bike Bratislava 02:15:29.69
48. (88.) 408 David F. VELOSVET cycling team Prievidza 02:15:36.32
49. (90.) 213 Marek K. person Marek1605 02:15:43.69
50. (92.) 555 Jakub V. person Waldis 02:16:49.81
51. (93.) 203 Ladislav R. Goldbeck Bratislava 02:16:57.97
52. (94.) 230 Matej M. person narciskom 02:17:07.73
53. (95.) 703 Zdenko Š. 02:17:12.23
54. (98.) 315 Ľubomír Š. CK Senec 02:17:32.22
55. (99.) 680 Marian M. person pompy 02:18:07.89
56. (100.) 504 Maroš Glevaňák person Glevo CK MŠK Kežmarok 02:18:09.13
57. (104.) 575 Marko M. 02:18:33.77
58. (105.) 210 Matúš P. ebajk racing 02:18:36.32
59. (106.) 220 Jan K. Sokol Telgart 02:18:42.57
60. (107.) 239 Rudolf Mališka person R-u-d-e Športservis Team BA 02:18:42.82
61. (108.) 217 Ivan M. 02:18:58.58
62. (111.) 219 Tomáš Á. person daryl FTC CC Fiľakovo 02:19:41.58
63. (112.) 236 Jozef D. ŠK Topoľčianky 02:19:44.33
64. (117.) 383 Petr V. Apache Hostivice 02:21:17.33
65. (118.) 221 Martin K. Žeravé pľechy 02:21:22.48
66. (120.) 237 Marek M. SADA TN 02:21:43.58
67. (121.) 216 Martin M. TJ Dynamo DK 02:21:45.58
68. (125.) 346 Matej K. person matej.kristin Bike Team Juhasky 02:22:09.87
69. (129.) 536 Michal N. person nemosoft Garage Team Myjava 02:22:30.90
70. (130.) 520 Štefan R. person BIKEZM Žitavany 02:22:39.14
71. (132.) 375 Michal S. Vazka 02:23:04.89
72. (133.) 212 Tomáš B. person birkovnik CK Senec 02:23:28.91
73. (134.) 225 Peter M. person pekko TJ Dynamo DK 02:23:31.34
74. (137.) 515 Juraj B. person JurajMTV KARPATSKÉ HORSKÉ 02:24:17.39
75. (142.) 549 Peter Ž. AMATE Team 02:24:51.40
76. (144.) 676 Daniel S. person BikeCrew SCK CykloTour Súľov 02:24:53.90
77. (145.) 369 Branislav K. person ninno101 Bradlo Bike Brezová - Škoda Bike team 02:25:45.84
78. (146.) 419 Michal F. 02:26:05.97
79. (153.) 321 Rastislav N. 02:26:31.84
80. (154.) 254 Boris O. person borisobusek 02:26:33.10
81. (155.) 238 Marek Š. vazka 02:26:36.35
82. (156.) 663 Matej A. 02:26:49.90
83. (159.) 214 Dominik K. person domino39 02:27:04.85
84. (160.) 246 Roman M. Strecno 02:27:46.60
85. (170.) 395 Alan T. person superalanius 02:29:34.25
86. (171.) 546 Matej K. person matej12345 02:29:35.92
87. (172.) 514 Michal Č. person cech BTC Častá 02:29:47.16
88. (173.) 204 Marek R. person Majkyctm 02:30:13.50
89. (176.) 572 Pavol C. person p.charbuliak PROefekt 02:30:35.41
90. (177.) 564 Jakub H. person J2kuB 02:30:52.41
91. (178.) 426 Tomáš B. 02:31:05.50
92. (182.) 570 Jan V. person Jano82 02:31:14.56
93. (183.) 533 Martin O. person martinopaterny 02:31:22.41
94. (184.) 248 Ľubomír M. Rebel Klub Čachtice 02:31:32.11
95. (186.) 232 Pavol B. Three Rabbits 02:31:46.11
96. (188.) 218 Vojtech B. person mts-bosto 02:32:01.61
97. (190.) 229 Frantisek F. Rajec 02:32:10.10
98. (191.) 363 Martin G. Grinava ideeeš 02:32:11.86
99. (196.) 685 Miroslav D. person mirkodurec 02:33:59.92
100. (197.) 359 Andrej P. KAL Jasná 02:34:00.62
101. (198.) 547 Ján L. person jluhovy Lednické kone 02:34:15.92
102. (201.) 501 Julius R. person oxa1 Bike team Karpaty 02:34:25.82
103. (202.) 421 Martin G. Green Bike 02:34:28.12
104. (207.) 231 Matúš S. 02:35:27.37
105. (209.) 565 Miroslav Ď. 02:35:32.43
106. (211.) 553 David D. Ck Energia Svit 02:35:56.93
107. (215.) 510 Marek T. person marek.turkovic 02:36:32.93
108. (216.) 503 Tomáš H. 02:36:36.68
109. (218.) 478 Mário M. person mario155 02:37:04.88
110. (219.) 311 Marián C. 02:37:14.38
111. (220.) 235 Martin E. 02:37:42.38
112. (224.) 646 Jakub V. person TA12 02:38:14.43
113. (227.) 381 Martin J. 02:38:22.63
114. (228.) 562 Peter V. 02:38:42.18
115. (230.) 516 Jakub B. person jakub19 02:38:52.93
116. (232.) 529 Ján H. person hives.j FTC CC Fiľakovo 02:39:17.58
117. (233.) 509 Marcel S. person -gustik- Karpatské Horské 02:39:26.19
118. (234.) 424 Andrej H. 02:39:42.78
119. (236.) 208 Martin B. person the-redsox 02:40:37.64
120. (238.) 535 Tomáš M. 02:40:52.85
121. (240.) 506 Tomáš Čičmiš person cicosk 02:40:56.95
122. (242.) 396 Ľubomír M. person Lubo29 02:41:41.64
123. (244.) 692 Matej Ž. 02:42:31.59
124. (245.) 563 Richard M. 02:42:32.19
125. (246.) 648 Jozef U. 02:42:43.19
126. (248.) 250 Ján K. Rebel klub Čachtice 02:43:34.14
127. (250.) 524 Peter Č. person corky70 02:44:19.59
128. (254.) 712 Ján R. 02:45:33.70
129. (255.) 403 Robert P. person Foxino 02:46:13.40
130. (257.) 558 Ondrej P. person ondrej.petru 02:46:45.21
131. (259.) 531 Matej B. Karpatské Horské 02:46:51.21
132. (261.) 689 Ľubomír F. Hostinského 02:48:23.40
133. (262.) 223 Tomáš K. person tomaash 02:48:25.66
134. (266.) 205 Peter J. person peterpj Bratislava 02:49:39.66
135. (267.) 677 Martin G. 02:49:47.71
136. (270.) 355 Vladimír M. - 02:50:03.66
137. (278.) 697 Manuel H. person cyklos_m Cyk(l)osi 02:51:18.97
138. (284.) 416 Peter Š. Bratislava 02:52:04.17
139. (287.) 542 Róbert J. person jurda 02:52:33.00
140. (289.) 568 Vladimír R. person xdado32 CK Real Senec 02:53:11.98
141. (290.) 528 Pavol K. person kloknerp Hurikán 02:53:13.36
142. (291.) 522 person kafe TJ Dynamo DK 02:53:18.22
143. (292.) 427 Pavol Z. person Pavoll 02:53:46.66
144. (295.) 652 Matúš U. 02:54:34.73
145. (297.) 540 Andrej A. person andrej7788 02:55:06.23
146. (301.) 508 Matus K. 02:55:55.48
147. (305.) 557 Matej M. person matomaj 02:57:30.23
148. (308.) 654 Robert B. person robobobek STO Svätý Jur 02:59:01.24
149. (309.) 567 Jozef Z. 03:00:11.24
150. (311.) 548 Michal T. ActiveLand.sk 03:00:36.49
151. (316.) 502 Milan K. person kacerik577 Karpatské Horské 03:01:55.25
152. (318.) 505 Erik Zemanovič person ericzem 03:02:31.30
153. (319.) 550 Stanislav S. 03:02:32.65
154. (321.) 352 Martin R. CK KOLIESKO 03:02:40.94
155. (322.) 679 Michal H. person nomad CK Spartak Tlmače 03:02:58.30
156. (323.) 559 Peter K. person kulo1500 03:03:41.40
157. (325.) 537 Ján K. JK TEAM 03:04:19.70
158. (326.) 325 Miloš L. person milkyone bikeacademy.sk 03:04:39.60
159. (328.) 554 Dominik B. 03:04:47.26
160. (329.) 693 Miroslav S. 03:04:53.76
161. (331.) 511 Zoran B. 03:05:08.25
162. (338.) 687 Ján P. 03:06:38.26
163. (339.) 215 Ján K. person jancoo 03:07:28.71
164. (340.) 368 person vladino9 Skoda Bike team 03:07:48.51
165. (342.) 696 Andreas T. person cyklos_m Cyk(l)osi 03:08:12.52
166. (343.) 717 Radovan M. person radovan3 Hranaté kolesá 03:08:17.26
167. (346.) 571 Miroslav K. 03:12:17.77
168. (347.) 716 Ľubomír L. person luboss18 03:12:27.27
169. (349.) 718 Jozef T. 03:13:10.29
170. (352.) 544 Juraj M. person pingvin 03:13:20.53
171. (357.) 534 Stanislav B. person Standa 03:15:42.28
172. (362.) 224 Ján Š. 03:18:36.74
173. (366.) 545 Erik D. 03:20:17.48
174. (368.) 655 Marek Š. Bratislava 03:21:08.30
175. (371.) 517 Patrik L. Pezinok 03:26:25.81
176. (376.) 551 Michal B. person ronin1986 03:30:40.86
177. (377.) 512 Marek C. person Marki007 FTC CC Fiľakovo 03:31:51.83
178. (382.) 513 Miroslav H. person alfismizany1 03:34:15.22
179. (383.) 573 Matúš C. 03:34:22.85
180. (386.) 552 Miroslav M. 03:39:06.34
181. (387.) 702 Jaroslav B. Studienka 03:42:59.35
182. (389.) 667 Marián S. person marianszczerba quot Ťapkáči quot 03:44:14.61
183. (391.) 662 Peter A. person peteralbert18 03:46:54.36
184. (392.) 392 Peter K. person psilo High Riders team 03:53:17.58
185. (394.) 576 Richard K. 03:56:37.39
186. (396.) 556 Ivan Š. Svätý Jur 03:59:09.40
187. (398.) 715 Jiří M. person jura24 Office team of Booking.com SLOVAKIA 04:00:28.65
188. (399.) 523 Tono S. person Tono26SC Senec 04:12:08.57
189. (401.) 541 Viliam O. 05:06:58.00
207 David B. Cycling Academy Bratislava DN:Fi:ni.sh
209 Daniel J. Pantheon Technologies DN:Fi:ni.sh
527 Tomas B. person tomasbenc Bernolakovo DN:Fi:ni.sh
569 Tomáš B. kotolňa mašina DN:Fi:ni.sh
241 Lukáš G. Finančné centrum team DN:Fi:ni.sh
370 Branislav G. person gramo Bradlo Bike Brezová - Škoda Bike team DN:Fi:ni.sh
659 Tomáš B. person Bugiy Sám proti vetru... a hmyzu DN:Fi:ni.sh
400 Rudolf D. person RULE Bike Team Košice DN:Fi:ni.sh
656 Tomáš M. Bradlo Bike Brezová - Škoda Bike team DN:Fi:ni.sh
340 Lubomir M. Kaktus bike team Bratislava DN:Fi:ni.sh
0 Richard L. person richardle ABC stavebna DN:St:ar.ts
0 person porto mtbiker.sk DN:St:ar.ts
0 Milan J. Dolný Kubín DN:St:ar.ts
519 Matus G. Porsche Nitra bike team DN:St:ar.ts
521 František Š. person pernera1 Porsche Nitra bike team DN:St:ar.ts
0 Tomas H. person alex.black Monster Bike Racing DN:St:ar.ts
0 Michal V. person Kierk1 BA DN:St:ar.ts
526 Jakub R. person kimi99 DN:St:ar.ts
530 Peter M. person incubus17 Fiľakovský telovýchovný klub - FTC DN:St:ar.ts
539 Andrej D. person cicero DN:St:ar.ts
0 Michal F. person michalman DN:St:ar.ts
543 Peter K. DN:St:ar.ts
228 Miroslav H. R-Bike Dolný Kubín DN:St:ar.ts
0 Martin B. DN:St:ar.ts
0 Michal G. KPHC Turčianske Teplice DN:St:ar.ts
0 Dominik B. DN:St:ar.ts
0 Štefan B. Tatran Krásno DN:St:ar.ts
0 Rastislav P. person rasty17 DN:St:ar.ts
0 Bendeguz I. Salgótarjáni HKE DN:St:ar.ts
244 Peter B. VELOSVET cycling team Prievidza DN:St:ar.ts
245 Pavol D. person pajoprobike Atleti BS DN:St:ar.ts
0 Viktor L. DN:St:ar.ts
574 Erik K. DN:St:ar.ts
0 Radovan B. person Radovan Bíroš Bike and Motion DN:St:ar.ts
0 Tomas P. Lamač 3KA DN:St:ar.ts
0 Martin H. person pensasuhr DN:St:ar.ts
0 Michal P. ck dolný kubín DN:St:ar.ts
0 Martin S. soliksk DN:St:ar.ts
0 Martin J. GORAL SPORT DN:St:ar.ts
0 Patrik M. Borovce DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: MM - Muži Masters B 40 - 49 rokov (Stredná trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (2.) 475 Tomáš L. Outsiterz 01:46:26.48
2. (9.) 374 Miloš Sopko person emsi PROefekt 01:51:27.25
3. (11.) 350 Norbert Š. Bike team Juhasky 01:53:15.15
4. (17.) 472 Daniel K. MXM team 01:55:40.26
5. (18.) 471 Peter J. person jasopeto Športový klub Devínska Kobyla 01:55:40.76
6. (20.) 398 Kornel D. Tatnka Racing Team 01:56:59.51
7. (25.) 420 Robert V. person Kolesa 01:58:37.27
8. (26.) 349 Tomas K. person momuso Runshop 01:58:52.52
9. (27.) 270 Daniel S. person Daniel.S Proefekt 01:58:56.27
10. (36.) 581 Kristián V. person kris Ftc cc filakovo 02:00:09.26
11. (54.) 280 Andrej P. person andrej28 MPK Dolný Kubín 02:05:17.79
12. (59.) 684 Norbert L. person nordon CK Dynamax Nitra 02:07:42.99
13. (60.) 333 Dušan Š. Kaktus Bike Team Bratislava 02:07:47.69
14. (64.) 376 Peter P. 02:07:53.47
15. (69.) 268 Peter S. person peter1976 02:09:41.81
16. (74.) 258 Peter G. 02:10:38.81
17. (79.) 579 Robert N. Ceskoslovenski Bikeri 02:11:51.51
18. (82.) 262 Andrej L. VELOSVET cycling team Prievidza 02:13:51.31
19. (84.) 474 Gabriel H. person havrilla SK MULTISPORT TEAM 02:14:35.57
20. (86.) 264 Petr L. person elvila 02:15:05.57
21. (91.) 269 Igor S. Nové Mesto nad Váhom 02:15:47.82
22. (101.) 256 Milan V. person milanvr Hriňová MTB Racing Team 02:18:17.97
23. (103.) 279 Ján M. 02:18:19.57
24. (110.) 322 Štefan H. 02:19:23.83
25. (114.) 310 Rastislav Š. 02:20:19.82
26. (115.) 366 Pavel F. SCHODY FRAŇO 02:20:21.89
27. (116.) 610 Daniel U. person Danox 02:20:49.89
28. (119.) 473 Maroš S. person maros53 CK KOLIESKO STUPAVA 02:21:24.23
29. (122.) 257 Peter Z. Bratislava 02:21:50.73
30. (123.) 319 Milan J. 02:21:56.86
31. (126.) 658 Branislav Č. ŠKODA Bike Team 02:22:13.39
32. (139.) 367 Lee Darwell D. Ride in Peace 02:24:22.84
33. (140.) 324 Radomir G. Alterbike Pezinok 02:24:22.98
34. (141.) 704 Miroslav I. person miroi 02:24:27.14
35. (149.) 591 Ondrej K. Cykloklub SENEC 02:26:09.91
36. (152.) 691 Martin K. Pio Bike 02:26:27.65
37. (157.) 409 Igor V. VELOSVET cycling team Prievidza 02:26:57.10
38. (165.) 267 Róbert C. MT Bikers Pohronie-Zvolen 02:28:44.85
39. (166.) 314 Rastislav G. person rastislav.galik 02:28:50.60
40. (168.) 710 Miloš C. 02:29:07.16
41. (169.) 604 Vaclav L. person Boreas štatisti 02:29:26.42
42. (179.) 378 Štefan Ž. person steve240173 02:31:05.62
43. (181.) 263 Vladimir L. 02:31:12.36
44. (189.) 323 Roman G. person tobino 02:32:07.11
45. (192.) 589 Roman H. person roman73 02:32:57.92
46. (193.) 711 Peter P. Hello Kitty Team 02:33:06.81
47. (200.) 271 Richard Š. person amulet314 Bratislava 02:34:23.62
48. (203.) 608 Juraj M. person jmarci BSP Bikers 02:35:01.67
49. (204.) 275 Martin J. person 7986 02:35:06.38
50. (206.) 360 Marián B. 02:35:17.14
51. (208.) 278 Marek P. 02:35:28.12
52. (210.) 690 Peter B. person peto1175 02:35:32.92
53. (212.) 603 Štefan D. CK Energia Svit 02:35:57.18
54. (213.) 596 Lucian K. 02:36:19.43
55. (214.) 594 Marek K. 02:36:32.82
56. (217.) 266 Stanislav P. person Stenlyk CKT Svit 02:36:50.00
57. (221.) 705 Jozef V. person moonwalker Bikery ZM 02:37:59.93
58. (222.) 260 Peter H. person peter75 Riders 02:38:08.25
59. (225.) 320 Kamil Š. person dakeyras 02:38:15.88
60. (226.) 592 Erik K. 02:38:19.43
61. (229.) 412 Rudolf H. person rudohorvath Kosice 02:38:50.38
62. (231.) 582 Gabriel B. FTC CC Fiľakovo 02:39:13.44
63. (235.) 612 Radovan K. person hellwings AKADÉMIA ROZVOJA 02:40:07.33
64. (237.) 261 Stanislav F. BA-Rača 02:40:48.89
65. (239.) 673 Fero S. 02:40:55.69
66. (241.) 597 Andrej D. 02:41:34.70
67. (243.) 273 Milan G. person milan-68 02:41:50.39
68. (247.) 276 Juraj K. Raca 02:43:12.39
69. (252.) 675 Radovan M. 02:45:17.20
70. (256.) 688 Róbert H. person robert.horvath.69 02:46:30.10
71. (263.) 708 René P. 02:48:43.71
72. (264.) 647 Martin C. Hendikepovane slimaky 02:48:50.44
73. (265.) 674 Richard V. Bratislava 02:49:04.21
74. (268.) 580 Zdenko B. person zbo Bike team Karpaty 02:50:00.47
75. (269.) 585 Peter V. 02:50:02.46
76. (272.) 274 Oliver L. 02:50:21.41
77. (275.) 593 Anton H. 02:51:00.47
78. (279.) 611 Bruno P. Lovec Bike Team 02:51:24.22
79. (285.) 259 Ján B. person bakojan 02:52:10.92
80. (286.) 364 Ján V. Grinava ideeeš 02:52:20.63
81. (294.) 601 Milan H. person milan.hazlinger 02:54:06.72
82. (304.) 405 Miloš T. SCK CYKLO TOUR Súľov 02:56:37.18
83. (306.) 584 Ján K. 02:57:32.13
84. (315.) 373 Petr B. ŠKODA Bike Team 03:01:55.14
85. (320.) 353 Juraj J. person Juraj Janosik CK KOLIESKO 03:02:40.84
86. (332.) 418 Martin K. Stupava 03:05:10.95
87. (333.) 277 Jozef M. 03:05:14.00
88. (334.) 404 Eduard M. 03:05:32.95
89. (335.) 343 Igor K. 03:05:33.59
90. (336.) 600 Daniel K. person kdaniel ŠK Topoľčianky 03:05:58.40
91. (341.) 586 Norbert K. person norecsk Nectel cyklo tím 03:07:50.76
92. (344.) 670 Viktor V. person vikizalozka Bike team Karpaty 03:11:06.77
93. (345.) 681 Viliam S. bike team karpaty 03:11:47.29
94. (348.) 590 Pavol C. 03:12:59.78
95. (350.) 587 Ivan Štoder person stodo207 03:13:11.92
96. (354.) 653 Marián L. 03:14:14.79
97. (356.) 382 Roman K. person kofi121 Memmert 03:15:20.73
98. (361.) 341 Marian Ž. P+K Racing team 03:18:35.49
99. (363.) 650 Juraj M. 03:18:43.51
100. (365.) 678 Marek H. žiaden 03:20:00.29
101. (367.) 613 Marian Š. 03:21:08.30
102. (369.) 358 Jozef Č. person jojo1970 CK Svätý Jur 03:25:14.50
103. (370.) 605 Radovan Ď. Poprad 03:26:10.81
104. (372.) 609 Pavol T. person tonkapavol69 ŠK Topoľčianky 03:27:04.70
105. (373.) 602 Peter H. ŠK Topoľčianky 03:27:07.70
106. (374.) 657 Andrej Š. Škoda Bike team 03:28:44.57
107. (375.) 588 Martin M. person Kami Karosa 03:29:18.21
108. (378.) 701 Martin V. 03:31:52.83
109. (381.) 598 Andrej M. 03:34:12.98
110. (384.) 477 Jaroslav H. 03:34:42.90
111. (385.) 599 Peter F. person Folky Svätý Jur 03:36:18.73
112. (390.) 694 Ladislav M. person Ladinov 03:46:03.61
577 Anton V. person hermanAV DN:Fi:ni.sh
583 Roman L. person roman6572 DN:Fi:ni.sh
407 Róbert K. Ck Spartak Tlmače DN:Fi:ni.sh
0 Slavomir K. person slavomirk OZ Bajkom k tajchom DN:St:ar.ts
265 Miroslav M. person martinekmiro1 Los Colapsiňos DN:St:ar.ts
272 Libor J. person oko77 DN:St:ar.ts
606 Peter B. person petobaro proefekt DN:St:ar.ts
0 František H. person hrtanek Cyklotour Súľov DN:St:ar.ts
0 Peter Z. oravske sviste DN:St:ar.ts
0 Milan R. person milanr1 ASK Sportreport PK DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: J - Juniori 17 - 18 rokov (Stredná trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (4.) 365 Samuel M. Proefekt 01:49:30.49
2. (6.) 299 Andrej K. ŠKC Dubnica nad Váhom 01:50:13.39
3. (7.) 339 Kristián P. Kaktus Bike Team Bratislava 01:51:26.64
4. (29.) 356 Marian M. 01:59:29.52
5. (31.) 414 Samuel Š. person Red-Devil Divina Racing Team 01:59:30.31
6. (33.) 302 Michal P. person MP18 ebajk racing 01:59:53.52
7. (41.) 335 Samuel K. Kaktus bike Bratislava 02:02:18.00
8. (46.) 300 Dominik Ž. DODO TEAM ORAVA 02:04:17.78
9. (55.) 304 Martin T. person pavol.tonka423 ŠK Topoľčianky 02:06:18.44
10. (89.) 305 Dávid K. person Davidko99 02:15:36.56
11. (96.) 303 Vojtěch M. person Milena SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 02:17:21.57
12. (113.) 336 Adam K. Kaktus bike Bratislava 02:19:54.81
13. (124.) 337 Tomáš K. Kaktus bike Bratislava 02:21:58.83
14. (143.) 683 Adam K. 02:24:52.65
15. (147.) 301 Michal H. person Chilli CK Dynamax Nitra 02:26:07.34
16. (162.) 636 Martin M. Bežci ŠAĽA 02:28:39.55
17. (283.) 338 Kryštof P. Kaktus bike Bratislava 02:51:51.91
18. (299.) 649 Juraj M. 02:55:35.98
637 Matej V. Cyklistický klub Rimavská Sobota DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: MB - Muži Masters C 50 - 59 rokov (Stredná trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (19.) 399 Milan J. KNAC Ružomberok 01:55:47.76
2. (38.) 706 Igor O. person Rogi ck Dolný Kubín 02:00:45.58
3. (48.) 401 Miroslav K. person mirokovac135 Športservis Team Bratislava 02:04:36.78
4. (50.) 288 Miroslav H. person hulej Knac Ružomberok 02:05:09.79
5. (65.) 361 Ivan H. CK BB 02:07:56.54
6. (66.) 290 Lubos M. person meciar VELOSVET cycling team Prievidza 02:08:24.33
7. (72.) 287 Ladislav K. KNAC Ružomberok 02:10:07.70
8. (75.) 289 Vladimír K. person kali Gelnica 02:11:25.56
9. (81.) 329 Karol T. person tili AST Limbach 02:13:19.81
10. (83.) 332 Milan J. person janak1 Kaktus bike Team 02:14:17.56
11. (97.) 622 Igor S. CK MŠK Kežmarok 02:17:28.77
12. (102.) 342 Emil P. P+K Racing team 02:18:17.97
13. (131.) 664 Milos K. Donovaly 02:22:40.23
14. (135.) 357 Jaroslav K. person kalisjaro 02:23:54.48
15. (151.) 285 Dušan P. person dupan1 ZSE cycling team 02:26:14.59
16. (158.) 415 Eduard Š. person Eduard Šoška 02:27:01.35
17. (161.) 326 Pavel B. 02:28:39.16
18. (163.) 292 Pavol F. person palof67 02:28:41.75
19. (167.) 630 Peter V. person ghost63 Žilina 02:29:06.67
20. (174.) 286 Jozef P. person JPtrek CK Epic Dohňany 02:30:24.36
21. (180.) 283 Ladislav Pacúch person tatolaco 02:31:06.61
22. (185.) 617 Martin M. person Martin1411 Bojnice 02:31:39.81
23. (223.) 713 Manfred K. FREE EAGLE Fun Racing Team 02:38:12.69
24. (249.) 621 Jozef P. person jopa Parada Fly 02:44:08.20
25. (253.) 282 Peter V. Bratislava 02:45:29.40
26. (260.) 616 Milan Ž. person pilaparnica DODO TEAM ORAVA 02:47:43.47
27. (273.) 284 Ján V. Stupava 02:50:37.41
28. (274.) 623 Peter V. 02:50:45.22
29. (280.) 625 Ladislav J. person laco.just CYKLO SPIŠ 02:51:39.72
30. (282.) 293 Štefan H. person steve4 Bytča 02:51:42.67
31. (293.) 615 Pavol G. 02:53:54.72
32. (300.) 281 Kamil L. person lavorkam Malokarpatský cyklklub Trnava 02:55:47.43
33. (303.) 700 Vladimír R. person vrasko Parada Fly 02:56:34.48
34. (307.) 618 Michal B. person BatkaMichal 02:58:12.49
35. (313.) 671 Viktor M. person viktor8884 03:00:55.49
36. (317.) 686 Jaroslav V. 03:01:55.25
37. (337.) 624 Ján P. person janmys Hasiči Snakov 03:06:24.53
38. (351.) 614 Laco M. person HOLMENKOL HOLMENKOL 03:13:16.29
39. (353.) 627 Drahus M. 03:13:27.67
40. (355.) 682 Dieter H. 2radtreff.at 03:14:30.48
41. (380.) 379 Milan Ď. person starsidurcov 03:32:58.77
42. (388.) 380 Stanislav N. 03:44:06.61
43. (395.) 714 Karel S. ŠKODA Bike Team 03:58:37.14
620 Tibor B. person borisborovicka Bororo DN:St:ar.ts
0 Miroslav P. person Penacek Půjčovna kol Lednice DN:St:ar.ts
0 Roman Z. person Vajdicka 3atletik DN:St:ar.ts
0 Peter P. DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: ZMB - Ženy Masters B 40- 49 rokov (Stredná trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (44.) 476 Janka K. Outsiterz 02:03:32.80
2. (276.) 308 Slávka F. person slavuš Bike klub LIPA 02:51:02.16
3. (277.) 385 Jana N. Športservis Team Bratislava 02:51:12.41
4. (324.) 318 Lenka J. CK Svätý Jur 03:03:45.70
642 Adriana Š. SPEKTRUM DN:Fi:ni.sh
0 Denisa F. ADAM team DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: MC - Muži Masters D 60 rokov a viac (Stredná trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (109.) 397 Jilji K. MTB Ondrejik 02:19:04.82
2. (128.) 298 Imrich T. person bikerbrumko BAJKULA RIDERS BRATISLAVA 02:22:28.89
3. (136.) 387 person GaliPet 02:23:57.84
4. (148.) 297 Ján B. person benko JurassicBikeTeam DKubín 02:26:08.59
5. (164.) 296 Jaroslav J. ck juhasky 02:28:42.10
6. (187.) 327 Ján G. ŠK MIRAGE Pezinok 02:31:58.86
7. (199.) 295 Ladislav M. person LacoM banka bike 02:34:22.62
8. (205.) 972 Ján R. Bratislava 02:35:16.93
9. (258.) 362 Radek H. PBV MTB Brno 02:46:45.90
10. (281.) 390 Miroslav F. Košice 02:51:40.41
11. (296.) 635 Ladislav B. 02:54:56.73
12. (312.) 719 Pavol K. TRIAX 03:00:53.00
13. (314.) 312 Ján P. Športservis team Bratislava 03:00:56.69
14. (327.) 632 Martin D. person martin.dzadon HPH Kežmarok 03:04:47.14
15. (330.) 631 Dušan P. person Pupok OmegaT cycling 03:04:56.15
16. (393.) 634 Jan O. ŠK Topoľčianky 03:54:04.77
17. (400.) 669 Alexej Š. person Alex52 Kubra 04:16:41.94
294 Rudolf H. person helesr DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: Z - Ženy 19 - 39 rokov (Stredná trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (127.) 345 Karolína Z. person kajus3 Bike Team Juhasky 02:22:16.88
2. (150.) 384 Mariana F. DUKLA Bratislava 02:26:13.98
3. (175.) 394 Soňa O. person sonaothmanova Bratislava 02:30:27.36
4. (194.) 661 Zuzana Palúchová person SNBzuzi 02:33:09.42
5. (195.) 423 Bianka B. person byb Športservis Bratislava 02:33:59.26
6. (271.) 638 Nikola L. 02:50:08.71
7. (288.) 307 Viera P. soliksk amp tempus 02:53:00.17
8. (298.) 640 Lucia Ž. AMATE Team 02:55:35.49
9. (302.) 707 Iveta K. 02:56:33.98
10. (310.) 413 Martina P. Nectel cyklo tím 03:00:12.94
11. (358.) 695 Jaroslava K. ŠK Vodotiky 03:15:46.17
12. (360.) 393 Jana K. High Riders team 03:18:22.99
13. (364.) 639 Jana C. TJ Dynamo DK 03:19:54.29
14. (379.) 306 Monika Ď. IronSpinningZvolen 03:32:56.17
15. (397.) 668 Veronika P. person ika quot Ťapkáči quot 03:59:19.28
0 Zuzana S. person Zuzsen DN:St:ar.ts
641 Pavlína V. person Pawla26 DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: J - Juniorky 17 - 18 rokov (Stredná trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (138.) 410 Bianka L. CK Dynamax Nitra 02:24:18.34
2. (251.) 645 Natália Ď. person nanipp Poprad 02:44:58.34

arrow_upward Kategória: ZMC - Ženy Masters C 50 rokov a viac (Stredná trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (359.) 330 Ľubica K. CK Svätý Jur 03:16:34.98
309 Monika Ď. CK Unicom Zvolen DN:Fi:ni.sh

Typ trate: Dlhá trať

arrow_upward Kategória: MM - Muži Masters B 40 - 49 rokov (Dlhá trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.) 131 Karel H. person KajaHartl STARBIKE.SK 02:54:59.26
2. (6.) 129 Michal L. 03:09:13.80
3. (16.) 82 Andrej R. PROefekt 03:20:54.85
4. (20.) 91 František Š. person smelkova Saat Sport Racing Team 03:22:34.33
5. (21.) 45 Ladislav B. person lacobr HORAL BIKE Team 03:23:02.84
6. (27.) 36 Rastislav B. person rastislav.balocko MADBIKER Košice 03:27:43.35
7. (30.) 70 Zdenko Š. Radola 03:31:15.80
8. (32.) 142 Bernhart W. RC ARBÓ WEIZ 03:33:10.36
9. (39.) 79 Ján P. person janko0612 Skalite 03:41:43.65
10. (45.) 86 Marek G. person mgimi 03:46:11.40
11. (46.) 58 Peter M. HORAL Bike Team 03:46:22.65
12. (47.) 173 Juraj D. 03:46:54.65
13. (53.) 113 Marek D. ProSport Team Košice 03:51:01.16
14. (55.) 175 Martin L. person martin.l ŠK Topoľčianky 03:51:11.31
15. (60.) 124 Martin N. 03:54:17.17
16. (61.) 57 Ľuboš H. person hochut ISAKO šport Košice 03:55:13.67
17. (63.) 33 Pavel K. person palo1970 Velon Hutchinson 03:56:21.18
18. (65.) 61 Peter K. person Kemo Topper club 03:58:01.43
19. (68.) 76 Anton H. person Tondah Kompava H-triathlon team 04:00:33.44
20. (73.) 46 Jiří J. SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 04:05:09.70
21. (77.) 8 Jaroslav Hajduch person jafri457 04:08:39.71
22. (78.) 52 Luboš H. person lubos73 Neverice 04:08:42.97
23. (81.) 75 Robert Ž. ZKA SLOVNAFT 04:10:00.22
24. (82.) 40 Juraj B. person Quinkent 04:11:07.22
25. (83.) 16 Peter S. KB Breza 04:12:34.73
26. (87.) 14 Peter F. person peter_neplatny_mail 04:14:02.12
27. (89.) 143 Ivan M. DSS Andreas 04:15:11.48
28. (92.) 81 Radoslav Č. person RadoC CK Svätý Jur 04:18:38.99
29. (95.) 22 Roman K. kuty 04:23:34.25
30. (100.) 62 Miroslav Miškovič person Miskovic Bežci ŠAĽA 04:26:03.26
31. (101.) 145 Pavel T. 04:26:04.65
32. (102.) 35 Tomáš W. www.sansport.sk 04:26:41.51
33. (103.) 107 Marián T. 04:27:04.14
34. (108.) 97 Florian P. person florian70 Pedal Pezinok 04:37:12.39
35. (111.) 30 Martin K. person anarchista Rebel klub Čachtice 04:40:27.55
36. (112.) 101 Pavol N. Happy Feet 04:41:24.44
37. (123.) 51 Vladimír K. HSKF Kočovce 04:58:40.85
38. (126.) 139 Miloslav M. person Miloslav.Mucha Parada Fly Nitra 05:01:18.24
39. (129.) 21 Bernd S. 05:09:01.37
40. (132.) 100 Jaroslav F. person JAroBB HAPPY FEET 05:26:00.92
41. (133.) 26 Roman Š. 05:26:01.66
42. (135.) 126 Peter M. 05:35:53.44
5 Igor V. person igi.vrabo DN:Fi:ni.sh
103 Róbert M. person robin72 Happy Feet DN:Fi:ni.sh
0 Drahomir K. person drkoudelka meixner consulting DN:St:ar.ts
0 Richard J. Bike Team Porsche Olomouc DN:St:ar.ts
0 Jozef Š. person jozef.svercel Ousitsers DN:St:ar.ts
0 Marek P. person marohc marohc DN:St:ar.ts
0 Mojmír S. person msolovic Geronimo DN:St:ar.ts
0 Krajcovic R. ZF Slovakia DN:St:ar.ts
0 Imre K. Vialand Racing Team DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: M - Muži 19 - 39 rokov (Dlhá trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (2.) 85 Vladimír H. PROefekt team 02:56:08.76
2. (3.) 118 Dominik B. 02:58:23.21
3. (4.) 116 Michal S. person straka.michal Ebajk racing - Skoda Bike team 03:07:25.47
4. (5.) 111 Kubo M. person kubokubo VeloCity 03:07:44.48
5. (7.) 29 Daniel K. person daniel153 ebajk racing 03:10:09.80
6. (8.) 98 Tomáš D. ŠK Devínska Kobyla 03:11:35.45
7. (9.) 121 Tomáš H. person tomihauser ProSport Team Košice 03:15:39.76
8. (10.) 41 Vladimír J. bikeacademy.sk 03:15:53.89
9. (12.) 15 Rastislav R. person Rasto1 Borinka 03:16:56.72
10. (13.) 123 Robert S. person Robo34 PROefekt team 03:17:17.32
11. (14.) 67 Richard V. person Farmaceut Žilina 03:18:51.99
12. (15.) 19 Marek Š. person ASman keď mám čas 03:20:44.47
13. (17.) 117 Lech K. person Lechu Bratislavske Rehabilitacne Centrum 03:21:13.86
14. (19.) 50 Andrej B. CK Spartak Tlmače 03:22:23.83
15. (22.) 63 Daniel O. Mesterbike 575 Team 03:23:10.73
16. (23.) 20 Maroš Erdziak person maros108 PBV MTB Team Brno 03:23:55.34
17. (24.) 115 Marián Š. person sefko RM Bike Team 03:26:08.74
18. (25.) 133 Martin I. person Imroman MTBIKER 03:26:48.00
19. (26.) 55 Jozef M. KNAC Ružomberok 03:27:33.85
20. (28.) 96 Marián H. person MajkyF CK Senec 03:31:00.25
21. (29.) 109 Tomáš T. bikepoint.sk 03:31:00.61
22. (31.) 24 Patrik B. topbike.sk 03:32:25.11
23. (34.) 110 Adam Č. person aduso čubírková team 03:34:25.76
24. (35.) 93 Richard P. person Riso1988 Bratislava 03:37:35.63
25. (36.) 17 Martin Šišovský person siso33 bikeacademy.sk 03:37:45.88
26. (37.) 68 Martin S. person flowcore bikemagazin.sk 03:37:58.63
27. (38.) 74 Julian B. 03:40:25.39
28. (40.) 37 Peter D. Gelnica 03:42:31.37
29. (41.) 31 Zdenko K. person Kasii 03:42:59.14
30. (42.) 66 person Strenki Športservis Bratislava 03:44:48.90
31. (43.) 83 Martin Č. MTB Skalité 03:45:58.90
32. (49.) 3 Matúš F. Pantheon Technologies 03:48:01.15
33. (50.) 148 Marek S. person gemac Tour de Senky 03:49:33.91
34. (51.) 11 Marian Šimon person xbiker FTC CC Fiľakovo 03:49:53.41
35. (56.) 147 Michal M. person mijat CTK VIKING Banovce nad Bebravou 03:52:03.66
36. (58.) 87 Marcel B. person Ursus Timm 03:53:00.67
37. (59.) 134 Michal V. cykloservis Martin Smatana 03:53:10.67
38. (62.) 18 person Marešek bikepoint.sk 03:56:18.18
39. (64.) 10 Roderik Hartmann person hartmannrodo Skalica 03:57:25.77
40. (66.) 4 Lukáš R. CYKLO SPIŠ 03:58:03.93
41. (69.) 48 Tibor M. 04:00:45.69
42. (72.) 27 Jaroslav H. 04:04:21.95
43. (74.) 28 Norbert B. HORAL BIKE Team 04:05:16.20
44. (75.) 44 Richard A. person riso2112 KAKTUS BIKE - Team Bratislava 04:06:11.20
45. (79.) 65 Ján V. person janovarga MKSK Modra 04:09:09.46
46. (84.) 108 František Z. bikepoint.sk 04:13:07.47
47. (85.) 94 Branislav Š. person bikemano1 SpektrumSZ 04:13:10.61
48. (86.) 71 Peter S. person xemanpet PLEG 04:13:10.72
49. (88.) 49 Igor B. person igic98 Klenova 585 04:14:02.98
50. (93.) 89 Peter F. SpektrumSZ 04:20:14.49
51. (106.) 23 Matej M. MTBiker.sk 04:31:38.27
52. (107.) 106 Ján H. 04:33:10.29
53. (113.) 102 Rastislav Š. Happy Feet 04:41:30.80
54. (114.) 54 Martin B. Rebel Klub Čachtice 04:43:13.94
55. (115.) 38 Lukáš P. Rebel Klub Čachtice 04:44:07.44
56. (116.) 42 Michal P. person djony TRAX SR 04:45:29.00
57. (117.) 1 Jozef S. TRAX-sport.sk 04:48:17.32
58. (118.) 9 Dalibor D. person Dal_bor 04:48:54.57
59. (119.) 171 Martin G. 04:51:00.32
60. (120.) 73 Branislav N. person bnovicky Karpatské Horské 04:51:00.71
61. (122.) 78 Andrej H. Vyšná Slaná 04:56:12.72
62. (124.) 59 Ľuboš B. person Lubotko Vyšnianske tlaky 05:01:18.10
63. (128.) 122 Vladimír K. person pt.skoda Škoda Bike team 05:07:49.62
64. (134.) 135 Miroslav B. Poprad 05:28:11.17
65. (136.) 90 Jozef L. person jozino83 SpektrumSZ 05:38:02.59
66. (137.) 92 Jaroslav C. SpektrumSZ 05:38:02.70
67. (138.) 95 Filip M. person matejicekfilip 05:39:03.59
6 Peter R. CYKLO SPIŠ DN:Fi:ni.sh
13 Timotej M. person timotej CK Energia bike3al zone DN:Fi:ni.sh
88 Lukas B. person Batoras CK Banská Bystrica DN:Fi:ni.sh
112 Tomaš V. person jozef vis PROefekt team DN:Fi:ni.sh
136 Andrej K. person AK47_TRM SUNCYCLE.sk Cycling Team DN:Fi:ni.sh
128 Michal R. person šiltovkár CK Epic Dohňany DN:Fi:ni.sh
105 Peter J. person inuk T-Šport Trenčín DN:Fi:ni.sh
120 Tomáš N. person tnajner Boneshakers Cycling Team DN:Fi:ni.sh
0 Peter S. person PETER1014 CK MTB Topoľčany DN:St:ar.ts
60 Igor B. DN:St:ar.ts
0 Grigorij Š. person Grigo Čoknuty Volk DN:St:ar.ts
0 Ivan H. TREK KCK Oslany DN:St:ar.ts
0 Jozef P. Alterbike DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: MB - Muži Masters C 50 - 59 rokov (Dlhá trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (11.) 130 Miro K. ck pro sport košice 03:16:55.73
2. (18.) 141 Jaroslav B. person Pstroso1 Športservis team Bratislava 03:22:14.88
3. (44.) 119 Jiří B. 03:46:09.15
4. (48.) 12 Igor R. person LIGR HORAL Bike team 03:47:25.40
5. (54.) 77 Jozef T. P+K Racing team 03:51:04.91
6. (57.) 72 Róbert G. 03:52:39.17
7. (67.) 69 Petr B. PBV MTB TEAM BRNO 03:58:50.43
8. (76.) 174 Stanislav B. person stando.b CK Koliesko Stupava 04:06:55.70
9. (94.) 132 Robert S. Topoľčany 04:21:55.14
10. (96.) 64 Pavol B. 04:24:35.25
11. (97.) 25 Iain W. 04:24:46.50
12. (98.) 2 Miloš G. person MilosG 04:24:53.51
13. (99.) 56 Peter M. ISAKO šport Košice 04:25:53.10
14. (104.) 39 Jozef K. Cyklocentrum Plus-Spinning Trnava 04:29:03.26
15. (105.) 104 Eduard G. Jurassic bike team DK 04:29:43.66
16. (130.) 138 Lubomir C. person 6001 Bikepoint.sk 05:12:22.88
17. (131.) 146 Miroslav Š. person Moai 05:21:30.16
172 Peter G. DN:Fi:ni.sh
0 Viliam S. person ViliamS DN:St:ar.ts
43 Jaroslav H. person jaroslav_h Partizán Vysoké Tatry DN:St:ar.ts
0 Stefan K. Karpatske horke DN:St:ar.ts
0 Pavel B. CK 1380 DN:St:ar.ts
0 Widhalm T. Specialized Mountainbiker.at DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: ZM - Ženy 19 a viac rokov (Dlhá trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (33.) 114 Andrea J. person andrea Bike Team Juhasky 03:34:22.76
2. (52.) 125 Kristina K. TS Bohemia Kross Racing Team 03:50:09.66
3. (90.) 137 Viera K. BIKEPRO SK s.r.o 04:15:15.98
4. (109.) 144 Martina H. TOP SPORT TEAM 04:37:47.68
5. (121.) 47 Milena V. person Milena SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 04:55:48.34
6. (125.) 140 Zlatica M. person ZetM Parada Fly Nitra 05:01:18.10
0 Katarína M. DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: MC - Muži Masters D 60 rokov a viac (Dlhá trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (70.) 53 Frantisek K. JUMPSPORT Klub Kosice 04:00:52.44
2. (71.) 127 Emil P. person emil8 SK KRIVAN VAZEC 04:02:28.44
3. (80.) 7 Jozef S. person starosta.uhorske CK UNICOM YVOLEN 04:09:30.96
4. (91.) 80 Vladimír P. Donovaly 04:15:16.99
5. (110.) 34 Emil G. Ellio Nitra 04:37:49.29
6. (127.) 99 Vladimír G. Štart Bratislava 05:05:36.11
7. (139.) 84 Viliam P. ŠS Zalesie 06:03:02.00



Celkové poradie pre jednotlivé trate

arrow_upward Typ trate: Krátka trať

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. 938 Marek T. person Marek521 Kaktus Bike Team Bratislava 00:49:39.49
2. 971 Julius M. person MenJm 00:50:39.00
3. 990 Jaroslav S. Dema racing team 00:51:05.14
4. 897 Michal M. person michalmicka TJ Spartak Myjava 00:52:19.50
5. 981 Vladimír H. person wladizdobrej 00:52:31.40
6. 978 Michal T. 00:53:25.50
7. 902 Peter S. Borovce 00:53:46.65
8. 810 Sebastian P. person bastylica Expendables Cycling Team 00:53:47.80
9. 910 Ľuboš M. person LubosMeciar Velosvet Prievidza 00:54:03.80
10. 874 Martin Z. person MentalCoach Konzultanti BaMaZ 00:54:25.76
11. 989 Martin J. person Proracer 00:54:29.76
12. 1033 Ján C. person straka.michal Ebajk racing 00:54:59.16
13. 878 Tomáš C. person ace123 SEGUM BIKE TEAM 00:55:09.76
14. 876 Robert P. Cykloklub Senec 00:55:42.13
15. 920 Patrik C. person patrikchromiak Lovec BIKEteam 00:56:29.27
16. 941 Martin V. Katus Bike Team Bratislava 00:56:44.26
17. 936 Dominik Š. Kaktus Bike Team Bratislava 00:57:02.41
18. 960 Martin P. Bradlo Bike Brezová-Škoda Bike team 00:57:49.19
19. 927 Samuel B. person sandrakomaromy Komáromy Racing TEAM 00:58:17.67
20. 844 Miroslav K. person miroslav2112 Jaklovce 00:58:20.52
21. 1020 Adam B. person AdamBaran CK Energia Svit 00:59:36.27
22. 1011 Juraj C. person you_rek CK Energia Svit 00:59:37.67
23. 875 Michal Č. person MichalCverha11 Cyklo-klub Raslavice 00:59:53.67
24. 847 Igor M. person hfs1000 Skeleton Bike Team 01:00:13.42
25. 846 Martin M. person Mameluch Lovec Bike Team 01:00:13.52
26. 845 Vladimír K. person HurikanKiko PENX 01:00:39.26
27. 906 Filip D. Cyklo Michalovce 01:01:22.53
28. 820 Samuel F. person Samuelll 01:02:47.93
29. 966 Ivan G. 01:02:49.28
30. 879 Jan A. person johnox YarekBike Brezova 01:02:59.28
31. 821 Jakub F. 01:03:05.53
32. 892 Timotej B. ŠK Topoľčianky 01:04:18.28
33. 901 Hugo Š. 01:04:24.53
34. 854 Tomáš P. person Tondo6 ŠK Topolčianky 01:04:38.39
35. 944 Jakub J. person janak1 Kaktus Bike Team Bratislava 01:04:41.29
36. 826 Adam P. FTC CC Fiľakovo 01:04:54.79
37. 982 Marian D. person marianduzbaba Lucenec 01:04:56.54
38. 883 Vladimír V. - 01:05:15.68
39. 1022 Jaroslav L. person fundi55 Expendables Cycling Team 01:05:16.43
40. 881 Ján K. 01:05:16.54
41. 814 Tomas G. 01:05:56.42
42. 805 Jaro Č. 01:06:09.69
43. 976 Vlastimil D. Cyklistika Lučenec 01:06:13.54
44. 992 Jiří Č. 01:06:39.69
45. 942 Matej Š. Kaktus Bike Team Bratislava 01:06:42.19
46. 907 Stanislav D. Cyklo Michalovce 01:06:44.44
47. 946 Marián M. LOPS Bratislava 01:06:56.00
48. 828 Kristina T. CK Epic Dohňany 01:06:57.94
49. 867 Nikola K. person NikaMY CTM KHC TJ Spartak Myjava 01:06:58.48
50. 905 Matej M. Svätý Jur 01:07:05.19
51. 1012 Vladimír Cagáň person vladTT Trnava 01:07:39.56
52. 835 Juraj J. person jjsan BERNOHY.sk 01:08:00.19
53. 935 Jozef R. person bubak bikeacademy.sk 01:08:20.54
54. 852 Dorka K. Salgótarjáni HKE 01:08:25.19
55. 884 Matúš M. person matus.miskovic Bežci ŠAĽA 01:08:26.50
56. 804 Roman F. Raca 01:08:35.30
57. 806 Vladimír G. ebajk racing 01:08:41.19
58. 858 Martin M. person mono.molnar Karpatské Horské 01:08:42.69
59. 911 Roman P. 01:09:40.95
60. 838 Volodymyr P. Zig Zag 01:09:41.30
61. 983 Adam Š. Šk Topoľčianky 01:10:00.56
62. 859 Marcela K. 01:10:10.55
63. 958 Slavomír S. person Slavomír Strečanský SCK CYKLO TOUR Súľov 01:10:59.30
64. 1006 Tomáš M. person kostra 01:11:01.63
65. 889 Martin K. 01:11:07.55
66. 890 Juraj Š. person juraj951 Expendables Cycling Team 01:11:48.95
67. 868 Tomáš P. person Tomas-Polak 01:11:59.55
69. 898 Daniela R. person richtoška Považské Podhradie 01:12:09.81
68. 830 Marek J. person Marek-Janostin Mercedes-Benz 01:12:09.81
70. 931 Igor S. 01:12:27.70
71. 841 Maksym R. VELOMODA 01:12:31.56
72. 937 Vladimír Š. Dunajská Lužná 01:12:45.60
73. 853 Patrik S. 01:12:49.45
74. 1031 Marek D. 01:12:55.81
75. 994 Peter R. person pepepo chateau Topoľčianky 01:12:59.81
76. 1015 Mário H. 01:13:00.25
77. 877 Anton C. SEGUM BIKE TEAM 01:13:21.31
78. 993 Róbert K. person kolenc 01:13:24.31
79. 988 Tomáš K. MTK Cykling Slovakia 01:13:25.31
80. 1032 Lucia M. 01:13:25.63
81. 850 Filip N. Proefekt 01:13:25.81
82. 908 Miroslav G. person EviK 01:13:26.81
83. 900 Pavol Š. 01:13:33.81
84. 904 Martin M. 01:13:34.31
85. 802 Roman K. person Romanks 01:13:35.57
86. 943 Marek S. Kaktus Bike Team Bratislava 01:13:39.96
87. 940 Samuel S. Kaktus bike team Bratislava 01:13:44.31
88. 899 Peter R. Považské Podhradie 01:13:58.56
89. 1007 Adrián O. ŠK Topoľčianky 01:14:08.56
90. 999 Juraj O. person Juraj2 CK Machulince 01:14:09.65
91. 973 Gábor N. person gbr8 01:14:10.65
92. 916 Barbora R. person barborita 01:14:27.81
93. 955 Michal P. Škoda Bike team 01:15:07.81
94. 811 Marek B. person bajobb 01:15:30.56
95. 977 Dávid E. 01:15:33.56
96. 998 Juraj K. 01:16:05.58
97. 823 Michal S. Pantheon 01:16:31.73
98. 1021 Robert F. 01:17:24.58
99. 918 Ivan B. 01:17:25.32
100. 914 Alois G. 01:17:39.32
101. 1013 Filip B. 01:17:39.32
102. 1009 Lucia D. 01:18:22.57
103. 888 Lucia K. person baronebas 01:18:36.82
104. 917 Jakub G. ebajk racing 01:18:45.32
105. 1028 Maroš H. person maros.hrobar 01:18:51.97
106. 933 Peter M. Happy Feet 01:18:59.83
107. 945 Stanislav O. 01:19:14.79
108. 813 Roman S. 01:19:29.83
109. 1030 Tibor K. 01:19:32.33
110. 856 Peter M. person PETOM23 01:19:33.33
111. 1000 Miroslav R. ŠKODA Bike Team 01:19:54.58
112. 919 Ivan Kolačan person koiv1001 01:20:21.33
113. 995 Viliam V. 01:20:21.83
114. 947 person pipistabeno 01:20:24.58
115. 984 Tomáš B. 01:20:41.83
116. 924 Stanislav K. person HAVO 01:20:43.33
117. 864 Milan G. person finger DATANESS 01:21:05.83
118. 929 Peter K. 01:21:13.48
119. 834 Radoslav B. person ralive5 01:21:46.33
120. 987 Marian K. person Fernando MTK Cykling Slovakia 01:21:50.83
121. 895 Adam D. CK Energia Svit 01:22:00.33
122. 894 person 10adidas10 CK Energia Svit 01:22:00.48
123. 959 Radovan R. person radovan.rimbala ŠKODA Bike Team 01:22:26.87
124. 915 Martin B. SKI KLUB Rýchla Bežka 01:22:52.83
125. 803 Martin K. Partizánske 01:23:10.59
126. 962 Silvester L. 01:23:12.34
127. 886 Jaroslava G. person jarka.ga PUCHOV 01:23:28.84
128. 812 Peter L. person luky64 Rača 01:23:59.84
129. 873 Martin N. 01:24:01.92
130. 836 Juraj S. 01:24:15.49
131. 985 Matej G. 01:24:16.84
132. 949 Alex W. VK TATRAN Karlova Ves Bratislava 01:24:30.59
133. 860 Patrik R. person patas125 01:24:39.34
134. 974 Miroslav Š. 01:24:50.59
135. 954 Kamil K. Škoda Bike team 01:24:50.84
136. 991 Milana R. 01:24:53.34
137. 871 Peter N. 01:24:54.24
138. 912 Vladimír F. 01:24:55.34
139. 980 Andrea M. 01:24:56.99
140. 855 Peter S. 01:25:02.84
141. 880 Simona S. person Giovana YarekBike Brezova 01:25:26.34
142. 893 Pavol S. 01:25:40.59
143. 996 Peter M. person Nuffo264 01:26:16.85
144. 963 Ivan K. 01:26:26.84
145. 925 Ingrid U. 01:26:52.60
146. 815 Tomáš H. Raj kamosi 01:27:19.35
147. 865 Andrea I. 01:27:20.35
148. 928 Zuzana M. person melu BIKE CLUB NEŠTICH 01:27:39.10
149. 819 Martin P. person perdo 01:28:04.10
150. 801 Boris É. Bratislava 01:28:25.75
151. 952 Peter H. ŠKODA Bike Team 01:28:41.10
152. 975 Lenka V. Bratislava 01:28:48.60
153. 1018 Peter B. LOPS Bratislava 01:30:11.61
154. 822 Miroslav P. CYKLOKLUB NÁMESTOVO 01:30:12.36
155. 965 Ľubica G. 01:30:17.36
156. 970 Patrik I. person qwertpatrik Kaktus Bike team 01:30:20.11
157. 857 Rudolf H. SKI KLUB Rýchla Bežka 01:30:22.36
158. 951 Vladimír S. Škoda Bike team 01:30:22.36
159. 891 Erik Z. 01:30:22.75
160. 922 Karolína T. Wolves Bike Team Lanska 01:30:28.50
161. 930 Franz T. 01:30:31.86
162. 1008 Jozef H. 01:31:08.36
163. 909 Roman H. 01:32:03.86
164. 961 Marek B. person Blejstil 01:32:09.61
165. 869 Stano A. 01:32:18.61
166. 870 Daniel J. 01:32:18.76
167. 934 Pavol T. person palotichyml Happy Feet 01:32:46.61
168. 1014 Alex Ś. 01:32:57.36
169. 1017 Martin Š. 01:32:57.51
170. 1010 Ľubica Č. 01:33:38.87
171. 808 Helena H. person hh Ebajk racing 01:34:05.12
172. 1029 Štefan D. ŠK Topoľčianky 01:34:18.12
173. 818 Tomas D. 01:34:20.37
174. 887 Nikoleta V. 01:34:21.87
175. 1019 Monika D. 01:35:32.87
176. 1016 Róbert Š. Voderady 01:35:33.37
177. 831 Marián J. person snibur Mercedes-Benz 01:35:59.37
178. 843 Marian G. person margav Nove Mesto nad Vahom 01:36:32.87
179. 932 Miroslav H. 01:36:56.37
180. 923 Štefan Š. 01:37:02.88
181. 986 Jaroslav H. VWFS Bike Team 01:38:03.63
182. 913 Peter T. 01:39:34.63
183. 903 Miroslav M. person mirecekm 01:39:40.38
184. 979 Michal G. Kinčo 01:39:51.53
185. 862 Jakub M. 01:41:35.89
186. 863 Robert M. 01:41:44.14
187. 872 Jana K. person Janka18 JK TEAM 01:42:16.39
188. 837 Adam P. person Polkiiss 01:43:16.39
189. 1026 Marian D. Čučoriedkové Guľôčky 01:44:31.90
190. 832 Martin K. 01:45:06.15
191. 1027 Ján Š. 01:45:39.15
192. 816 Patrik B. person FatZetor2 Svätý Jur 01:49:24.30
193. 817 Laura B. Svätý 01:49:28.91
194. 950 Róbert H. Škoda Bike team 01:49:47.92
195. 1025 Michal D. Čučoriedkové Guľôčky 01:51:55.92
196. 964 Samuel K. Trenčín 02:00:07.58
197. 969 Janka D. DubajFamily 02:00:22.69
198. 967 Rudolf D. person rudolfdubaj DubajFamily 02:00:23.19
199. 833 Věra K. person Verka AMK 02:01:12.44
200. 948 Jakub K. ŠKODA Bike Team 02:07:35.46
201. 968 Jana D. DubajFamily 02:08:55.96
202. 1024 Ján Š. 02:10:31.61
203. 957 Marek R. ŠKODA Bike Team 02:18:37.13
204. 956 Jana Š. Škoda Bike team 02:18:37.24
205. 1023 Jozef K. AMK 02:20:01.74
807 Milan Schurger person milsu Športový klub Devínska Kobyla DN:Fi:ni.sh
809 Karol P. person pap348 DN:Fi:ni.sh
848 Igor Marian O. person dymy DN:Fi:ni.sh
896 Dagmar V. Žilina DN:Fi:ni.sh
921 Alexandra Č. CK Svätý Jur DN:Fi:ni.sh
926 Yasin H. person yasinhamid DN:Fi:ni.sh
939 Mariana F. CK Svätý Jur DN:Fi:ni.sh
953 Mirka K. Škoda Bike team DN:Fi:ni.sh
997 Alex R. Rebel Klub Čachtice DN:Fi:ni.sh
0 Silvia Š. Športový triatlonový klub Pezinok DN:St:ar.ts
0 Ĺunomir Š. Poprad DN:St:ar.ts
824 Adrian K. person akotesa Adrian Kotesa DN:St:ar.ts
825 Miroslav Č. person mirocernak Mercedes Benz Martin DN:St:ar.ts
827 Ján Ď. Mercedes-Benz DN:St:ar.ts
829 Miroslav M. DN:St:ar.ts
0 Ján M. Incentives MTB team DN:St:ar.ts
0 Martin M. Incentives MTB team DN:St:ar.ts
839 Richard H. DN:St:ar.ts
840 Matej L. Mercedes-Benz Martin DN:St:ar.ts
842 Dalibor N. Martin DN:St:ar.ts
849 Martin S. DN:St:ar.ts
851 Marcel M. Podvažie DN:St:ar.ts
861 Juraj Š. Vínne mušky Pezinok DN:St:ar.ts
0 Radovan J. DN:St:ar.ts
882 Martin V. ŠK Topoľčianky DN:St:ar.ts
885 Emil V. ŠK Topoľčianky DN:St:ar.ts
0 Marián J. Vínne mušky Pezinok DN:St:ar.ts
0 Andrej H. person andrej21 DN:St:ar.ts
0 Gyula I. DN:St:ar.ts
0 Peter J. person Pepoo CYKLO SPIŠ DN:St:ar.ts
0 Martin L. Športservis Team DN:St:ar.ts
0 person james9 Finančné centrum Team DN:St:ar.ts
0 Ivan R. person i.biker ZVONEK SPORT Valasske Klobuky DN:St:ar.ts
0 Vladimir E. person ekino1 Cyklisti Trnava DN:St:ar.ts
0 Martin H. person cyklos_m Cyk(l)osi DN:St:ar.ts
0 Marek M. teniskáči DN:St:ar.ts
0 Michal V. Happy Feet DN:St:ar.ts
0 Pavol B. Mariánski vlci DN:St:ar.ts

arrow_upward Typ trate: Stredná trať

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. 386 Matej B. Finančné Centrum Team 01:46:20.63
2. 475 Tomáš L. Outsiterz 01:46:26.48
3. 425 Martin Š. person smyky Greenbike Aloha Team 01:49:18.49
4. 365 Samuel M. Proefekt 01:49:30.49
5. 422 Peter M. person mihalcin.peter6 PROefekt team 01:50:12.15
6. 299 Andrej K. ŠKC Dubnica nad Váhom 01:50:13.39
7. 339 Kristián P. Kaktus Bike Team Bratislava 01:51:26.64
8. 331 Michal K. person Mischo_21 Kaktus Bike Team Bratislava 01:51:26.89
9. 374 Miloš Sopko person emsi PROefekt 01:51:27.25
10. 253 Peter B. Veľká Lehota 01:53:06.25
11. 350 Norbert Š. Bike team Juhasky 01:53:15.15
12. 316 Matúš U. Trax - sport sk 01:53:17.51
13. 354 Jaroslav Čík person Jaroo www.topbike.sk 01:53:38.40
14. 227 Marek P. person cripo mobilny-maser.sk 01:54:42.76
15. 206 Róbert G. FTC CC Fiľakovo 01:54:54.76
16. 317 Lukáš S. person lukassamo Trax-sport.sk 01:55:38.51
17. 472 Daniel K. MXM team 01:55:40.26
18. 471 Peter J. person jasopeto Športový klub Devínska Kobyla 01:55:40.76
19. 399 Milan J. KNAC Ružomberok 01:55:47.76
20. 398 Kornel D. Tatnka Racing Team 01:56:59.51
21. 372 Ján M. person jano636 Bradlo Bike Brezová - Škoda Bike team 01:57:48.42
22. 391 Marek S. PROefekt team 01:57:51.77
23. 371 Martin M. Bradlo Bike Brezová - Škoda Bike team 01:58:15.91
24. 665 Juraj O. person eloscilatore Športservis 01:58:17.52
25. 420 Robert V. person Kolesa 01:58:37.27
26. 349 Tomas K. person momuso Runshop 01:58:52.52
27. 270 Daniel S. person Daniel.S Proefekt 01:58:56.27
28. 351 Ondrej I. 01:59:14.17
29. 356 Marian M. 01:59:29.52
30. 328 Michal M. 01:59:29.67
31. 414 Samuel Š. person Red-Devil Divina Racing Team 01:59:30.31
32. 666 Michal J. 01:59:45.33
33. 302 Michal P. person MP18 ebajk racing 01:59:53.52
34. 344 Michal M. person michelino Kaktus Bike Team Bratislava 02:00:06.92
35. 247 Tomáš B. person tomasmtbbenko VELOSVET cycling team Prievidza 02:00:08.42
36. 581 Kristián V. person kris Ftc cc filakovo 02:00:09.26
37. 699 Marian S. person Biker201 Triax 02:00:44.97
38. 706 Igor O. person Rogi ck Dolný Kubín 02:00:45.58
39. 202 Martin H. person martinharvanek Cykloservis Martin Smatana - PB 02:01:45.28
40. 201 Marek M. person MareKMM FTC CC Fiľakovo 02:02:00.78
41. 335 Samuel K. Kaktus bike Bratislava 02:02:18.00
42. 226 Marek S. 02:02:33.46
43. 243 Juraj K. person Juraj_KUKO 02:02:59.18
44. 476 Janka K. Outsiterz 02:03:32.80
45. 698 Ivan M. Myjava 02:03:58.34
46. 300 Dominik Ž. DODO TEAM ORAVA 02:04:17.78
47. 377 Pavol K. Finančné Centrum Team 02:04:27.78
48. 401 Miroslav K. person mirokovac135 Športservis Team Bratislava 02:04:36.78
49. 538 Matej H. person matej.hromadka 02:04:52.99
50. 288 Miroslav H. person hulej Knac Ružomberok 02:05:09.79
51. 389 Michal H. TOP SPORT team 02:05:13.18
52. 411 Dávid D. 02:05:13.29
53. 417 Andrej V. person andrejvatala SRATCH 02:05:13.79
54. 280 Andrej P. person andrej28 MPK Dolný Kubín 02:05:17.79
55. 304 Martin T. person pavol.tonka423 ŠK Topoľčianky 02:06:18.44
56. 249 Ľubomír Karaba person krb TJ Dynamo DK 02:06:39.44
57. 651 Andrej F. person fuksi West End Bratislava 02:06:54.80
58. 222 Martin R. person remko Bike Jasenová 02:06:57.54
59. 684 Norbert L. person nordon CK Dynamax Nitra 02:07:42.99
60. 333 Dušan Š. Kaktus Bike Team Bratislava 02:07:47.69
61. 402 Marián B. person backa SCK CykloTour Súľov 02:07:48.29
62. 252 Peter M. 02:07:51.30
63. 388 Marián U. 02:07:53.19
64. 376 Peter P. 02:07:53.47
65. 361 Ivan H. CK BB 02:07:56.54
66. 290 Lubos M. person meciar VELOSVET cycling team Prievidza 02:08:24.33
67. 660 Matej L. WOLVES BIKE TEAM LANSKA 02:09:05.10
68. 525 Ondrej K. person ondrejk2020 TJ Dynamo Pribovce 02:09:36.85
69. 268 Peter S. person peter1976 02:09:41.81
70. 234 Marcel D. person Duci bikemagazin.sk 02:09:50.55
71. 348 Jan K. person johny29 Oggy a šváby 02:09:56.80
72. 287 Ladislav K. KNAC Ružomberok 02:10:07.70
73. 255 Peter Homola person peter22 PROefekt 02:10:36.55
74. 258 Peter G. 02:10:38.81
75. 289 Vladimír K. person kali Gelnica 02:11:25.56
76. 240 Filip S. Zdravý trénink 02:11:26.57
77. 242 Matej O. person MatejMatej 02:11:35.70
78. 347 Milan V. person mmilan 02:11:35.80
79. 579 Robert N. Ceskoslovenski Bikeri 02:11:51.51
80. 313 Zdenko G. MTB Team Limbach 02:12:07.81
81. 329 Karol T. person tili AST Limbach 02:13:19.81
82. 262 Andrej L. VELOSVET cycling team Prievidza 02:13:51.31
83. 332 Milan J. person janak1 Kaktus bike Team 02:14:17.56
84. 474 Gabriel H. person havrilla SK MULTISPORT TEAM 02:14:35.57
85. 233 Vladimír R. person v3hicl3 ebajk racing 02:14:53.81
86. 264 Petr L. person elvila 02:15:05.57
87. 334 Andrej Š. Kaktus bike Bratislava 02:15:29.69
88. 408 David F. VELOSVET cycling team Prievidza 02:15:36.32
89. 305 Dávid K. person Davidko99 02:15:36.56
90. 213 Marek K. person Marek1605 02:15:43.69
91. 269 Igor S. Nové Mesto nad Váhom 02:15:47.82
92. 555 Jakub V. person Waldis 02:16:49.81
93. 203 Ladislav R. Goldbeck Bratislava 02:16:57.97
94. 230 Matej M. person narciskom 02:17:07.73
95. 703 Zdenko Š. 02:17:12.23
96. 303 Vojtěch M. person Milena SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 02:17:21.57
97. 622 Igor S. CK MŠK Kežmarok 02:17:28.77
98. 315 Ľubomír Š. CK Senec 02:17:32.22
99. 680 Marian M. person pompy 02:18:07.89
100. 504 Maroš Glevaňák person Glevo CK MŠK Kežmarok 02:18:09.13
102. 342 Emil P. P+K Racing team 02:18:17.97
101. 256 Milan V. person milanvr Hriňová MTB Racing Team 02:18:17.97
103. 279 Ján M. 02:18:19.57
104. 575 Marko M. 02:18:33.77
105. 210 Matúš P. ebajk racing 02:18:36.32
106. 220 Jan K. Sokol Telgart 02:18:42.57
107. 239 Rudolf Mališka person R-u-d-e Športservis Team BA 02:18:42.82
108. 217 Ivan M. 02:18:58.58
109. 397 Jilji K. MTB Ondrejik 02:19:04.82
110. 322 Štefan H. 02:19:23.83
111. 219 Tomáš Á. person daryl FTC CC Fiľakovo 02:19:41.58
112. 236 Jozef D. ŠK Topoľčianky 02:19:44.33
113. 336 Adam K. Kaktus bike Bratislava 02:19:54.81
114. 310 Rastislav Š. 02:20:19.82
115. 366 Pavel F. SCHODY FRAŇO 02:20:21.89
116. 610 Daniel U. person Danox 02:20:49.89
117. 383 Petr V. Apache Hostivice 02:21:17.33
118. 221 Martin K. Žeravé pľechy 02:21:22.48
119. 473 Maroš S. person maros53 CK KOLIESKO STUPAVA 02:21:24.23
120. 237 Marek M. SADA TN 02:21:43.58
121. 216 Martin M. TJ Dynamo DK 02:21:45.58
122. 257 Peter Z. Bratislava 02:21:50.73
123. 319 Milan J. 02:21:56.86
124. 337 Tomáš K. Kaktus bike Bratislava 02:21:58.83
125. 346 Matej K. person matej.kristin Bike Team Juhasky 02:22:09.87
126. 658 Branislav Č. ŠKODA Bike Team 02:22:13.39
127. 345 Karolína Z. person kajus3 Bike Team Juhasky 02:22:16.88
128. 298 Imrich T. person bikerbrumko BAJKULA RIDERS BRATISLAVA 02:22:28.89
129. 536 Michal N. person nemosoft Garage Team Myjava 02:22:30.90
130. 520 Štefan R. person BIKEZM Žitavany 02:22:39.14
131. 664 Milos K. Donovaly 02:22:40.23
132. 375 Michal S. Vazka 02:23:04.89
133. 212 Tomáš B. person birkovnik CK Senec 02:23:28.91
134. 225 Peter M. person pekko TJ Dynamo DK 02:23:31.34
135. 357 Jaroslav K. person kalisjaro 02:23:54.48
136. 387 person GaliPet 02:23:57.84
137. 515 Juraj B. person JurajMTV KARPATSKÉ HORSKÉ 02:24:17.39
138. 410 Bianka L. CK Dynamax Nitra 02:24:18.34
139. 367 Lee Darwell D. Ride in Peace 02:24:22.84
140. 324 Radomir G. Alterbike Pezinok 02:24:22.98
141. 704 Miroslav I. person miroi 02:24:27.14
142. 549 Peter Ž. AMATE Team 02:24:51.40
143. 683 Adam K. 02:24:52.65
144. 676 Daniel S. person BikeCrew SCK CykloTour Súľov 02:24:53.90
145. 369 Branislav K. person ninno101 Bradlo Bike Brezová - Škoda Bike team 02:25:45.84
146. 419 Michal F. 02:26:05.97
147. 301 Michal H. person Chilli CK Dynamax Nitra 02:26:07.34
148. 297 Ján B. person benko JurassicBikeTeam DKubín 02:26:08.59
149. 591 Ondrej K. Cykloklub SENEC 02:26:09.91
150. 384 Mariana F. DUKLA Bratislava 02:26:13.98
151. 285 Dušan P. person dupan1 ZSE cycling team 02:26:14.59
152. 691 Martin K. Pio Bike 02:26:27.65
153. 321 Rastislav N. 02:26:31.84
154. 254 Boris O. person borisobusek 02:26:33.10
155. 238 Marek Š. vazka 02:26:36.35
156. 663 Matej A. 02:26:49.90
157. 409 Igor V. VELOSVET cycling team Prievidza 02:26:57.10
158. 415 Eduard Š. person Eduard Šoška 02:27:01.35
159. 214 Dominik K. person domino39 02:27:04.85
160. 246 Roman M. Strecno 02:27:46.60
161. 326 Pavel B. 02:28:39.16
162. 636 Martin M. Bežci ŠAĽA 02:28:39.55
163. 292 Pavol F. person palof67 02:28:41.75
164. 296 Jaroslav J. ck juhasky 02:28:42.10
165. 267 Róbert C. MT Bikers Pohronie-Zvolen 02:28:44.85
166. 314 Rastislav G. person rastislav.galik 02:28:50.60
167. 630 Peter V. person ghost63 Žilina 02:29:06.67
168. 710 Miloš C. 02:29:07.16
169. 604 Vaclav L. person Boreas štatisti 02:29:26.42
170. 395 Alan T. person superalanius 02:29:34.25
171. 546 Matej K. person matej12345 02:29:35.92
172. 514 Michal Č. person cech BTC Častá 02:29:47.16
173. 204 Marek R. person Majkyctm 02:30:13.50
174. 286 Jozef P. person JPtrek CK Epic Dohňany 02:30:24.36
175. 394 Soňa O. person sonaothmanova Bratislava 02:30:27.36
176. 572 Pavol C. person p.charbuliak PROefekt 02:30:35.41
177. 564 Jakub H. person J2kuB 02:30:52.41
178. 426 Tomáš B. 02:31:05.50
179. 378 Štefan Ž. person steve240173 02:31:05.62
180. 283 Ladislav Pacúch person tatolaco 02:31:06.61
181. 263 Vladimir L. 02:31:12.36
182. 570 Jan V. person Jano82 02:31:14.56
183. 533 Martin O. person martinopaterny 02:31:22.41
184. 248 Ľubomír M. Rebel Klub Čachtice 02:31:32.11
185. 617 Martin M. person Martin1411 Bojnice 02:31:39.81
186. 232 Pavol B. Three Rabbits 02:31:46.11
187. 327 Ján G. ŠK MIRAGE Pezinok 02:31:58.86
188. 218 Vojtech B. person mts-bosto 02:32:01.61
189. 323 Roman G. person tobino 02:32:07.11
190. 229 Frantisek F. Rajec 02:32:10.10
191. 363 Martin G. Grinava ideeeš 02:32:11.86
192. 589 Roman H. person roman73 02:32:57.92
193. 711 Peter P. Hello Kitty Team 02:33:06.81
194. 661 Zuzana Palúchová person SNBzuzi 02:33:09.42
195. 423 Bianka B. person byb Športservis Bratislava 02:33:59.26
196. 685 Miroslav D. person mirkodurec 02:33:59.92
197. 359 Andrej P. KAL Jasná 02:34:00.62
198. 547 Ján L. person jluhovy Lednické kone 02:34:15.92
199. 295 Ladislav M. person LacoM banka bike 02:34:22.62
200. 271 Richard Š. person amulet314 Bratislava 02:34:23.62
201. 501 Julius R. person oxa1 Bike team Karpaty 02:34:25.82
202. 421 Martin G. Green Bike 02:34:28.12
203. 608 Juraj M. person jmarci BSP Bikers 02:35:01.67
204. 275 Martin J. person 7986 02:35:06.38
205. 972 Ján R. Bratislava 02:35:16.93
206. 360 Marián B. 02:35:17.14
207. 231 Matúš S. 02:35:27.37
208. 278 Marek P. 02:35:28.12
209. 565 Miroslav Ď. 02:35:32.43
210. 690 Peter B. person peto1175 02:35:32.92
211. 553 David D. Ck Energia Svit 02:35:56.93
212. 603 Štefan D. CK Energia Svit 02:35:57.18
213. 596 Lucian K. 02:36:19.43
214. 594 Marek K. 02:36:32.82
215. 510 Marek T. person marek.turkovic 02:36:32.93
216. 503 Tomáš H. 02:36:36.68
217. 266 Stanislav P. person Stenlyk CKT Svit 02:36:50.00
218. 478 Mário M. person mario155 02:37:04.88
219. 311 Marián C. 02:37:14.38
220. 235 Martin E. 02:37:42.38
221. 705 Jozef V. person moonwalker Bikery ZM 02:37:59.93
222. 260 Peter H. person peter75 Riders 02:38:08.25
223. 713 Manfred K. FREE EAGLE Fun Racing Team 02:38:12.69
224. 646 Jakub V. person TA12 02:38:14.43
225. 320 Kamil Š. person dakeyras 02:38:15.88
226. 592 Erik K. 02:38:19.43
227. 381 Martin J. 02:38:22.63
228. 562 Peter V. 02:38:42.18
229. 412 Rudolf H. person rudohorvath Kosice 02:38:50.38
230. 516 Jakub B. person jakub19 02:38:52.93
231. 582 Gabriel B. FTC CC Fiľakovo 02:39:13.44
232. 529 Ján H. person hives.j FTC CC Fiľakovo 02:39:17.58
233. 509 Marcel S. person -gustik- Karpatské Horské 02:39:26.19
234. 424 Andrej H. 02:39:42.78
235. 612 Radovan K. person hellwings AKADÉMIA ROZVOJA 02:40:07.33
236. 208 Martin B. person the-redsox 02:40:37.64
237. 261 Stanislav F. BA-Rača 02:40:48.89
238. 535 Tomáš M. 02:40:52.85
239. 673 Fero S. 02:40:55.69
240. 506 Tomáš Čičmiš person cicosk 02:40:56.95
241. 597 Andrej D. 02:41:34.70
242. 396 Ľubomír M. person Lubo29 02:41:41.64
243. 273 Milan G. person milan-68 02:41:50.39
244. 692 Matej Ž. 02:42:31.59
245. 563 Richard M. 02:42:32.19
246. 648 Jozef U. 02:42:43.19
247. 276 Juraj K. Raca 02:43:12.39
248. 250 Ján K. Rebel klub Čachtice 02:43:34.14
249. 621 Jozef P. person jopa Parada Fly 02:44:08.20
250. 524 Peter Č. person corky70 02:44:19.59
251. 645 Natália Ď. person nanipp Poprad 02:44:58.34
252. 675 Radovan M. 02:45:17.20
253. 282 Peter V. Bratislava 02:45:29.40
254. 712 Ján R. 02:45:33.70
255. 403 Robert P. person Foxino 02:46:13.40
256. 688 Róbert H. person robert.horvath.69 02:46:30.10
257. 558 Ondrej P. person ondrej.petru 02:46:45.21
258. 362 Radek H. PBV MTB Brno 02:46:45.90
259. 531 Matej B. Karpatské Horské 02:46:51.21
260. 616 Milan Ž. person pilaparnica DODO TEAM ORAVA 02:47:43.47
261. 689 Ľubomír F. Hostinského 02:48:23.40
262. 223 Tomáš K. person tomaash 02:48:25.66
263. 708 René P. 02:48:43.71
264. 647 Martin C. Hendikepovane slimaky 02:48:50.44
265. 674 Richard V. Bratislava 02:49:04.21
266. 205 Peter J. person peterpj Bratislava 02:49:39.66
267. 677 Martin G. 02:49:47.71
268. 580 Zdenko B. person zbo Bike team Karpaty 02:50:00.47
269. 585 Peter V. 02:50:02.46
270. 355 Vladimír M. - 02:50:03.66
271. 638 Nikola L. 02:50:08.71
272. 274 Oliver L. 02:50:21.41
273. 284 Ján V. Stupava 02:50:37.41
274. 623 Peter V. 02:50:45.22
275. 593 Anton H. 02:51:00.47
276. 308 Slávka F. person slavuš Bike klub LIPA 02:51:02.16
277. 385 Jana N. Športservis Team Bratislava 02:51:12.41
278. 697 Manuel H. person cyklos_m Cyk(l)osi 02:51:18.97
279. 611 Bruno P. Lovec Bike Team 02:51:24.22
280. 625 Ladislav J. person laco.just CYKLO SPIŠ 02:51:39.72
281. 390 Miroslav F. Košice 02:51:40.41
282. 293 Štefan H. person steve4 Bytča 02:51:42.67
283. 338 Kryštof P. Kaktus bike Bratislava 02:51:51.91
284. 416 Peter Š. Bratislava 02:52:04.17
285. 259 Ján B. person bakojan 02:52:10.92
286. 364 Ján V. Grinava ideeeš 02:52:20.63
287. 542 Róbert J. person jurda 02:52:33.00
288. 307 Viera P. soliksk amp tempus 02:53:00.17
289. 568 Vladimír R. person xdado32 CK Real Senec 02:53:11.98
290. 528 Pavol K. person kloknerp Hurikán 02:53:13.36
291. 522 person kafe TJ Dynamo DK 02:53:18.22
292. 427 Pavol Z. person Pavoll 02:53:46.66
293. 615 Pavol G. 02:53:54.72
294. 601 Milan H. person milan.hazlinger 02:54:06.72
295. 652 Matúš U. 02:54:34.73
296. 635 Ladislav B. 02:54:56.73
297. 540 Andrej A. person andrej7788 02:55:06.23
298. 640 Lucia Ž. AMATE Team 02:55:35.49
299. 649 Juraj M. 02:55:35.98
300. 281 Kamil L. person lavorkam Malokarpatský cyklklub Trnava 02:55:47.43
301. 508 Matus K. 02:55:55.48
302. 707 Iveta K. 02:56:33.98
303. 700 Vladimír R. person vrasko Parada Fly 02:56:34.48
304. 405 Miloš T. SCK CYKLO TOUR Súľov 02:56:37.18
305. 557 Matej M. person matomaj 02:57:30.23
306. 584 Ján K. 02:57:32.13
307. 618 Michal B. person BatkaMichal 02:58:12.49
308. 654 Robert B. person robobobek STO Svätý Jur 02:59:01.24
309. 567 Jozef Z. 03:00:11.24
310. 413 Martina P. Nectel cyklo tím 03:00:12.94
311. 548 Michal T. ActiveLand.sk 03:00:36.49
312. 719 Pavol K. TRIAX 03:00:53.00
313. 671 Viktor M. person viktor8884 03:00:55.49
314. 312 Ján P. Športservis team Bratislava 03:00:56.69
315. 373 Petr B. ŠKODA Bike Team 03:01:55.14
317. 686 Jaroslav V. 03:01:55.25
316. 502 Milan K. person kacerik577 Karpatské Horské 03:01:55.25
318. 505 Erik Zemanovič person ericzem 03:02:31.30
319. 550 Stanislav S. 03:02:32.65
320. 353 Juraj J. person Juraj Janosik CK KOLIESKO 03:02:40.84
321. 352 Martin R. CK KOLIESKO 03:02:40.94
322. 679 Michal H. person nomad CK Spartak Tlmače 03:02:58.30
323. 559 Peter K. person kulo1500 03:03:41.40
324. 318 Lenka J. CK Svätý Jur 03:03:45.70
325. 537 Ján K. JK TEAM 03:04:19.70
326. 325 Miloš L. person milkyone bikeacademy.sk 03:04:39.60
327. 632 Martin D. person martin.dzadon HPH Kežmarok 03:04:47.14
328. 554 Dominik B. 03:04:47.26
329. 693 Miroslav S. 03:04:53.76
330. 631 Dušan P. person Pupok OmegaT cycling 03:04:56.15
331. 511 Zoran B. 03:05:08.25
332. 418 Martin K. Stupava 03:05:10.95
333. 277 Jozef M. 03:05:14.00
334. 404 Eduard M. 03:05:32.95
335. 343 Igor K. 03:05:33.59
336. 600 Daniel K. person kdaniel ŠK Topoľčianky 03:05:58.40
337. 624 Ján P. person janmys Hasiči Snakov 03:06:24.53
338. 687 Ján P. 03:06:38.26
339. 215 Ján K. person jancoo 03:07:28.71
340. 368 person vladino9 Skoda Bike team 03:07:48.51
341. 586 Norbert K. person norecsk Nectel cyklo tím 03:07:50.76
342. 696 Andreas T. person cyklos_m Cyk(l)osi 03:08:12.52
343. 717 Radovan M. person radovan3 Hranaté kolesá 03:08:17.26
344. 670 Viktor V. person vikizalozka Bike team Karpaty 03:11:06.77
345. 681 Viliam S. bike team karpaty 03:11:47.29
346. 571 Miroslav K. 03:12:17.77
347. 716 Ľubomír L. person luboss18 03:12:27.27
348. 590 Pavol C. 03:12:59.78
349. 718 Jozef T. 03:13:10.29
350. 587 Ivan Štoder person stodo207 03:13:11.92
351. 614 Laco M. person HOLMENKOL HOLMENKOL 03:13:16.29
352. 544 Juraj M. person pingvin 03:13:20.53
353. 627 Drahus M. 03:13:27.67
354. 653 Marián L. 03:14:14.79
355. 682 Dieter H. 2radtreff.at 03:14:30.48
356. 382 Roman K. person kofi121 Memmert 03:15:20.73
357. 534 Stanislav B. person Standa 03:15:42.28
358. 695 Jaroslava K. ŠK Vodotiky 03:15:46.17
359. 330 Ľubica K. CK Svätý Jur 03:16:34.98
360. 393 Jana K. High Riders team 03:18:22.99
361. 341 Marian Ž. P+K Racing team 03:18:35.49
362. 224 Ján Š. 03:18:36.74
363. 650 Juraj M. 03:18:43.51
364. 639 Jana C. TJ Dynamo DK 03:19:54.29
365. 678 Marek H. žiaden 03:20:00.29
366. 545 Erik D. 03:20:17.48
367. 613 Marian Š. 03:21:08.30
368. 655 Marek Š. Bratislava 03:21:08.30
369. 358 Jozef Č. person jojo1970 CK Svätý Jur 03:25:14.50
370. 605 Radovan Ď. Poprad 03:26:10.81
371. 517 Patrik L. Pezinok 03:26:25.81
372. 609 Pavol T. person tonkapavol69 ŠK Topoľčianky 03:27:04.70
373. 602 Peter H. ŠK Topoľčianky 03:27:07.70
374. 657 Andrej Š. Škoda Bike team 03:28:44.57
375. 588 Martin M. person Kami Karosa 03:29:18.21
376. 551 Michal B. person ronin1986 03:30:40.86
377. 512 Marek C. person Marki007 FTC CC Fiľakovo 03:31:51.83
378. 701 Martin V. 03:31:52.83
379. 306 Monika Ď. IronSpinningZvolen 03:32:56.17
380. 379 Milan Ď. person starsidurcov 03:32:58.77
381. 598 Andrej M. 03:34:12.98
382. 513 Miroslav H. person alfismizany1 03:34:15.22
383. 573 Matúš C. 03:34:22.85
384. 477 Jaroslav H. 03:34:42.90
385. 599 Peter F. person Folky Svätý Jur 03:36:18.73
386. 552 Miroslav M. 03:39:06.34
387. 702 Jaroslav B. Studienka 03:42:59.35
388. 380 Stanislav N. 03:44:06.61
389. 667 Marián S. person marianszczerba quot Ťapkáči quot 03:44:14.61
390. 694 Ladislav M. person Ladinov 03:46:03.61
391. 662 Peter A. person peteralbert18 03:46:54.36
392. 392 Peter K. person psilo High Riders team 03:53:17.58
393. 634 Jan O. ŠK Topoľčianky 03:54:04.77
394. 576 Richard K. 03:56:37.39
395. 714 Karel S. ŠKODA Bike Team 03:58:37.14
396. 556 Ivan Š. Svätý Jur 03:59:09.40
397. 668 Veronika P. person ika quot Ťapkáči quot 03:59:19.28
398. 715 Jiří M. person jura24 Office team of Booking.com SLOVAKIA 04:00:28.65
399. 523 Tono S. person Tono26SC Senec 04:12:08.57
400. 669 Alexej Š. person Alex52 Kubra 04:16:41.94
401. 541 Viliam O. 05:06:58.00
577 Anton V. person hermanAV DN:Fi:ni.sh
642 Adriana Š. SPEKTRUM DN:Fi:ni.sh
583 Roman L. person roman6572 DN:Fi:ni.sh
207 David B. Cycling Academy Bratislava DN:Fi:ni.sh
209 Daniel J. Pantheon Technologies DN:Fi:ni.sh
527 Tomas B. person tomasbenc Bernolakovo DN:Fi:ni.sh
309 Monika Ď. CK Unicom Zvolen DN:Fi:ni.sh
407 Róbert K. Ck Spartak Tlmače DN:Fi:ni.sh
569 Tomáš B. kotolňa mašina DN:Fi:ni.sh
241 Lukáš G. Finančné centrum team DN:Fi:ni.sh
370 Branislav G. person gramo Bradlo Bike Brezová - Škoda Bike team DN:Fi:ni.sh
659 Tomáš B. person Bugiy Sám proti vetru... a hmyzu DN:Fi:ni.sh
400 Rudolf D. person RULE Bike Team Košice DN:Fi:ni.sh
656 Tomáš M. Bradlo Bike Brezová - Škoda Bike team DN:Fi:ni.sh
340 Lubomir M. Kaktus bike team Bratislava DN:Fi:ni.sh
0 Richard L. person richardle ABC stavebna DN:St:ar.ts
0 Slavomir K. person slavomirk OZ Bajkom k tajchom DN:St:ar.ts
0 person porto mtbiker.sk DN:St:ar.ts
620 Tibor B. person borisborovicka Bororo DN:St:ar.ts
294 Rudolf H. person helesr DN:St:ar.ts
0 Miroslav P. person Penacek Půjčovna kol Lednice DN:St:ar.ts
0 Milan J. Dolný Kubín DN:St:ar.ts
519 Matus G. Porsche Nitra bike team DN:St:ar.ts
521 František Š. person pernera1 Porsche Nitra bike team DN:St:ar.ts
0 Tomas H. person alex.black Monster Bike Racing DN:St:ar.ts
265 Miroslav M. person martinekmiro1 Los Colapsiňos DN:St:ar.ts
0 Michal V. person Kierk1 BA DN:St:ar.ts
526 Jakub R. person kimi99 DN:St:ar.ts
530 Peter M. person incubus17 Fiľakovský telovýchovný klub - FTC DN:St:ar.ts
539 Andrej D. person cicero DN:St:ar.ts
0 Michal F. person michalman DN:St:ar.ts
272 Libor J. person oko77 DN:St:ar.ts
543 Peter K. DN:St:ar.ts
0 Zuzana S. person Zuzsen DN:St:ar.ts
228 Miroslav H. R-Bike Dolný Kubín DN:St:ar.ts
0 Martin B. DN:St:ar.ts
0 Michal G. KPHC Turčianske Teplice DN:St:ar.ts
641 Pavlína V. person Pawla26 DN:St:ar.ts
0 Dominik B. DN:St:ar.ts
606 Peter B. person petobaro proefekt DN:St:ar.ts
637 Matej V. Cyklistický klub Rimavská Sobota DN:St:ar.ts
0 Roman Z. person Vajdicka 3atletik DN:St:ar.ts
0 Štefan B. Tatran Krásno DN:St:ar.ts
0 František H. person hrtanek Cyklotour Súľov DN:St:ar.ts
0 Rastislav P. person rasty17 DN:St:ar.ts
0 Bendeguz I. Salgótarjáni HKE DN:St:ar.ts
244 Peter B. VELOSVET cycling team Prievidza DN:St:ar.ts
245 Pavol D. person pajoprobike Atleti BS DN:St:ar.ts
0 Viktor L. DN:St:ar.ts
574 Erik K. DN:St:ar.ts
0 Radovan B. person Radovan Bíroš Bike and Motion DN:St:ar.ts
0 Peter P. DN:St:ar.ts
0 Denisa F. ADAM team DN:St:ar.ts
0 Tomas P. Lamač 3KA DN:St:ar.ts
0 Peter Z. oravske sviste DN:St:ar.ts
0 Martin H. person pensasuhr DN:St:ar.ts
0 Milan R. person milanr1 ASK Sportreport PK DN:St:ar.ts
0 Michal P. ck dolný kubín DN:St:ar.ts
0 Martin S. soliksk DN:St:ar.ts
0 Martin J. GORAL SPORT DN:St:ar.ts
0 Patrik M. Borovce DN:St:ar.ts

arrow_upward Typ trate: Dlhá trať

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. 131 Karel H. person KajaHartl STARBIKE.SK 02:54:59.26
2. 85 Vladimír H. PROefekt team 02:56:08.76
3. 118 Dominik B. 02:58:23.21
4. 116 Michal S. person straka.michal Ebajk racing - Skoda Bike team 03:07:25.47
5. 111 Kubo M. person kubokubo VeloCity 03:07:44.48
6. 129 Michal L. 03:09:13.80
7. 29 Daniel K. person daniel153 ebajk racing 03:10:09.80
8. 98 Tomáš D. ŠK Devínska Kobyla 03:11:35.45
9. 121 Tomáš H. person tomihauser ProSport Team Košice 03:15:39.76
10. 41 Vladimír J. bikeacademy.sk 03:15:53.89
11. 130 Miro K. ck pro sport košice 03:16:55.73
12. 15 Rastislav R. person Rasto1 Borinka 03:16:56.72
13. 123 Robert S. person Robo34 PROefekt team 03:17:17.32
14. 67 Richard V. person Farmaceut Žilina 03:18:51.99
15. 19 Marek Š. person ASman keď mám čas 03:20:44.47
16. 82 Andrej R. PROefekt 03:20:54.85
17. 117 Lech K. person Lechu Bratislavske Rehabilitacne Centrum 03:21:13.86
18. 141 Jaroslav B. person Pstroso1 Športservis team Bratislava 03:22:14.88
19. 50 Andrej B. CK Spartak Tlmače 03:22:23.83
20. 91 František Š. person smelkova Saat Sport Racing Team 03:22:34.33
21. 45 Ladislav B. person lacobr HORAL BIKE Team 03:23:02.84
22. 63 Daniel O. Mesterbike 575 Team 03:23:10.73
23. 20 Maroš Erdziak person maros108 PBV MTB Team Brno 03:23:55.34
24. 115 Marián Š. person sefko RM Bike Team 03:26:08.74
25. 133 Martin I. person Imroman MTBIKER 03:26:48.00
26. 55 Jozef M. KNAC Ružomberok 03:27:33.85
27. 36 Rastislav B. person rastislav.balocko MADBIKER Košice 03:27:43.35
28. 96 Marián H. person MajkyF CK Senec 03:31:00.25
29. 109 Tomáš T. bikepoint.sk 03:31:00.61
30. 70 Zdenko Š. Radola 03:31:15.80
31. 24 Patrik B. topbike.sk 03:32:25.11
32. 142 Bernhart W. RC ARBÓ WEIZ 03:33:10.36
33. 114 Andrea J. person andrea Bike Team Juhasky 03:34:22.76
34. 110 Adam Č. person aduso čubírková team 03:34:25.76
35. 93 Richard P. person Riso1988 Bratislava 03:37:35.63
36. 17 Martin Šišovský person siso33 bikeacademy.sk 03:37:45.88
37. 68 Martin S. person flowcore bikemagazin.sk 03:37:58.63
38. 74 Julian B. 03:40:25.39
39. 79 Ján P. person janko0612 Skalite 03:41:43.65
40. 37 Peter D. Gelnica 03:42:31.37
41. 31 Zdenko K. person Kasii 03:42:59.14
42. 66 person Strenki Športservis Bratislava 03:44:48.90
43. 83 Martin Č. MTB Skalité 03:45:58.90
44. 119 Jiří B. 03:46:09.15
45. 86 Marek G. person mgimi 03:46:11.40
46. 58 Peter M. HORAL Bike Team 03:46:22.65
47. 173 Juraj D. 03:46:54.65
48. 12 Igor R. person LIGR HORAL Bike team 03:47:25.40
49. 3 Matúš F. Pantheon Technologies 03:48:01.15
50. 148 Marek S. person gemac Tour de Senky 03:49:33.91
51. 11 Marian Šimon person xbiker FTC CC Fiľakovo 03:49:53.41
52. 125 Kristina K. TS Bohemia Kross Racing Team 03:50:09.66
53. 113 Marek D. ProSport Team Košice 03:51:01.16
54. 77 Jozef T. P+K Racing team 03:51:04.91
55. 175 Martin L. person martin.l ŠK Topoľčianky 03:51:11.31
56. 147 Michal M. person mijat CTK VIKING Banovce nad Bebravou 03:52:03.66
57. 72 Róbert G. 03:52:39.17
58. 87 Marcel B. person Ursus Timm 03:53:00.67
59. 134 Michal V. cykloservis Martin Smatana 03:53:10.67
60. 124 Martin N. 03:54:17.17
61. 57 Ľuboš H. person hochut ISAKO šport Košice 03:55:13.67
62. 18 person Marešek bikepoint.sk 03:56:18.18
63. 33 Pavel K. person palo1970 Velon Hutchinson 03:56:21.18
64. 10 Roderik Hartmann person hartmannrodo Skalica 03:57:25.77
65. 61 Peter K. person Kemo Topper club 03:58:01.43
66. 4 Lukáš R. CYKLO SPIŠ 03:58:03.93
67. 69 Petr B. PBV MTB TEAM BRNO 03:58:50.43
68. 76 Anton H. person Tondah Kompava H-triathlon team 04:00:33.44
69. 48 Tibor M. 04:00:45.69
70. 53 Frantisek K. JUMPSPORT Klub Kosice 04:00:52.44
71. 127 Emil P. person emil8 SK KRIVAN VAZEC 04:02:28.44
72. 27 Jaroslav H. 04:04:21.95
73. 46 Jiří J. SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 04:05:09.70
74. 28 Norbert B. HORAL BIKE Team 04:05:16.20
75. 44 Richard A. person riso2112 KAKTUS BIKE - Team Bratislava 04:06:11.20
76. 174 Stanislav B. person stando.b CK Koliesko Stupava 04:06:55.70
77. 8 Jaroslav Hajduch person jafri457 04:08:39.71
78. 52 Luboš H. person lubos73 Neverice 04:08:42.97
79. 65 Ján V. person janovarga MKSK Modra 04:09:09.46
80. 7 Jozef S. person starosta.uhorske CK UNICOM YVOLEN 04:09:30.96
81. 75 Robert Ž. ZKA SLOVNAFT 04:10:00.22
82. 40 Juraj B. person Quinkent 04:11:07.22
83. 16 Peter S. KB Breza 04:12:34.73
84. 108 František Z. bikepoint.sk 04:13:07.47
85. 94 Branislav Š. person bikemano1 SpektrumSZ 04:13:10.61
86. 71 Peter S. person xemanpet PLEG 04:13:10.72
87. 14 Peter F. person peter_neplatny_mail 04:14:02.12
88. 49 Igor B. person igic98 Klenova 585 04:14:02.98
89. 143 Ivan M. DSS Andreas 04:15:11.48
90. 137 Viera K. BIKEPRO SK s.r.o 04:15:15.98
91. 80 Vladimír P. Donovaly 04:15:16.99
92. 81 Radoslav Č. person RadoC CK Svätý Jur 04:18:38.99
93. 89 Peter F. SpektrumSZ 04:20:14.49
94. 132 Robert S. Topoľčany 04:21:55.14
95. 22 Roman K. kuty 04:23:34.25
96. 64 Pavol B. 04:24:35.25
97. 25 Iain W. 04:24:46.50
98. 2 Miloš G. person MilosG 04:24:53.51
99. 56 Peter M. ISAKO šport Košice 04:25:53.10
100. 62 Miroslav Miškovič person Miskovic Bežci ŠAĽA 04:26:03.26
101. 145 Pavel T. 04:26:04.65
102. 35 Tomáš W. www.sansport.sk 04:26:41.51
103. 107 Marián T. 04:27:04.14
104. 39 Jozef K. Cyklocentrum Plus-Spinning Trnava 04:29:03.26
105. 104 Eduard G. Jurassic bike team DK 04:29:43.66
106. 23 Matej M. MTBiker.sk 04:31:38.27
107. 106 Ján H. 04:33:10.29
108. 97 Florian P. person florian70 Pedal Pezinok 04:37:12.39
109. 144 Martina H. TOP SPORT TEAM 04:37:47.68
110. 34 Emil G. Ellio Nitra 04:37:49.29
111. 30 Martin K. person anarchista Rebel klub Čachtice 04:40:27.55
112. 101 Pavol N. Happy Feet 04:41:24.44
113. 102 Rastislav Š. Happy Feet 04:41:30.80
114. 54 Martin B. Rebel Klub Čachtice 04:43:13.94
115. 38 Lukáš P. Rebel Klub Čachtice 04:44:07.44
116. 42 Michal P. person djony TRAX SR 04:45:29.00
117. 1 Jozef S. TRAX-sport.sk 04:48:17.32
118. 9 Dalibor D. person Dal_bor 04:48:54.57
119. 171 Martin G. 04:51:00.32
120. 73 Branislav N. person bnovicky Karpatské Horské 04:51:00.71
121. 47 Milena V. person Milena SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 04:55:48.34
122. 78 Andrej H. Vyšná Slaná 04:56:12.72
123. 51 Vladimír K. HSKF Kočovce 04:58:40.85
125. 140 Zlatica M. person ZetM Parada Fly Nitra 05:01:18.10
124. 59 Ľuboš B. person Lubotko Vyšnianske tlaky 05:01:18.10
126. 139 Miloslav M. person Miloslav.Mucha Parada Fly Nitra 05:01:18.24
127. 99 Vladimír G. Štart Bratislava 05:05:36.11
128. 122 Vladimír K. person pt.skoda Škoda Bike team 05:07:49.62
129. 21 Bernd S. 05:09:01.37
130. 138 Lubomir C. person 6001 Bikepoint.sk 05:12:22.88
131. 146 Miroslav Š. person Moai 05:21:30.16
132. 100 Jaroslav F. person JAroBB HAPPY FEET 05:26:00.92
133. 26 Roman Š. 05:26:01.66
134. 135 Miroslav B. Poprad 05:28:11.17
135. 126 Peter M. 05:35:53.44
136. 90 Jozef L. person jozino83 SpektrumSZ 05:38:02.59
137. 92 Jaroslav C. SpektrumSZ 05:38:02.70
138. 95 Filip M. person matejicekfilip 05:39:03.59
139. 84 Viliam P. ŠS Zalesie 06:03:02.00
5 Igor V. person igi.vrabo DN:Fi:ni.sh
6 Peter R. CYKLO SPIŠ DN:Fi:ni.sh
172 Peter G. DN:Fi:ni.sh
13 Timotej M. person timotej CK Energia bike3al zone DN:Fi:ni.sh
88 Lukas B. person Batoras CK Banská Bystrica DN:Fi:ni.sh
112 Tomaš V. person jozef vis PROefekt team DN:Fi:ni.sh
136 Andrej K. person AK47_TRM SUNCYCLE.sk Cycling Team DN:Fi:ni.sh
128 Michal R. person šiltovkár CK Epic Dohňany DN:Fi:ni.sh
105 Peter J. person inuk T-Šport Trenčín DN:Fi:ni.sh
120 Tomáš N. person tnajner Boneshakers Cycling Team DN:Fi:ni.sh
103 Róbert M. person robin72 Happy Feet DN:Fi:ni.sh
0 Peter S. person PETER1014 CK MTB Topoľčany DN:St:ar.ts
0 Viliam S. person ViliamS DN:St:ar.ts
0 Drahomir K. person drkoudelka meixner consulting DN:St:ar.ts
43 Jaroslav H. person jaroslav_h Partizán Vysoké Tatry DN:St:ar.ts
60 Igor B. DN:St:ar.ts
0 Grigorij Š. person Grigo Čoknuty Volk DN:St:ar.ts
0 Stefan K. Karpatske horke DN:St:ar.ts
0 Ivan H. TREK KCK Oslany DN:St:ar.ts
0 Richard J. Bike Team Porsche Olomouc DN:St:ar.ts
0 Pavel B. CK 1380 DN:St:ar.ts
0 Widhalm T. Specialized Mountainbiker.at DN:St:ar.ts
0 Jozef P. Alterbike DN:St:ar.ts
0 Jozef Š. person jozef.svercel Ousitsers DN:St:ar.ts
0 Marek P. person marohc marohc DN:St:ar.ts
0 Mojmír S. person msolovic Geronimo DN:St:ar.ts
0 Krajcovic R. ZF Slovakia DN:St:ar.ts
0 Katarína M. DN:St:ar.ts
0 Imre K. Vialand Racing Team DN:St:ar.ts
keyboard_arrow_up