Kalendár podujatí

Logo: Jakľofski bicigeľ Jakľofski bicigeľ

Výsledky z podujatia (235 účastníkov)

Typ trate: Krátka trať

arrow_upward Kategória: Muži 19 - 59 rokov (Krátka trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.) 363 Michal Č. ŠK Velodrom Prešov 01:20:02.60
2. (3.) 401 Tomáš T. person skatechat ProSport team Kosice 01:24:07.61
3. (4.) 366 Oleksander T. 01:25:12.11
4. (5.) 372 Dominik D. 01:32:17.37
5. (6.) 370 Lukáš G. BIKE KLUB LIPA 01:33:15.87
6. (7.) 402 Vladimír H. 01:33:18.12
7. (8.) 396 Štefan K. CEMing team Košice 01:34:50.87
8. (10.) 354 Matúš P. ebajk racing 01:35:28.12
9. (11.) 413 person murko444 01:36:08.87
10. (12.) 353 Peter F. person peto333ai 01:36:21.63
11. (13.) 374 Martin H. person DudySVK Lemra cycling team Kosice 01:37:41.87
12. (16.) 411 Roman S. Kosice 01:40:55.63
13. (18.) 408 Marek T. 01:42:08.13
14. (20.) 398 František C. 01:44:42.63
15. (22.) 359 Ochlan M. CK cyklosport Kežmarok 01:46:47.13
16. (23.) 395 Lubomir R. person lubo179 01:47:03.39
17. (25.) 386 person extaza 01:49:15.89
18. (26.) 387 Ivan K. 01:49:39.89
19. (27.) 407 Richard M. 01:49:43.14
20. (28.) 381 Vladimír D. MŠK Krompachy 01:50:54.15
21. (29.) 378 Ladislav G. 01:50:56.64
22. (30.) 375 Rado G. Lemra cycling team Košice 01:53:40.40
23. (31.) 376 Michal M. 01:53:40.59
24. (32.) 373 Tibor K. NO - TAK bike team Stropkov 01:53:41.84
25. (33.) 382 Martin G. MŠK Krompachy 01:54:03.39
26. (34.) 380 Branislav G. Sibirsky Husky Team Haniska 01:56:04.15
27. (35.) 406 Štefan K. FS Spišská Nová Ves 01:58:46.15
28. (37.) 390 Miroslav Krempa person kesk8 01:59:46.90
29. (38.) 351 Vladimír N. 01:59:53.15
30. (39.) 405 Ján Z. 02:01:18.65
31. (40.) 389 Ján K. 02:04:18.15
32. (42.) 371 Peter B. person cisty Bicycle Garage team 02:06:38.91
33. (43.) 392 Rasťo Š. CK Energia Svit 02:07:28.41
34. (45.) 361 Marek M. person CRS Drsni bajkeri 02:07:55.66
35. (46.) 385 Ján P. Hasiči Snakov 02:09:45.41
36. (48.) 394 Tomas A. person tomer186 Michalovce 02:14:16.66
37. (50.) 414 Lukáš B. 02:17:23.92
38. (51.) 399 Marek J. Dievcata a hlodavce 02:17:24.42
39. (52.) 384 Juraj K. 02:18:56.93
40. (53.) 369 Slavomír F. person fabisik 02:22:00.17
41. (54.) 400 Peter P. 02:25:32.93
42. (55.) 409 Matúš V. 02:25:40.68
43. (56.) 403 Gil E. 02:32:41.43
44. (57.) 410 Daniel H. 02:35:07.00
45. (58.) 383 Erik V. 02:35:44.18
0 Ferenc S. person salyiferi Mátra Biker Sc DN:St:ar.ts
0 Matej K. person mathesius DN:St:ar.ts
0 Peter K. DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: Kadeti 15 - 16 rokov (Krátka trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (2.) 368 Samuel M. person sbrehy Starbike Prešov 01:20:06.11
2. (9.) 367 Jakub K. 01:35:06.12
3. (17.) 362 Samuel D. 01:41:40.64
4. (19.) 356 Michal I. 01:43:20.38
5. (44.) 364 Patrik Samuel M. 02:07:53.91
6. (61.) 412 Marek A. 02:50:37.94
393 David Rastislav Š. CK Energia Svit DN:Fi:ni.sh

arrow_upward Kategória: Ženy 19 a viac rokov (Krátka trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (14.) 397 Anna M. Ceming team Košice 01:40:01.13
2. (21.) 391 Ivana S. Probody triatlon team Kosice 01:46:39.88
3. (41.) 355 Lucia P. Košice 02:05:20.91
4. (49.) 360 Lenka B. 02:15:05.91
5. (59.) 404 Františka P. 02:44:22.94
0 Daniela S. Svit DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: Juniori 17 - 18 rokov (Krátka trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (15.) 388 Matej K. ŠK Pegas 01:40:15.38

arrow_upward Kategória: Muži Masters D 60 rokov a viac (Krátka trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (24.) 365 Jozef O. 01:47:45.14
2. (36.) 377 Miroslav F. Košice 01:59:37.15
3. (47.) 379 Martin D. HPH Kežmarok 02:12:23.92
4. (60.) 352 Ondrej Š. OKST Margecany 02:44:23.19

Typ trate: Krátka trať E-bike

arrow_upward Kategória: E-bike bez rozdielu (Krátka trať E-bike)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.) 357 Michal J. 01:20:10.55
2. (2.) 358 Adela O. 01:33:09.62

Typ trate: Stredná trať

arrow_upward Kategória: Muži 19 - 39 rokov (Stredná trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.) 183 Peter H. StarBike.sk 01:52:51.76
2. (2.) 208 Šimon T. 01:54:18.32
3. (3.) 187 Matúš L. person mle NaNerva 01:54:18.57
4. (4.) 212 Peter Ž. Lemra Cycling Team Kosice 01:56:03.07
5. (5.) 213 Róbert G. MTBIKER 01:58:52.58
6. (6.) 207 Ferents G. Banzai-ra 01:59:52.33
7. (7.) 134 Michal P. ebajk racing 02:00:45.83
8. (8.) 188 Tomáš G. person tommee KriWo Team Jantex 02:02:54.33
9. (11.) 198 Marián F. Gelnica 02:06:17.83
10. (12.) 148 Rastislav G. 02:07:20.84
11. (13.) 217 Michal K. Kaktus Bike Team Bratislava 02:08:45.84
12. (15.) 211 Pavol M. 02:09:00.34
13. (16.) 110 Pavol V. ŠK KOMPAS 02:10:18.59
14. (17.) 205 Yuriy Holovatskyi person sabicad Banzaj-Ra 02:11:43.59
15. (20.) 177 Marián S. Drsni bajkeri 02:14:51.09
16. (21.) 159 Maroš Glevaňák person Glevo CK MŠK Kežmarok 02:15:29.04
17. (27.) 144 Csaba Mitro person seamastercontrol PROefekt 02:16:31.30
18. (28.) 143 Jozef J. person jachmel Prešov 02:16:32.35
19. (29.) 173 Jozef B. 02:16:38.10
20. (32.) 199 Tomáš Ň. 02:18:42.35
21. (36.) 108 Peter R. CK lev levoca 02:20:20.35
22. (38.) 178 Patrik Š. HappyFeet 02:22:09.36
23. (40.) 111 Michal C. Hôrka 02:24:38.36
24. (41.) 190 Stefan L. Gemersky Sad 02:24:40.37
25. (43.) 164 Kamil H. 02:25:03.36
26. (44.) 152 Peter J. Snina 02:25:10.11
27. (45.) 153 Tomáš K. Lemra Cycling team Košice 02:25:34.11
28. (46.) 180 Matej Vavrek person Matej83 02:26:14.37
29. (50.) 113 Karol G. G-PACK 02:28:35.61
30. (52.) 216 Michal J. MŠK Krompachy 02:28:37.36
31. (59.) 101 Radko S. 02:33:32.62
32. (62.) 123 Štefan B. person Stevik221 SCK Poprad 02:34:09.62
33. (67.) 214 Ján Š. person Jano81 02:39:53.63
34. (68.) 186 Radoslav G. 02:40:36.00
35. (70.) 116 Miroslav S. 02:40:49.13
36. (71.) 117 Vladimír H. person vladika MTB club SPIS 02:40:49.38
37. (73.) 107 Miroslav D. person Dudel Prievidzské ľadové medvede 02:41:37.63
38. (74.) 139 Peter K. 02:41:50.88
39. (75.) 154 Peter Červeňák person petocervik Košice 02:41:55.63
40. (79.) 128 person Jozo_1012 02:43:19.38
41. (82.) 166 Juraj B. person juro59 Hnilčík 02:46:36.64
42. (84.) 204 Martin P. 02:49:41.64
43. (88.) 118 Roman M. person RomanMucha ProSport Team Košice 02:50:51.89
44. (90.) 219 Dávid T. 02:53:40.40
45. (91.) 124 person fdomanicky 02:54:40.14
46. (93.) 221 Peter K. person peter.kal 02:57:12.65
47. (95.) 140 Miloš Ř. Mšk Krompachy 02:58:40.65
48. (98.) 193 Tomáš Š. 02:59:13.90
49. (100.) 150 Peter D. person Peter1982 CK Energia Svit 03:00:16.65
50. (102.) 155 František D. 03:00:19.65
51. (104.) 195 Marek Ř. 03:03:13.90
52. (106.) 131 Jakub K. 03:05:31.16
53. (109.) 191 Adam M. 03:11:47.41
54. (114.) 138 Kamil K. 03:25:01.37
55. (121.) 169 Marcin K. 04:42:37.48
104 Andrej H. Vyšná Slaná DN:Fi:ni.sh
0 Michal N. person Meaky DN:St:ar.ts
224 Stanislav K. DN:St:ar.ts
0 Martin B. person bmartin Športservis DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: Muži Masters B 40 - 49 rokov (Stredná trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (9.) 105 Peter J. person joppik 02:04:00.58
2. (14.) 112 Ján Š. person jasik Spišská Belá 02:08:54.09
3. (18.) 206 Marek T. 02:12:18.85
4. (22.) 196 Artur G. VO2max MTB Team 02:15:34.59
5. (23.) 179 Jan B. 02:15:37.35
6. (24.) 210 Radoslav B. Slánski drtiči 02:16:11.29
7. (26.) 215 Patrik Paumer person studio 02:16:31.10
8. (31.) 147 Miroslav P. Svit 02:18:33.10
9. (34.) 203 Jozef M. Bike klub Lipa 02:19:34.85
10. (35.) 121 Martin P. 02:19:57.85
11. (37.) 170 Stanislav G. bikemagazin.sk 02:22:05.62
12. (39.) 151 Miroslav F. ProSport Team Kosice 02:24:07.55
13. (42.) 132 Ladislav C. Spedos Slovensko 02:25:01.11
14. (47.) 175 Robert S. Spišská Nová Ves 02:27:04.38
15. (48.) 172 Rastislav K. 02:27:15.86
16. (49.) 126 Ján Š. 02:27:28.61
17. (56.) 142 Peter R. kosice 02:31:03.12
18. (57.) 184 Martin S. Lemry Cycling tam Košice 02:31:15.82
19. (58.) 194 person vladi78 VT TEAM 02:33:08.12
20. (61.) 102 Oliver L. 02:34:05.13
21. (64.) 189 Ján J. 02:34:31.07
22. (65.) 135 Jozef L. Sokol 02:34:31.12
23. (69.) 141 Vlastimil C. person vlastoch Košice 02:40:47.13
24. (76.) 122 Marcel K. CK MŠK Kežmarok 02:42:13.63
25. (81.) 146 Roman V. sport-pro.sk 02:45:21.13
26. (83.) 149 Marcel H. person Marcel2808 CykloŠpak team 02:47:19.88
27. (87.) 197 Vladimír L. CK CYKLOSPORT 02:50:33.14
28. (89.) 114 Marian M. Prešov 02:50:55.14
29. (96.) 130 Miroslav F. 02:58:54.16
30. (99.) 157 Marek H. CK MŠK Kežmarok 02:59:53.65
31. (103.) 176 Martin B. ŠK Rohals Novoveská Huta 03:01:13.91
32. (107.) 220 Rastislav L. 03:10:02.41
33. (113.) 119 Slavomir J. person hunt9 Gelnica 03:23:32.67
34. (116.) 167 Radovan Ď. Poprad 03:26:37.93
223 Kamil D. CK ENERGIA SVIT DN:Fi:ni.sh

arrow_upward Kategória: Muži Masters C 50 - 59 rokov (Stredná trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (10.) 174 Dušan F. ProSport Team Košice 02:04:09.28
2. (30.) 192 Peter K. Allianz Bike Team 02:17:02.85
3. (33.) 156 Miroslav B. Spišska Nova Ves 02:18:45.10
4. (53.) 137 Kurt M. 02:29:31.86
5. (54.) 109 Rudolf D. Malá Ida 02:29:32.36
6. (63.) 125 Ľubomír L. 02:34:27.37
7. (72.) 181 Vladimír Vavrek person vavco sabinov 02:41:26.13
8. (85.) 161 Ľuboslav R. 02:50:17.89
9. (86.) 163 Martin K. 02:50:18.33
10. (94.) 209 Peter L. Gelnica 02:57:54.90
11. (105.) 182 Jozef D. 03:05:11.41
12. (108.) 106 Martin M. person Martin1411 Prievidské ľadové medvede 03:11:46.16
13. (110.) 120 Zdeno J. 03:15:28.41
14. (119.) 171 Ivan P. 03:35:12.93
0 Jan M. DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: Muži Masters D 60 rokov a viac (Stredná trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (19.) 129 Milo C. NO-TAK bike team Stropkov 02:13:08.59
2. (60.) 133 Peter M. ProSport Team Košice 02:33:56.37
3. (66.) 200 Jozef P. CK CYKLOŠPORT KEŽMAROK 02:35:50.62
4. (92.) 162 Peter M. CK EURODREVENIK ŽEHRA 02:55:12.64
5. (111.) 185 Dušan Š. Ski drienica 03:16:03.67
6. (117.) 145 Rudolf V. 03:31:41.93
7. (120.) 222 Milan J. person miko53 Prešov 03:57:35.95

arrow_upward Kategória: Juniori 17 - 18 rokov (Stredná trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (25.) 168 Samuel G. bikemagazin.sk 02:16:11.60
2. (51.) 218 Tomáš S. 02:28:36.61
3. (78.) 158 Adam K. Levoča 02:42:59.63

arrow_upward Kategória: Ženy 19 - 39 rokov (Stredná trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (55.) 202 Kateryna K. Banzaj-Ra 02:30:45.11
2. (77.) 115 Katarína V. Bike Klub Lipa 02:42:13.64
3. (80.) 127 Jana K. 02:43:19.63
4. (97.) 160 Eva F. KOB Čingov Spišská Nová Ves 02:59:02.59
5. (115.) 165 Natália Ď. CK MŠK Kežmarok 03:26:24.17

arrow_upward Kategória: Ženy Masters C 50 rokov a viac (Stredná trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (101.) 201 Slávka F. person slavuš BKL-LIPA 03:00:19.35

arrow_upward Kategória: Ženy Masters B 40- 49 rokov (Stredná trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (112.) 136 Mária P. Jaklovce 03:22:12.67
2. (118.) 103 Dana K. 03:33:19.44

Typ trate: Dlhá trať

arrow_upward Kategória: Muži Masters B 40 - 49 rokov (Dlhá trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.) 15 Karel H. STARBIKE.SK 03:26:48.86
2. (6.) 17 Pavol H. pro-body sport team Košice 03:50:25.64
3. (8.) 10 Rastislav B. Madbiker Košice 03:51:37.64
4. (19.) 28 Rastislav M. person macky 04:29:17.93
5. (21.) 37 Július K. AII4RUN Margecany 04:30:51.68
6. (32.) 25 František H. 05:16:43.21
7. (35.) 7 Marcel B. Jaklovce 05:30:16.23
29 Ján H. person aJoN ISAKO šport Košice DN:Fi:ni.sh
0 Drahomir M. person drahomir1 Alfavlk Trhovište DN:St:ar.ts
0 Csaba M. Gyilkos Lódarazsak SE DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: Muži 19 - 39 rokov (Dlhá trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (2.) 19 Rudolf D. person RULE pro-body sport team Košice 03:32:14.87
2. (3.) 36 Julian B. 03:38:26.62
3. (4.) 24 Tomáš H. ProSport Team Košice 03:39:50.88
4. (5.) 23 Marek L. person legi Divina Racing Team 03:49:14.14
5. (7.) 11 Miroslav P. person miropalicka CK MSK KK 03:51:07.16
6. (9.) 31 Tomáš T. bikepoint.sk 03:53:06.39
7. (10.) 30 Maroš T. 03:55:09.14
8. (12.) 22 person Strenki Športservis Bratislava 04:00:04.15
9. (13.) 34 Jozef Č. 04:00:25.65
10. (14.) 33 Dávid M. Starbike Team Prešov 04:02:31.15
11. (15.) 8 Peter D. Gelnica 04:05:22.66
12. (16.) 12 Lukáš R. Ck LEV Levoca 04:16:10.92
13. (17.) 20 Marek P. person chalan25rZv Maťo Team 04:26:37.37
14. (20.) 5 Tomáš T. 04:30:18.43
15. (24.) 16 Rastislav D. Dúbrava 04:44:52.69
16. (31.) 2 Tomas S. 05:13:44.22
17. (33.) 32 Jozef D. SK Kompas 05:26:42.98
0 Marián H. Cykloklub Senec DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: Muži Masters C 50 - 59 rokov (Dlhá trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (11.) 9 František Š. SAAT Sport Racing Team 03:57:00.90
2. (22.) 21 Jozef S. 04:42:10.19
3. (23.) 6 Róbert G. Pro Sport Team Košice 04:43:32.45
4. (26.) 3 Ján H. Deltaklub Košice 04:50:09.45
5. (27.) 18 Juraj S. Deltaklub Košice 05:00:01.20
6. (28.) 27 Ján N. LK METROPOL KOSICE 05:00:08.70
7. (29.) 1 Rudolf Sabol person neron Bretejovce 05:02:42.20
8. (30.) 35 Pavol B. Kosice 05:13:39.47
9. (34.) 14 Zdeno G. Snina 05:27:53.98
26 Daniel K. DN:Fi:ni.sh

arrow_upward Kategória: Muži Masters D 60 rokov a viac (Dlhá trať)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (18.) 13 Vladimír P. Young Talent Cycling Team 04:28:30.18
2. (25.) 4 Jozef S. HORAL Bike Team 04:45:14.19



Celkové poradie pre jednotlivé trate

arrow_upward Typ trate: Krátka trať

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. 363 Michal Č. ŠK Velodrom Prešov 01:20:02.60
2. 368 Samuel M. person sbrehy Starbike Prešov 01:20:06.11
3. 401 Tomáš T. person skatechat ProSport team Kosice 01:24:07.61
4. 366 Oleksander T. 01:25:12.11
5. 372 Dominik D. 01:32:17.37
6. 370 Lukáš G. BIKE KLUB LIPA 01:33:15.87
7. 402 Vladimír H. 01:33:18.12
8. 396 Štefan K. CEMing team Košice 01:34:50.87
9. 367 Jakub K. 01:35:06.12
10. 354 Matúš P. ebajk racing 01:35:28.12
11. 413 person murko444 01:36:08.87
12. 353 Peter F. person peto333ai 01:36:21.63
13. 374 Martin H. person DudySVK Lemra cycling team Kosice 01:37:41.87
14. 397 Anna M. Ceming team Košice 01:40:01.13
15. 388 Matej K. ŠK Pegas 01:40:15.38
16. 411 Roman S. Kosice 01:40:55.63
17. 362 Samuel D. 01:41:40.64
18. 408 Marek T. 01:42:08.13
19. 356 Michal I. 01:43:20.38
20. 398 František C. 01:44:42.63
21. 391 Ivana S. Probody triatlon team Kosice 01:46:39.88
22. 359 Ochlan M. CK cyklosport Kežmarok 01:46:47.13
23. 395 Lubomir R. person lubo179 01:47:03.39
24. 365 Jozef O. 01:47:45.14
25. 386 person extaza 01:49:15.89
26. 387 Ivan K. 01:49:39.89
27. 407 Richard M. 01:49:43.14
28. 381 Vladimír D. MŠK Krompachy 01:50:54.15
29. 378 Ladislav G. 01:50:56.64
30. 375 Rado G. Lemra cycling team Košice 01:53:40.40
31. 376 Michal M. 01:53:40.59
32. 373 Tibor K. NO - TAK bike team Stropkov 01:53:41.84
33. 382 Martin G. MŠK Krompachy 01:54:03.39
34. 380 Branislav G. Sibirsky Husky Team Haniska 01:56:04.15
35. 406 Štefan K. FS Spišská Nová Ves 01:58:46.15
36. 377 Miroslav F. Košice 01:59:37.15
37. 390 Miroslav Krempa person kesk8 01:59:46.90
38. 351 Vladimír N. 01:59:53.15
39. 405 Ján Z. 02:01:18.65
40. 389 Ján K. 02:04:18.15
41. 355 Lucia P. Košice 02:05:20.91
42. 371 Peter B. person cisty Bicycle Garage team 02:06:38.91
43. 392 Rasťo Š. CK Energia Svit 02:07:28.41
44. 364 Patrik Samuel M. 02:07:53.91
45. 361 Marek M. person CRS Drsni bajkeri 02:07:55.66
46. 385 Ján P. Hasiči Snakov 02:09:45.41
47. 379 Martin D. HPH Kežmarok 02:12:23.92
48. 394 Tomas A. person tomer186 Michalovce 02:14:16.66
49. 360 Lenka B. 02:15:05.91
50. 414 Lukáš B. 02:17:23.92
51. 399 Marek J. Dievcata a hlodavce 02:17:24.42
52. 384 Juraj K. 02:18:56.93
53. 369 Slavomír F. person fabisik 02:22:00.17
54. 400 Peter P. 02:25:32.93
55. 409 Matúš V. 02:25:40.68
56. 403 Gil E. 02:32:41.43
57. 410 Daniel H. 02:35:07.00
58. 383 Erik V. 02:35:44.18
59. 404 Františka P. 02:44:22.94
60. 352 Ondrej Š. OKST Margecany 02:44:23.19
61. 412 Marek A. 02:50:37.94
393 David Rastislav Š. CK Energia Svit DN:Fi:ni.sh
0 Ferenc S. person salyiferi Mátra Biker Sc DN:St:ar.ts
0 Matej K. person mathesius DN:St:ar.ts
0 Peter K. DN:St:ar.ts
0 Daniela S. Svit DN:St:ar.ts

arrow_upward Typ trate: Krátka trať E-bike

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. 357 Michal J. 01:20:10.55
2. 358 Adela O. 01:33:09.62

arrow_upward Typ trate: Stredná trať

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. 183 Peter H. StarBike.sk 01:52:51.76
2. 208 Šimon T. 01:54:18.32
3. 187 Matúš L. person mle NaNerva 01:54:18.57
4. 212 Peter Ž. Lemra Cycling Team Kosice 01:56:03.07
5. 213 Róbert G. MTBIKER 01:58:52.58
6. 207 Ferents G. Banzai-ra 01:59:52.33
7. 134 Michal P. ebajk racing 02:00:45.83
8. 188 Tomáš G. person tommee KriWo Team Jantex 02:02:54.33
9. 105 Peter J. person joppik 02:04:00.58
10. 174 Dušan F. ProSport Team Košice 02:04:09.28
11. 198 Marián F. Gelnica 02:06:17.83
12. 148 Rastislav G. 02:07:20.84
13. 217 Michal K. Kaktus Bike Team Bratislava 02:08:45.84
14. 112 Ján Š. person jasik Spišská Belá 02:08:54.09
15. 211 Pavol M. 02:09:00.34
16. 110 Pavol V. ŠK KOMPAS 02:10:18.59
17. 205 Yuriy Holovatskyi person sabicad Banzaj-Ra 02:11:43.59
18. 206 Marek T. 02:12:18.85
19. 129 Milo C. NO-TAK bike team Stropkov 02:13:08.59
20. 177 Marián S. Drsni bajkeri 02:14:51.09
21. 159 Maroš Glevaňák person Glevo CK MŠK Kežmarok 02:15:29.04
22. 196 Artur G. VO2max MTB Team 02:15:34.59
23. 179 Jan B. 02:15:37.35
24. 210 Radoslav B. Slánski drtiči 02:16:11.29
25. 168 Samuel G. bikemagazin.sk 02:16:11.60
26. 215 Patrik Paumer person studio 02:16:31.10
27. 144 Csaba Mitro person seamastercontrol PROefekt 02:16:31.30
28. 143 Jozef J. person jachmel Prešov 02:16:32.35
29. 173 Jozef B. 02:16:38.10
30. 192 Peter K. Allianz Bike Team 02:17:02.85
31. 147 Miroslav P. Svit 02:18:33.10
32. 199 Tomáš Ň. 02:18:42.35
33. 156 Miroslav B. Spišska Nova Ves 02:18:45.10
34. 203 Jozef M. Bike klub Lipa 02:19:34.85
35. 121 Martin P. 02:19:57.85
36. 108 Peter R. CK lev levoca 02:20:20.35
37. 170 Stanislav G. bikemagazin.sk 02:22:05.62
38. 178 Patrik Š. HappyFeet 02:22:09.36
39. 151 Miroslav F. ProSport Team Kosice 02:24:07.55
40. 111 Michal C. Hôrka 02:24:38.36
41. 190 Stefan L. Gemersky Sad 02:24:40.37
42. 132 Ladislav C. Spedos Slovensko 02:25:01.11
43. 164 Kamil H. 02:25:03.36
44. 152 Peter J. Snina 02:25:10.11
45. 153 Tomáš K. Lemra Cycling team Košice 02:25:34.11
46. 180 Matej Vavrek person Matej83 02:26:14.37
47. 175 Robert S. Spišská Nová Ves 02:27:04.38
48. 172 Rastislav K. 02:27:15.86
49. 126 Ján Š. 02:27:28.61
50. 113 Karol G. G-PACK 02:28:35.61
51. 218 Tomáš S. 02:28:36.61
52. 216 Michal J. MŠK Krompachy 02:28:37.36
53. 137 Kurt M. 02:29:31.86
54. 109 Rudolf D. Malá Ida 02:29:32.36
55. 202 Kateryna K. Banzaj-Ra 02:30:45.11
56. 142 Peter R. kosice 02:31:03.12
57. 184 Martin S. Lemry Cycling tam Košice 02:31:15.82
58. 194 person vladi78 VT TEAM 02:33:08.12
59. 101 Radko S. 02:33:32.62
60. 133 Peter M. ProSport Team Košice 02:33:56.37
61. 102 Oliver L. 02:34:05.13
62. 123 Štefan B. person Stevik221 SCK Poprad 02:34:09.62
63. 125 Ľubomír L. 02:34:27.37
64. 189 Ján J. 02:34:31.07
65. 135 Jozef L. Sokol 02:34:31.12
66. 200 Jozef P. CK CYKLOŠPORT KEŽMAROK 02:35:50.62
67. 214 Ján Š. person Jano81 02:39:53.63
68. 186 Radoslav G. 02:40:36.00
69. 141 Vlastimil C. person vlastoch Košice 02:40:47.13
70. 116 Miroslav S. 02:40:49.13
71. 117 Vladimír H. person vladika MTB club SPIS 02:40:49.38
72. 181 Vladimír Vavrek person vavco sabinov 02:41:26.13
73. 107 Miroslav D. person Dudel Prievidzské ľadové medvede 02:41:37.63
74. 139 Peter K. 02:41:50.88
75. 154 Peter Červeňák person petocervik Košice 02:41:55.63
76. 122 Marcel K. CK MŠK Kežmarok 02:42:13.63
77. 115 Katarína V. Bike Klub Lipa 02:42:13.64
78. 158 Adam K. Levoča 02:42:59.63
79. 128 person Jozo_1012 02:43:19.38
80. 127 Jana K. 02:43:19.63
81. 146 Roman V. sport-pro.sk 02:45:21.13
82. 166 Juraj B. person juro59 Hnilčík 02:46:36.64
83. 149 Marcel H. person Marcel2808 CykloŠpak team 02:47:19.88
84. 204 Martin P. 02:49:41.64
85. 161 Ľuboslav R. 02:50:17.89
86. 163 Martin K. 02:50:18.33
87. 197 Vladimír L. CK CYKLOSPORT 02:50:33.14
88. 118 Roman M. person RomanMucha ProSport Team Košice 02:50:51.89
89. 114 Marian M. Prešov 02:50:55.14
90. 219 Dávid T. 02:53:40.40
91. 124 person fdomanicky 02:54:40.14
92. 162 Peter M. CK EURODREVENIK ŽEHRA 02:55:12.64
93. 221 Peter K. person peter.kal 02:57:12.65
94. 209 Peter L. Gelnica 02:57:54.90
95. 140 Miloš Ř. Mšk Krompachy 02:58:40.65
96. 130 Miroslav F. 02:58:54.16
97. 160 Eva F. KOB Čingov Spišská Nová Ves 02:59:02.59
98. 193 Tomáš Š. 02:59:13.90
99. 157 Marek H. CK MŠK Kežmarok 02:59:53.65
100. 150 Peter D. person Peter1982 CK Energia Svit 03:00:16.65
101. 201 Slávka F. person slavuš BKL-LIPA 03:00:19.35
102. 155 František D. 03:00:19.65
103. 176 Martin B. ŠK Rohals Novoveská Huta 03:01:13.91
104. 195 Marek Ř. 03:03:13.90
105. 182 Jozef D. 03:05:11.41
106. 131 Jakub K. 03:05:31.16
107. 220 Rastislav L. 03:10:02.41
108. 106 Martin M. person Martin1411 Prievidské ľadové medvede 03:11:46.16
109. 191 Adam M. 03:11:47.41
110. 120 Zdeno J. 03:15:28.41
111. 185 Dušan Š. Ski drienica 03:16:03.67
112. 136 Mária P. Jaklovce 03:22:12.67
113. 119 Slavomir J. person hunt9 Gelnica 03:23:32.67
114. 138 Kamil K. 03:25:01.37
115. 165 Natália Ď. CK MŠK Kežmarok 03:26:24.17
116. 167 Radovan Ď. Poprad 03:26:37.93
117. 145 Rudolf V. 03:31:41.93
118. 103 Dana K. 03:33:19.44
119. 171 Ivan P. 03:35:12.93
120. 222 Milan J. person miko53 Prešov 03:57:35.95
121. 169 Marcin K. 04:42:37.48
223 Kamil D. CK ENERGIA SVIT DN:Fi:ni.sh
104 Andrej H. Vyšná Slaná DN:Fi:ni.sh
0 Michal N. person Meaky DN:St:ar.ts
224 Stanislav K. DN:St:ar.ts
0 Jan M. DN:St:ar.ts
0 Martin B. person bmartin Športservis DN:St:ar.ts

arrow_upward Typ trate: Dlhá trať

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. 15 Karel H. STARBIKE.SK 03:26:48.86
2. 19 Rudolf D. person RULE pro-body sport team Košice 03:32:14.87
3. 36 Julian B. 03:38:26.62
4. 24 Tomáš H. ProSport Team Košice 03:39:50.88
5. 23 Marek L. person legi Divina Racing Team 03:49:14.14
6. 17 Pavol H. pro-body sport team Košice 03:50:25.64
7. 11 Miroslav P. person miropalicka CK MSK KK 03:51:07.16
8. 10 Rastislav B. Madbiker Košice 03:51:37.64
9. 31 Tomáš T. bikepoint.sk 03:53:06.39
10. 30 Maroš T. 03:55:09.14
11. 9 František Š. SAAT Sport Racing Team 03:57:00.90
12. 22 person Strenki Športservis Bratislava 04:00:04.15
13. 34 Jozef Č. 04:00:25.65
14. 33 Dávid M. Starbike Team Prešov 04:02:31.15
15. 8 Peter D. Gelnica 04:05:22.66
16. 12 Lukáš R. Ck LEV Levoca 04:16:10.92
17. 20 Marek P. person chalan25rZv Maťo Team 04:26:37.37
18. 13 Vladimír P. Young Talent Cycling Team 04:28:30.18
19. 28 Rastislav M. person macky 04:29:17.93
20. 5 Tomáš T. 04:30:18.43
21. 37 Július K. AII4RUN Margecany 04:30:51.68
22. 21 Jozef S. 04:42:10.19
23. 6 Róbert G. Pro Sport Team Košice 04:43:32.45
24. 16 Rastislav D. Dúbrava 04:44:52.69
25. 4 Jozef S. HORAL Bike Team 04:45:14.19
26. 3 Ján H. Deltaklub Košice 04:50:09.45
27. 18 Juraj S. Deltaklub Košice 05:00:01.20
28. 27 Ján N. LK METROPOL KOSICE 05:00:08.70
29. 1 Rudolf Sabol person neron Bretejovce 05:02:42.20
30. 35 Pavol B. Kosice 05:13:39.47
31. 2 Tomas S. 05:13:44.22
32. 25 František H. 05:16:43.21
33. 32 Jozef D. SK Kompas 05:26:42.98
34. 14 Zdeno G. Snina 05:27:53.98
35. 7 Marcel B. Jaklovce 05:30:16.23
29 Ján H. person aJoN ISAKO šport Košice DN:Fi:ni.sh
26 Daniel K. DN:Fi:ni.sh
0 Drahomir M. person drahomir1 Alfavlk Trhovište DN:St:ar.ts
0 Csaba M. Gyilkos Lódarazsak SE DN:St:ar.ts
0 Marián H. Cykloklub Senec DN:St:ar.ts
keyboard_arrow_up