absoluteBLACK GRAPHENlube® mazací olej na reťaz, 140 ml
absoluteBLACK GRAPHENlube® mazací olej na reťaz
Prvé mazivo na svete určené na reťaze vyrobené na báze uhľovodíkov (vosk) obsahujúcich grafén. Je to naozaj mazanie, ktoré vydrží až 1800 km pri jednej aplikácii (za suchých podmienok), pričom v porovnaní s inými mazivami ušetrí až 3-10 W! Určené pre cestné a triatlonové bicykle, MTB a elektrobicykle.|
Vyznačuje sa mimoriadnou trvácnosťou
|
|
Zabezpečuje až pôsobivo nízke trenie po dlhšiu dobu za mokra i za sucha
|
| Objem | 140 ml |
| ID produktu | 143836 |
Variant absoluteBLACK GRAPHENlube® mazací olej na reťaz, 140 ml
Dobry den. Existuje 14ml balenie. Budete ho v blizkej dobe doplnat do sortimentu? Predsa len toto balenie je velke a nie najlacnejsie a kvoli odskusaniu by bolo super mat moznost zakupit si male balenie...Dakujem.
Dobry den,
14mL balenie je aktualne u vyrobcu nedostupne - najblizsi orientacny termin dostupnosti je prelom august/september.
Variant absoluteBLACK GRAPHENlube® mazací olej na reťaz, 140 ml
Dobrý deň, tiež mám záujem vyskúšať toto mazivo v 14 ml balení. Sme na prelome 08/09. Viete viac o dostupnosti? Vďaka.
Dobry den prajem,
zial 14ml package stale u nasho dodavatela AB nedostupny, opatovne preverujem ocakavanu dostupnost.
Variant absoluteBLACK GRAPHENlube® mazací olej na reťaz, 140 ml
absoluteBLACK GRAPHENlube® mazací olej na reťaz….otázka, či sa po aplikácii utiera reťaz. Ďakujem Milan V.
Automaticky preložené
Dobry den,
pre beznu kazdodennu aplikaciu nanasate produkt na odmasteny a cisty retez, jednu kvapku na clanok retaze, a nechate aspon 2 hodiny zaschnut. Neotierate, a prip. je mozno naniest aj druhu vrstvu, pre dlhsiu zivotnost, a opat aspon 2 hodiny pred vyjazdom.
Viac info priamo na stranke vyrobcu v casti "How to lubricate your chain" - https://absoluteblack.cc/graphenlube-worlds-best-chain-lubricant-coating
Tu nájdeš odpovede na tvoje otázky ohľadom dopravy, platby, bezpečnosti a mnoho iného.

Variant absoluteBLACK GRAPHENlube® mazací olej na reťaz, 140 ml
watty usetrene porovnat neviem, hlucnost sa ale znizila. drahe mazivo, ale na to, kolko vydrzi sa oplati.
Ahoj, cize neumyvat bike so ziadnym odmastovacom 1800km?
Je to na báze vosku, takže podľa mňa ho dáš dole aj teplou vodou. Na druhej strane vosk by nemal na seba lepiť bordel takže teoreticky nieje dvôvod ho umyť. No ale neverim, žeby vydržalo 1800km
Variant absoluteBLACK Graphenlube mazací olej na reťaz, 14 ml
Odporúčam pozrieť ako video ako to aplikovať
Variant absoluteBLACK GRAPHENlube® mazací olej na reťaz, 140 ml
Na ceste bomba.. MTB este neodskusane
Variant absoluteBLACK GRAPHENlube® mazací olej na reťaz, 140 ml
No neviem. Už asi po 400km začala byť reťaz hlučnejšia. Za tie peniaze to asi nestojí. Vrátim sa k Muc-off C3 ceramic. Vyskúšal som toho už veľa a toto je asi najlepšie mazanie.
Variant absoluteBLACK GRAPHENlube® mazací olej na reťaz, 140 ml