CTM Tripak taška na rám, 1.8 l
CTM Tripak taška na hornú rámovú rúrku
Krossová trojitá taška za predstavec cez hornú rámovú rúrku.|
Na vrchnej časti je odnímateľná taška na mobil (do rozmeru 18x9.5 cm vrátane) s dotykovou plochou
|
|
Vodovzdorná úprava z nepremokavého materiálu
|
|
Kvalitné YKK zipsy
|
|
Vystužená konštrukcia drží tvar tašky
|
|
Reflexné logá umiestnené na taške pre zvýšenú bezpečnosť za nižšej viditeľnosti
|
|
Šedé vnútro tašky pre ľahšiu manipuláciu v taške
|
|
Pogumované anti-slip upínacie popruhy zamedzujú nežiadanému pohybu tašky počas jazdy
|
| Farba | čierna |
| Objem | 1.8 l |
| Rozmery | 19 x 11 x 4.5 cm (rozmer jednej tašky) |
| Hmotnosť | 222 g |
| ID produktu | 225474 |
Aká je vzdialenosť medzi taškami?(Maximálna šírka rámu?)
Nejakých 5-6 cm je v pohode. V rodine ho máme na 3 rôznych bikoch ...
Sedí tato taška na elektrobicykel ctm areon?
Dobry den,
zial kvoli atypickemu tvaru hlavovej trubky/hornej ramovej trubky Vasho bicykla si to netrufam odhadnut. Kazdopadne tasku samozrejme mozete skusit objednat a pokial by nesedela, alebo by nesedela idealne, tak ju nie je problem vratit - https://www.mtbiker.sk/shop/informacie/vsetko-o-nakupe.html#vratenie-a-reklamacie.
Tu nájdeš odpovede na tvoje otázky ohľadom dopravy, platby, bezpečnosti a mnoho iného.

Kapsicka fajn, obopne hornu trubku, na vrch vojde aj velky mobil, kapsicku treba rovnomerne zatazit inak sa prevaluje na jednu stranu. Na jednu stranu penazenka, kluce, energeticka tycinka, na druhu stranu vojde aj sprej na medvede velkosti MicroCompact
Na uchytenie o hornu trubku by bol fajn este jeden remienok navyse.
Super taska. Zmesti sa mi tam mobil aj s diarovym obalom - mam Motorolu Moto G 5G, co je dost gigant a s dvojitym obalom este viac. Vsetko bez problemov. Mobil drzi na suchom zipe, takze je mozne ho strhnut a vziat so sebou, ked si potrebujete odskocit, nech vam ho neukradnu, a podobne. Dotykovy displej funguje aj cez obal.
Dobrá kvalita, praktické odnímanie vrchnej časti s mobilom ktorá drží na suchý zips. Pra masívny elektrobike je zadné uchytenie krátke, lebo neobopne masívny rám. Jedine možno domáca gazdinká alebo kutil by si vedel prešiť dlhší suchý zips.
Super vec, kupoval som ju koly tomu že v ráme nemôžem mať kapsu pretože tam mám držiak na detskú sedačku. Aj keď zhoršuje jazdné vlastnosti bicykla pretože ťažisko presúva vyššie ale v mojom prípade funguje produkt na 100%
Dostatočne dlhé suché zipsy na uchytenie, kryt na mobil funguje na dotyk skvele a neodliepa sa ani pri silných nárazoch, spokojnosť.
výborná, dobre sedí, vela uložného priestoru, dobre zorganizované, puzdro s mobilom sa dá samostatne odlepiť - super
zatial OK, uvidime kolko vydrzi, zatial som vacsi dazd s nou nezazil tak neviem nakolko je nepremokava
Super kapsička ktorá mne osobne hlavne nezavadzia pri šlapaní v stoji 👍🏻
Kvalitné vyhotovenie ale nesadlo mi to dobre na rám
Super, kvalitný síce sa trochu vigluje ale je super
Úplne spokojný. Veľký priestor, spĺňa účel.
Dosť veľká na celodenný vylet5
Lepšie upnutie by sa hodilo.
Som spokojný.
ahoj,prosím ťa,keď šlapeš v stoji, neudieraš si kolená o tašku?
vyborna volba
kvalitne
Este trochu lepsie upnutie by sa hodilo, trochu vygla, ale velmi dobre prevedenie
veľmi dobré prevedenie, len to uchytenie by mohlo byt trosku lepšie
Spokojnosť
Kvalitne vyhotovenie na elektrobicykel sa neda upnut