Zéfal Deflector Rm90+ (predané)

Cena: 5 €

Popis produktu

Predám zadný blatník Zéfal Deflector RM90+ určený pre uchytenie na sedlovku. Je nový, nejazdený, len skúšobne namontovaný. Na enduro nie je moc vhodný, takže posúvam ďalej (na bajk s nižším zadným zdvihom, prípadne hardtail bude vhodnejší).
Cena: 5 EUR, poštou neposielam, len osobný odber v RK

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 5
check_circle Aktívne inzeráty: 3
visibility Zobrazenia inzerátov: 479
27. 07. 2021
Na dnešnú dobu,Až neuveriteľne seriózny chlap. všetko ako v inzeráte na 120%
27. 07. 2021
Všetko na 120% ba ešte aj bonus pridal.
Ďakujem za pozitívne hodnotenie. Na bezproblémovom priebehu predaja/nákupu majú určite zásluhu obe strany. Palec hore a klobúk dole za seriózne a priateľské jednanie. Skvelá komunikácia.

Inzeráty predajcu

Riadidlá Ritchey Comp S Predstavcom Ritchey Pro(25,4/28,5)

Predám riadidlá Ritchey Comp 560mm, priemer 25,4 mm používané na XC bajku spolu s predstavcom Ritchey PRO 120mm, priemer krku vidlice 1 1/8 (28,5 mm). Zachovalé, neprasknuté, len "hrajú" všetkými farbami (vďaka slnečnému žiareniu). Cena: 5 EUR (za komplet), poštou neposielam, len osobný odber v RK
5 €

Prešmykač Shimano Xtr Fd-m981 Na 3-roj Prevodník

Predám používaný prešmykač Shimano XTR FD-M981 určený na trojprevodník (3x10). Kúpil som ho používaný na mtbiker cez inzerát, no nepasuje mi na bajk, takže bez môjho používania posúvam ďalej. Je v zachovalom stave, určený pre horný/dolný ťah a uchytenie na priamu montáž (Direct Mount). Cena: 10 EUR, poštou neposielam, len osobný odber v RK.
10 €

Dema Drobec 16"

Predám biely detský bicykel 16", zakúpený 25.1.2017 v kamennej predajni v RK. Je používaný, zabehnutý dvoma deťmi, v zachovalom a funkčnom stave. Ručná predná brzda, nožná zadná. Nakoľko sa jedná o bicykel pre menšie deti (3-5r.), ktoré občas zatočia aj tam kam netreba, na ráme a riadidlách sa nájdu povrchové škrabance aj niekoľko hlbších značiek/ťukancov na laku ako dôkaz o existencii gravitácie. Pridám ružové gumené gripy, pomocné kolieska, v prípade záujmu aj oranžový plastový Star Wars košík na riadidlá. Cena: 55 EUR, osobný odber v RK.
55 €
keyboard_arrow_up