Bianchi lifestyle – doplnky nielen na bicykel v štýlovom dizajne

Bianchi lifestyle – doplnky nielen na bicykel v štýlovom dizajne

PR článok 28.05.2018   Blatnik Zamok Doplnky Bianchi Horska Cyklistika Oblecenie Cestna Cyklistika

Ak patríte medzi fanúšikov najstaršej značky bicyklov, zrejme tušíte, že Bianchi nie sú len bicykle. Je to aj životný štýl, ktorý reprezentuje množstvo doplnkov.

 

Značka Bianchi patrí doslova medzi cyklistické legendy, o čom svedčí najmä bohatá história. Veď, keď sa 21-ročný Eduardo Bianchu pustil do výroby bicykla, písal sa rok 1886. Začiatkom roku 1890 pomohol (talianskej) kráľovnej Margherite s jazdou na bicykli a zapísal sa do povedomia. Vďaka tomu mohol používať symbol (erb) na každom svojom ráme.Zlomovým bodom bolo aj prijatie nového prevodového systému od Tulia Campagnola, ktorý využívame dodnes – teda prehadzovačka, ako ju poznáme. Na bicykloch s typickou farbou celeste sa preháňali legendy ako Marco Pantani, Jan Ullrich, no tou najväčšou bol Fausto Coppi, alebo aj Campionissimo. Ten dominoval cyklistike po druhej svetovej vojne a patrí medzi najväčšie osobnosti cyklistickej histórie.Pre mnohých fanúšikov Bianchi neznamená len bicykle, ale životný štýl spätý s bohatou históriou značky a tiež s charakteristickou farbou. Ak patríte medzi nich, prípadne nejaký model aj vlastníte, určite vás potešia mnohé doplnky v originálnom dizajne s talianskym rukopisom.Oblečenie


Okrem dresov alebo štandardného cyklistického oblečenia, nájdete v ponuke aj klasické tričká, mikiny, a to v pánskom alebo dámskom prevedení

Barattolo
Polo
Polo dámske
Bianchi Mikina 1885
Doplnky lifestyle


Taliansko je známe svojou kávovou kultúrou a čo cyklista, to kávičkár. Na výber máte bez ohľadu na veľkosť kávy, ktorú preferujete.

(šálka na espresso / hrnček na kávu)

Okuliare


Okrem klasických športových je na výber aj „štýlové“ prevedenie.

(Falco / Cafe&Cycles)

Košíky a flaše


Možnosť doladiť svoj bicykel k dokonalosti.

(Performance Carbon / Bidon Loli)

Čiapky


Či už priamo na bicykel v tradičnom dizajne alebo ako šiltovka.

(Reparto Corse / Cafe&Cycles)

Batohy a tašky


Ideálne do mesta, práce, školy - jednoducho na každý deň.
(ruksak / nepremokavý ruksak Cafe&Cycles)

Hodinky


Nie každá značka ponúka vo svojom portfóliu aj hodinky vo vlastnom dizajne, no u Bianchi nájdete dokonca viacero modelov.

(bez chronografu pánske / bez chronografu dámske)

Drobnosti


Maličkosti, ktoré nestoja veľa, ale pritom dokážu výrazne pomôcť – či už ochrániť pred vodou, rýchlou krádežou, mokrou cestou atď.

(zadný blatník (ass saver) / zámok Cafe Lock)

To bol len stručný výber z bohatej kolekcie značky Bianchi, ktorá sa okrem bicyklov zameriava aj na mnohé doplnky vo vlastnom dizajne. Nie všetky sú určené na jazdenie, ale inšpirácia zo sveta cyklistiky je jasná.Kompletnú ponuku nájdete na oficiálnej stránke slovenského zastúpenia Bianchi.

Podobné články